Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2015., 18:23   #541
Molim da se javi neka žena ako se uspjela riješiti mioma bioenergijom. Ima li netko iskustva sa bioenergetičarem Željkom Marušićem?
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:12   #542
Smile LAŽ BIONERGIJE

U Banja luci postoji bieONERGIČAR

ZVONIMIR RADMAN ZVONKO koji NEMA VEZE SA NIĆEM

čovijek SAMO psihički UBJEDI JADNE LJUDE I MILIJUNE ZARADIO .

lJUDI SAMO POZITIVA I NE BACAJTE NOVAC
Anamarijazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:13   #543
[QUOTE=housewife;53497008]Molim da se javi neka žena ako se uspjela riješiti mioma bioenergijom. Ima li netko iskustva sa bioenergetičarem Željkom Marušićem?[/QUO

Bacanje para . Samo uvin ćaj u većoj količini 2-4 litre dnevno
Anamarijazagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 13:26   #544
Quote:
Anamarijazagreb kaže: Pogledaj post
U Banja luci postoji bieONERGIČAR

ZVONIMIR RADMAN ZVONKO koji NEMA VEZE SA NIĆEM

čovijek SAMO psihički UBJEDI JADNE LJUDE I MILIJUNE ZARADIO .

lJUDI SAMO POZITIVA I NE BACAJTE NOVAC
Koda su ostali bolji??
Svemu je tomu zakon krivšto dozvoli takvima bilo kakav kontakt sa ljudima.
Bolesnih i naivnih će uvjek biti zato zakon treba sprovoditi i prekršitelje u buksu i na javne radove, mesti ulice, čupati ambroziju itd.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 21:03   #545
Quote:
housewife kaže: Pogledaj post
Molim da se javi neka žena ako se uspjela riješiti mioma bioenergijom. Ima li netko iskustva sa bioenergetičarem Željkom Marušićem?
čula sam za takve slučajeve ali su se miomi vratili nakon nekog perioda.
Bioenergija je kao medicina, čisti i rješava posljedicu a ne bavi se uzrokom, njime se čovjek treba sam pozabaviti mijenjanjem sebe i nekih svojih navika/stavova.
Mama od prijatelja je ozdravila od zločudnih tvorbi sirovom prehranom te ispijanjem blendanog voća, ponekad je kombinirala i povrće
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 00:40   #546
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
čula sam za takve slučajeve ali su se miomi vratili nakon nekog perioda.
Bioenergija je kao medicina, čisti i rješava posljedicu a ne bavi se uzrokom, njime se čovjek treba sam pozabaviti mijenjanjem sebe i nekih svojih navika/stavova.
Mama od prijatelja je ozdravila od zločudnih tvorbi sirovom prehranom te ispijanjem blendanog voća, ponekad je kombinirala i povrće
tako je, ..sve vise bioenergicari koriste psihoanalizu pri tretmanima 1/1
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 21:18   #547
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
tako je, ..sve vise bioenergicari koriste psihoanalizu pri tretmanima 1/1
ovo drugo je vrlo bitno (psihoanaliza), ovo prvo je zanemarivo (bioenergija), osim kao sredstvo osvještavanja potisnutih emocija, štetnih vjerovanja i programa te vezanosti...kada su u pitanju podličnosti ili psihička oboljenja tu će liječenje i osvještavanje potrajati jer će biti potrebni i medikamenti i to nebi trebalo prepustiti alternativcima koliko god da su educirani, no u tom svijetu je ego veći od edukacije i ljubavi prema čovjeku pa se svi petljaju u sve i ne znaju svoje granice a ego alternativaca treba nahraniti
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 10:41   #548
Quote:
RedSonia kaže: Pogledaj post
ovo drugo je vrlo bitno (psihoanaliza), ovo prvo je zanemarivo (bioenergija), osim kao sredstvo osvještavanja potisnutih emocija, štetnih vjerovanja i programa te vezanosti...kada su u pitanju podličnosti ili psihička oboljenja tu će liječenje i osvještavanje potrajati jer će biti potrebni i medikamenti i to nebi trebalo prepustiti alternativcima koliko god da su educirani, no u tom svijetu je ego veći od edukacije i ljubavi prema čovjeku pa se svi petljaju u sve i ne znaju svoje granice a ego alternativaca treba nahraniti
oboje je bitno, nekad samo osvještavanje potisnutih emocija, štetnih vjerovanja i programa koji nam ne sluze jest rjesavanje problema i bolesti.

medikamenti tesko da mogu koga izlijeciti, mogu smanjit bolove, ali uzrok ostaje

a sta se tice ega alternativca i tu je situacija kristalno jasna. ako ima rezultala imat ce i klijenata.

