Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 16:59   #21
hej, Leon, potpuno te razumijem, i dosta sam razmišljala prije nego sam postala onaj post, da bi na kraju zaključila da ću rađe otrpit kritiku nego zadržati informaciju koja joj može spasiti život za sebe. Podržavam inicijativu skupljanja novca skroz, mada sam usput i znatiželjna gdje bi ju vodili. Jer osobno naime imam par imućnih a pokojnih poznanika i prijatelja, koji su obišli najbolje svjetske bolnice i centre za liječenje od raka, ali po principima kema i operacija, dakle službene medicine, nije im ništa pomoglo, nažalost, a nije se štedilo... ali treba čovjek pokušati sve moguće i nemoguće, to se slažem... ipak, u ovakvim slučajevima gdje je svaki tren važan treba imati pravu informaciju, pa se nadam da će roditelji to imati u vidu. a ti se samo nemoj ljutiti, a ni čuditi, ipak smo na pdf-u na kojem jesmo. lp

(inače, složit ćeš se možda, statistički većina ljudi su budale)


p.s. shvaćam da TI nisi povezan sa njenom obitelji, ali eto možda netko ko je i ovo čita..
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.

Zadnje uređivanje Precious X : 16.10.2008. at 17:40.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 22:44   #22
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
hej, Leon, potpuno te razumijem, i dosta sam razmišljala prije nego sam postala onaj post, da bi na kraju zaključila da ću rađe otrpit kritiku nego zadržati informaciju koja joj može spasiti život za sebe. Podržavam inicijativu skupljanja novca skroz, mada sam usput i znatiželjna gdje bi ju vodili. Jer osobno naime imam par imućnih a pokojnih poznanika i prijatelja, koji su obišli najbolje svjetske bolnice i centre za liječenje od raka, ali po principima kema i operacija, dakle službene medicine, nije im ništa pomoglo, nažalost, a nije se štedilo... ali treba čovjek pokušati sve moguće i nemoguće, to se slažem... ipak, u ovakvim slučajevima gdje je svaki tren važan treba imati pravu informaciju, pa se nadam da će roditelji to imati u vidu. a ti se samo nemoj ljutiti, a ni čuditi, ipak smo na pdf-u na kojem jesmo. lp

(inače, složit ćeš se možda, statistički većina ljudi su budale)


p.s. shvaćam da TI nisi povezan sa njenom obitelji, ali eto možda netko ko je i ovo čita..
Sve 5 Precious,znam da si dala savjet u najboljoj namjeri i sam znam za podatak da je postotak izlječenih putem operacija i kemoterapije zastrašujuće mali,logično jer operacija je često samo amputacija tumora, a nekada i čitavih organa, a što čini kemoterapija organizmu da i ne spominjem..ipak kako si rekla treba pokušati i moguće i nemoguće,kako se ono kažendje gdje nema borbe,ne može biti ni pobjede..isto složit ću se s tobom da većina ljudi nažalost jesu budale..ps ja ti se rijetko ljutim pozz
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 08:39   #23
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
evo, pomazem informacijom, u liječenje po službenim principima nimalo se nebi pouzdala. dakle hitno na Breussovu dijetu, a poslije toga Mistel therapie. Puno smijeha, ljubavi i pozitivnog razmišljanja, reducirati stres.
Tako se ljudi naime liječe od raka.


mozda bi zaista trebali na alternativnom lijecenju otvoriti topic o breussovoj metodi. cini mi se da je to ipak jedna od boljih, ali teskih metoda koja covjeku moze pomoc.
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 17:01   #24
Thumbs up

