Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2009., 23:20   #61
Proučavala sam ovo na http://www.istria-bike.com/hr/staze i za početak ćemo se držati plavih staza. Ako budem imala prilike, potražiti ću brošuru u TZ
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 16:08   #62
Vratila se pred kojih sat i pol s vožnje. Prošli tjedan sam rekla - ako budem slobodna ovog vikenda, idem do Klane. Rečeno - učinjeno!
Drenova - Kablari - Lokva - Saršoni - Studena - Klana.

Za mene je to bio fanj velik zalogaj. Tamo negdje kod prvih kuća u Studeni, pred sam kraj uzbrdice, mislila sam da ću odustati i vratiti se doma , ali malo sam stala, popila vode, poslušala ptičice i kao da mi je netko dao pikac u guzicu krenula dalje!
Najljepši dio mi je bio između Studene i Klane. Vožnja laganini, uz cestu breze s lišćem koje treperi na vjetru, a krajolik predivan...

S obzirom da nemam ciklokomp , ne znam kilometražu... Koliko sam odvozila?? Hvala unaprijed na odgovoru.
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 16:36   #63
E da, i srela sam dva dečka na biciklama putem. Stali smo kod Studene i popričali, rekli su mi da idu na Platak. (I pretekli me. )
Hm, hm,... netko s foruma?
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 16:51   #64
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
Drenova - Kablari - Lok va - Saršoni - Studena - Klana.
... Koliko sam odvozila??
Mislim da si ukpno napravila nekih cca 25 km.

Cestitam....napreduješ....

Evo da vas obavijestim, imala sam prometnu nesreću.
Vozila sam po gl. cesti i pokupila me žena s autom. Priključivala se na cestu iz sporedne a da pri tom nije vidjela biciklisticu, mene. Na bolovanju ću biti 3 tjedna, a to znači i bez bajka 3 tjedna, SMRC.
ZovitemeŽuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 18:04   #65
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post

Za mene je to bio fanj velik zalogaj.

Koliko sam odvozila?? .
evo kaže žuta , nekih 25 km , nije loše , samo nemoj odustati i nemoj forsirati , kad ne ide stani , naj gora kombinacija je spaliti mišiće i onda biti u out-u neko vrijeme , vozi u većem broju okretaja , tj . u nižem stupnju prenosa , čim osjetiš da ti nožni mišići pokazuju opterećenje , šaltaj u manju , ne gledaj za početak brzinu , to će doći poslije
s vremenom će ti te udaljenosti biti smijurija , odvozit ćeš to u dahu i s dobrim tempom , samo voziii
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 18:38   #66
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
evo kaže žuta , nekih 25 km , nije loše , samo nemoj odustati i nemoj forsirati , kad ne ide stani , naj gora kombinacija je spaliti mišiće i onda biti u out-u neko vrijeme , vozi u većem broju okretaja , tj . u nižem stupnju prenosa , čim osjetiš da ti nožni mišići pokazuju opterećenje , šaltaj u manju , ne gledaj za početak brzinu , to će doći poslije
s vremenom će ti te udaljenosti biti smijurija , odvozit ćeš to u dahu i s dobrim tempom , samo voziii
Hvala na podršci!
Ne brinem se zbog brzine. Kad mi je teško, onda šaltam u manju, pa makar me prestigli svi živi.

@Žuta - žao mi je zbog nesreće. Nadam se da ćeš brzo ozdraviti. Ja se bojim ko vrag tih skretanja gdje vozači automobila misle da prednost ima "jači". Danas sam u jednom trenutku sišla s bicikle i gurala, mada sam imala prednost. Kamion i tri auta koji mi sijeku put izgledali su mi ipak preopasno...
grgica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 22:19   #67
Quote:
ZovitemeŽuta kaže: Pogledaj post
Mislim da si ukpno napravila nekih cca 25 km.

Cestitam....napreduješ....

Evo da vas obavijestim, imala sam prometnu nesreću.
Vozila sam po gl. cesti i pokupila me žena s autom. Priključivala se na cestu iz sporedne a da pri tom nije vidjela biciklisticu, mene. Na bolovanju ću biti 3 tjedna, a to znači i bez bajka 3 tjedna, SMRC.
Užas!! Baš mi je žao Nadam se da nisi teže ozlijeđena i želim ti brzi oporavak
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2009., 22:52   #68
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
E da, i srela sam dva dečka na biciklama putem. Stali smo kod Studene i popričali, rekli su mi da idu na Platak. (I pretekli me. )
Hm, hm,... netko s foruma?

ovu dvojcu sam ja sreo kada su se vracali a ja tek kretao....
inace svaka cast za djir, uspon u studenu gledajuci rekreativne okvire nije nimalo lak
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 09:56   #69
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Užas!! Baš mi je žao Nadam se da nisi teže ozlijeđena i želim ti brzi oporavak
Nisam teško ozlijeđena, super sam prošla ... Natučena po cijelom tijelu (hematomi i puknuta koža) i ne mogu bez štaka nikamo . Sve u svemu pazite se...

