Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi

Mali oglasi Kupujem, prodajem, mijenjam, poklanjam...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2012., 11:37   #41
juventino laže. ja sam napisao da zelim da neko dode osobno po mobitel , te da ne saljem postom. a on je navaljivao i rekao da jer budem posalo ako unaprijed uplati. rekao sam da to moze ali svoju osobnu ne preslikavam nepoznatima! i poslje toga se nasao jako uvrijeden i poceo filozofirat !

i to kaj si tolko na forumu mislis da si neki frajer, Decko postoji zivot i izvan računala

Zadnje uređivanje assassin : 29.05.2012. at 00:48. Reason: Spojeno- koristi tipku Edit
picarelo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 18:19   #42
Lazem?
Nije problem, neka mod prebaci sve moje poruke sa PM-a....

Htio si osobno uruciti ali kad sam ti ja predlozio dan ti uplatim odmah si pristao, nije tako?
Sto odmah nisi rekao da nema nikakvog slanja?

Tek kad sam spomenuo osobnu si poludio jer je kao po tebi to opasno...

A to sta bi ja tebi uplatio vecu svota novaca bez ikakvog dokaza nije opasno???

Nisam se ja nasao uvrijedjenim nego su tvoje uvredljive rijeci kao "budala" i "odjebi"...Ali svi su jaki pred tipkovnicom...

Ali OK, mozda ti naleti neka budala....

A sto se tice privatnog zivota, vjeruj mi da imam uredniji zivot od tebe i ne sakrivam osobni identitet od ostalih, OK?!
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 18:46   #43
preko tipkovnice? pa mozemo se mi naci uzivo pa da vidim jer si i tako frajer, a ne samo preko neta. ti si se meni javio ja sam rekao da mi ne pase i da ne saljem podatke nepoznatima. tak da samo vodi i dalje svoj uredan Virtualni zivot
picarelo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 18:53   #44
Podatke ne saljes a odgovara ti da ti isti taj "nepoznati" uplati svotu?!
Hahahahaaa...Dobra ti je ta...

A sto se tice pronalaska, uvijek sam ZA...Slobodno se javi...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 00:50   #45
Molim vas da se tu ne prijetite "pronalascima" i sličnim stvarima.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 22:29   #46
Evo da i ja pohvalim kolegu CyclonB. Uredno dobio bon za 25% manje para Ako je netko skeptičan oko kupnje - ne treba biti.

Zadnje uređivanje assassin : 31.05.2012. at 23:10. Reason: Premješteno iz oglasa i dodan link
zag0 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 06:50   #47
buba-e- premješteno u temu Sumnjivi trgovci mobitela iz inozemstva.
Sama činjenica da sam tamo premjestio govori što ja mislim o tome
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2012., 10:12   #48
Pohvala članu - dontdrink -


Poslao mob, ja njemu novce, sve 5, sve radi!
toconja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 23:14   #49
Quote:
thumb kaže: Pogledaj post
pecasucidar...dečko koji ima post iznad ovog... nemojte mu dat mob na otključavanje jer će vam uzet lovu i sjebat vas...


Nakon što platite uslugu(unaprijed),vlasnik oglasa ima naviku ne javljanja, period na koji će vam se otegnuti moljakanje preko PM-a će zasigurno preć tjedan dana.

Uredno preko PM-a će te dobiti uznemirene odgovore u obliku velikih slova(vikanje), te jedan od razloga,citiram : "danas je nedjelja,nitko ne radi"...

Temeljni dio dogovora mu je apsolutno nemoguće shvatiti, jebemu ako sam htio root mobitela i costum rom, što ćete i vi navesti u jedno 63 poruke, to onda znači samo to a ne da želite update roma koji je od vašeg providera...

Nevjerojatna neprofesionalnost koja prelazi granice svakog razuma... posao koji se trebao odviti u 15 min se razvukao preko tjedan dana... i svaki dan neki novi odgovor,izlika...neki kurac...