a sta se tice hranjenja ega alternativca, on/ona mora pronaci unutarnji izvor energije, bez tog tesko da ce ikome trajno pomoc...
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 15:07   #549
Ima li netko iskustva sa Elmom Ivkovć,nadimka Lara,iz Sarajeva?
__________________
beba
housewife is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 16:59   #550
Preporuka je nikako ne ići nikakvim bioenergetičarima radi otvaranja vrata duhovnim dimenzijama koje se ne poznaju i samim time se upada u razne probleme. Nema tu BIO i cijela teorija oko toga veze s ničim radi se o duhovnim sferama u koje većina ljudi nije upućena.

http://www.youtube.com/watch?v=DexnJ4F_gBo&t=51m59s
svijest123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 11:01   #551
Zaboravio sam reci da ako tražite pomoć ili izlječenje otiđite u Šurkovac kod fra. Ive Pavića. Na stranici imate termine i brojeve mobitela od voditelja za razna područuja.
http://www.zupa-surkovac.com/
Baš u Šurkovcu se idu liječiti ljudi koji su zaglibili sa bioenergijom ili nad kojima su rađene seanse bioenergije.
svijest123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 12:18   #552
Quote:
svijest123 kaže: Pogledaj post
Zaboravio sam reci da ako tražite pomoć ili izlječenje otiđite u Šurkovac kod fra. Ive Pavića. Na stranici imate termine i brojeve mobitela od voditelja za razna područuja.
http://www.zupa-surkovac.com/
Baš u Šurkovcu se idu liječiti ljudi koji su zaglibili sa bioenergijom ili nad kojima su rađene seanse bioenergije.
Isto sam i čuo od par ljudi koji su išli u Šurkovac da su upoznali liječene kod bioenergetičara ali u cijeloj toj priči nisam još nikoga upoznao koga je i fr Pavić izlječio od nekih teških fizičkih bolesti.
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 08:22   #553
Bio sam nekoliko puta u Šurkovcu i ljudi ozdravljaju od svih vrsta bolesti kako lakih i tako teških nema iznimke. Jedan od puta kad sam bio svjedočila je jedna žena kako je imala rak koji je metastazirao na jetru, pluća i mozak te kada je otišla u Šurkovac sve je nestalo.

Quote:
13. Koja ozdravljenja su vas najviše osobno dotakla i koja
 svjedočanstva? Ako nije problem, možete li nabrojiti nekoliko njih.

fra Ivo: Prošle godina jedna djevojčica iz Benkovca je ustala iz invalidskih kolica. Šest godina nije mogla hodati. Isus ju je ozdravio. Zatim, sjećam se ozdravljenja čovjeka iz Drniša koji ništa nije čuo na svoje uši. Sada čuje i svjedoči što mu je Gospodin učinio. U subotu je jedna gospođa ostavila štake poslije molitve. Jedan je mladić u Njemačkoj ozdravio od raka na nosu. Na našoj web stranici www.zupa-surkovac.com možete pročitati brojna svjedočanstva o ozdravljenjima. Isus je živ i danas ozdravlja. 


Bitno je napomenuti da ne liječi fra Ivo nego Isus što fra Ivo često i naglašava. Dakle ljudi ozdravljaju u ime Isusa Krista. Jake su milosti u Šurkovcu i preporučio bi Vam otići.

P.S Bude tu i ljudi koji su zapeli u raznim duhovim tehnikama tipa bioenergiji, reikiju, transcedentalnoj meditaciji....Neki dakako znaju da su zapeli, a neki to tek otkriju
svijest123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 12:05   #554
bok evo ja imam jedno neobicno pitanje..
maloprije sjedim na kavi i vidim starca koji ispred sebe gura ona kao kolica i jedva hoda i trese se i skuzim da je to vjerojatno parkinsonova bolest..i dodje on do stepenica i ne moze dalje i ja pridjem i pitam ga jel mu mogu kako pomoc i on me samo zamoli da mu ta kolica dignem na vrh stepenica i govori samo cu te dirnut po ramenu i odjednom-on hoda...samo malo treska ali normalno hoda i penje se uz stepenice i govori "evo koja je snaga bioenergije" .. i sad ja ne kuzim ..jel se stvarno nesto moglo promijenit s tim sto me dodirnuo ili ? ne vjerujem da bi glumio i 10 min prelazio 200 metara..
lexipedia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 12:45   #555
Quote:
lexipedia1 kaže: Pogledaj post
bok evo ja imam jedno neobicno pitanje..
maloprije sjedim na kavi i vidim starca koji ispred sebe gura ona kao kolica i jedva hoda i trese se i skuzim da je to vjerojatno parkinsonova bolest..i dodje on do stepenica i ne moze dalje i ja pridjem i pitam ga jel mu mogu kako pomoc i on me samo zamoli da mu ta kolica dignem na vrh stepenica i govori samo cu te dirnut po ramenu i odjednom-on hoda...samo malo treska ali normalno hoda i penje se uz stepenice i govori "evo koja je snaga bioenergije" .. i sad ja ne kuzim ..jel se stvarno nesto moglo promijenit s tim sto me dodirnuo ili ? ne vjerujem da bi glumio i 10 min prelazio 200 metara..
bravo. pa promijenilo se to što je naišao čovjek koji ima odličan moral da mu je pomogao pa mu je to dalo snagu, a ti to možeš zvat i bioenergija hehe
__________________
kakav potpis?
mrmlj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2016., 10:20   #556
Pozdrav,
već duže vrijeme primjetio sam kako su ženine ruke uvijek "vruće" i kao da "isijavaju" toplinu . Zbog zdravstvenih tegoba bio sam na nekoliko tretmana kod g.Marušića a sa mnom je bila i žena. Kod kuće ,onako iz zezancije , žena je stavila ruke oponašajući terapeuta i osjetio sam isti osjećaj vrućine kao na tretmanu - samo što ona nije radila ono "čišćenje"(mahanje) rukama oko tijela jer ne znamo niti tehniku niti moguće "opasnosti" toga.
Prije neki dan i žena je bila kod jedne gospođe koja se bavi bioenergijom i nakon tretmana osjeća se preporođeno. Na kraju tretmana , gospođa joj je rekla da je vrlo pozitivna osoba sa puno "energije".