Joooj biciklijada Lisac, šmrc....
ZovitemeŽuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 12:59   #70
Quote:
ZovitemeŽuta kaže: Pogledaj post
Nisam teško ozlijeđena, super sam prošla ... Natučena po cijelom tijelu (hematomi i puknuta koža) i ne mogu bez štaka nikamo . Sve u svemu pazite se...

Joooj biciklijada Lisac, šmrc....
Glavno da ti nije ništa ozbiljnije
Bit će još biciklijada
Haus_Tw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 15:15   #71
Netko je spomenuo biciklijadu Lisac ?

oppala...kada tocno ? ima li neki sajt ?

Vidim ima aktivnosti na ovome forumu i bas mi je drago zbog toga, jer u zadnje vrijeme imam velikih problema naci nekoga za bicikliranje u drustvu...
__________________
Verba volant, exampla movent
Faun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 17:22   #72
Quote:
Faun kaže: Pogledaj post
.... biciklijadu Lisac ?
oppala...kada tocno ? ....
Danas je bila biciklijada.
Jel bio tko da nam malo prepriča događaje ???

Pozdrav svima
ZovitemeŽuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 17:31   #73
Ionako ovaj vikend nisam u Ri, pa mi je svejedno, ali kako su mogli staviti biciklijadu isti dan kad je i "Homo si tec" ???

Ima li jos kakva u blizoj buducnosti ?

Ako nekog tko je bo na biciklijadi zanima slucajno i trcanje, ima u TRstu slijedeci vikend manifestacija (Bavisela) slicna ovoj nasoj, ali veca u proporcijama.
Ima maraton, polumaraton i nekompetitivna utrka od 7-8km:-)
__________________
Verba volant, exampla movent
Faun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 18:38   #74
Quote:
ZovitemeŽuta kaže: Pogledaj post
...cesti i pokupila me žena s autom. Priključivala se na cestu iz sporedne a da pri tom nije vidjela biciklisticu, mene. ...
je li bilo očevida?
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:46   #75
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
je li bilo očevida?
da...prvo smo otišle na hitnu jer mi nije bilo baš super, a onda je hitna zvala policiju, pa smo onda napravili očevid...
ZovitemeŽuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 21:03   #76
Quote:
Faun kaže: Pogledaj post
Ionako ovaj vikend nisam u Ri, pa mi je svejedno, ali kako su mogli staviti biciklijadu isti dan kad je i "Homo si tec" ???
kako nisu? pa nisu bas trcanje i biciklizam toliko srodni.
BTW - u Buzetu je bila i XC utrka danas, za svakoga ponesto
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 22:12   #77
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
kako nisu? pa nisu bas trcanje i biciklizam toliko srodni.
BTW - u Buzetu je bila i XC utrka danas, za svakoga ponesto
u neku ruku imas pravo, i ne bih imao nista za nadodati da nas kraj svaki vikend vrvi sportskim manifestacijama za rekreativce.

ALI...barem koliko ja znam, a nadam se da sam u krivu, niti slucajno svaki vikend rekreativac ne moze racunati na nesto interesantno u blizoj okolici.
Evo, ovo su bila npr. dva eventa na koje bi se dalo ucestvovati i zabaviti u dva razlicita vikenda.

Ali na stranu price ...kad je neka slijedeca biciklijada ???
__________________
Verba volant, exampla movent
Faun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 23:18   #78
Quote:
Faun kaže: Pogledaj post
Ali na stranu price ...kad je neka slijedeca biciklijada ???
20.06. ( subota ) , mama svih biciklijada!!!
Uspon na zavizan, 0 do 1594m

ove godine izmijenjena ruta, nesto polozenija ali duza i osuncanija

senj-oltari-PD zavizan, cca 40km krvi, znoja i suza ali meni osobno najbolji bic "event" u Hrvata


PS-za one koji se ne osjecaju toliko mocni postoji i start sa oltara
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 23:49   #79
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
20.06. ( subota ) , mama svih biciklijada!!!
Uspon na zavizan, 0 do 1594m
Uuuuu to cemo morati odpedalirati....jos nisam nikad bio, iako sam cuo za to.
Zanima me jedino da li ima i off-road-a, i koliko...jel' se moze ucestvovat i sa bicikom koja nije prava montica ?

Ali NADAM SE TOPLO da ima ipak nesto i prije 20.06...pa to je za 2 mjeseca !
__________________
Verba volant, exampla movent
Faun is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 10:12   #80
Quote:
bubica1 kaže: Pogledaj post
Uspon na zavizan, 0 do 1594m


To se mora ići, trening do onda, pa na pisanje krvi i znoja.....

A što se tiče biciklijada, uvijek to možemo i sami organizirati, evo patuljak i bubica svako malo uspješno organiziraju biciklijade za forumaše....
ZovitemeŽuta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.