Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2005., 02:15   #1
Thumbs up Ja zaboravio ime stripa

prije par godina,na netu sam nasla jedan strip kojem je glavni lik bio jedna zenska i njen sijamski macak (ili macka)..i sad koliko god trazim,nemrem naci link,a ne znam kak se strip zove
mislim da je macak izgledao ovako (bez krila ):
 
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 02:45   #2
nasla. nemrem vjerovat kak sam ga uvijek preskakala. radi se o 9 chickweed lane


kog zanima,tu
 
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 02:46   #3
i ima vise od ta 2 gore spomenuta lika.
tema se moze zatvoriti.
 
Odgovori s citatom
Old 17.07.2005., 12:23   #4
ima i tu
 
Odgovori s citatom
Old 07.07.2008., 13:15   #5
i ja bi trebala pomoč oko jednog stripa. ide ovako: glavni je junak svemirski princ sa dugom tamnom kosom. bio je prognan sa svog planeta ili nešto takvo. na svom brodu ima i jednog ... recimo klauna (koji je ustvari jako lijepa djevojka), obučenog u nešto slično kao pierotov kostim. i onda putuju raznim planetima bore se protiv čudovišta i tako dalje. u originalu mislim da je francuski.
vitanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 00:54   #6
Quote:
vitanova kaže: Pogledaj post
i ja bi trebala pomoč oko jednog stripa. ide ovako: glavni je junak svemirski princ sa dugom tamnom kosom. bio je prognan sa svog planeta ili nešto takvo. na svom brodu ima i jednog ... recimo klauna (koji je ustvari jako lijepa djevojka), obučenog u nešto slično kao pierotov kostim. i onda putuju raznim planetima bore se protiv čudovišta i tako dalje. u originalu mislim da je francuski.
Aster Blistok.

__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 12:43   #7
HVALA!
vitanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 13:41   #8
naziv stripa

molim pomoć...za vrijeme bivše juge izlazio je debeli A4 strip magazin i u jednom broju je bio taj lik za kojeg nikako da se sjetim kak se zvao: veliki, nabildani s motorističkim naočalama, koji je uz to bio robot i sjecam se da mu je neka cura mjenjala bateriju koju je imao na leđima. uglavnom bilo je seksa i svega i bas se sjecam da je rasturio nekakve tam mamlaze u kupeu u vlaku. sjecam se slike ovoga kako je ispao raskomadan izmedu federa sjedala.

eto toliko, nadam se da se netko sjeća, fala unaprijed...
shootbootleg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 01:41   #9
u kojem je to stripu bilo...

Cito sam prije 5-10 godina neki strip u kojem se pojavljivo neki zli revolveras, kojeg nisi mogao ubiti jer je bio vec mrtav, duh ili zombi tak nesto. Sjecam se da mu je netko raznio pol glave puskom a ovaj je i dalje normalno funkcioniro bez pol mozga i zlocesto se smijao. E da, u igri je bio i ukleti vlak. Jel mozda netko zna koji bi strip to mogao biti? :]
Ketvok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 16:10   #10
Quote:
Ketvok kaže: Pogledaj post
Cito sam prije 5-10 godina neki strip u kojem se pojavljivo neki zli revolveras, kojeg nisi mogao ubiti jer je bio vec mrtav, duh ili zombi tak nesto. Sjecam se da mu je netko raznio pol glave puskom a ovaj je i dalje normalno funkcioniro bez pol mozga i zlocesto se smijao. E da, u igri je bio i ukleti vlak. Jel mozda netko zna koji bi strip to mogao biti? :]
Jonah Hex možda ?
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 23:07   #11
Quote:
shootbootleg kaže: Pogledaj post
molim pomoć...za vrijeme bivše juge izlazio je debeli A4 strip magazin i u jednom broju je bio taj lik za kojeg nikako da se sjetim kak se zvao: veliki, nabildani s motorističkim naočalama, koji je uz to bio robot i sjecam se da mu je neka cura mjenjala bateriju koju je imao na leđima. uglavnom bilo je seksa i svega i bas se sjecam da je rasturio nekakve tam mamlaze u kupeu u vlaku. sjecam se slike ovoga kako je ispao raskomadan izmedu federa sjedala.

