Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2013., 12:26   #81
Sretno svima koji se sutra u palmanovu zapute!! Puno dobrog shoppinga!!!
spyd3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 23:24   #82
Ovako da napisem rezime danasnje Palmanove.Ja sam bio vec u 10 ujutro tamo i gec je jako puno ljudi bilo. Snizenja ima naravno do 70% ali cijene su bile digjute tako da nije bas kao sto je znalo bit, ali konkretno za mene i curu isplatilo se ic i ovaj put. Adidas tenisice kupio za 35€ a cura za 20€, trenerki ima ali su vecina na klubove ili drzave pa mi nije bilo nes... Cura u gapu dosta toga nasla ( jedno 4-5 majicica i toga) za nekih 30€, intimissimi je jako ja snizenju, guess je koma kaze.cura, nike me odusevio kupio tenisice za 20€, cura komplet trenerku 30€, hoodie su oko 10-20€...ostali ducani s robom je onako, dosta visa cijena ali opet ako se kopa malo nadje se nesto. vjerojatno sam nes zaboravio tako da slobodno pitajte ako treba sta... e da, kiko make up je jako jeftin tako da i u njemu ima puno toga...i velicina je danas bilo, doduse sto se blizilo iraju sve manje sta je za ocekivat...sretno!!
spyd3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:04   #83
Kriste koliko ljudi je bilo danas!


Došli smo prvenstveno po tenisice, ali odmah u startu nam je bilo jasno da ćemo to morati obaviti u Hrvatskoj ipak, jako malo izbora Conversa, Adidasa..a nekih drugih tipa Vans nema pa smo odustali.

Došli smo u Italiju pa smo se orijentirali na talijansku modu.

Konkretno, kupila sam divan kaput i torbu u Benettonu na 70% sniženja i neke sitnice.
Muški dio je također, nakon duge potrage za normalnim-ne-mrkva kroj kargo hlačama u moru hipsterskih hlačica i finjak hlača za gospodu, odustao i pridružio se kupovanju kaputa i pidžama..

Pa se kupio kvaliteni muški kaput na čak 80%, dvije Benetton veste i pidžama u Goldenpointu na 50% sniženja.

Inače, imam dojam da roba i nije nešto strašno kvalitetna, barem ne kvalitetnija nego kod nas, dobro, priznajem,
nisam ulazila u Iceberg ,
dosta je stvari već razgrabljeno, nema XXL i nedaj bog većih brojeva za muškarce, dosta sam razočarana Gapom,
Rifleom i sl. dućanima po kojima sam uzaludno tražila pristojne ili bilo kakve regular waist slim fit traperice.


Sve u svemu, jako sam zadovoljna kupljenim, ali kad uzmem u obzir put, čekanje na granici, nevjerojatnu gužvu...druge godine preskačem Palmanovu.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:19   #84
Jucer na granici bili i skijasi, los dan.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 01:54   #85
A-haaa, i danas, sat i pol čekanja
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2013., 11:04   #86
mi smo rano ujutro krenuli pa smo izbjegli guzvu, svega 10ak min cekanja...
spyd3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 20:22   #87
kakva je sada situacija sa palmanovom? se isplati otic ovaj vikend?
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 20:59   #88
Ja sam bila 19.1. I moram priznat da se nisam nesto odusevila. Ja ne trazim nesto odredeno nego gledam sta mi se svida. Ima svega ali u svakom slucaju bolje ovaj vikend nego slijedeci jer vec uvode novu robu... Bila sam i u onom blizu Venecije i u takvom depresivnom stanju izasla tako da je mozda i to utjecalo na moje raspolozenje
Kika3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 23:44   #89
Da li je ovaj blizu Venecije veci?
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2013., 23:46   #90
Ja nisam bila ove god, ali prema mom iskustvu trebaići odmah nakon 02.01., do 15.01. se već sve razgrabi i nema ničeg.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2013., 01:23   #91
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Da li je ovaj blizu Venecije veci?
Je, veci je i ima vise trgovina ali su marke skuplje tako da se meni i nije bas isplatilo ic. Ima timberland, levis, hilfiger, guess, fornarina i slicno. Ima i par trgovina kao ovaj u palmanovi. Pogledajte si na internetu marke jer cestarina do tamo dode nekih 7 ili 9 eura. Na rotoru prije ima outlet calzedonia-intimissimi-tezenis i difusione tessile ako znate sta je. Pa sam i to skicnula.
Kika3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 18:28   #92
daj neki link na taj blizu venecije

edit: jel to ovaj
http://www.outlet-village.it/noventadipiave/
__________________
Nisam kreativan. Neam signature.
Mr.Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 18:37   #93
Je, taj.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 12:54   #94
Poz, dali bi netko želio možda sad u subotu ići na jednodnevni izlet u Trst i Palmanovu u šoping? Imam 2 karte koje sam kupio za sebe i sad nisam u mogućnosti ići. Termin polaska:

23.02.2013. ispred koncertne dvorane Vatroslav Lisinski- Zagreb u 05:00h

Mogućnost ukrcaja putnika za sve predložene termine u Karlovcu u 05:30 h (BP Petrol) i u Rijeci u 07:15 h (odmorište Vrata Jadrana).

Cijena 250kn zajedno.
Info na privat ili na mob: 098/9022-578

Zadnje uređivanje Ixer : 18.02.2013. at 14:00.
Ixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2013., 13:44   #95
Quote:
Ixer kaže: Pogledaj post
Poz, dali bi netko želio možda sad u subotu ići na jednodnevni izlet u Trst i Palmanovu u šoping? Imam 2 karte koje sam kupio za sebe i sad nisam u mogućnosti ići. Termin polaska:

23.02.2013. ispred koncertne dvorane Vatroslav Lisinski- Zagreb u 05:00h

Mogućnost ukrcaja putnika za sve predložene termine u Karlovcu u 05:30 h (BP Petrol) i u Rijeci u 07:15 h (odmorište Vrata Jadrana).

Cijena 250kn zajedno.
Info na privat ili na mob: 098/9022-578
Riješeno, ne vrijedi više. Hvala!
Ixer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2013., 20:13   #96
Planiram otici iducu nedjelju to bi bio 24.3 u palmanovu. Ako je netko bio u tom vremenskom razdoblju pa moze napisat ima li robe ili mozda treba ici tj dana kasnije bio bih zahvalan
__________________
Dizajnerska odjeća i dodaci
germinator is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 14:29   #97
Germinator, jesi bio?
Kako je bilo?
Kakva je ponuda i cijene?
zviri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 22:44   #98
Ekipa, tko je bio u zadnje vrijeme? Isplati li se otic u cetvrtak? i hoce li radit (blagdan)?

Hvala
__________________
Čudo Od Djeteta!
Painkiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 23:01   #99
Quote:
Painkiller kaže: Pogledaj post
Ekipa, tko je bio u zadnje vrijeme? Isplati li se otic u cetvrtak? i hoce li radit (blagdan)?

Hvala
Otvoreno ti je svaki dan od 10 do 20h, tako da će radit u četvrtak.
A šta se tiče ponude, nisam bila jedno 2-3 mjeseca tako da ti ne znam reći iz prve ruke, ali uvijek ima nečega
Frau Flick is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 12:06   #100
Hvala na pomoci. ako netko ima jos poneku informaciju, neka slobodno podijeli.
__________________
Čudo Od Djeteta!
Painkiller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:11.