Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2015., 22:31   #1401
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
jbga računa definitivno više nemam

i slažem se da treba ponekad biti i bezobrazan kad ganjaš takve stvari, iako sa druge strane činjenica jest da naš zakon o potrošačima i ne štiti baš previše kupca da bi se u pravom smislu mogao pozivati na njega, više je to sredstvo zastrašivanja i kao takvo zna ponekad i upalit. da su malo bliži otišao bi im vratiti hlače i bez računa i očekivanja da ću išta dobiti natrag, ali ovako mi se ne isplati izgubit pola dana za nešto što ću teško izvući...
U europa92 sam kupio Lee traperice, nakon prvog pranja na 30 (na deklaraciji pise 40, ali vecinu robe perem na 30 ak nije bas prljavo) koza sa Lee natpisom je pustila boju i zaflekala pola traperice. Isao sam ih reklamirat bez racuna i bez ikakve prepirke sam dobio nove.
Slav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 10:39   #1402
Europa92 u Rosesu? Oni imaju onu neku svoju karticu, jesi siguran da nisi kod plaćanja preko nje kupio traperice jer preko nje se može i vratiti/zamijeniti roba bez računa (samo moraš ime i prezime reći)?

Hvala u svakom slučaju, možda se ovih dana i zaletim do njih pa budem vidio što će reći...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 14:43   #1403
Ta kartica ne vrijedi u Rosesu.
Slav3n is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 12:45   #1404
Zna netko možda ako su kravate u dućanu Croata nešto jeftinije nego u gradu, gdje su cijene od 450 kn pa na gore? Da ne idem bezveze tamo, ako je isto
kj1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 21:52   #1405
Quote:
kj1504 kaže: Pogledaj post
Zna netko možda ako su kravate u dućanu Croata nešto jeftinije nego u gradu, gdje su cijene od 450 kn pa na gore? Da ne idem bezveze tamo, ako je isto
Uvijek možeš nazvati trgovinu i pitati kako im se kreću cijene pojedinih artikala, tak ja napravim zbog istog razloga - da ne idem bezveze
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2016., 22:28   #1406
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Uvijek možeš nazvati trgovinu i pitati kako im se kreću cijene pojedinih artikala, tak ja napravim zbog istog razloga - da ne idem bezveze
Vidiš, nisam se toga sjetila.. Hvala
kj1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 19:22   #1407
Zna li neko postoji li Karla prodavaonica u Roses Fashion Outlet;i ako postoji kakav je izbor?
__________________
“You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.”
lumenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 21:05   #1408
lumenka, postoji ali dućan je baš mali i ponuda je dosta skromna.
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 16:56   #1409
jel bio ko ovih dana u Rosesu? vidim da nike ima za vikend dodatna snizenja sto je dosta rijetko za njih pa me zanima da li ima robe, tj.povoljne robe a ne da je vecina na 20-40%?
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 06:20   #1410
Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
lumenka, postoji ali dućan je baš mali i ponuda je dosta skromna.
i probrana....i stara....
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 12:38   #1411
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
i probrana....i stara....
Da, baš. Ja kupujem redovito u Timberlandu,njihovi su modeli ionako univerzalni.Ali modeli znaju biti zbilja prastari, jer ih pratim.Ostali dućani li-la.
ancibella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:13   #1412
Dizem temu...jel bio tko nedavno u rosesu? Muz i ja imamo u planu ici uskoro a kako jos nisam bila zanima me jel se isplati ici? Najvise me zanima adidas outlet, reebok i sportina. Kakve su cijene?
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 18:51   #1413
Mah, meni osobno se tamo jedino isplati ici u Liscin outlet, s tim da nikada nisam sigurna da li cu pogoditi dobru ponudu. Posto sam par godina zivjela relativno blizu pohodila sam cesce Roses i dosla samm do zakljucka da Lisca jedina ima outlet cijene i outlet ponudu, znaci ovogodisnje ili proslogodinje modele kojima je prosla sezona. Calzedoniju ne smajhlam, em im je roba plastika, em moras kopati po kosarama....to me previse podsjeca na rat i caritas.
Ostali imaju imaju mozda 20-max 30% robe na outletu, najcesce robu koju koju su pukim slucajem nasli u nekom zabitom djelu skladista iz sezone 2000te i proslo/ovosezonsku robu (znaci modele od prosle ili ove godine) kojoj su prvo digli cijenu za 30% pa kao spustili za 40%, tako da u principu kupujes 10% jeftinije, sto je neisplativo, ako se uzme u obzir da treba doci do tamo (benga+cestarina).

