Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2004., 01:45   #41
Quote:
klio kaže:
I ja bi se istetovirala al se još nisam odlučila za motiv. Ipak bi htjela da ima neko dublje značenje.
Di je u Rijeci najbolje? Kolike su cjene jedne manje tetovaže?
Probaj usisavač ili peglu*. Kud ćeš dubljeg značenja. Bit ćeš originalna i uvijek primjećena.







* napomena: privatiziranje forumskog prostora - strogo interna fora
alfred stokes is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 01:54   #42
Quote:
alfred stokes kaže:
Probaj usisavač ili peglu*. Kud ćeš dubljeg značenja. Bit ćeš originalna i uvijek primjećena.
Vidim da si se dao u gadnu zajebanciju
__________________
Vecer u kojoj se svi prisutni sasvim slazu izgubljena je
klio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 15:36   #43
Quote:
klio kaže:
I ja bi se istetovirala al se još nisam odlučila za motiv. Ipak bi htjela da ima neko dublje značenje.
Polako i cool ... cekaj da ti motiv sam dodje.
Meni je dosao prije 4 godine jos, ali nisam imala para za to.
Sad imam I bit ce najesen.
A recimo, potpis sam sto godina trazila, i isprobavala ove i one
varijante, i onda mi se odjednom poslozio i to je bilo to!
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 22:10   #44
Quote:
hator kaže:
te tetovaže ti rade samo u kozmetičkim centrima , ali koliko sam ja čula nisu baš bajne jer nekon nekog vremena kad počne boja odlaziti ostaju mrlje i izgleda prljavo .

Da, to sam baš jučer čula. Tog me frka..ko zna dal mrlja ostaje trajno ili?
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 20:40   #45
Tatoo studio Zagreb, tj. kod Zeleta. Provjereno iz prve ruke. (Tratinska tj. bivša Končareva...jebi ga, ne znam broj)
evil_faerie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 22:12   #46
Quote:
evil_faerie kaže:
Tatoo studio Zagreb, tj. kod Zeleta. Provjereno iz prve ruke. (Tratinska tj. bivša Končareva...jebi ga, ne znam broj)
28
Quote:
Billi kaže:
jeste ograniceni na svakoj temi samo se pise o robiju. ja sam se tetovirala u sesvetama i ispalo je izvrsno i znacajno povoljnije. salona ima dosta po zagrebu, nije robi jedini!
U Sesvetama je Dule. Isto Salon se zove Godina zmaja.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 05:12   #47
Ali kaj se nije pitanje odnosilo na bio tetovazu?? Bio rade samo u nekim kozmetickim salonima, koliko znam cijene su priblizno iste mozda malo jeftinije od onih za prave tetovaze. Moje misljenje o bio tetovazama nije dobro jer ne vidim razlog privremenog tetoviranja ako se netko oce tetovirati zato sto to privremeno traje bar 5 godina ako ne i dulje kad se racuna vrijeme potpunog nestajanja ruzne fleke ..a ta bio tetovaza se pocne ponekad pretvarati u fleku vec i nakon tri godine pogotovo ako je u boji.
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 12:41   #48
Bio tetovaze su skuplje ne jeftinije od obicne tetovaze, aj sam svoju malecnu (1X3cm)platila 700kn, i to u kozmetickom salonu negdje prema maksimiru mislim....
sve je ok super prezadovoljna sam, samo mi je sad zao kaj nije prava najpravija

kad smo kod svega toga, jeli zna neko kako se krecu cijene pravih tetovaza, i koliko otprilike kosta C/B jedno 3X15 cm ?
__________________
[color=dark red]Karmageddon: It's, like, when everybody is sending off all those really bad vibes, right? And then, like, the earth explodes and it's, like, a serious bummer.[/color]

Borger King: Have it our way, your way is irrelevant.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 13:23   #49
obicno one tribal znakove za donji dio leda kaj su dugi oko 15 cm racunaju od 1500kn pa na dalje..ovisi o popunjenosti i debljini. vjerojatno ne mislis da u 3 x 15 bude sve popunjeno?. recimo 3x7 je mene doslo 400 kn a 3x4 cm 180kn. najbolje ti je uzet sliku i pitat direkt cijenu jer ovisi i o mjestu gdje stavljas. a za bio znam da je leptira u boji velikog kao dlan bez prstiju jedna cura platila 200 kn. ..jako mi je cudno da te nesto tako mizerne velicine doslo tolko puno.
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 14:53   #50
moja ja oko 4-5 cm x oko 3 i kostala je 300 ili 400 kn, ne sjecam se. kod duleta!
ja se bas ne kuzim u tetovaze, ali mi se desavalo da mi se obrate da je izvrsno napravljena
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 14:56   #51
Re: Tetovaža...opca rasprava

