Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2011., 17:00   #1
Desigual

Tražim, ali ne vidim temu. Samo po poneki post u drugim temama a odjeća ekčli zaslužuje zasebnu temu.

Ja sam fan desiguala, veliki


Nedavno je otvoren desigual u Areni (bijah ) i nedugo nakon je bio happy hour, na kojem sam ubola nekoliko jako lijepih komada po 30% nižoj cijeni . Ekipa koja tamo radi je super, vrlo su ljubazni i simpatični

Ne vidim im nikakvu fan-stranicu u RH a kako volim i želim biti upućena u sve akcije i rasprodaje, otvaram temu pa da nas više bude upućeno. Kad čujete za nešto, vičite
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 17:19   #2
meni je isto super marka, ali skuuuuuupa Imam samo jedan ljetni kombinizon, platila sam ga 700 kn na sniženju
total_chill is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 18:07   #3
A gle, nećeš baš kupiti pol kolekcije već se počastiš povremeno . Radije ću kupiti jedan njihov komad nego 10 bezličnih i bezveznih komada iz drugih dućana. Većina mi se jako sviđa, materijal za izradu je divan a finalni rezultat vrlo maštovit

Jedino im "zamjeram" ponekad ogromne natpise na odjeći. Pogotovo jer je toliko specifična da ju ne možeš zamijeniti za, ne znam, Zaru ili H&M. Jel im to treba ?

Idem sutra probati ovu košulju:



baš mi se sviđa
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 19:52   #4
Quote:
total_chill kaže: Pogledaj post
meni je isto super marka, ali skuuuuuupa Imam samo jedan ljetni kombinizon, platila sam ga 700 kn na sniženju
ovo ti je na istu foru, samo jeftinije

http://smash-wear.com/lcms/web/es
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 22:36   #5
Meni je to jedna od boljih marki jer je bas neki moj stil i ne viđas svaki dan takve stvari po gradu

Imam par njihovih stvari i jako su kvalitetne. Ja sam ljetos kupovala u Barceloni u njihovim ducanima (ima ih na svakom koraku i ogromni su) i sviđalo mi se masu stvari ali su mi problem bili brojevi.. nije bilo malih brojeva skoro nista Dok u Trstu sam vidjela sve mini brojeve ali je i dosta skuplje bilo.

I u Rijeci u jednoj trgovini drze nesto njihovih stvari pa sam si bila kupila torbu
__________________
BLOG
Be your own kind of beautiful
.:Gala:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 22:47   #6
imam samo jednu njihovu stvar, torbicu koja je ujedno i suvenir s putovanja u barcelonu imaju super stvari, ali u spanjolskoj su dosta jeftiniji
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 11:36   #7
Quote:
.:Gala:. kaže: Pogledaj post
Meni je to jedna od boljih marki jer je bas neki moj stil i ne viđas svaki dan takve stvari po gradu

Imam par njihovih stvari i jako su kvalitetne. Ja sam ljetos kupovala u Barceloni u njihovim ducanima (ima ih na svakom koraku i ogromni su) i sviđalo mi se masu stvari ali su mi problem bili brojevi.. nije bilo malih brojeva skoro nista Dok u Trstu sam vidjela sve mini brojeve ali je i dosta skuplje bilo.

I u Rijeci u jednoj trgovini drze nesto njihovih stvari pa sam si bila kupila torbu
U Lj imas nekih 5 nj.ducana, cak i outlet.
Isto tako, vidis cijelu Lj isto obucenu i Desigual, vec nekoliko godina, i na kraju ti to ide vec na zivce. Pogotovo zbog toga, sto su jako upadljivi uzorci, a nije bas jeftino...
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 18:46   #8
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
imam samo jednu njihovu stvar, torbicu koja je ujedno i suvenir s putovanja u barcelonu imaju super stvari, ali u spanjolskoj su dosta jeftiniji
Odlicna je!
pomidora85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 07:02   #9
Neki dan gledam veste i sve preko 1000 kn, a samo sintetika.
A uzorci su ajme, možda za under 20 yo.

OVER-OVER PRICED
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 18:03   #10
Jel ima šta sniženja u dućanu u Areni ?
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2011., 18:19   #11
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Jel ima šta sniženja u dućanu u Areni ?
nope.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 00:18   #12
njihove torbe i stvari su snizene u P&C u city centru one ako nekog zanima
mislim da su torbe čak 50% snižene
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 15:27   #13
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Neki dan gledam veste i sve preko 1000 kn, a samo sintetika.
A uzorci su ajme, možda za under 20 yo.

OVER-OVER PRICED
Meni se sviđaju iako nisu jeftini.Planiram kupiti nešto u budućnosti iako nisam unde 20 y.Čula sam da će se U splitskom CC1 otvriti P&C dućan,pa možda onda nešto bude tamo....I hope
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2011., 22:44   #14
Quote:
smeđa kaže: Pogledaj post
njihove torbe i stvari su snizene u P&C u city centru one ako nekog zanima
mislim da su torbe čak 50% snižene
Aaaaaaaaaaaaaaa!1111

Kupila sam ovu



u ful cijeni prije 2 tjedna
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 03:58   #15
u Peeku je dosta njihovih stvari sniženo 40 %
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 00:47   #16
U Areni popusti do 50%. Počastila sam se večeras košuljom
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 01:34   #17
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Meni se sviđaju iako nisu jeftini.Planiram kupiti nešto u budućnosti iako nisam unde 20 y.Čula sam da će se U splitskom CC1 otvriti P&C dućan,pa možda onda nešto bude tamo....I hope
šta je s njihovim dućanom na st3? nisam bila gore ima stoljeće, jel to još radi..

inače, stvarno imaju super stvari, pogotovo rebe
sjećam se jednih, onako svijetli jeans, a na nogavicama našiveni izvezeni cvjetovi u raznim bojama.. bile oko 1000kn.. i mislila se, i na kraju ih nisam kupila...

i još ih nisam zaboravila
a od tada je prošlo 2g

imam jedno njihovo krzno, karirani uzorak, baby blue - baby pink, a unutra janjeće krznašce, može se nosit na obje strane..
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 03:08   #18
Bas sam danas bila u desigualu i kupila si novčanik, a može se koristit i kao klač.. Gledala sam i jadan kaput koji košta oko 1500 kn. Za takvu marku nije skupo. Za usporedbu ja sam svoj kaput iz benettona platila 1800.kn
Slika novčanika:
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 10:25   #19
ja sam skroz zadovoljna s njihovim stvarima..imam jedan kaputić, 3 haljine i 2 torbe, sve kupljeno u londonu i barceloni na sniženjima i to jako povoljno..neki dan sam bila u areni ali nije mi ništa zapelo za oko, a o sniženjima neću ni pričat
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 12:55   #20
Sniženje u Areni je katastrofa, ne zaslužuju da im se išta tamo kupi kakve su cijene. Tragedija,a već je došla kao neka nova kolekcija...ostalo sniženo na 20-30 %
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.