Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2009., 12:12   #81






simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 12:24   #82






simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:10   #83






simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:14   #84
Cure, mislim da je ova tema otišla u maalčice krivom smjeru. Iako su ove sve kombinacije koje stavljate super, ali pet (četiri, tri... you get the point) postova zaredom sa po 4 slike a bez ikakvih komentara se smatraju spamom.
Radije bih da se malo više raspravlja a tek da se koja "rasprava" začini slikicom inače ćemo dobiti još jedan topic zagušen slikicama i cerecima a to nam fakat ne treba
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:22   #85
A, ispričavam se. Slike koje sam postavila su sa Versace i Ralph Lauren revija. Htjela sam ustvari da pokažem koliko detalj, boja, kopčanje ili kroj pojedinih predmeta mijenjaju čitavu kombinaciju.
Neću više keljiti slike, časna pionirska
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:26   #86
Ma sve ok, nisam htjela da baš ti nešto krivo shvatiš obzirom da su tvoji postovi zadnji, ali naravno da je tako ispalo Nema nikakvih problema, kao što rekoh, slike primjera jesu poželjne ali forum je ipak za raspravu a ne isključivo za slike
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:55   #87
Ok, oprosti...
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 13:56   #88
Joj nemojte mi se ispričavat Sve u redu, samo kažem da je možda bolje raspravljati nego ljepiti slike, to je sve Nemojte se ljutit
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 14:03   #89
Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post


meni je ovo predobro
tako jednostavna i elegantna kombinacija, možda još samo kakva ogrlica i to je to.
sad bi i ja takav dugi pulover
moram zapisati u popis za kupiti sljedeću zimu
__________________
May the sun bring you new energy by day, May the moon softly restore you by night, May the rain wash away your worries, May the breeze blow new strength into your being, May you walk gently through the world and know its beauty all the days of your life. Apache blessing
may21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 14:15   #90
dugi puloveri - puloverohaljine su mi idealni za sve... dobro je imati kojeg u ormaru, lako se kombiniraju, jos lakse uklapaju u bilo koji stil odijevanja, tesko je s njima pogrijesiti tako da su odlican dio basic ormara
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 17:15   #91
Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post






ovo bih sve navlacila na sebe
neke kombinacije sa prosle strane su mi malo preozbiljne za moje srednje dvadesete - ali definitivno se nadje inspiracija!!

recimo za nas koji kupujemo u streetstyle ducanima (zara, topshop, mango itd), budem potrazila neke slikice iz njihovog asortimana a koje bi bile primjerene za posao - pa nakeljim.

isto tako bi mi bilo super kad bi smislili (i nakeljili) neke kombinacije oko lezernih odjevnih predmeta (bermude, traperice, kraca suknja) a da budu prigodne za job..

dajem ideje za razvijanje rasprave
miss blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 17:17   #92
curke, gledam sve ovo kaj ste stavile, sve kombinacije i većina mi se jako sviđa. međutim, što kad na posao idete busom/tramvajem, bi li se isto tako obukle? ovo mi više nekako izgleda preotmjeno za javni prijevoz. ha?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 17:29   #93
Hm, vozila sam se i javnim prijevozom slično obučena, i bila sam nedovoljno naspavana ujutro / preumorna popodne da bi me brinulo je li odjeća preotmjena za javni prijevoz

Što se dugih pulovera tiče, itekako mogu zamijeniti jaknu/mantil/sako u nekoj kombinaciji, ako su boja i model ok. Čak i neki cardigan, ili kraća vesta to mogu.
S tim da mi se posebno sviđa skopčan remen preko pulovera.
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 18:06   #94
Joj, i meni je noćna mora javni prijevoz. Recimo, baš bih htjela imat puffy bijeli kaput ali kud ću s tim u bus Hvala Bogu, sad mi je posao blizu, idem pješice, tako da s tim nemam problema, no da moram tako svaki dan, vjerojatno bih odustala i presvlačila bi se na poslu (što i sad djelomice radim )
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 21:57   #95
Isla sam na posao i vlakom i busom i tramvajem uvijek isto odjevena, jedino sto bih stikle nosila u torbi, a hodala u necem primjerenijem.
Svidja mi se ova totalno crna kombinacija, bas sam si nesto slicno spremila za ujutro, ali nekako mi je previse black za ured... Stavit cu neku tirkiznu ogrlicu i mrezaste carape, da ne budem bas totalno crna.... iako bih, najradije.
Ajd, mozda se i poslikam.
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 22:20   #96
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
curke, gledam sve ovo kaj ste stavile, sve kombinacije i većina mi se jako sviđa. međutim, što kad na posao idete busom/tramvajem, bi li se isto tako obukle? ovo mi više nekako izgleda preotmjeno za javni prijevoz. ha?
ma nije to nikakav problem. dobro, bijelo ne bih obukla, ali sve ostalo proalzi. sad dok je bilo kiše, išla sam u gumenjacima na posao, a u uredu imam čizme, pa se preobujem.
ljeti imam udobne natikače pod stolom. a znala sam obuti i 10 cm-štikle do posla, ako recimo popodne idem na kavu u grad.


edit - znam, postam na krivom topicu, više ne spadam u mlade žene.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 23:38   #97
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
ma nije to nikakav problem. dobro, bijelo ne bih obukla, ali sve ostalo proalzi. sad dok je bilo kiše, išla sam u gumenjacima na posao, a u uredu imam čizme, pa se preobujem.
ljeti imam udobne natikače pod stolom. a znala sam obuti i 10 cm-štikle do posla, ako recimo popodne idem na kavu u grad.


edit - znam, postam na krivom topicu, više ne spadam u mlade žene.
blago tebi. Ja ne bi izdrzala cijeli dan u tome nikako.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 23:45   #98
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
blago tebi. Ja ne bi izdrzala cijeli dan u tome nikako.
pa rekla sam DO posla. tamo se preobujem, pa opet u štikle kad krenem doma.
jedino sam za oxfordice sigurna da mogu izdržati cijeli dan, i za jedne špagerice.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 00:04   #99
ti si nama kem mlada duhom

nisam ni ja poslovna zena, pa postam malo
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2009., 15:12   #100
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
pa rekla sam DO posla. tamo se preobujem, pa opet u štikle kad krenem doma.
jedino sam za oxfordice sigurna da mogu izdržati cijeli dan, i za jedne špagerice.
A meni glupo preobuvat se na poslu. I drzat obucu na poslu. Nema nekog blata do posla, u gradu radim. A i onda bi me nerviralo ako zelim nesto obuc za vikend, a te cipele mi na poslu. Ilitiga, morala bi povecat kolekciju cipela.
Za spagerice se slazem - u njima mogu cijeli dan bit i ne bole me noge.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.