Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2010., 23:51   #21
Quote:
mia-ri kaže: Pogledaj post
Dali tamo ima trgovina, kako bi se reklo za svakoga po nešto, odnosno i markiranih pa malo skupljih i malo lošijih i jefitinijih? planiram ići za vikend pa me zanima...
I ako netko zna koliko se plaća autocesta do tamo? I od palmanove do Udina, jer kada već idem htjela bi i tamo 'svratiti'.
autocesta ti je 1,5 ili 2 eura... ne sjecam se tocno.... ali znam da je totalna jeftinjava
__________________
i ne može primopredaja u Zagrebu...
ula_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 21:56   #22
Question palmanova

ima onako tamo šire odjece ,skejterske ,i sta se najvise isplati uzimat
luka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 11:03   #23
jel ima sire robe kao skejterske itd u palmanovi outlet..............tnx
luka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2011., 21:55   #24
jeli tko bio skoro?jel se isplati ići?sad su popusti!
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 11:51   #25
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
jeli tko bio skoro?jel se isplati ići?sad su popusti!
ja ću najvjerojatnije u ponedjeljak pa javim situaciju. meni je tamo super i uvijek nađem neku dobru stvar.
suncana75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 18:43   #26
Smile

Quote:
suncana75 kaže: Pogledaj post
ja ću najvjerojatnije u ponedjeljak pa javim situaciju. meni je tamo super i uvijek nađem neku dobru stvar.
Da li si se mozda vratila iz Palmanove?
Isli bi smo ove nedelje pa me interesuje kakva su tvoja iskustva?
Lep pozdrav!
dzunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 18:15   #27
ciao ljudi!! licno meni Palma Nova je super, jos ukoliko se pogodi period snizenja..... pun pogodak! Ja sam bila tamo za Novu godinu, i zakljucila sam da im zimske rasprodaje pocinju na samom pocetku januara. E pa sad, mene interesuje da li neko od vas zna kada pocinju rasprodaje leti? hvala unapred
miss di is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 21:18   #28
Quote:
miss di kaže: Pogledaj post
ciao ljudi!! licno meni Palma Nova je super, jos ukoliko se pogodi period snizenja..... pun pogodak! Ja sam bila tamo za Novu godinu, i zakljucila sam da im zimske rasprodaje pocinju na samom pocetku januara. E pa sad, mene interesuje da li neko od vas zna kada pocinju rasprodaje leti? hvala unapred
Već su ti počele. Ja sam bila prije 2 tjedna, ali je bio baš slab izbor. Ja odem jako često, nekad nađem svašta, a nekad ništa. Jedino što ti mogu savjetovat je da ideš u prvom dijelu tjedna (pon, uto, sri) jer ponedjeljkom pune robu, a do sub i ned im sve prođe.....to je provjereno.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 00:44   #29
Thanks Hell Blonde!! Ja sam prosle godine bila sredinom sedmog meseca.. Snizenja je bilo, ali izbora bas i ne. I sada kad bolje razmislim, u pravu si. Vikend je bio u pitanju. Planiram uskoro da idem, tako da mi je to korisna informacija. Da li si mozda bila u Noventi di Piave? I tamo sam pogodila zimsku rasprodaju, bila sam bas zadovoljna. Cula sam da u celom outletu istog datuma svake godine pocinju rasprodaje, da li neko zna da li je to tacno?
miss di is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 15:27   #30
Quote:
miss di kaže: Pogledaj post
Thanks Hell Blonde!! Ja sam prosle godine bila sredinom sedmog meseca.. Snizenja je bilo, ali izbora bas i ne. I sada kad bolje razmislim, u pravu si. Vikend je bio u pitanju. Planiram uskoro da idem, tako da mi je to korisna informacija. Da li si mozda bila u Noventi di Piave? I tamo sam pogodila zimsku rasprodaju, bila sam bas zadovoljna. Cula sam da u celom outletu istog datuma svake godine pocinju rasprodaje, da li neko zna da li je to tacno?
Zimska počinje 02.01., za ljetnu ti ne znam. Nema na čemu!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 14:55   #31
Ljudi jel bio tko u zadnje vrijeme? Vidim da su im počela sniženja. Ja čekam 8 mjesec, kad bude ono krajnje sniženje. Moram kupit tenisice i trenirke, a outlet mi se čini najpovoljniji za to.
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 15:56   #32
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Zimska počinje 02.01., za ljetnu ti ne znam. Nema na čemu!
Ljetna počinju 15.7. u cijeloj regiji

