Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2008., 15:09   #61
Ja sam bila jučer tam i poludila sam kad sam došla.
Na internetu piše SPEKTAKULARNO OTVORENJE,ovo ono,a kad dođeš tam sve blato,nedovršeno niš,dućani zatvoreni. Užas!!!
Zapravo sve će to super izgledat 6.12. kad je zaprao otvorenje,al sad je koma. Da mi je znat koji se idiot sjetio otvorit trgovački centar koji još nije ni gotov!!!!!!
Inalooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:48   #62
pa znali smo to već, pisali o tome na temi outleti. mislila sam i ja ići ali kad sam skužila što će to biti nisam otišla.
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:55   #63
Quote:
Kako neslužbeno doznajemo, razlog ad hoc otvorenju, stvarnom stanju dovršenosti usprkos, ogromni su penali koje su vlasnici, Dayland grupa iz Austrije, morali plaćati za svaki dan zakašnjenja.
To sve objašnjava

Ali meni nije ni padalo na pamet ići prije nego netko izvjesti kako to sve skupa izgleda
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 16:56   #64
Quote:
Jaranka kaže: Pogledaj post
dal je neko od vas vec bio negdje u inozemstvu u takvom centru i kakva je njihova ponuda inace..
]
Evo mi idemo ponekad u Outlet Roermond/ Holand, nama super,... manje od sat voznje, Outlet samo dva dana u godini zatvoren,... kada mali treba sportske dresove i tenisice obavezno u Roermond, imaju Addidas + Nike + Puma + Reebok.
Ja sam bash ovo ljeto usporedio cijenu i kvalitetu polo majica od Ralph Lauren iz Outlet-a i robne kuce u Köln-u/ Njemacke, 1. u Outletu sam za orginal samo 49€ platio dok u robnoj dodje majca 69-75€ -- 2. kvaliteta je ista, cak poneki modeli u Outletu su drugaciji u ponudi nego u robnoj.
Isto sam usporedjivao sa Hugom, Fred Perry i Hilfiger,... rezultati su isti.
Sto mi se najvishe svidja je da nekvi modeli u Roermondu nema u Njemackoj za kupiti, pa cak i od Addidasa.

evo stranice: www.designer-outlet-roermond.com
__________________
Nekve osobe kupuju si od novaca, kojeg nemaju, stvari, koje ne trebaju, samo da imponiraju drugima, koje ne vole.
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2008., 23:56   #65
Kakve su cijene u roses-u u calzedonii ( i ak se otvorilo jos nekaj za donjives/carape kakve su tam)?
Zanimaju me prvenstveno deblje hulahopke/strample,gacice/tange i sokne/dokoljenke
Tnx!
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 01:29   #66
najonke su po 8 kn ali žali bože
ja kupila 3 para piše 40 dena, i prozirne su jako i čudno se ne svijetlu presijavaju i neak mi jeftino djeluje
obične čarape su brijem ok
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 09:11   #67
Ja i suprug smo bili u zg u subotu i rekoh ajmo se provozati do tog outleta, nije tak strašno daleko pa da vidimo šta ima. Koja greška!!! Kao prvo nije tak strašno daleko i ne bi žalila tih potrošenih 80km tam i nazad da nije cestarine od 40kn. To mi je bio prvi šamar a kad smo vidjeli to veliko gradilište i radnike na skelama došlo mi je da se odmah okrenem bez stajanja. Ipak smo nekim čudom ugrabili parkirno mjesto, izašli van, prošli brzim korakom ispred ona dva, tri izloga koja su imala nešto u izlogu, shvatila da ili naši ne znaju što je outlet ili nas prave budalama. Takve cijene mogu naći posvuda u zg i mislim da svi koji su bili više neće nikad doći jer nemaju po šta.
Sad sam bila i više me neće vidjeti. Koja im je ovo antireklama strašno.
Kako će nam sad reklamirati otvorenje...otvaramo!!! ovaj put za ozbiljno!!!
peg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 12:17   #68
Za sve koji idu iz Zagreba i okolice mali savijet. Nemojte na autoput nego na staru zagorsku. Znači na obilaznici kod izlaza za Zaprešić produljite ravno i izađite na izlaz Pojatno/Zabok koji je kojih kilometar dalje, kad dođete na zagorsku vozite samo ravno, dok ne dođete do kraja, skrenete desno i priključite se na autoput.
Od tamo do Krapine je cestarina samo 4 kn. U oba smjera uštedite 30ak kuna a vremenska razlika nije niti 5 min.
duba_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 12:28   #69
Quote:
plasibou kaže: Pogledaj post
najonke su po 8 kn ali žali bože
ja kupila 3 para piše 40 dena, i prozirne su jako i čudno se ne svijetlu presijavaju i neak mi jeftino djeluje
obične čarape su brijem ok
tnx
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 12:34   #70
duba, hvala na savjetu...
sva sreca da nisam stigla ovaj vikend ici jer bi inace i ja požalila...
ali vjerujem da ce za mjesec dana biti nekaj što možda vrijedi pogledat.
cula sam da se diesel iz dubrave seli u Roses, a znam da je tamo stvarno uvijek bilo super sniženje
-Ruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 12:36   #71
da, onome čiji je broj itd ali čula sma da i nije bio neki izbor. ja sam mislila da će to biti novi diseč outlet i veselila se, šteta
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 17:29   #72
Unatoc zabrani, Roses Fashion Outlet radi!

http://www.javno.com/hr/hrvatska/clanak.php?id=201828



bit ce bome veselo kad sazna komisija za ovo...

...Neki od dućana rade kao da nema nikakve zabrane, ali i kao da postoje svi tehnički uvjeti.

Tako u Mustangovu dućanu kupci u polumraku traže idealne traperice, jer taj dućan nema električne instalacije. U Ghetaldusovom dućanu, nasreću, ima struje, a ona dolazi kablom koji je rastegnut preko cijele ulice....
__________________
::: NEMA PREDAJE :::
Svabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2008., 18:47   #73
nadam se da imaju nove kolekcije kombinezona i obuce za baustelce, mogli bi dobro zaradit
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 21:39   #74
roses sad na stranici odbrojava još 6 dana. pa zar nije 6.12. pravo otvorenje?
ok, jesu oni ludi ili zbunjeni?
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 21:53   #75
Meni piše 21. I na kraju će se onaj u Sv. Heleni otvoriti prije njih. Na reklamama po gradu piše da je otvorenje 3.12.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 21:56   #76
ok, meni je countdown 6 days 10hours
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 11:15   #77
i jesu li ga ponovo otvorili,i jesu li otvorili neke nove trgovine?
markolopolos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 16:49   #78
meni danas odbrojava još 19 dana dovelikog otvorenja...hmmm
ako se u međuvremenu otvori sv.helena, idem tamo
-Ruby is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 18:20   #79
i ja isto mislim da će oni biti poudaniji, ovi su se već zeznuli.. sv hel piše 8.12 čini mi se..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 18:22   #80
meni danas odbrojava 8 dana
ovo je presmiješno
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.