Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2013., 22:59   #61
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
svakih koliko je free shiping? i koliko je inaće?
nažalost ovaj moram propustit, a sljedeći bi svakako hvatala
registriraj se na njihovoj stranici, pa ti obavijesti šalju mailom, među ostalim i za free shiping, promo codove...
ivana) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 16:11   #62
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Krasna
Hvala, nadam se da će i uživo biti ovakva, ali kad ovo pročitah, muka me počela hvatati.


Quote:
summerwind kaže: Pogledaj post
HudsonRiver, na žalost nemam ni jednu od umjetne kože iz istog razloga koji i tebe muči. Imam nekoliko kožnih koje sam ugrabila u pola cijene i stvarno sam oduševljena.
S druge strane imam negativno iskustvo s njihovim muškim kožnim novčanikom. Koža je bila flekava i zgužvana, a novčanik je smrdio na kilometre kao da su ga izvukli iz kontejnera za smeće. Poslali su mi drugi, ali i taj je jadan bio ofucan i smrdljiv.
Nisam baš puno pomogla

Inače imam njihov clutch kožni i još jedan remen i sve mi je super, ništa nije smrdilo niti je bilo flekavo.
__________________
Samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvjeta samo tvoja ljubav moze upaliti nova svjetla samo tvoja ljubav, Boze...
MaryAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 23:17   #63
Imam i ja kožni clutch i remen i super su, ugodno mirišu po koži.
Vjerojatno je samo ta serija muških novčanika bila loša. Ali i tako su mi na kraju vratili novce.
summerwind is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 12:22   #64
Quote:
andio kaže: Pogledaj post
Inače,skuplje narudžbe šalju dpd-om
Kad sam ovo pročitao brzo sam išao provjeriti kako su mi poslali paket i stvarno, pisalo je DPD, ali nije postojala mogućnost praćenja.
Danas je paket stigao, ali običnom poštom. Dakle, ipak ne šalju kurirskom službom iako (i na samom paketu) piše DPD.

Inače, vrijednost paketa je bila 25GBP (pisala i na paketu i na računu unutra). Paket su na carini otvarali i unatoč cijeni stisnuli žig "oslobođeno plaćanja carine". Očito je carinik bio dobre volje.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:39   #65
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Kad sam ovo pročitao brzo sam išao provjeriti kako su mi poslali paket i stvarno, pisalo je DPD, ali nije postojala mogućnost praćenja.
Danas je paket stigao, ali običnom poštom. Dakle, ipak ne šalju kurirskom službom iako (i na samom paketu) piše DPD.

Inače, vrijednost paketa je bila 25GBP (pisala i na paketu i na računu unutra). Paket su na carini otvarali i unatoč cijeni stisnuli žig "oslobođeno plaćanja carine". Očito je carinik bio dobre volje.
Kod mene u mail-u piše Standard, a vrijednost 55GBP. Da bar opet carinik bude dobre volje
__________________
Samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvjeta samo tvoja ljubav moze upaliti nova svjetla samo tvoja ljubav, Boze...
MaryAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 21:08   #66
meni su znali paketi stizati i dhl-om! U zadnje vrijeme uglavnom dođu običnom poštom.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 05:02   #67
Meni su cipele od 25f stigle dpd-om,platila sam 150kn zastupanje,carinu i pdv.Na paketu i na računu je svugdje pisalo 25f,nigdje onih 8f poštarine koje sam također platila.Tako da sam na kraju dobro i prošla jer pri naplati pristojba nisu u obzir uzimali poštarinu.Inače,sve ostale stvari su mi uvijek stizale običnom poštom.
andio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 11:06   #68
Upravo mi stigao mail da je shipping free u sljedećih 48 sati.

Btw, prošli put naručila ovu ljepoticu http://www.riverisland.com/women/bag...ote-bag-630592
__________________
Samo tvoja ljubav moze uciniti da sve procvjeta samo tvoja ljubav moze upaliti nova svjetla samo tvoja ljubav, Boze...
MaryAnn is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 17:25   #69
ma znate kaj, nabijem ja njih i njihovo slanje paketa DPD-om..


Kupila sam robe u vrijednosti (sa poštarinom) 60 funti.
Neki dan me nazove žena iz IN Time-a i kaže da je stigao paket za mene neka im dam email adresu. Danas mi stiže mail slijedećeg sadržaja -

''U prilogu vam šaljem fakturu koja prati pošiljku,zabilješku koju trebate popuniti i vratiti nama
natrag zajedno sa kopijom vaše osobne iskaznice i kopijom dokaza o uplati tih 52,00 GBP-a.
Carinski troškovi za vašu pošiljku iznosili bi 500,00 kn ( u taj iznos obračunata vam je carina i
pdv - 387,68 kn,naša usluga 75,00 kn, a ostatak vam je 1% carinske garancije.
Ujedno molim i vašu potvrdu da pristajete na troškove.''


Znači paket me koštao 560 kn, da dam još toliki iznos za njihove troškove carinjenja i ostala sranja?! Nek zaborave!

Ne kužim zakaj nisu poslali običnom poštom???


