Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2008., 13:25   #21
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Ja imam veneru u jarcu i ovo je apsolutni bullshit
Sklona sam varanju, ne razmišljam baš toliko duboko, totalno sam liberalna, zabljubljujem se na prvi pogle, hladim još brže, u tom trenu mi se baš živo fućka jel bogat ili siromašan, jedino je točno da imam malo problema sa samopouzdanjem, pa neki puta pred frajerima znam djelovati hladno, no kad se upoznamo brzo mijenjam ploču i postajem prava brbljavica
Radije sam sama nego s bilo kim, ali ne po pitanju love/ugleda, već zaljubljenosti.Ulazim u vezu samo ako je obostrano i ako sam luuda od jubavi
Inače, flertam sve u 16
E da, inače sam vodenjak, s asc u biku, mjesecom u ribama i marsom u strijelcu, drago mi je ekipo
Pa da .. opet sve ovisi o ostalim dijelovima .. čak ovi tvoji i nisu toliko loši (osim ovoga podznak vodenjak a mjesec u ribama), pa sigurno imaš neke -zanimljive- aspekte .. zato se uvijek i gleda cijela karta a ne samo pojedinačni isječak .. Ti zapravo nisi ni svjesna da ta venera leži u tebi da i da moj opis stoji, samo se ne ispoljava kompletno i baš tako ka što sam ja rekla .. tome i služi astrologija da se upoznamo i da vidiš na dnu što stoji u tebi .. pa ti mnogo stvari postaje jasnije.
__________________
I want my candy cane...
Candy Cane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 16:36   #22
Quote:
Candy Cane kaže: Pogledaj post
Pa da .. opet sve ovisi o ostalim dijelovima .. čak ovi tvoji i nisu toliko loši (osim ovoga podznak vodenjak a mjesec u ribama, pa sigurno imaš neke -zanimljive- aspekte .. zato se uvijek i gleda cijela karta a ne samo pojedinačni isječak .. Ti zapravo nisi ni svjesna da ta venera leži u tebi da i da moj opis stoji, samo se ne ispoljava kompletno i baš tako ka što sam ja rekla .. tome i služi astrologija da se upoznamo i da vidiš na dnu što stoji u tebi .. pa ti mnogo stvari postaje jasnije.
Evo, ja tebi vjerujem sve, no ovaj gore opis venere u jarcu je sve samo ne ja
Piše da ne padaju na slatkoriječivost..Meni je dovoljna slatkoriječivost da padnem u hipu, isto toliko da se ohladim..Zaljubljujem se prebrzo i ništa ne kalkuliram, ali kad se zaljubim onda sam luda jedno tri tjedna dok me ne pusti i sve mi postaje dosadno..Vrlo brzo nađem novi predmet zanimacije.
Na muškarce istinabog, one u koje sam se u tom trenu zaljubila djelujem hladno jer sam dosta šutljiva iz razloga što se ne želim obrukati jer kad krenem pričati ni bogisus me ne može zaustaviti, no također kako kod kojega.Dajem se vrlo lako, uvrijedim se još lakše, napravim skandal i onda se smirim, ako mi je stalo, a ako nije flertujem do zla boga, s 5 odjednom ako treba.
Ajde priznajem da od ribe imam tu melankoliju zbog koje u određeno doba godine imam fazone gore od trudnice, čas cvilim, čas sam u sedmom nebu, tako da jarac se u meni ispoljava jedino u trenucima(više u pubertetu) kad nemam samopouzdanja, kad mi je neugodno, pa od vječno brbljave postajem šutljiva i povučena, no sve do prvog komplimenta
Da ne govorim da padam na ljude bogate blizancima(dečko mi je lav, a čak podznak, venera, mars, jupiter-blizanac ) ko nenormalna
Što je najgore dosta imam jaraca, ne u ovim ličnim nego drugim planetima tipa..Uran i možda Neptun, čak mislim konjukciju Saturna i Venere, no ne, ne-nisam konzerva i ne kalkuliram, ah, valjda je vodenjak ili ova luda riba jači
Entrachess daj ti svoje doživljaje svoje venere u jarcu, vidim da smo sestre po veneri
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 19:42   #23
Venera u Ovnu

zaigrana...



s osmjehom djevojcice...

Leela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2008., 20:10   #24
Venera u Djevici

nenametljivi, skoro pa sramezljivi sarm...



Leela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 15:37   #25
imam veneru u vodenjaku , u 1. kući.....pojma nemam što to znači....zna li netko?