Zanima me ako netko ima kakve linkove na hrvatskom , jer ja ih ne mogu pronaći , u vezi bioenergije za početnike amatere gdje bi bile opisane neke osnove , principi , moguće "zamke" - pa da se malo informiramo - samo za svoje potrebe.

Unaprijed hvala !
freerock0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2016., 09:16   #557
Quote:
freerock0 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
već duže vrijeme primjetio sam kako su ženine ruke uvijek "vruće" i kao da "isijavaju" toplinu . Zbog zdravstvenih tegoba bio sam na nekoliko tretmana kod g.Marušića a sa mnom je bila i žena. Kod kuće ,onako iz zezancije , žena je stavila ruke oponašajući terapeuta i osjetio sam isti osjećaj vrućine kao na tretmanu - samo što ona nije radila ono "čišćenje"(mahanje) rukama oko tijela jer ne znamo niti tehniku niti moguće "opasnosti" toga.
Prije neki dan i žena je bila kod jedne gospođe koja se bavi bioenergijom i nakon tretmana osjeća se preporođeno. Na kraju tretmana , gospođa joj je rekla da je vrlo pozitivna osoba sa puno "energije".

Zanima me ako netko ima kakve linkove na hrvatskom , jer ja ih ne mogu pronaći , u vezi bioenergije za početnike amatere gdje bi bile opisane neke osnove , principi , moguće "zamke" - pa da se malo informiramo - samo za svoje potrebe.

Unaprijed hvala !

Itko....
freerock0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 09:07   #558
Quote:
Anahata kaže: Pogledaj post
zanima me da li nekoga na ovom forumu zanima lječenje bioenergijom, ako postoji netko takav (that would be so keeeeewl molim ga da mi napiše svoja opažanja i iskustva. da, i bilo bi još bolje da je taj netko iz rijeke da se možemo nać na kavi (ili kod mene doma da vježbamo jedni na drugima)
ja već nekoliko mjeseci vrebam članove uže obitelji da mi dopuste vježbanje na njima i ništa, a u rijeci ne postoje tečajevi za tako nešto (nikada nema dovoljan broj zainteresiranih)....
Sledeće pojave sam iskusio na sebi osjetim često da primam energiju putem lijeve ruke pogotovo preko mobilnog telefona ako sam objavio nešto veoma pozitivno i korisno što sam primio putem intuicije na internet. Zna se desiti da trnci energije struje u mom lijevom dlanu osjećam da mi se pozitivna energija koju sam odaslao putem interneta vraća umnožena i ulazi kroz lijevi dlan.

U drugom slučaju sam poslao energiju na daljinu kroz mobitel držao sam ga u rukama i kada sam zatražio blagoslov i iscjeljenje za bolesnu osobu koju sam vidio na facebooku. Prošli su mi trnci kroz lice i vrh nosa energija je izašla kroz ruke u telefon. Siguran sam da je ta osoba primila priljev iscjeljujuće energije.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 10:29   #559
Quote:
freerock0 kaže: Pogledaj post
Itko....
Tesko da ces nac upute za takve stvari...oni to drze među sobom i ide usmenom predajom tj praksom.
Domancic je davno besplatno dijelio svoje znanje...i neki nasi poznati bioenergeticari su to naucili od njega.
Danas to masno naplacuje u Kranjskoj gori.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 11:20   #560
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
.
.
.
Zna se desiti da trnci energije struje u mom lijevom dlanu osjećam da mi se pozitivna energija koju sam odaslao putem interneta vraća umnožena i ulazi kroz lijevi dlan.

. Prošli su mi trnci kroz lice i vrh nosa energija je izašla kroz ruke u telefon. .
Mogući znakovi angine pectoris ili kardiovaskularnih problema, bez obzira što si pomislio.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.