Quote:
Till_tea kaže: Pogledaj post
Ljudi jel bio tko u zadnje vrijeme? Vidim da su im počela sniženja. Ja čekam 8 mjesec, kad bude ono krajnje sniženje. Moram kupit tenisice i trenirke, a outlet mi se čini najpovoljniji za to.
Nisu još. Nemoj čekati do 8.mjeseca, neće ti ostati baš neki izbor.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 07:33   #33
Stvarno? A jel se isplati ić? Nisam nikad bila pa neznam kako je tamo. Inače odem samo do Kopra, i eventualno do Trsta...
Tillea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 07:53   #34
ja i dečko smo bili ovu zimu, bilo nam je usput, išli smo do Udina pa samo satli da vidimo šta ima. Ništa si nismo kupili. Meni se iskreno ništa nije svidjelo, a ni cijene nisu bile baš neke. Uglavnom ne bi više išla.
Dok evo jučer mi prijateljica kaže da je bila tamo i da je vidjela super robe i patika i odlične cijene. Nezz iskreno šta da ti kažem. Možeš ako ništa ne nađeš tamo skoknuti do Udina u centra citta fiera. Tamo je super.
alice1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 09:01   #35
Na to pitanje ti mogu odgovoriti iz kuta mene koja zivim u AT.
Ja skoknem tam, onak usput, kad idemo u Lignano.
Nemozemo Palmanovu usporedivati sa nasim outletima, jer em je ponuda drugacija i u Palmanovi su svi ducani otvoreni, dok kod nas mozda je u Rosesu otvoreno 60%.
Cijene u Rosesu jesu povoljnije, ali i brandovi nisu ekskluzivniji, ici usporedivati Mango, valjda Tekstilpromet (onaj ducan koji ima Benetton, Stefanel kolekciju staru 10 g, a prodaju je po cijenama kao da je kolekcija proslogodisnja) sa Cerrutijem, CK, Iceberg je bedasto.
Sukladno brandovima i cinjenici je da se ipak radi o odjeci koja podljeze nekim standardima (u Cro se salje, nazalost, skart roba) cijene su naravno dosta vise.
Cijene za prosjecni hrvatskli dzep su visoke, ali za mene su bas ok i za razliku od mode u Austriji u kojoj si jedva nadem zgodne gace za kupit, a kamo li nesto vise, ponuda je famozna!
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 18:13   #36
pozdrav svima,dali možda netko zna ima li organiziranih shopping izleta za palmanovu outlet iz rijeke. Ili možda neka druga linija? dali ikako mogu doći do tamo bez vlastitog auta?
screppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 12:38   #37
Quote:
screppy kaže: Pogledaj post
pozdrav svima,dali možda netko zna ima li organiziranih shopping izleta za palmanovu outlet iz rijeke. Ili možda neka druga linija? dali ikako mogu doći do tamo bez vlastitog auta?
to i mene zanima=
love_peace222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 13:32   #38
love peace,molim te ako nešto saznaš javi
screppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 14:42   #39
mislim da vozi autotrans, nekako mi se čini da sam vidjela u izlogu u opatiji kod njih te shopping izlete, nazovi ih
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 20:12   #40
eto,je da je proslo dosta vremena,ali samoborcek vozi jednom mjesecno za palmanovu za 160 kn..
love_peace222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.