Baš mi je žao. Jako! Jer sam stvarno kupila super stvari na sniženju. Al baš da dam 1000 kn za 4 odjevna predmeta..not my style!
Bar ne za River Island...
__________________
Blog
HudsonRiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 20:24   #70
Pozdrav svima,

jedno pitanje: ako ne preuzmete svoju pošiljku i ona im se vrati, daje li River Island refund?
Poučena vašim iskustvima, nisam htjela naručivati nešto veliko, ali nisam mogla odoljeti jednoj majičici. Kupila sam ju, platila, i sad vidim da imam i tracking info i DPD mi piše. Pa mislim, ili sam ja retaj ili su oni, ne znam. Mislila sam da DPD ide samo na veće pošiljke, a kad ono...
Bilbao80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 09:56   #71
Pitaj ih na fecebook stranici.
Ali zašto se ne strpite do 1.7. ako znate da postoji mogućnost da šalju dpd-om ili dhl-om..

Nestrpljivo čekam free shipping ovaj mjesec
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 10:04   #72
Quote:
Bilbao80 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

jedno pitanje: ako ne preuzmete svoju pošiljku i ona im se vrati, daje li River Island refund?
Poučena vašim iskustvima, nisam htjela naručivati nešto veliko, ali nisam mogla odoljeti jednoj majičici. Kupila sam ju, platila, i sad vidim da imam i tracking info i DPD mi piše. Pa mislim, ili sam ja retaj ili su oni, ne znam. Mislila sam da DPD ide samo na veće pošiljke, a kad ono...
Doci ce ti obicnom postom. Ja sam kupila kosulju i stiglo je normalno, bez carine, bez otvaranja. Vrijednost 20 funti.
__________________
Blog
HudsonRiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 16:32   #73
Apdejt u vezi pošiljke: za 9 dana me na mob zove dostavljač, dođe mi pred vrata, uruči paket, potpišem se, i to je to. Na omotu piše GDX - Global Delivery Express. Dakle, majica i par đinđi, sve ukupno s poštarinom 25 funti.
Uplašeno sam pitala dostavljača "a jel moram ja još nešto platit?", na što je samo odmahnuo glavom.
Fiju, dobro je.
Bilbao80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 22:45   #74
Quote:
Bilbao80 kaže: Pogledaj post
Apdejt u vezi pošiljke: za 9 dana me na mob zove dostavljač, dođe mi pred vrata, uruči paket, potpišem se, i to je to. Na omotu piše GDX - Global Delivery Express. Dakle, majica i par đinđi, sve ukupno s poštarinom 25 funti.
Uplašeno sam pitala dostavljača "a jel moram ja još nešto platit?", na što je samo odmahnuo glavom.
Fiju, dobro je.
Super
Koju si majicu kupila, jesi zadovoljna?
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 22:54   #75
a meni danas stiglo ovo:
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2995309
predivan iako je kod nas sad već prekasno za njega, tj. prevruće. Jako ugodan materijal.Ali definitivno ne uzimati veći broj. Inače nosim 38 ili uk10, taj broj sam i uzela, nisam se vodila za onim njihovim da je uk10-36. Čak bi bilo bolje da je mrvicu i manji, ali bi vjerovatno onda i rukav bio kraći.
http://www.asos.com/River-Island/Riv...t=-1&clr=Black
Isto jako zadovoljna, ugodne, isto uzela uk10. Iako meni su malo kraće nego na modelu, ja sam 173cm
http://www.asos.com/River-Island/Riv...t=-1&clr=Cream
divna!!! dovoljno velika, baš je efektna!
sve sam kupila sa Asosa.
I još čekam drugu pošiljku.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 12:01   #76
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
Super
Koju si majicu kupila, jesi zadovoljna?
Ovu sam uzela, UK12:
http://www.riverisland.com/women/sal...oxy-top-633355

Poprilično bazična stvarčica, ali baš krasna i kvalitetna, jako sam zadovoljna!
Na Asosu je 6 ili 8 funti skuplja, čime zapravo dođeš na isto kad na RI dodaš poštarinu, a i trenutačno je oos.

Od đinđi uzela sljedeće, sve je super-duper
http://www.riverisland.com/women/jew...arrings-629305
http://www.riverisland.com/women/jew...mb-ring-628941
http://www.riverisland.com/women/jew...r-cuffs-623522
Bilbao80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 14:33   #77
Jesam li ja luda ili se na RI ne mogu sejvati stvari u wish listu? Baš su bezobrazni.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 19:35   #78
Mislim da ne...
Sad kad bih kupila hrpu toga nikako da daju free shipping
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 19:36   #79
Quote:
Bilbao80 kaže: Pogledaj post

Poprilično bazična stvarčica, ali baš krasna i kvalitetna, jako sam zadovoljna!
Na Asosu je 6 ili 8 funti skuplja, čime zapravo dođeš na isto kad na RI dodaš poštarinu, a i trenutačno je oos.

Od đinđi uzela sljedeće, sve je super-duper
]
aaaa...sve je super
ja čekam još jedan paketić s asosa RI robice, pa javim dojmove ako ikad stigne, već kasni 7 dana.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 12:00   #80
river island

Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:21.