Evo malo svježih vijesti u vezi Martine i tijeka akcije."Do jučer se skupilo oko 400 tisuća kuna kroz donacije..." informira Martinina mama.Martina se jučer zaputila u Zagreb, gdje će izvaditi putovnicu i podići još neke nalaze, a zatim bi se sredinom tjedna trebala zaputiti put Padove kod dr.Nele Sršen gdje će obaviti nove preglede i dobiti mišljenja,nakon čega će biti jasnije u kojem smjeru će ići daljnje liječenje i kolika je svota potrebna za isto.Ono što je super, odaziv ljudi je velik i nadam se da će tako i ostati.Sudjelujte i vi! http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/m...ele-srsen.html
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 18:39   #25
hvala ti leon, ne samo sa ovim topicem, vec i kroz sve tvoje postove pokazujes vrlo visok stupanj svijesti i znanja! bravo za tebe!!
prava je uzivancija citati te.
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 21:46   #26
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
hvala ti leon, ne samo sa ovim topicem, vec i kroz sve tvoje postove pokazujes vrlo visok stupanj svijesti i znanja! bravo za tebe!!
prava je uzivancija citati te.
luiz tebi hvala za ovakve riječi,lijepo je čuti ovakav kompliment, pogotovo od tebe.Do sada nismo imali neku razmjenu mišljenja, što ne znači da ne pratim neke podforume i teme,naprosto neki ljudi su toliko dobro pokrili određena područja(npr ti) da mi se čini da ne bih bitno pridonio kvaliteti rasprave,stoga guštam u čitanju..ps planiram jednu novu temu,nadam se da ćeš participirati u njoj i ako budeš smatrala da ju treba negdje spojit ili premjestiti samo daj
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2008., 18:49   #27
Za Martinu prikupljeno više od 1,4 milijuna kuna

Prikupljena je svota dovoljna za jednogodišnje troškove liječenja,bravo za sve koji su podržali akciju,Martini sretno i samo neka nam ozdravi! http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/z...juna-kuna.html
__________________
From above it is not bright
From below it is not dark
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 16:57   #28
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post
Pomozite koliko možete,svaka kuna je važna. Modovima se ispričavam i molim za podršku.
Ja cu pomoci koliko mogu.

Nije da tupim i nije mi namjera.

Lijek od raka postoji, relativno je jednostavan, a svakako je jeftin. I nije lijek samo od raka, ali o tome postoji informacije na siteu.

www.miraclemineral.org

A ako imate problema s nabavom MMSa, PMajte me.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 18:57   #29
Quote:
*jane doe* kaže: Pogledaj post
hej! eto nova sam ...
... gdje u zagrebu ima za otići na taj prvi stupanj reikija?
... svaki savjet dobrodošao... thanks!
(Sorry što sam ti iskasapio post).

Reiki je stvarno OK što se tiče njega samog ali... Previše se naplaćuju napredni tečajevi i to kod Reikija nikako ne valja. Da je riječ o umjerenim/pristojnim cijenama - sve 5 ali ovako kako je, to je pokvarena pljačka!
Također postoje i bolje i jeftinije stvari od Reikija. Malo pogledaj što ovdje ima pa možda nađeš i do 2-3% kvalitetnih informacija.
Sretno!
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2008., 19:03   #30
Kemoterapija liječi rak i Zemlja je ravna ploča

Tek sam sad vidio da postoji i ova tema pa mislim da bi ovo predavanje:
Kemoterapija liječi rak i Zemlja je ravna ploča
bilo dobro i ovdje staviti.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 14:10   #31
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
(Sorry što sam ti iskasapio post).

Reiki je stvarno OK što se tiče njega samog ali... Previše se naplaćuju napredni tečajevi i to kod Reikija nikako ne valja. Da je riječ o umjerenim/pristojnim cijenama - sve 5 ali ovako kako je, to je pokvarena pljačka!
Također postoje i bolje i jeftinije stvari od Reikija. Malo pogledaj što ovdje ima pa možda nađeš i do 2-3% kvalitetnih informacija.
Sretno!
Reiki je besplatan, samo priključak je skup

Da se naći inicijacije besplatno. Mada što je skuplje mistika je veća.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 01:32   #32
Na rubu znanosti, 2.2.2009 tema je "Lothar Hirneise - Izliječiti rak"

Iduci ponedjeljak, za sada u 16:15 ide emisija o lijecenju raka alternativnim metodama, gost je Lothar Hirneise, koji je napisao knjigu: "Kemoterapija lijeci rak i Zemlja je ravna ploca".

