Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2012., 20:30   #81
Ja citam ove dole komentare o neljubaznosti i nije mi jasno
Pa zar im nije u interesu da kupac bude zadovoljan i da dodje opet potrositi 2000-2500 kn
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 22:08   #82
Ne znam koliko će vam ovo biti zanimljivo ali meni baš je
Bruna Kazinoti je snimala editorijal za Oyster magazin u Rovinju. Još nema fotografija, osim onih behind the scene (link).
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 15:32   #83
Yves se okreće u grobu zasigurno :F
http://fashionista.com/2012/06/is-yv...ge-their-name/
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 15:51   #84
SL kao SLimane. Meni se to nikako ne sviđa i mislim da na ovaj način uništava ime, a možda i prepoznatljivost brenda.
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 16:07   #85
kakva glupost
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 20:18   #86
Jadni Yves
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 22:18   #87
Pa to je sam Yves Saint Laurent radio još sredinom 60-ih kad je prvi osmislio pret-a-porter liniju pod imenom Saint Laurent Rive Gauche. Rebranding nije ništa novo inače bi i danas svi oglasi izgledali kao 50-ih godina. Christian Dior takodjer nastupa samo pod imenom Dior. Zadnji primjer je da se brand Thierry Mugler sad naziva samo Mugler. Tu je čak i logo promjenjen što kod Diora nije slučaj, a i logo YSL će ostati nepromjenjen.

Sigurno su u YSL dobro proučili tržište kad idu pod imenom Saint Laurent Paris. Vjerojatno je najviše u pitanju borba za azijsko tržište, posebno za novo i super bogato tržište Kine kojima će ovo novo ime s dodatkom Pariza ljepše zvučati. Sve je to prije svega veliki posao.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 11:52   #88
imaš pravo, bbc, ali ovakve loše reakcije uvijek nalaze ovakve situacije kad novi dizajner ide promijeniti cjelokupan imidž jedne tradicionalne kuće.
za dva-tri mjeseca se nitko neće sjećati ovoga ili će svi mrziti Hedi-a.

svima je big deal to, ali oni kažu da žele vratiti YSL mladoliki imidž kao u počecima kuće, što meni recimo super paše, jer Pilati mi je, neću reći dosadan, ali nema 'ono' da kuću da dozu dramatičnosti itd...

ugl, jedva čekam da napokon vidimo kolekcije
p.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 13:47   #89
članak su editirali od mog upisa :F pisalo je da će se i logo mijenjati (izbaciti Y) i da će novi predstavit na jesen. dobro je šta neće, u svakom slučaju.
promjena imena mi se prvenstveno ne sviđa zbog toga što mi saint laurent više ne zvuči kao ime nekog luksuznog dizajnerskog branda, već naprotiv, ime nekog retailera. ne mogu se otet dojmu, sori
interesantno je i to da će hedi dizajnirat YSL, pardon SLP :FFFFF, iz los angelesa, barem sam tako čitala po portalima.
mogli bi promijenit ime u SLLA ok, zezam se, majkemi
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 14:10   #90
interesantno, tako nešto su rekli i na TFS-u

Quote:
I find [the name change] unnecessary and utterly stupid. The name Yves Saint Laurent resonates in a whole different way than ‘Saint Laurent Paris,’ which makes it sound like a dusty maison de couture from the early 30s.
a što se tiče loga, naravno da ga neće mjenjati, to bi bilo glupo, ovako jedino može biti malo zbunjujuće, jer sad logo i ime neće imati poveznice..

a što se tiče rada u LA-u, istina je.

i btw, ne mijenja se ime branda kao YSL, samo jedne linije(rtw), ne kužim čemu strka oko svega.. sve su novinari krivi koji krivu priču krivo napišu i preuveličaju!
p.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 14:15   #91
nisam čitala tfs na tu temu, ali ni meni se mijenjanje imena ne sviđa, nit mi je usporedivo s diorom i ostalim nabrojanima.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 14:18   #92
meni je ideja čisto ok, mijenja se ime rtw linije i to je to, sve ostalo ostaje isto i logo i ostali proizvodi i kolekcije. mislim da je ovo napravljeno i dijelom zbog publiciteta, sad svi još više čekaju da prođu ove dvije kolekcije press-free i da vidimo što se događa!
p.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 14:30   #93
Quote:
p.. kaže: Pogledaj post
meni je ideja čisto ok, mijenja se ime rtw linije i to je to, sve ostalo ostaje isto i logo i ostali proizvodi i kolekcije. mislim da je ovo napravljeno i dijelom zbog publiciteta, sad svi još više čekaju da prođu ove dvije kolekcije press-free i da vidimo što se događa!
Ja sam shvatila da se mijenja ime cijelog brenda jer, ako sam u pravu, tako je i pisalo na fashionisti prije nego su editirali članak. S obzirom da se mijenja samo ime RTW linije, a i logo ostaje isti, onda to i nije toliko big deal kao što sam mislila. Ionako se zvala Rive Gauche još dok je Ford dizajnirao za YSL, a mislim da u međuvremenu jednostavno nije imala neko posebno ime.
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 14:50   #94
ne, ne..evo s njihove službene facebook stranice
pa upravo to, svugdje je pisalo da ce promijeniti ime branda, zahvaljujući novinarima željnima senzacionalizma.

Quote:
Yves Saint Laurent returns to its original essence in naming its ready-to-wear line ‘Saint Laurent Paris’. This retro branding thus revives the spirit and the intentions that reigned over the creation of ‘Saint Laurent Rive Gauche’ in 1966.
p.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2012., 15:04   #95
Evo, fotkalo Wintour i Galliana kako trče u naručje jedno drugom.

Dobra vijest - možda se vraća! :klap:
Loša vijest - udebljao se!
__________________
Reality is overrated.
Jedri mala jedrilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 18:29   #96
Hrvatski Büro247.hr osnovan je od strane Ive Balaban i Mirele Forić koje su udružile snage s Miroslavom Dumom pri stvaranju domaće verzije koja će s jednakim žarom pratiti hrvatsku i međunarodnu scenu. Besprijekornom timu mladih kreativaca pridružio se modni urednik europskih izdanja slavnog Interview Magazina, Grgo Zečić, koji će sa svojom stalnom adresom u New Yorku služiti kao kreativni direktor koncept. Büro 24/7 okuplja cijeli niz suradnika iz svjetskih metropola kao što su Pariz, London, Milano, New York i Moskva.

http://buro247.hr/
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 18:59   #97
pa hajde da i to vidimo
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2012., 18:07   #98
Zasad jako dobro, samo da nastave tako.
miaknows is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 18:29   #99
Umrla je legendarna Anna Piaggi danas u 81. godini, u svom domu, piše Vouge..

http://www.vogue.co.uk/news/2012/08/...r-dies-at-home
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 16:52   #100
http://fashionista.com/2012/11/break...es-balenciaga/
Fashionista prenosi kako Ghesquiere napušta Balenciagu nakon 15 godina...
Još se ne zna tko će ga naslijediti,niti njegov slijedeći potez.
elle16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.