Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2006., 00:28   #41
farbanje trapki

di u zg to rade i posto ak neko zna?
thanx
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 00:38   #42
ja ti to nebi preporučila jer kod pranja puštaju jako boju...

mislim da ima na savici, tam frendica farbala, ak ti je to blizu, javi mi na pm, pa ju pitam di točno...
__________________
...luda sam za tobom,
ali ovo jeste vrijeme ludih,
i ja ću za nas osedlati strah,
a ti me ljubi do zla, dok ne izgubim dah...
chupava&dlakava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 08:54   #43
Ja sam jednom to napravila pa sam uništila traperice. Nisu mi se više sviđale.
Isto je bilo i sa cipelama.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 13:36   #44
a je savica mi je malo daleko da idem sam zbog farbanja posto sam na kvatricu.pitala sam u 2 cistione i ne farbaju.
iskljucujem kucno farbanje jer mi treba crna boja a ove kupovne boje daju tamno plavu a ne crnu.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 00:54   #45
Jel se mogu svijetle trapke ofarbat u tamno plavo da izgledaju normalno, ko iz dućana a ne koda je neko sfušo? Imam jedne gas trapke koje su od iskuhavanja skroz izblijedile a dobar mi je model pa neznam kaj uraditi?!
*Lillian* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 01:15   #46
ja sam koristila onu boju sta ima kupiti u dm-u.kao crna no trapke mi ispale tamno plave.
ima i plava boja al ne znam kak bu ti ispalo.radje odnesi negdje pofarbat pa pitaj tam da ne riskiras doma.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 01:18   #47
Bum probala, thanks
*Lillian* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 12:56   #48
bilo je prije u kemijskoj čistionici u šubićevoj. kad kreneš od zvonimirove prema pruzi, na lijevoj strani, vrlo mala. farbaju i ostalo. ja sam farbala traper u crno i trula višnja i bilo je super. plavo je ispalo radnički plavo pa ne bih preporučila.

mislim da to sada radi dosta kemijskih čistionica
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2006., 14:48   #49
bila sam u 2-3 cistione,ne rade,ne znaju ko radi al thanx bacit cu oko u subicevu.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 01:10   #50
Bojanje odjece

To se radi u kemijskim cistionicama?

Imam majcu od viskoze i elastina, jel se ona da obojat u crno recimo ?

Koji materijali se mogu bojat?

hvaaaaaaala
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 01:20   #51
radi; moš i doma probat.

doma se načelno može bojat samo pamuk; mada ja bojam majce koji imaju i nekih drugih udjela osim pamučnog.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 11:44   #52
Jedina kemijska koja farba u St je GAleb. Odnila veštu tamo rekli da ne može jer nije 100% pamuk (65% poliester 35%pamuk). Onda san otišla u dm i našla neku talijansku farbu (unutra je tekućina i prašak). Može li to ofarbat (ja bi u modro)? Čitala san one upute, ali nisan dobro razumila. Je li ima ko iskustvo s tin?
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 11:50   #53
a koje boje vešta?

ha, da je obrnuti postotak u sastavu; ja bi je stavila na bojanje; ovako ipak malo više riskiraš.

znam žensku koja je crveni kostim uspjela ofarbat u crno.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 12:14   #54
Tirkizna sa ciklama rubovima i bijelin dijelon u struku.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 12:16   #55
a to može u modro; trebalo bi; ali sastav malo hebe.
ako ti se ovako ne svidja; pituraj, nemaš što izgubit.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 12:18   #56
Još samo da skužin one upute...
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 12:20   #57
koje? koja farba; što piše na njoj?
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 13:33   #58
A ne znan napamet... Ugl u dm-u košta 32kn (nije njihova marka nego neka talijanska) za prat u mašini, ima prah i tekućinu pa se dodaje jedno drugo i triba određena težina tog praška za određenu količinu robe-to nisan skužila. Otić ću posli u dm vidit (sad mi se ionako otvorija priko puta zgrade )
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 14:12   #59
ako je sve od istog materijala, ko npr. traperice ili obican t-shirt onda nema problema jer boja prima isto, pamuk se najbolje moze obojati. zena je odfurala kosulju koja je od viskoze i mjesavine lana i viskoze, htjela je bordo boju, ali nije bas najbolje proslo, jedno je bilo bas bordo a drugo je ispalo crvenkasto. naravno upozorili su je u etilenu da bi se to moglo dogoditi. nije to lose ispalo ali nije jednake boje sve.
Fixi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 14:17   #60
Koliko to cca košta u kemijskoj? Garant ću uništit ako to napravim doma. Ne bi trebalo biti teško, majica, u biti top, pamuk 95%, 5% elastin. U crno bi pofarbala jer mi je malo izblijedila.
Poslije kad je perem, da li se ful ispire boja?
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.