...a i podznak mi je vodenjak (mjesec vaga)...inače sam jarac
sandy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 20:17   #26
kod mene je venera u jaracu u 3 kuci...i dosta se nalazim u opsu leele...cak mi je jedan komsija rekao -kono ti si kao vino -sto starija sve bolja...mislim da ta izreka i jeste za zene koje imaju veneru u jarcu...nadolaze s vremenom,mada mnogo stosta zavisi od ostalih aspekata


mene interesuje
dali mojoj veneri u jarcu u 3.kuci (blizanci -merkur)odgovara muskarac koji ima veneru i mars u blizancima ili pokazuje mene kao osobu koja voli flert i zezanje...to dvoje troje ne mogu da spojim
anndjela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 20:27   #27
Quote:
dupla voda kaže: Pogledaj post
Evo meni je venera u blizancu,i nisam bas zadovoljna tim...mislim da je to lose...jer bi trebalo znaciti da se ne volim vezati...da sam dvolicna u ljubavi,da sam neodlucna ,da lako varam...
i ja isto s venerom u blizancu (10.kuća), ali ovo kod mene definitivno ne stoji!
ne znam za tebe...
Sundust is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 20:50   #28
Venera u Strijelcu.
Što to znači?
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 00:26   #29
uf, moram priznati da venera u blizancima jest pomalo ''nestašna''....upravo sam našla neke od poznatih vlasnika takve venere - imaju itekako ''nestašnih'' crta u ljubavi:
Naomi Campbell, J.Lo, Cher, G.Bundchen, Kylie Minogue, Laetitia Casta, Heidi Klum, Uma Thurman, Andre Agassi, Giselle Bundchen, Sandra Bullock....etc. ......čak i Rocco Siffredi???
not very good.

ali opet ponavljam, osobno od tih navodnih karakteristika od venere u blizancima nemam ništa, upravo suprotno - vjerna sam i odana kao psić
stoga puno ovisi i o dr.aspektima!
Sundust is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 18:35   #30
Dragi znalci horoskopa,
da li znate što znači Venera u Lavu u 1. kući? Sigurno nešto lijepo.. mislim posebno na ovo u 1. kući?
proljetni_cvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:02   #31
dragi moji vrsni znalci astrologije, obraća Vam se neznalica koja treba pomoć -naime jako ju zabrinjava Venera, pa ako bi itko mogao baciti oko, bila bih veoma zahvalna ...

ovako: venera je u 6. kući u znaku blizanca, u trigonu je sa jupiterom, u opoziciji s uranom, u konjukciji s kironom, u opoziciji sa ascedentom
( strijelac) i u trigonu sa sredinom neba.sunašce je u raku. puno hvala!
Hermione Granger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 16:48   #32
tebi baš veze ne traju nešto dugo....freakovi te privlače. mnogo veza, malo osjećaja,
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 08:32   #33
Quote:
Suspirium kaže: Pogledaj post
tebi baš veze ne traju nešto dugo....freakovi te privlače. mnogo veza, malo osjećaja,

Je li to bilo za mene?Ako je - puno ti hvala, jako si drag/a! Ali ja, bojim se, baš i nisam imala puno veza, dapače. Znam da Venera u Blizancima vjerojatno upućuje na to, ali nekako uvijek stremim trajnim vezama koje bi mi ulijevale osjećaj sigurnosti.Vjerojatno je stvar u ostatku horoskopa.
Hermione Granger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 09:02   #34
a ovaj ostatak što sam napisao ?

ovo što si napisala je vjerojatno uzrokovano činjenocom da ti je vladar jupiter u trigonu sa venerom, to ti svakako mora dati ljepotu. pa i tu možemo onda isčitati neku težnju za trajnošću.

no opet naglašavam strijelac ac nije trajan, venera u blizancima još manje i ovo onda upućuje da ti veze ne traju dugo, ima mnogo promjena, mnogo odluka itd.
Suspirium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 09:19   #35
Okej, ajde, vidim da moram biti skroz iskrena : imala sam samo jednu vezu i uistinu - nije dugo trajala. No, s obzirom da sam već prešla 20 -tu, upravo to me malo zabrinjava ... bojim se da zbog uvjetno rečeno loše Venere nikada neću ostvariti vezu kakvoj težim
Hermione Granger is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 10:16   #36
polu kvadrat sunce
sekstil mjesec
sekstil mars
opozicija jupiter
konjukcija saturn
konjukcija uran
konjukcija neptun
polu kvadrat pluton
polukvadrat mc

i ako bas nekog zanima: sekstil lilith
pms is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 11:48   #37
Venera mi je u 3. kući, u Strijelcu i čini konjukciju s Uranom koji se nalazi isto u 3. kući i u Strijelcu.
Također, Venera i Mjesec (Ribe, 6. kuća) čine kvadrat.

__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 14:25   #38
Meni je Venera u skorpiji u 8. kuci...od aspekata gradi:
Venera 0 Saturn-bljaks
Venera 0 Mesec
Venera 72 Jupiter
Venera 120 Mesec

mislim da je to to od aspketa...ako moze koja rec o mojoj venerici...
Kocka je bacena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 17:10   #39
Halo,

Ja sam pitala jednu žensku (neudanu) da li ona osjeti taj njezin aspekt:
Venera trigon Mars? Rekla je da ne i da nema baš previše osvajača.

Taj aspekt kao i Venera sekstil Mars privlače najbolje muškarce. To je meni napisao jedan Astrolog i to je istina.

Kakva su vaša iskustva sa tim aspektom?

Stella
stella77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 18:05   #40
meni je venera u vagi(9.polje) u konjukciji sa merkurom,marsom,plutonom,i u trigonu sa jupiterom i mjesecom.
nemam sreće u ljubavi(osim u inozemstvu,gdje imam natprosječnu sreću što se tiče ljubavi).
i stranci su mi jako privlačni(posebno Amerikanci).
naravno,sve to zbog te venere u 9.polju.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.