eto toliko, nadam se da se netko sjeća, fala unaprijed...
RanXerox
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 15:03   #12
Quote:
shootbootleg kaže: Pogledaj post
molim pomoć...za vrijeme bivše juge izlazio je debeli A4 strip magazin i u jednom broju je bio taj lik za kojeg nikako da se sjetim kak se zvao: veliki, nabildani s motorističkim naočalama, koji je uz to bio robot i sjecam se da mu je neka cura mjenjala bateriju koju je imao na leđima. uglavnom bilo je seksa i svega i bas se sjecam da je rasturio nekakve tam mamlaze u kupeu u vlaku. sjecam se slike ovoga kako je ispao raskomadan izmedu federa sjedala.

eto toliko, nadam se da se netko sjeća, fala unaprijed...
RanXerox, a magazin u kojen je izlazija se zva Comicon.

Sori, nisan vidija ta ti je DMJ odgovorija
__________________
Orao pao!!!

Zadnje uređivanje Kurdy Malloy : 30.09.2008. at 15:06. Reason: već odgovoreno pitanje
Kurdy Malloy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 18:02   #13
Aha, Tanino Liberatore. Stari dobri ''Heavy Metal'' i njegovi stripovi.
Nisam baš volio uobće taj strip.
Waldteufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 23:54   #14
pitanje

sjećate li se "plavog zabavnika"? U njemu je bio izašao (negdje u 90') kratki stripić o nekim marincima koji pokušavaju umlatiti nekakvog aliena na nekoj postaji - znate li ime toga stripa???
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 20:56   #15
Pomoć molim

pozdrav, prvo ispričavam se što padobranski uletavam na dio foruma na kojem ne pišem baš
uglavnom, zanima me znate li kako se zove ovaj hero


hvala puno!
bl4st3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 17:54   #16
Bananaman http://en.wikipedia.org/wiki/Bananaman.


U našem prijevodu Danko Bananko http://memorabilia.blog.hr/2007/09/1...o-bananko.html
dredder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 17:53   #17
Quote:
dredder kaže: Pogledaj post
Ma i kod nas je bio Bananaman. Sjećam se uvodne špice: "Danko Bananko, Danko Bananko, Bananaman!!!!!"
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 02:56   #18
Quote:
Ketvok kaže: Pogledaj post
Cito sam prije 5-10 godina neki strip u kojem se pojavljivo neki zli revolveras, kojeg nisi mogao ubiti jer je bio vec mrtav, duh ili zombi tak nesto. Sjecam se da mu je netko raznio pol glave puskom a ovaj je i dalje normalno funkcioniro bez pol mozga i zlocesto se smijao. E da, u igri je bio i ukleti vlak. Jel mozda netko zna koji bi strip to mogao biti? :]
Gordon Link, epizoda Condor Expres.

__________________
Štedi vodu. Pij pivo.
TomislavM is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2012., 14:48   #19
Pozdrav!

Jel se neko sjeća imena stripa, mislim da je bio u Politikonom zabavniku ili Stripoteci, radilo se o tipu, nekakvom maskiranom junaku koji je za pomoćnika imao mehaničku/robotsku crnu panteru, a borio se protiv nekakvih igračaka ubojica, znam za neke uvećane olovne vojnike i hobotnicu?
Pa eto, ako netko zna...

Hvala!

Franem
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 16:34   #20
pitanje, stari strip

'vakooo...

koliko se sjećam, mislim da je izlazio u Stripoteci, raskošno obojan, vrlo slično stilu kako je rađena Daleka planeta/Daleki planet (votevr). Negdje u prvoj epizodi tip je poslan kao astronaut u istraživanje Velike crvene točke na Jupiteru i nakon što ga uhvati turbulencija nađe se u nekom divljem svijetu gdje se nađe u situaciji da bude jedan od (nevoljkih) sudionika u jednom natjecanju. Iz tog "natjecanja" sjećam se scene kada svi oni moraju prijeći na višu razinu/kat po nekakvoj kosini po kojoj idu četveronoške i u trenutku kad je zadnji od njih pri kraju kosina se usija i tip dobije gadne opekline (ne glavni lik). Glavni lik to prepoznaje kao naprednu tehnologiju, za razliku od ostalih koji to smatraju magijom.


E sad, jel itko zna o čemu pričam? Jer ja nemam pojma koji je to strip.
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.