Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2013., 02:42   #81
i meni su otisle rucke na Rigido Galactic Festin, ali vec je bilo proslo 6 mjeseci kad se to desilo.. ono sto mi je cudno je da ja torbu uglavnom nosim na dugackom remenu, a rijetko kad bas za kratke rucke, a rucke izgledaju iznoseno (izguljeno)
bas mi je zao radi toga jer nije bila jeftina..zato sam odlucila da ako ikad ponovo kupim torbu u desigualu bit ce to na snizenju
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 09:34   #82
Quote:
Sunce i oblaci kaže: Pogledaj post
Razmišljala sam o ispisu iz banke. Ostavljam im godišnje popriličnu svotu u trgovinama pa se nadam da su fer prema kupcu.
imam tu torbu bar 5g, doduse u zadnje vrijeme je skoro i ne nosim, al je i dalje ko nova, nikad je doduse nisam nosila za rucke
sto se reklamacije tice, trazi ispis od banke to bi im trebalo bit vise nego dovoljno, jer onda oni po datumu mogu/moraju pronaci svoju kopiju racuna

redovito bacam racune, tako da sam pri jednoj reklamaciji trazila stari ispis diners slipa i bez racuna, samo sa slipom im je bilo dovoljno
doduse za to sam se bas bila zakacila, jer su cizme od puuno previse novaca iz Divasa pustale boju i ofarbale mi sve hulahopke, tako sam trazila povrat novca

u istoj toj reklamaciji sam se obratila drustvu za zastitu potrosaca i stavrno sve preporuke, daju ti jako brzo savjet koja su tvoja tocna prava

takodjer bi na tvom mjestu poslikala ostecenja i poslala mail direkt na desigual i ev na njihov face

sretno
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2013., 09:39   #83
imam i ja tu torbu (samo u drugim bojama) već jedno cca 4 godine, kupljena u Londonu, nisam je baš puno nosila jer je ogromna, više mi služi za putovanja što znači da je natrpam svim i svačim kad ju koristim, nema nikakvih oštećenja na ručkama
Anson is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2013., 13:17   #84
Ja kupujem u Desigualu od 2007. godine, imam tu sreću da radim u turizmu tako da sam ih se nakupovala po svijetu, iako uvijek nastojim kupiti u Španjolskoj ili Portugalu jer je tamo jedna cijena, a za ostatak Europe druga. A u Hrvatskoj zna biti treća :-). Recimo, prije nekoliko godina sam kupila haljinu u Pragu koja me je tada koštala cca. 600 kn, u to vrijeme u Madridu je ista haljina koštala oko 400. A u zagrebačkom Jes-u je bila 800! Kroz godine sam nakupila dosta odjevnih predmeta svih vrsta, otkad imam kćer ih pazim i mazim jer joj želim ostaviti svoje sakoe, kapute, kvalitetnije suknje i slično pa da ima vintage Desigual jednog dana :-D. U svakom slučaju, sigurno je evidentan pad kvalitete u zadnje dvije godine iako ni jedna moja torba npr. nije do sad otkazala suradnju, doista su se pokazale kvalitetnima do sad. Zatim, kapute se isplatilo kupovati. Ali, ove godine sam u outletu u Barceloni kupila kaput za 100 € i ne vrijedi ni toliko. Jedino dobro je da ga nitko u Zg nema :-), stara kolekcija i nikad nije došla do Zagreba... Uglavnom, ako ih kupujete u domicilnoj zemlji, ne možete reći da su puno skuplji od nekih drugih high street marki, naročito ako ubodete za vrijeme sniženja tamo. Isplati se izvaditi i amigu, ja sam frendici u Barci kupila kaput koji je u Španjolskoj koštao 149 eura s tarjetom amiga platila 135, a u Zagrebu je koštao 1600 kn! Od sljedeće kolekcije amigu će priznavati i u Zagrebu, dakle 10 posto popusta iznad 100 eura kupovine. Stižu im i cipele, veselim se balerinkama. Bilo mi je žao što na poslovnom putu u Madrid prošle godine nisam odmah "ubola" dva para, balerinke su im super... Ono što se zapravo ne isplati kupovati to su sintetičke veste, klasične majice s tankim pamukom ili hlače. Bolje je kupiti kvalitetniji sako i imati ga sezonama a malo je skuplji od nekakvih tamo dimijastih hlača ili dvostruko skuplji od neke bedaste majice. Osim toga, haljine su se pokazale kao odličan ubod, ja već sezonama imam nekoliko odličnih ljetnih haljina koje nažalost više ne proizvode, ali pamuk je svaka čast... U Zagrebu sam par puta kupovala, osoblje pohvaljujem. Iako, pokušavam gađati sniženja, platiti nešto punu cijenu, doista moraš biti jako "zaljubljen" u to nešto i pomalo luckast. Tako sam se prošle godine zacopala u jednu majicu kratkih rukava, sad je točno duplo jeftinija. Čak sam u životu bila dovoljno luda da kupim i u Jegerstaru koji je doista preskup. Sad, otkad toliko ljudi kupuje u Desigualu, nisam više toliko entuzijastična. Kupujem tzv. "prave" komade koji mogu biti moderni sezonama. Jer, to je zapravo prednost Desiguala. ONi iz sezone u sezonu zapravo najčešće ponavljaju svoje motive i modele. Tako da kad jednom kupite pravu stvar, možete je nositi godinama. I tad se to isplati...
giralda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 14:58   #85
Meni je sve iz desiguala predivno, odusevljena sam izgledom, ali kvaliteta je ocajna, posebno u odnosu na cijenu....
__________________
tigar 09.08.2010. i zmaj 11.07.2012....
nangaparbat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 16:16   #86
Quote:
nangaparbat kaže: Pogledaj post
Meni je sve iz desiguala predivno, odusevljena sam izgledom, ali kvaliteta je ocajna, posebno u odnosu na cijenu....
Potpisujem.

