Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2007., 23:49   #21
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
doista neobicno... mene su cak i telefonski zvali da potvrde karticu, navodno ne salju robu dok te i telefonski ne cuju
inace za one kojima je predugo cekati da roba stigne... samo treba nadoplatiti 20$ i dolazi u roku od 5 radnih dana
sad kako vidim da do 50€ nema carine cini mi se da cu se orijentirati na manje paketice
Joujou, a kak ti je s veličinama u VS? Znam da je frendica naručila nešto S a ono došlo nešto što izgleda kao L
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 00:07   #22
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Joujou, a kak ti je s veličinama u VS? Znam da je frendica naručila nešto S a ono došlo nešto što izgleda kao L
uz svaki predmet imas size chart... lijepo sam se premjerila i svaka stvar je dosla u tocno pravoj velicini
fora je da moras paziti na svaku stvar posebno... neke stvari sam narucivala S a neke M
nekad im je S oznaka za 4-6 a nekad 6-8
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 09:39   #23
ja narucujem donji ves u velicini S ili M ovisno o modelu posto su mi cice povelike
majice isto S i taman pasu
al za cice normalno gradjene(Ja bi...) preporucam XS
kad su ove americanke tak gradenje da su vece od nas pa se tjese velicnama
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 09:57   #24
Quote:
anakirincic kaže: Pogledaj post
http://www.mangoshop.com - nemaju shipping u Cro, ali može se platiti odovuda s isporukom u npr Italiju, Sloveniju,... Poštarina iznad 50 Eura =0!!
Imaju i outlet...
da, poštarina iznad 50 eura =0 kn, a koliko dođe carina onda
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 11:27   #25
Nema carine kod isporuke u EU. Imaju opciju da naručiš i platiš iz Cro, a shipping u EU, USA,... ja sam tako napravila, došlo bez carine u It kod brata
anakirincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 11:29   #26
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
uz svaki predmet imas size chart... lijepo sam se premjerila i svaka stvar je dosla u tocno pravoj velicini
fora je da moras paziti na svaku stvar posebno... neke stvari sam narucivala S a neke M
nekad im je S oznaka za 4-6 a nekad 6-8
Vjerujem da je frendica gledala to Zato se nitko od nas ne usudi više naručiti nešto od njih
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 11:40   #27
Quote:
anakirincic kaže: Pogledaj post
Nema carine kod isporuke u EU. Imaju opciju da naručiš i platiš iz Cro, a shipping u EU, USA,... ja sam tako napravila, došlo bez carine u It kod brata


super podatak
__________________
gledaj moju malu kako ide niz ulicu
primjecujes li boju na njenom obrazu
danas je prvi dan u proljecu i ona uziva kao da je posljednji
lilu! is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 12:07   #28
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je frendica gledala to Zato se nitko od nas ne usudi više naručiti nešto od njih
Jesam ja ta frendica?

Ne sjećam se više dal' sam gledala, ali sve sam uzela najmanju veličinu i sve je došlo koma preveliko...

Ali! Pročitala sam nedavno na makeupalley () da ih se može pitati za svaku stvar dal' imaju u petite veličini, da uglavnom imaju, ali da to na stranici nije ponuđeno... Tak da ću to možda još probati, iako su mi se fakat zamjerili s onim gaćama
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 12:16   #29
Quote:
Patagonija kaže: Pogledaj post
Jesam ja ta frendica?

Ne sjećam se više dal' sam gledala, ali sve sam uzela najmanju veličinu i sve je došlo koma preveliko...

Ali! Pročitala sam nedavno na makeupalley () da ih se može pitati za svaku stvar dal' imaju u petite veličini, da uglavnom imaju, ali da to na stranici nije ponuđeno... Tak da ću to možda još probati, iako su mi se fakat zamjerili s onim gaćama
Pa ti da

A kak da si ja odredim veličinu, ja nisam petite

Neću niš naručivat.
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 18:00   #30
Da li je neko ovde narucivao?
http://www.laredoute.fr/
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 02:19   #31
Stigao paket iz Manga. Sve prekrasno zapakirano i odlično je!!! Toga kod nas u Ri ni nema u dućanu
anakirincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 11:58   #32
Haj curke!
Malo se uplićem u vašu temu ali me strašno nešto zanima.
Našao sam jednu stranicu , http://www.electriqueboutique.com/ , na kojoj ima super stvari kupio bi ponešto svojoj dragoj ali neznam kako , pa vas molim za savjet.
Hvala!
 