Vise informacija o tome mozete vidjeti ovdje: www.omegalan.info

O knjizi mozete vise saznati ovdje: http://www.omegalan.info/hirneise_knjiga1.htm

A promjene programa (HRT to voli raditi) pratite ovdje: http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2009-02-02

Tema je interesantna, a mozete si i zivot spasiti (ili nekome tko je vama drag i blizak).
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 13:31   #33
Quote:
Alan_SP kaže: Pogledaj post
Iduci ponedjeljak, za sada u 16:15 ide emisija o lijecenju raka alternativnim metodama, gost je Lothar Hirneise, koji je napisao knjigu: "Kemoterapija lijeci rak i Zemlja je ravna ploca".

Vise informacija o tome mozete vidjeti ovdje: www.omegalan.info

O knjizi mozete vise saznati ovdje: http://www.omegalan.info/hirneise_knjiga1.htm

A promjene programa (HRT to voli raditi) pratite ovdje: http://raspored.hrt.hr/?raspored=1&m...tum=2009-02-02

Tema je interesantna, a mozete si i zivot spasiti (ili nekome tko je vama drag i blizak).
Daj pogledaj u kojem oni terminu stave emisiju,u 16.15???? Kad je vecina ljudi jos na poslu i na povratku sa posla....nevjerovatno...Kad bolje promislim nisam niti zacuden.
__________________
Sve se vrti oko kontrole, one koje imamo nad sobom i one koju drugi imaju nad nama.
mad max 04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 23:31   #34
Quote:
mad max 04 kaže: Pogledaj post
Daj pogledaj u kojem oni terminu stave emisiju,u 16.15???? Kad je vecina ljudi jos na poslu i na povratku sa posla....nevjerovatno...Kad bolje promislim nisam niti zacuden.
Ja osobno ne gledam nikad "Na rubu znanosti" live. Uvijek snimam i onda gledam kad mi odgovara. Gdje bih dosao kad bih morao biti pred TVom kad se oni sjete...
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 11:43   #35
Članak: Susret s dr. Ivanom Đikićem

U ovom članku dr. Ivan Đikić govori o autorima nekonvencionalnih metoda liječenja raka:

Susret s dr. Ivanom Đikićem
Kudikamo bolje postotke izlječenja imaju liječnici kao što su dr. Johanna Budwig, dr. Max Gerson, dr. Ryke Hamer, kanadska bolničarka Rene Caisse, Jim Humble, dr. Mark Sircus, da spomenem samo neke. Za razliku od njih konvencionalni liječnici liječe zračenjem i kemoterapijom (i unose nove otrove u organizam). Nadam se da će novi lijekovi biti bolji od starih, i da će se dogoditi proboj na onkološkoj sceni, ali nekako iskreno sumnjam zato što konvencionalnim liječnicima i istraživačima sama teorija uzroka raka stoji na vrlo klimavim nogama.

Hvala Scarletti koja je pronašla ovaj link.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 11:14   #36
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
U ovom članku dr. Ivan Đikić govori o autorima nekonvencionalnih metoda liječenja raka:
...
Ispravljam sam sebe: autor članka je Darko Vujnović koji je i razgovarao s dr. Ivanom Đikićem i vezano na Đikićeva predavanja govorio u svom članku o autorima nekonvencionalnih metoda liječenja raka.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 00:29   #37
Što bijaše sa razdvajanjem MMS-a na dvije teme?
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 19:37   #38
spojene opet skupa..
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 22:36   #39
Ok. A kako će se tema zvati idući tjedan i koliko MMS tema ćemo imati?
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 13:05   #40
ne znam kud bi postavila .. pa onda možda tu
poklanjam kombucha kulturu za kombucha čaj, ak nekog zanima na pm
ružica23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.