Uglavnom, zadnji put kada sam bila, prije cca pola godine, bilo je vise prostora prazno. Jedino kaj sam fantasticno ubola je skolska torba za necakinju.
LepaMilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 22:26   #1414
Mislim da nema smisla nekog ubjedjivat da se super isplati ili da se super ne isplati ici posjetiti... Ja znam da se meni isplatilo. Uvijek nas ide 4-5 i uvijek neko super prodje u ekipi...

Uglavnom, mislim da se za sportsko isplati dosta otici, po meni najvise nike, adidas mi ima bezvezne modele a i cijene za outlet... Nike zna imat dodatnih 30% i 50% na oznacene outlet cijene (dio ponude) i zna se stvarno isplatit. Kupio sam vec nekoliko tenisica za 200-350 kn i to super tenisica. Isto tako i dukse sam kupovao jako povoljno ako znamo da je duksa nike minimalno 500 kn u redovnoj ponudi...

Tom tailor se isto nekad zna isplatit, kad imaju 50% na sve, pa jos dodatne popuste... Zna se nac... Pa cak i modela koji su u novoj kolekciji u trgovinama po gradu. Sportina meni nije bas nest, pola trgovine im je u novoj kolekciji sto bi zabranio inace u outletu, to mi nije jasno...

Da je neki super outlet-nije... Ako nisi iz ZG, valja ga iskombinirat taj dan s nekim drugim trgovackim centrom pa ako ne nadjes u Rosesu nesto, stignes nac dalje...

Ali sve u svemu, sve ovisi kako pogodis. Od tri posjeta jedan ti moze bit dobar. Sva tri vjerojatno nikako...
__________________
Obrisano, nedozvoljen potpis!
walter_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 10:22   #1415
Problem je u sustini sto to zapravo i nije outlet. Imaju "outlet" cijene na dio (minimalan dio) asortimana, jednaki postotak ces naci i u uobicajnim trgovinama pod imenom "snizeno".
LepaMilena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:47   #1416
je li netko bio u zadnje vrijeme u rosesu? ima li štogod? ili da budem konkretnija, ima li normalne odjeće u prosječnim veličinama koja ne izgleda ko da je ispala iz nekog hangara za humanitarnu pomoć za zemlje trećeg svijeta. prvi i jedini put sam tamo bila prije više od 7 godina i šokirala sam se ponudom da više nikad nisam otišla dobih neki poklon bon s kojim ne znam što ću. ne klipsa mi do tamo bezveze.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 09:43   #1417
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
je li netko bio u zadnje vrijeme u rosesu? ima li štogod? ili da budem konkretnija, ima li normalne odjeće u prosječnim veličinama koja ne izgleda ko da je ispala iz nekog hangara za humanitarnu pomoć za zemlje trećeg svijeta. prvi i jedini put sam tamo bila prije više od 7 godina i šokirala sam se ponudom da više nikad nisam otišla dobih neki poklon bon s kojim ne znam što ću. ne klipsa mi do tamo bezveze.
muž i ja smo bili u subotu, nije nam ništa posebno trebalo tako da nismo ciljano išli.
mi otprilike jednom godišnje odemo i uvijek kupimo nešto.
sad koliko je povoljno, ne znam baš reći, po meni se da naći uvijek nešto.
uglavnom je on kupovao sebi, remen kožni za odijela finiji u cK cca 230kn, Guess košulja kratkih rukava isto kao malo finija 150kn, dvije jakne u Tom Tailoru, svaka manje od 400kn (bile su 70% snižene).
nešto djeci sitno smo uzeli i standardno Calzedonia. zbog nje najviše i odemo.
hulahopke zimske cashmere blend su im po 20kn npr, u gradu su 50 mislim.
tamo kupimo uvijek svašta za neke sitne pare.
gledali smo sportsku opremu i dalo se naći i tajica i majica za gym, tenisica...na kraju nisam ništa uzela jer je razum prevladao
u Sportini se može naći ok stvari, XYZ isto.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 06:39   #1418
zna li netko da li u Reeboku još uvijek traje akcija -70%?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 09:35   #1419
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
zna li netko da li u Reeboku još uvijek traje akcija -70%?
u subotu nije bilo nigdje naznačeno ni vani ni unutra
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 08:35   #1420
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
u subotu nije bilo nigdje naznačeno ni vani ni unutra
bila jučer

traje još par dana
70% na cijeli iznos računa - označeni su artikli koji upadaju u akciju
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.