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 13:18   #33
Quote:
Minam kaže: Pogledaj post
Da li je neko ovde narucivao?
http://www.laredoute.fr/
ne moraš naručivati iz francuske, imaš i www.laredoute.hr
klikneš na link akcija, i gledaš šta ti treba
tu su cijene 50% niže nego u katalogu, poštarina je 30 kn, a paket stiže za 2 dana, ali se ne može zamjeniti jer je sve u pola cijene, ali su stvari jako lijepe, ima i odjeće i obuće, trenirki, tenisice poznatih marki itd.
acraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 19:02   #34
jel' imate neki link za esprit stvari a da dostavljaju u hr? oni imaju super majica.. ali ja sam nasla samo site koji salje po usa:-(
boyana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 01:05   #35
Probaj na http://www.esprit-europe.com

BTW ako vas zanima nakit posjetite www.jam.hr

Danas mi je stigla narukvica koju sam naručila u četvrtak i moram priznat da sam se ugodno iznenadila. Izgleda triput bolje nego na fotkama, u super kutijici, čak sam i vrećicu dobila.
 
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 01:19   #36
Quote:
boyana kaže: Pogledaj post
jel' imate neki link za esprit stvari a da dostavljaju u hr? oni imaju super majica.. ali ja sam nasla samo site koji salje po usa:-(
Esprit ne salju u Hr., ali mozes naruciti ako imas koga vani preko Esprit u Austriji, Njemackoj, Danskoj....pa ti dofura. Ne trebas ici na Americki
bibobu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 10:29   #37
A koji je američki broj cipela za naš broj 37-38?
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2007., 10:42   #38
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
A koji je američki broj cipela za naš broj 37-38?
Mislim da je 7 - za ženske brojeve (različite su tablice za w i m). Kad kupuješ pogledaj size chart za tog prodavača)
anakirincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 12:33   #39
ej cure, ajmo pomoć... zapalila sam se za jedan kostim na VS stranici i neću moći mirno spavati dok ga ne kupim! međutim imam više problema:

1. kažete da se carina ne plaća ispod 50 EUR-a, a što je sa dostavom?! naime kostim dođe sve skupa nekih 41 $ što je manje od 50 EUR-a, ali ako mi na to nakelemeče 200kn dostave onda mi se to stvarno ne isplati?
i koja je to fora da platim iz Cro, a isporuče mi u EU - frendici mi dečko živi u Milanu, pa ne znam jel mi to pametna opcija?

2. što je s njihovim veličinama? u tablici s veličinama vidim da imaju dvije veličine S (6 i 8), pa dvije veličine M (10 i 12), al na kostimima nema mogućnosti odabrati manji ili veći S - sve im je pod jednom oznakom?!
također, sve im je na stranici u inčima, pa sam fino na netu našla konverter iz inča u centimetre i po toj njihovoj tablici tamo ispada ovako:
- opseg mojih grudi je točno 90 cm, pretvoreno u inče to je 35.5 (90,17cm) i to ispada veličina S (8)!!! što je meni strašno čudno jer ja inače kod nas gornji dio bikinija moram uzimat L?!
- e sad, bokovi su mi valjda M, ali opet me buni što u tablici s veličinama imaju dvije veličine M, a pod kostimima samo jednu oznaku M - što ako mi pošalju taj veći M?!
općenito mi se te njihove veličine čine 2 puta veće od naših!

3. kako funkcionira to plaćanje? kad ukucam broj kartice, jel oni odmah skinu taj iznos s nje (što ću ako mi ne dođe kostim, a uzmu mi pare?! ) ili plaćam na pošti u gotovini kad pošiljka stigne ili je neka druga fora s tim?

totalno sam zbunjena!!! pa please pomozite jer sam totalna neznalica što se tiče on-line kupovine!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 13:44   #40
Quote:
boyana kaže: Pogledaj post
jel' imate neki link za esprit stvari a da dostavljaju u hr? oni imaju super majica.. ali ja sam nasla samo site koji salje po usa:-(
pogledaj ovdje http://www.otto.hr/shop/kategorija.asp?kat=2&podkat=11
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.