Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2007., 16:04   #41
i ja bi sandale iz VS!! hoće li ih poslati u RH!!!???
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 16:54   #42
ja sam nedavno narucila iz VS.
uzela sam S velicinu, nisam se uopce obazirala na to dal je 6 ili 8. rekla mi je Skatte da dobre velicine dodu ako gledamo po tim mjerama.
trebala bi mi neka torba doci u 4 mjesecu, a majica i haljinica u 5 jer valjda ih sad nemaju. Ja sam narucila na deckovu karticu, smilovao mi se dok me cuo kak cvilim. ne mozes to na posti platiti, bas mora na karticu. a carinu i pdv normalno placas. mene je jedino strah velike carine, molim Boga da stricek carinik bude dobre volje...
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2007., 23:35   #43
Quote:
Anaaaaaa kaže: Pogledaj post
ja sam nedavno narucila iz VS.
uzela sam S velicinu, nisam se uopce obazirala na to dal je 6 ili 8. rekla mi je Skatte da dobre velicine dodu ako gledamo po tim mjerama.
trebala bi mi neka torba doci u 4 mjesecu, a majica i haljinica u 5 jer valjda ih sad nemaju. Ja sam narucila na deckovu karticu, smilovao mi se dok me cuo kak cvilim. ne mozes to na posti platiti, bas mora na karticu. a carinu i pdv normalno placas. mene je jedino strah velike carine, molim Boga da stricek carinik bude dobre volje...
ajde javi kad ti dođe jesi zadovoljna veličinom i koliko su ti naplatili pdv i carinu.. please, please!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 17:21   #44
Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
ajde javi kad ti dođe jesi zadovoljna veličinom i koliko su ti naplatili pdv i carinu.. please, please!
Nou problem!!
cim dođe, dolazim na forum! Ili se hvalit ili se zalit!
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 20:10   #45
Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
ajde javi kad ti dođe jesi zadovoljna veličinom i koliko su ti naplatili pdv i carinu.. please, please!
evo meni je na cca 500$ carina + troskovi oko carinjenja ispalo 1100kn ako ti to ista pomaze u racunanju
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 21:31   #46
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
evo meni je na cca 500$ carina + troskovi oko carinjenja ispalo 1100kn ako ti to ista pomaze u racunanju
issssussse!!! no chance! dobro, meni je 40$ taj kostim, al šta onda, još bar 40$ i više carine???! uf, sve mi se čini da neće biti ništa od tog kostima! pa za tu lovu mogu ode 5 kostima kupit!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 14:55   #47
daj citaj postove po redu... sve ti to vec pise
za 40$ uopce ne placas carinu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 01:05   #48
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
daj citaj postove po redu... sve ti to vec pise
za 40$ uopce ne placas carinu
baš tak.. carine nema do 50eura
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 01:16   #49
ja naručila kostim u victoria secret,treba bi doć 24.04...dostava je 20 $..pisalo je da je narudžba potvrđena,valjda neće bit nekih problema..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 01:25   #50
a jebate,sad ste me pripali s tom carinom.kostim dođe 66$ ...jel to više od 50 eura? je sto posto..ja i ne znam koliko je 50 eura..a šta ću,ne volim brojeve.
pa neće mi sad opizdit ne znam kakvu carinu na jebenih 60$..
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 01:27   #51
a oko 365 kn ti je to
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 03:25   #52
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
a jebate,sad ste me pripali s tom carinom.kostim dođe 66$ ...jel to više od 50 eura? je sto posto..ja i ne znam koliko je 50 eura..a šta ću,ne volim brojeve.
pa neće mi sad opizdit ne znam kakvu carinu na jebenih 60$..

EUR 7.375699

USD 5.543590

GBP 10.896290

CHF 4.552901

HUF 0.029891
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 10:51   #53
Meni opet otkazali narudzbu iz VS!!!!!
Toliko sam ljuta, da ubijam pogledom....
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 13:54   #54
vec sam nekoliko puta napisala na forumu: CARINA I OSTALE PRISTOJBE SE PLACAJU BEZ OBZIRA NA IZNOS. s online trgovinom ne vrijedi pravilo do 300 kn koje mozes unijeti u zemlju bez placanja carine i poreza, kao na obicnim carinama. provjerila sam to. provjerite i vi ako ne vjerujete. mozete jedino imati srece. plus, carina i pdv se placaju i na postarinu, VS ima 20 dolara minimalnu. eto. odoh sad u online kupovinu
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 21:56   #55
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
vec sam nekoliko puta napisala na forumu: CARINA I OSTALE PRISTOJBE SE PLACAJU BEZ OBZIRA NA IZNOS. s online trgovinom ne vrijedi pravilo do 300 kn koje mozes unijeti u zemlju bez placanja carine i poreza, kao na obicnim carinama. provjerila sam to. provjerite i vi ako ne vjerujete. mozete jedino imati srece. plus, carina i pdv se placaju i na postarinu, VS ima 20 dolara minimalnu. eto. odoh sad u online kupovinu
Katastrofa!!!
anakirincic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 20:40   #56
i onda koji je zaključak:jel se plača carina do 50 eura il ne???ja sam već naručila VS pa di puklo da puklo...
miseducata is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 20:44   #57
Quote:
Lola kaže: Pogledaj post
vec sam nekoliko puta napisala na forumu: CARINA I OSTALE PRISTOJBE SE PLACAJU BEZ OBZIRA NA IZNOS. s online trgovinom ne vrijedi pravilo do 300 kn koje mozes unijeti u zemlju bez placanja carine i poreza, kao na obicnim carinama. provjerila sam to. provjerite i vi ako ne vjerujete. mozete jedino imati srece. plus, carina i pdv se placaju i na postarinu, VS ima 20 dolara minimalnu. eto. odoh sad u online kupovinu
ja nikada nisam platila carinu za robu do 50eura, a sve je online kupovina...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 19:51   #58
vs

pozdrav cure,
buduci da imate iskustva s kupovinom iz victoria secret molim pomoc, meni je prvi put..narucila sam kostim i neke stvarcice (370 kn)..zvali su me iz UPS- da mi moraju faksirat obrazac da popunim (zove se punomoc) te da im posaljem fotokopiju osobne?!?..to sam sve uredno popunila i poslala im, iako nisam znala da je to takva gnjavaza.. pa su mi sad poslali emailom obavjest o troskovima.. sve skupa nekih 305 KN..te obavjest da im te novce uplatim na ziro racun, pa tek onda da ce ici na carinjenje..nista ne razumim, jel to tako normalno?
nivess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 22:42   #59
je.. a mozes platiti i kad preuzimas paket, ja sam platila dostavljacu koji mi je dosao s paketom
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2007., 22:53   #60
komplikovano ovo. fino na ebay, i kad ti zapakuje ko poklon, nikakve carine ne placas. doduse, nisam sigurna da ovdje uopce se placa carina kod nas u bih. nekad davno sam platila 5 eura za nesto, ali9 to nije bilo nis vezano za carinu...
buca_ljuca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:40.