Ugl. nakon što mu platite, shvatit će te da se preveslani od druge strane, no to nije bitno, imat će te njegovu adresu, te doći doma kao što ću ja.
Sigurno će imat neki adekvatan razlog ovom svemu...
pecasucidar....nedavno poslovao s čovjekom i najavio ponovno uskoro za jedan telefon. Otključao mi jedan LG Optimus X2, subotu navečer ili nedjelju ujutro je poslao kod, ja unlockao i uplatio nakon unlocka, čovjek dao i privatni broj da ga lakše kontaktiram kad mi zatreba ako zaboravim nick i obrišem PM...tako da s moje strane samo riječi hvale i preporuka. možda se niste razumjeli ili dogovorili kako treba :-(
Whitesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2012., 23:36   #50
prevarant pod nickom deksij10, iz Križevaca

Molim pomoć ako netko ima ikakvu informaciju koja mi može biti od koristi...ako ne bar da vas upozorim na jednog kretena iz Križevaca.
Dakle, 30.06.2012. sam stavio oglas za zamjenu mog HTC-a ChaCha (Tele2) za LG Optimus X2. Nakon nekoliko sati dobio sam ponudu od korisnika pod nickom deksij10: "pozdrav, nudim u zamjenu optimus x 2 , star je mjesec dana, kodiran na tele 2, doslovno kao nov". Nakon još par poruka i pitanja, tražio sam broj moba...092 176 6016 gdje smo nastavili komunikaciju i dogovor o zamjeni.
Pitao sam ga zašto želi mijenjati (reda radi) pa kaže da mu ne paše jer je prevelik..ok zaista je gromada od telefona. Čovjek je zvučao pošteno i čak prestrašeno, još sam ja odgodio dan slanja, javivši mu to jer nisam stigao prebaciti i obrisati privatni sadržaj. I tako ja uredno spakiram svoj telefon sa svom opremom, računom, garancijom i kutijicom...čujem se s tipom i evo, on šalje odmah svoj...i ja pošaljem svoj...(dana 03.07.2012.) čekao sam kraj tjedna, petak, 06.07. kad sam zaista počeo sumnjati, i provjerio sam na pošti, nema nikakvog pakata niti ništa u sustvau poslano iz Križevaca. Tip se ne javlja na telefon, i ovaj nick više ne koristi. S obzirom da mi je dao adresu, preko njegovog susjeda sam saznao broj telefona: 0917369550 koji sad koristi.
Dakle, tip se zove Dejan Katalenić, Ivana Lepušića 156, Križevci. To je adresa i ime na koje sam ja slao paket, koji je stigao i podignut je sutradan oko 13:00. Nazovem ja tipa na drugi broj, i lik se pravi mutav da nema pojma o čemu ja pričam. Prijetim mu blokadom telefona preko IMEI koda, prijavom policiji...on uredno kaže da nezna ništa, da ne živi na toj adresi već 5-6 godina...(a susjed je kao iz rukava istresao njegov broj). Enivej, rekoh, ok, ne tvrdim ništa, ali znam da sam ja slao na tu adresu sa tim imenom i netko je to podigao, i taj netko će ili poslati telefon koji smo i u stanju u kojem smo dogovorili ili neka vrati moj. U protivnom će riješiti kriminalistička policija, prethodno sam se savjetovao sa policajcem kojeg znam. Tip i dalje tvrdi da nezna i da će sutra ići vidjeti na tu adresu šta se zbiva. Nije očekivao moj poziv na taj broj koji sam zvao. Sinoć sam mu poslao sms u stilu: neznam ako si šta riješio, javi do sutra jer idem na policiju.... nema odgovora. Danas popodne prije nego sam bio na policiji mu šaljem sms: ej, zadnja šansa, za pola sata ide prijava....ništa...
Dakle bila je gužva u stanici, tako da sam zapisan za sutra da dam prijavu za kazneno dijelo prijevare.
Molim svih koji imaju bilo kakav info o tom debilu ili su ikad čuli za kontakt
Dejan Katalenić, Ivana Lepušića 156, Križevci, da mi se jave na PM. Ostali, molim vas oprezno, očito nismo svi normalni i pošteni. Ali će zato netko gadno platiti svoje pokušaje. Ne kužim mu logiku jer će ga pronaći bez bada, murja izdaje zahtjev za lociranje telefona i telefon se nađe, sa bilo kojim SIM-om. A možda mu opizdim i neku privatnu tužbu, znam dosta ljudi koji bi htjeli zaradit honorar u toj branši (odvjetnici) pa da vidi koliko će ga koštati taj pokušaj da zaradi 1200kn, smeće jedno neodgojeno! Neću stati dok ga ne policija nađe i riješi slučaj, i sigurno će odgovarati.
Pozdrav!
Whitesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 21:02   #51
Quote:
Whitesnake kaže: Pogledaj post
Molim pomoć ako netko ima ikakvu informaciju koja mi može biti od koristi...ako ne bar da vas upozorim na jednog kretena iz Križevaca.
