Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2011., 17:56   #21
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Uzmi ovo i nećeš požaliti ja uzel prije tjedan dana. Baca svjetlo lijevo i desno, a ne samo napred i natrag veli mi frend da je prejako svjetlo samo nek je
Hm da, za te novce kupis prek neta nekaj kaj svjetli ne znam kolko puta jače, ovo svjetlo se ne bi ni vidjelo da su oba upaljena
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 18:01   #22
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Mozda je a mozda i nije bas ebay. Ima svakakvih lampi na dx-u (s kojeg nekad znaju stvari jako dugo putovati) i na ebayjui drugdje. Samo je stvarno izbor jako velik i treba znati odabrati. (a opet ako krenes birat da ti bas sve bude jasno, moze proc dosta dana dok ne odaberes , k u mom slucaju )

Isto tako, s nekim stvaria s dx-a je prava lutrija kakav proizvod, koliko ispravan, ces dobit. (vrijedi posebno za punajce i baterije, a onda čak i za svjetiljke). Isto ej i s ebayjem.

Ako se uzme da prima 18650, pocetni troskovi nisu zanemarivi.
Ima isvjetlijih lampi (q5) za jeftiniju lovu, a osim 18650 mogu primiti i 3XAAA. (SUper ako vec imate NiMH punjač, pa samo kupite te baterije). Iako s LI-ionskim dulje i jače svijetli.

ja sam totalno istrazio tu tematiku baterija, punjača , ove vrste baterije one vrste, i sad sam narucio masu toga, par svjetljiljki, razne baterije, 2 punjača, itd itd , bit ce i za prijatelje i ako netko zeli kupiti da malo pokrijem troskove .
kad mi počnu stizati onda cu i na temelju prakse mnogo vise znati o svim timizborima.

Uglavnom moja glavna baterija za bic bit ce tolko jaka da je ne smijem brzat previsoko da ne zasljepljuje druga vozila u prometu, i nema je za kupit nigdje kod nas
Pa ajd podijeli s nama linkove sto si narucio ? Ja trazim samo jednu pristojnu prednju lapmu da mi pristojno osvjetli cestu u mraku i da bude kulturna i pristojna u vezi svoje cijene

Imas takvu na lageru ?
čaplja89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 19:43   #23
Bok ljudi,

ja si isto trazim neku lampu za bic sa straznjim svjetlom i mora bit "odvojiva" tj. mora zgledat ko prava baterijica, jel da ne zgledam ko neki tupan kad nestane struje Uglavnom, kao i op sam naletio na ovu:

http://cgi.ebay.com/5w-LED-Bicycle-B...item2306eb3b89

Sva 3 kriterija. Zgleda i lijepo napravljeno, samo jedino sto izgleda da nema je zoom, ali mislim si pa koliko mi je to uopce potrebno? Meni u biti ta lampa treba uglavnom za neki hitni slucaj oko kuce i tako ako nestane struje... Imam goste pa je na meni ogdovornost da to rjesavam, ali sigurno je da ce mi trebat i za bic.

