Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2011., 23:57   #41
ja sam bila par puta u outletu Palmanova,uvijek u prolazu, i nije me bas odusevia. jedino sta sam nasla su bile lagostinine stvari jer ih mi u st nemamo a meni se sviđa dizajn ali za tu cijenu sam mogla kod nas kupiti wmf npr. cijene su u tom rangu...
udavaca- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 12:19   #42
tek sad vidim da postoji tema o palmanovinom outletu...
mi smo u nedjelju prosli, bili smo u prolazu i stali smo da vidimo sta ima.
ja sam prvenstveno isla s namjerom kupnje trenerke, tenisica i mozda neki kaputic... cijene tenisica su sasvim ok, prihvatljive nadju se tenisice vec od 25eura. trenerke se krecu oko 20-30eura, zna se naletjeti na lijepe jeftine stvari...
u slamu su jedne predivne cizmice bile 26eura, kaputici isto po nekih 30eura... uglavnom cijene su mi djelovale sasvim ok sa svim sto nisu jos poceli popusti.
svakako cemo se zaletjeti u vrijeme blagdana - popusta!
znam, ne spada pod modu, ali da i to napisem... djecje igracke se isplati kupiti sa svim sto jos nisu na popustu.
a moram i pohvaliti Lindt-ov sladoled malo prevelik za mene... ali dragi je spucao tri kuglice bez problema...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 12:15   #43
ja bi u ponedjeljak išla za Palmanovu, pa me zanima da li netko zna koliko se novaca može nosit preko granice??
bingo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 13:55   #44
Quote:
bingo88 kaže: Pogledaj post
ja bi u ponedjeljak išla za Palmanovu, pa me zanima da li netko zna koliko se novaca može nosit preko granice??
Pretpostavljam da tebe zanima koliku vrijednost robe možeš prenijeti preko granice...
1000kn po osobi - to ne znači da ako vas ide 4 možete kupiti nešto za 4000kn.
već maksimalan iznos na jednome računu mora biti max 1000kn...
ili tebe baš zanima koliko novaca u gotovini možeš prenijeti bez da prijaviš?
__________________
...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 17:54   #45
koliko novaca mogu prenijet bez da prijavim?
bingo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 18:10   #46
Quote:
bingo88 kaže: Pogledaj post
koliko novaca mogu prenijet bez da prijavim?
10.000eura
__________________
...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 16:06   #47
vidio sam u palmanovi tenisice na kojima piše samo broj 9, pa me zanima da li netko zna koji je to eu broj???
bingo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 11:34   #48
Shoping Palmanova- prijevoz iz rijeke

Zanima me koji je najjeftiniji prijevoz iz Rijeke do Palmanove, ima što organizirano ilkako to ide? Koliko dođe prijevoz?? hvala
Zmaja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 14:37   #49
Wink

Jel bio neko u skorije vreme? Kakve su cene trenutno?
Idem do Trsta poslovno, pa bi skoknula do tamo na kratko...
jecka82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 14:06   #50
Jeli bio tko u zadnje vrijeme,planiramo za petak malo do palmanove,pa da se znam pripremiti.Bila mi je šogorica prije mjesec dana oduševljena je bila cijenama.A čuli smo i da je sada još veći izbor,jer su puni zimske robe koja se nije mogla prodati regularno na sniženjima pa su je tamo poslali.I sniženja traju do 3.ožujka.
__________________
"Ljudi se mogu obnoviti i revitalizirati čak i više nego stvari. Nikad ne odbacujte nikoga."-Audrey Hepburn
jelena0702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 13:55   #51
Jel bio netko u zadnje vrijeme? kojim danom je najbolje za otic?
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 22:12   #52
pozz! zanimaju i mene iskustva ljudi koji su bili u outletu palmanova??? kakve su cijene,ima li pristupacnih ducana,a ne samo brandovi?? dali je mozda bolje ic u neki drugi outlet u okolici???ako da,.u koji??hvala!!!!!
sunce1502 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 22:23   #53
Pozdrav svima,
Ja sam bio nedavno i stvarno je identičan outlet kao naš Roses. Naravno, dobro ste zamijetili da su tamo većinom brandovi, ali ima stvarno svega. Nije baš toliko povoljno koliko sam mislio da će biti, to su uglavnom 30% sniženja od redovne cijene, nije da je baš sada sve na 50% ili 70%. Zna se nešto naći na velikom sniženju, ali baš morate naići na to. Pozitivna stvar je što ima velik izbor dućana, svaki dućan ima nešto zanimljivo, nije kao neki outleti gdje se isplati posjetiti samo jednu do dvije trgovine.
__________________
http://bleauog.blogspot.com/
APOM is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 16:08   #54
Quote:
APOM kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,
Ja sam bio nedavno i stvarno je identičan outlet kao naš Roses. Naravno, dobro ste zamijetili da su tamo većinom brandovi, ali ima stvarno svega. Nije baš toliko povoljno koliko sam mislio da će biti, to su uglavnom 30% sniženja od redovne cijene, nije da je baš sada sve na 50% ili 70%. Zna se nešto naći na velikom sniženju, ali baš morate naići na to. Pozitivna stvar je što ima velik izbor dućana, svaki dućan ima nešto zanimljivo, nije kao neki outleti gdje se isplati posjetiti samo jednu do dvije trgovine.
velika sniženja do 70%, a nekad i više su ti u 07-08 i 01-02-03 mjesecu. ja redovno kupujem u to vrijeme i imam puno stvari koje sam u tom periodu kupila po cijeni robe koja se prodaje na našim placama. sve u svemu ja jako zadovoljna omjerom cijene i kvalitete.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 01:15   #55
Zna li netko tocan datum kad krecu ta velika sezonska snizenja u palmanovi? to bi trebalo bit ubrzo...treba znat godisnji uzet
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 23:59   #56
MOze pomoc oko ovog... kad ce krenut ta snizenja? kad se isplati ic?!
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2012., 13:44   #57
Jesu pocela snizenja,jeli bio ko?
huliganka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 14:48   #58
Quote:
huliganka kaže: Pogledaj post
Jesu pocela snizenja,jeli bio ko?
Mene takoder zanima... otisao bi... samo nek netko potvrdi da se moze nesto pametno nac na popustu
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 21:41   #59
Jel bio neko ovih dana, ima li snizenja?
jecka82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 23:31   #60
Bila sam ja prekjuce...ima snizenja,neznam sto te zanima,ali ja sam u Phard kupila farmerice po 29e,dobar sako takodje,a maice su oko 10e.U Guess je obuca oko 50-60E,torbe 45e...maice 18-25e,haljine 27,29,35...farmerice 40,45...U Fornarinu je izbor nikakav,Celyn B.je i dalje skup,nema nista ispod 100e...U Golden ima kupacih kostima po 1,49e...
huliganka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.