Dakle, 30.06.2012. sam stavio oglas za zamjenu mog HTC-a ChaCha (Tele2) za LG Optimus X2. Nakon nekoliko sati dobio sam ponudu od korisnika pod nickom deksij10: "pozdrav, nudim u zamjenu optimus x 2 , star je mjesec dana, kodiran na tele 2, doslovno kao nov". Nakon još par poruka i pitanja, tražio sam broj moba...092 176 6016 gdje smo nastavili komunikaciju i dogovor o zamjeni.
Pitao sam ga zašto želi mijenjati (reda radi) pa kaže da mu ne paše jer je prevelik..ok zaista je gromada od telefona. Čovjek je zvučao pošteno i čak prestrašeno, još sam ja odgodio dan slanja, javivši mu to jer nisam stigao prebaciti i obrisati privatni sadržaj. I tako ja uredno spakiram svoj telefon sa svom opremom, računom, garancijom i kutijicom...čujem se s tipom i evo, on šalje odmah svoj...i ja pošaljem svoj...(dana 03.07.2012.) čekao sam kraj tjedna, petak, 06.07. kad sam zaista počeo sumnjati, i provjerio sam na pošti, nema nikakvog pakata niti ništa u sustvau poslano iz Križevaca. Tip se ne javlja na telefon, i ovaj nick više ne koristi. S obzirom da mi je dao adresu, preko njegovog susjeda sam saznao broj telefona: 0917369550 koji sad koristi.
Dakle, tip se zove Dejan Katalenić, Ivana Lepušića 156, Križevci. To je adresa i ime na koje sam ja slao paket, koji je stigao i podignut je sutradan oko 13:00. Nazovem ja tipa na drugi broj, i lik se pravi mutav da nema pojma o čemu ja pričam. Prijetim mu blokadom telefona preko IMEI koda, prijavom policiji...on uredno kaže da nezna ništa, da ne živi na toj adresi već 5-6 godina...(a susjed je kao iz rukava istresao njegov broj). Enivej, rekoh, ok, ne tvrdim ništa, ali znam da sam ja slao na tu adresu sa tim imenom i netko je to podigao, i taj netko će ili poslati telefon koji smo i u stanju u kojem smo dogovorili ili neka vrati moj. U protivnom će riješiti kriminalistička policija, prethodno sam se savjetovao sa policajcem kojeg znam. Tip i dalje tvrdi da nezna i da će sutra ići vidjeti na tu adresu šta se zbiva. Nije očekivao moj poziv na taj broj koji sam zvao. Sinoć sam mu poslao sms u stilu: neznam ako si šta riješio, javi do sutra jer idem na policiju.... nema odgovora. Danas popodne prije nego sam bio na policiji mu šaljem sms: ej, zadnja šansa, za pola sata ide prijava....ništa...
Dakle bila je gužva u stanici, tako da sam zapisan za sutra da dam prijavu za kazneno dijelo prijevare.
Molim svih koji imaju bilo kakav info o tom debilu ili su ikad čuli za kontakt
Dejan Katalenić, Ivana Lepušića 156, Križevci, da mi se jave na PM. Ostali, molim vas oprezno, očito nismo svi normalni i pošteni. Ali će zato netko gadno platiti svoje pokušaje. Ne kužim mu logiku jer će ga pronaći bez bada, murja izdaje zahtjev za lociranje telefona i telefon se nađe, sa bilo kojim SIM-om. A možda mu opizdim i neku privatnu tužbu, znam dosta ljudi koji bi htjeli zaradit honorar u toj branši (odvjetnici) pa da vidi koliko će ga koštati taj pokušaj da zaradi 1200kn, smeće jedno neodgojeno! Neću stati dok ga ne policija nađe i riješi slučaj, i sigurno će odgovarati.
Pozdrav!
Eto, uredno predao prijavu za prijevaru danas, uz svu dokumentaciju korespondencije i ostale oglase korisnika deksij10 na forumu i njuškalu. Kaže Kriminalista da je stvar čista kao suza, tip stanuje na toj adresi, znači laže, 1989. godište, pekar po struci. u roku 10 dana će se riješiti sve putem IMEI koda, IP adrese...bla bla..ima da vrati telefon u stanju kakvo je bilo, ili plati 1500kn kolika je tržišna vrijednost cca. Nadalje ide mu i novčana kazna koju odredi sud ili 3-6 mjeseci zatvora. U svakom slučaju, prijavljujte sve prijevare da se stane na kraj lopovima. Da je riješ o tenisicama je možda malo kompliciranije ako da krivu adresu, ali za mobitel moraš bit kreten prve klase...
Enivej, obavijestim vas o raspletu situacije, a ako taj mladi gospodin ovo čita, neka se pripremi na objašnjenje policiji koja će mu ubrzo kucati na vrata. Obavih detektivski posao za policiju, našavši tri njegova broja telefona, jedan aktivan. Nije bio prijavljivanj, ali sad će biti :-)