Da kupim il kaj?
SandiVukas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 23:05   #24
Quote:
SandiVukas kaže: Pogledaj post
Da kupim il kaj?
kupi
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 23:48   #25
Kupljeno! Piknul sam si i kurtone, kad sam vec tamo. 12 komada, znas. Sad sam spreman za invaziju. Budem s lampom cehinje trazio Sve ima tatica
SandiVukas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 08:38   #26
Quote:
SandiVukas kaže: Pogledaj post
Piknul sam si i kurtone, kad sam vec tamo. :
jasil pazio da nisu polovni , znaš , znadu oni i uvalit
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 14:36   #27
Ja imam prednju lampu MTE SSC P7 sa Dealextremea, dosta sam zadovoljan, kupio sam prošlo ljeto, deklarirana je na 900 lumena, u stvarnosti nema baš toliko, nemam čim izmjerit. Ne pamti mod koji sam zadnje koristio, al nije to velik problem. Širina snopa (flood) je ok i svijetli sasvim dovoljno jako. Koristi jednu 18650 bateriju. Nosač za nju koristim ovaj: http://www.dealextreme.com/p/univers...diameter-36095. Malo se drma u vožnji gore-dolje, treba stavit kakav konac il zalijepit ako vas to smeta, mene je smetalo. Ovaj nosač ne bi preporučio, imam ga i nisam zadovoljan, skuplja prašinu: http://www.dealextreme.com/p/univers...diameter-31871
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 15:14   #28
Quote:
Killer Death kaže: Pogledaj post
..Nosač za nju koristim ovaj: http://www.dealextreme.com/p/univers...diameter-36095. Malo se drma u vožnji gore-dolje, treba stavit kakav konac il zalijepit ako vas to smeta, mene je smetalo...
Kako si složio da ti se nosač ne klima, može slika? Imam isti taj nosač, ali me iritira što se stalno klima, imam osječaj da će mi lampa ispast.. Inače sam probao razne nosače, ali ovaj mi je najbolji jer se lampa jednostvano skida s bicikla.
tomislav3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 18:47   #29
Quote:
tomislav3 kaže: Pogledaj post
Kako si složio da ti se nosač ne klima, može slika? Imam isti taj nosač, ali me iritira što se stalno klima, imam osječaj da će mi lampa ispast.. Inače sam probao razne nosače, ali ovaj mi je najbolji jer se lampa jednostvano skida s bicikla.
Ovuda omotaj konac okolo i stegni da uđe u tu rupu i zatvori luft.



Uploaded with ImageShack.us
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 23:34   #30
Quote:
Killer Death kaže: Pogledaj post
Ovuda omotaj konac okolo i stegni da uđe u tu rupu i zatvori luft.
Hvala, probat ću čim nađem nekakav konac
tomislav3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 04:21   #31
Kupio na eBayu najjeftiniju kombinaciju Power Beam prednje svijetlo sa 5 ledica i stražnju bljeskalicu sa 5 ledica vulgaris za neka 3$. Nakon tri tjedna došlo to, Power Beamka preživjela tri paljenja i crkla. Tako da preporuka da idete ipak na nešto skuplje . Sad uzeo ovu zelenkastu sa DX-a sa mazgovog linka. Opet 2 tjedna čekanje, javim kako se ponaša .
Ted Mosby is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 12:10   #32
Quote:
CapljA_89' kaže: Pogledaj post
Bas si evo gledam da si narucim to. Znaci to ide 1bat unutra i imam svjetla oko 1h :/ Ok, nije bed. Uzmem jos baterija, no kolko te to onda kosta sve skupa s punjacem ?
Uz to i onaj nosac jel.

Ugl ne trebam betriju za mtb i jurcanje po sumi. Treba mi baterija koja ce mi poudzano osvjetliti cestu. Vozim trekking i znaci na cesti 90% vremena. A ujedno mi treba i biti jaka pri prolasku naselja/mejsta gdje potpuno nema osvjetljenja.


... jucer skoro zginuo na lezecem policajcu u mraku. Zar nije njihovo radno vrijeme do 20.00?
sry za kasni odg... dvije baterije od po 3800mAh (LOOOL), punjac i ta lampa i stalak: 115kn. S tim da sam duplo uzimo... i jedna lampa brutala, a drugu vec drugi put mijenjam :S. al su susretljivi na DX i nema beda ak trazis zamjenu i to nakon 2 mjeseca...
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2011., 22:21   #33
Quote:
cickova kaže: Pogledaj post
sry za kasni odg... dvije baterije od po 3800mAh (LOOOL), punjac i ta lampa i stalak: 115kn. S tim da sam duplo uzimo... i jedna lampa brutala, a drugu vec drugi put mijenjam :S. al su susretljivi na DX i nema beda ak trazis zamjenu i to nakon 2 mjeseca...
Po mom iskustvu baš i nisu previše. Moraš slat proizvod natrag u Hong Kong da bi dobio zamjenu ili puni povrat novca, bez slanja možeš dobit stored credit, što znači da dobiješ popust nekih 40% vrijednosti neispravnog proizvoda za slijedeću kupnju. I to nakon 1 dana od primitka robe. Jesi im ti slao natrag u Hong Kong?
Killer Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 20:17   #34
Quote:
SandiVukas kaže: Pogledaj post
Bok ljudi,