Imam dosta njihovih majici i torbi i stvarno su nekvalitetni.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 17:20   #87
mislim da je kvaliteta ista ikao kod svakog drugog brenda, na zalost novac ne jamci i kvalitetu, kao ni kod replaya, diesela,...
imam valjda tonu njihovih stvari, koje vise ni ne nosim, jer sam se nekako zasitila , al sve od jeansa mi je nepoderivo; jedan kaput super, drugi shit, djemperi generalno sranje,...
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:33   #88
Hej "desigualke"! Molim vas javite mi kada je proljetno ili ljetno sniženje u Areni,nisam iz metropole.
Kod nas ima samo Jes i katastrofa je, 3 haljine, 5 kaputa, par suknji i majica, ma užas, a naravno da je skuplje nego u Zg. I prodavačaice su bljak, bljak, umišljene kokoši, jedva da te pogledaju i pozdrave kad uđeš. Hvala na svim korisnim informacijama...
zorica882 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 15:19   #89
Quote:
zorica882 kaže: Pogledaj post
Hej "desigualke"! Molim vas javite mi kada je proljetno ili ljetno sniženje u Areni,nisam iz metropole.
Kod nas ima samo Jes i katastrofa je, 3 haljine, 5 kaputa, par suknji i majica, ma užas, a naravno da je skuplje nego u Zg. I prodavačaice su bljak, bljak, umišljene kokoši, jedva da te pogledaju i pozdrave kad uđeš. Hvala na svim korisnim informacijama...
Za proljetno sniženje ne znam, ali, ako se što ne promijeni, ljetno počinje s praznicima 22.6.
giralda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 15:08   #90
Quote:
zorica882 kaže: Pogledaj post
Hej "desigualke"! Molim vas javite mi kada je proljetno ili ljetno sniženje u Areni,nisam iz metropole.
Kod nas ima samo Jes i katastrofa je, 3 haljine, 5 kaputa, par suknji i majica, ma užas, a naravno da je skuplje nego u Zg. I prodavačaice su bljak, bljak, umišljene kokoši, jedva da te pogledaju i pozdrave kad uđeš. Hvala na svim korisnim informacijama...
Evo, proljetno sniženje je od 11.4. do 19.5., 30 % na označene artikle...
giralda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 17:24   #91
Quote:
zorica882 kaže: Pogledaj post
Hej "desigualke"! Molim vas javite mi kada je proljetno ili ljetno sniženje u Areni,nisam iz metropole.
Kod nas ima samo Jes i katastrofa je, 3 haljine, 5 kaputa, par suknji i majica, ma užas, a naravno da je skuplje nego u Zg. I prodavačaice su bljak, bljak, umišljene kokoši, jedva da te pogledaju i pozdrave kad uđeš. Hvala na svim korisnim informacijama...
Počelo jcr ljetno sniženje...
__________________
Mujer al borde de un ataque de nervios
giralda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2013., 22:35   #92
zna li tko koliko je sniženje i dali na sve proizvode, dali bude kada sniženje 50% ili 70%?
brankai is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 15:35   #93
Bila danas u jesu, nisam skuzila da je ista snizeno
Anirul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 11:34   #94
GDJE je točno ljetno sniženje? I koliko posto?
Bila sam veliki fan Desiguala, imam kući više njihovih stvari....dok nisam počela biti jako iziritirana manifestacijom očajne kvalitete, tako da su sad pod big povečalom. Kad vidim haljinu za 100 Eura, i pročitam 100% poliester dobim napadaj- pa ko to kupuje??? Svaka čast dizajnu, al od mene neće pravit budalu i to još prodavajući serijsku proizvodnju
carmenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 20:19   #95
Quote:
Anirul kaže: Pogledaj post
Bila danas u jesu, nisam skuzila da je ista snizeno
Nije sniženje u Je*su već u Desigualovom dućanu u Areni, koliko znam jer osobno još nisam otišla, sve je išlo dole za 30 %...
__________________
Mujer al borde de un ataque de nervios
giralda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 09:35   #96
Dižem temu, nadajući se da će mi netko odgovoriti

Kako razlikovati fejk torbu od originala?
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 14:20   #97
stvarno, koko znati da li je original desigual na ebay-u, dali je cijena garant, ili možeš dat puno love a ono dupljak! ja sam par puta naručivala desigual preko ebay-a i ne izgleda loše! kakva su vaša iskustva!?
lancinia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 18:41   #98
Frendica je naručila kaput i nije bio baš jeftin, a došao je fejk, da nije mogao veći
Preko ebaya zbilja ne znam kako skužiti, jer i onako većina poskida slike s ovlaštenih stranica, tako tek kad dobiješ robu onda vidiš jesu li šavovi, boje i materijali kakvi trebaju biti ili su veri čajna
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2013., 18:47   #99
ista stvar kod kolegice i njene torbe...na slikama je sve isto, iako sam sigurna da su slike skinute sa službenog weba, a uživo nešto slično, ali ne isto, dok je kvaliteta
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2013., 23:43   #100
Jel netko u međuvremenu otkrio neki online shop koji dostavlja nama?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:05.