Quote:
Antac kaže:
Kaj mislite o bio tetovažama...di se najbolje u zagrebu tetovirati?...bla bla bla
Negdje oko bikini zone
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 16:10   #52
ja sam svoju bio tetovazu napravila u beauty centru Bozica na okretistu Dubrava.
bilo je to godine.....kad su ciro i vatreni bili treci...
platila sam je duplo vise od obicne.
rekli su mi da traje 3-5 godina, ovisno o tome kojom brzinom ti se koza obnavlja.
tanto, proslo je godina i godina, ona jos uvijek stoji i izgleda isto ko i prvi dan.
nije mi zao, volim je i nebi zelila da nestane, al mi je glupo sto su me zajebali i rekli da ce izblijediti...
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 20:28   #53
biotetovaze se rade na istom principu kao i prave, drukcije je samo to sto se rade plice i sto se naravno koristi drukcija boja, aparatura je ista..i boli skoro isto.

sto se tice cijene..zavisi naravno koliko je komplikovan motiv koji zelis..npr moja tetovaza nije velika, najvise oko 5-6 cm a stojala me je 40eura. skupo je bilo to sto je osjencena znaci nije standardna crna..tetovaze u boji su u pravilu isto skuplje..

inace mjesto koje mi se najvise svidja je lateralna strana struka (hehe a opisa..)..znaci u predjelu dojke samo s strane...



soft_machine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 20:40   #54
znam da sma skupo platila, covjek koji ju je radio je isto tako rekao da su bio tetovaze skuplje od obicnih...
ovo 3X15 bi islo od stopala prema gleznju, nije tribal vec moja neka svrljotina kaj bi si napravila...
doduse papak sam i ne usudim se na takvo mjesto pravu stavit je rznam da je tamo necu htjet za 20 godina neg sad dok sam mlada i blesava....
al kako stvari stoje para za takvu bio nemam jer mislim da bi kostala minimum 300€
__________________
[color=dark red]Karmageddon: It's, like, when everybody is sending off all those really bad vibes, right? And then, like, the earth explodes and it's, like, a serious bummer.[/color]

Borger King: Have it our way, your way is irrelevant.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 15:43   #55
cure koje ste radile bio, jel moze na privat ili tu svejedno adresa ili ime salona di ste to obavile?
hocu si staviti jos jednu, a imam nekakav lagani dojam da je tam di sam ja radila sve dva put skuplje neg inace

rekli su mi za ovo kaj ocu od 150€ do 100€ a jedno je 10 puta veca od one kaj sam si napravila kod njih zadnji put kaj me skoro 100€ ispala, dakle za ovo bime oprali punih 1000€ , ja nedam vise od 200!
__________________
[color=dark red]Karmageddon: It's, like, when everybody is sending off all those really bad vibes, right? And then, like, the earth explodes and it's, like, a serious bummer.[/color]

Borger King: Have it our way, your way is irrelevant.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 01:34   #56
Question Tetovaže-gdje,kaj,koliko

Odlučila sam! Valjda
Koje su vam preporuke kaj se tiče salona ( s obzirom na higijenu, kvalitetu, cijenu) u Zg... i jel znate za koji site di su uzorci tetovaža, još se tražim,a ne crtam dovoljno dobro da bi sama napravila.
Hvala unaprijed
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 01:37   #57
ne znam za zg ali znam da tu u ri ima tatoo shop di ti tip nacrta sta god hoces ako je od volje pa valjda to mozes i u zg nac (pa ces imat unikat )
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 02:14   #58
Quote:
Odlučila sam! Valjda
Cim si prochitala novi post ptice..priznaj..
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 14:25   #59
Re: Tetovaže-gdje,kaj,koliko

Quote:
Tinach kaže:
Odlučila sam! Valjda
Koje su vam preporuke kaj se tiče salona ( s obzirom na higijenu, kvalitetu, cijenu) u Zg... i jel znate za koji site di su uzorci tetovaža, još se tražim,a ne crtam dovoljno dobro da bi sama napravila.
Hvala unaprijed
Otiđi u Tratinsku kod Robija i Senfa (tu sam se ja tetovirala)i u Zagreb/Gandalf koji je također u Tratinskoj...
Tamo pogledaj albume s motivima kojih stvarno ima puno...Šta se tiče cijene ovisi o veličini tetovaže, zahtjevnosti (detalji i to) i o bojama...
I nemoj se tetovirat ako nisi 10000000% sigurna da to stvarno želiš...good luck
da,baj d vej evo ti linkovi
robi i senf

Zagreb/Gandalf
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2005., 14:27   #60
i ja sam se odlucila.. mozem ic skupa razgledavat
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.