ja si isto trazim neku lampu za bic sa straznjim svjetlom i mora bit "odvojiva" tj. mora zgledat ko prava baterijica, jel da ne zgledam ko neki tupan kad nestane struje Uglavnom, kao i op sam naletio na ovu:

http://cgi.ebay.com/5w-LED-Bicycle-B...item2306eb3b89

jel kojim slučajem stigla? jel ok prednje svjetlo? razmišljam da si kupim
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 00:32   #35
Moja preporuka Sigma Pava, stvarno dosta jako svjetlo, samo ja sam kupio u ciklo centru, nisam se sjetio na ebayy onda, dao sam nekih 300kn
Poggiali is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 11:19   #36
vidjeh sad u Lidlu svjetla : prednje (10lux), zadnje, 5*AA, 2*AAA i punjač za baterije, 80Kn.
Neznam da li je to OK ili ne, samo punjive baterije koštaju preko 100Kn
DonDuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 15:26   #37
kupio http://www.dealextreme.com/p/2-led-3...2-cr2032-51737
sad cekam da stignu i vidim koliko sam se zaje..
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 15:42   #38
Pošto me goranbo spljuvo laganini u postu #21 imam potrebu nekaj napisat...odma u postu ispod ga je CapljA pitao/la da stavi link na to kaj je on kupil i naravno...ništ od toga
Samo vidim jednu stvar...velika većina ovakve robe koja se kupuje na eBayu po par dolara opće ne valja. Radi par puta ili je klimava ili svašta nešto (čast izuzecima, naravno) i onda ljudi naručuju ponovo ili kaj ja znam. Pa čekanje dostave svaki puta i tak...kaj nije onda bolje uzet kod nas pravu stvar (ili na netu pravu stvar) i platit malo skuplje, ali znaš kaj si kupil, imaš garanciju i nemaš zajebanciju sa proizvodom ak rikne, nego samo odeš u dućan i fino tražiš novo..
Jasno mi je da ima stvari koje su malo skuplje, ali radije onda pričekat malo i skupit nofčeke pa kupit kak spada. Naravno, to je samo moje mišljenje. Ne solim nikome pamet. Ali se u mom slučaju pokazalo jako isplativo.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 16:48   #39
chillout, slazem se s tobom. ima ona uzreka - nisam toliko bogat da kupujem jeftino. samo, malo procitas review (tko god da ga je pisao), a ja cu osobno radije riskirati 2-3 puta, nego odmah otici i kupiti nesto za 2x vise novaca. do sada sam kupio par stvari na ebayu i niti jednom nije bilo lose kvalitete, koliko god bilo jeftinije. cak da se sada jednom i zajebem, i dalje cu biti u plusu.
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 22:54   #40
Quote:
drasko2002 kaže: Pogledaj post
chillout, slazem se s tobom. ima ona uzreka - nisam toliko bogat da kupujem jeftino.

To je moja parola oduvijek, stalno to spominjem Ali da se ne pomisli, ne razbacujem se novcima jer ih ionako nemam previše, ali ne da mi se zajebavat sa jeftinjarama i pušit dok ne nabavim pravu stvar jednostavno tako funkcioniram...i zato je moje mišljenje da mi je bolje dati 200kn za dobre lampe
Ljudi su spremni za mobitele dati nekoliko hiljada kuna, a za dobru signalizaciju na biciklu, koja će trajati godinama, nisu spremni izdvojiti 200tinjak kuna...meni je to nepojmljivo
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:08.