Pozzdrav! Sretno svima, i nemojte popuštati jer stvari funkcioniraju!
Whitesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2012., 23:06   #52
To je ocito lik koji je bio i pod nickom zoksi12,krizevci.. Mijenjao je evo 3d,mene pokusao preveslati i jos jednog lika s foruma,ima na prosloj stranici.100% isti lik

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 09:54   #53
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
To je ocito lik koji je bio i pod nickom zoksi12,krizevci.. Mijenjao je evo 3d,mene pokusao preveslati i jos jednog lika s foruma,ima na prosloj stranici.100% isti lik

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Neznam, sve je moguće, ali ne želim optužiti nikog jer je to dosta teška optužba ukoliko nisi siguran. Ako imaš adresu, kakav broj ili ime objavi, nek se znaju svi detalji komunikacije...
Whitesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2012., 11:46   #54
Nemam,izbrisala sam mail,ali isto je iz krizevaca,na srecu sam na vrijeme skontala da mulja.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 11:50   #55
i kako se rapetljava ovaj slučaj??
__________________
I went through my darkest time alone, so sorry if I act like I don´t need anyone..
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 14:09   #56
Quote:
rapajic_st kaže: Pogledaj post
i kako se rapetljava ovaj slučaj??
Danas 13.-ti dan od prijave, Pazinska kriminalistička je proslijedila Križevačkoj i još čekam odgovor. Uopće se ne sekiram jer ne sumnjam da će se riješiti, nije me briga koliko traje, bito je samo da ga dobro naguze da mu takav biznis više ne padne na pamet. Svakako ću postati kad budem imao konkretnu info ili ishod.
Ganjao bih ga i da je riječ o 50kn vrijednosti čak i na Mars jer je stvar principa.
A ovako imam još veće zadovoljstvo jer ne volim glupe ljude, a za dati adresu, preuzeti paket, ne platiti nego samo baciti staru karticu...moraš bit glup čovjek.
Da je kila banana u pitanju moža bih bio zabrinut, ali IP adresa + IMEI kod je policiji više nego dosta da nađu frajera...može čak i iz kafića nekog koristiti internet, neće mu puno pomoći...a svaki korak dalje ga uvlači dublje u probleme.....

da sam da sam da sam pekar
koji nocu radi
da sam da sam da sam pekar
sta bi da
hej da sam da sam da sam pekar
da li bi me htjela
janje moje bijelo
da li bi mi i tad rekla.....DEBILČINA NEODGOJENA...

Pozdrav ekipi!
Whitesnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 16:14   #57
stari svakako javi kako se raspetljava slučaj, i goni ga do kraja, jer treba takvim lopovima stat na kraj.
taj covjek me je prevario preko bug-a.
pecasucidar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 22:12   #58
CyclonB

Eto sve pohvale za kolegu, kupio bon od njega i sve je bilo kako smo se i dogovorili.

Moja preporuka za suradnju sa forumašem CyclonB
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2012., 02:04   #59
evo, ovi komentari ovdje stvarno puno znače pa i ja ostavljam preporuke za CyclonB

sve dogovoreno porukama i napravljeno kao što je dogovoreno.
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 18:49   #60
CyclonB - same pohvale za čovjeka 10/10
__________________
I went through my darkest time alone, so sorry if I act like I don´t need anyone..
rapajic_st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.