Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.03.2012., 19:30   #41
Cure jel netko vidio ove cipele, u Os ih još nema...
http://www.newlook.com/shop/womens/s...hoes_247444514
__________________
Stvarčice i parfemi
Mycka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 19:43   #42
Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Cure jel netko vidio ove cipele, u Os ih još nema...
http://www.newlook.com/shop/womens/s...hoes_247444514
jesi sigurna
ja sam vidjela nekoliko modela na punu petu, al neznam jesu bas iste takve bile u ponudi
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 10:02   #43
Hej!

Evo i ja da se javim iz Beograda. Otvoren je i kod nas Newlook na početku Kneza.
Meni liči na Peacocks po kvalitetu najviše, mada ne znam da li vi tamo imate Peacocks...
Inače, na jednom spratu je odeća-uglavnom farmerke u bojama, majice i čipkane majice, a na drugom cipele i tašne. Ništa specijalno, od onoga što se meni dopalo sa sajta nisam videla ništa.

Ali ipak sam razočarana. Jako malo odueće sa sajta je došlo u prodavnicu, skoro ništa. Kažu da im je politika da se svake nedelje menja kolekcija, tj. da dolazi potpuno nova odeća i da se stare kolekcije ne dopunjuju po brojevima i td. Kao-to što ima to je, neće doći dopuna po brojevima. Naravno, pošto sam ja otišla 4. dan nakon otvaranja, nije ostalo skoro ništa od normalnih brojeva. Engleske osmice nigde, sve brojevi od 16 pa naviše...

I tako, nadam se da im nije ova politika kod vas pošto meni ovo izgleda kao neka prevara. Pre par godina su tako tvdrili da je došao H&M, a ono bio neki outlet, idan danas imaju te iste stvari u njemu, niko više ni ne ulazi...

E da, došla nam je i C&A u Ušće isti dan kad i New Look. E C&A mi liči na Newyorker, doduše za starije gospođe.
__________________
Čovek sa srcem punim ćutanja i čovek sa srcem punim tišine ne mogu biti isti
kljucarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 13:31   #44
Zna netko koliko je cijena ove jaknice ?
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 14:11   #45
Quote:
kljucarica kaže: Pogledaj post
E C&A mi liči na Newyorker, doduše za starije gospođe.
i meni
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 23:24   #46
jel itko naručivao sa njihove stranice?
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 11:59   #47
Gdje se nalazi trgovina u Zg?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 12:07   #48
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Gdje se nalazi trgovina u Zg?
U Avenu mallu... jel ima netko inside informaciju gdje će se još u zg otvoriti njihova trgovina?
__________________
La la la la
Minnie11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 15:27   #49
Smješno je to što u Londonu nisam ušla u njihov dućan jer me nije privukao.. onda sam na netu vidjela jedne cipke koje mi se sviđaju i otišla u Avenue mall vidjeti i tih cipelica nema..

Cipele su umjetne i plastične, ok su balerinke, ima ih po 99 kn, ali odjeća je krpasta i ništa posebno mi se nije svidjelo

I možda sam ja već prestara , ali mene fakat živcira kad u dućanu tako trešti mjuza da me boli glava, čisto nepotrebno nabrijavanje i želja da iziđem van što prije
__________________
you can follow me on instagram: @beemya ;)
beemya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 15:28   #50
Quote:
Mycka_ kaže: Pogledaj post
Cure jel netko vidio ove cipele, u Os ih još nema...
http://www.newlook.com/shop/womens/s...hoes_247444514
hej, ja sam ih vidjela, ove rozaste, narančaste, lijepe su
vanjaac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 17:17   #51
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Zna netko koliko je cijena ove jaknice ?
179kn
__________________
Summum ius, summa iniuria.
Nessie :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 17:42   #52
Hvala ti dvoumim se između te i one za 200 iz h&m-a, samo što ova ima 3/4 rukave, jel znaš možda jel materijal ove jako tanak?
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 02:58   #53
zivim u engleskoj i bar tjedno odem u njihov ducan. imaju odlicne ljetne haljinice, i ogroman izbor cipela. jucer sam se pocastila ovima http://imageshack.us/photo/my-images/256/rimg0004x.jpg/
roba im je poprilicno kvalitetna, rekla bih bolja kvaliteta od new yorkera u svakom slucaju.
segrthlapic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 11:48   #54
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Hvala ti dvoumim se između te i one za 200 iz h&m-a, samo što ova ima 3/4 rukave, jel znaš možda jel materijal ove jako tanak?
I ja se dvoumim između te i one iz h&m-a, ali mi je ova svjetlija ljepša. Nažalost ne znam kakav je materijal, nisam stigla pogledati, samo sam preletila dućanom
__________________
Summum ius, summa iniuria.
Nessie :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 18:02   #55
bok svima, da li je netko vidio ove haljine http://www.newlook.com/shop/womens/d...ress_250337982
obožavam takve a nigdje ih nikad ne nađem, budući da nisam iz zg, svaka informacija mi je dobrodošla ...
anita j is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 19:15   #56
Paaa ja se bojim da me neće nešto oduševit, kolko gledam po stranici, skoro sve što mi se dopalo su online brands. Ostalo loše do prosječno, s obzirom na to da već imam brdo robe ništa što bi mi bilo bitno kupit

Nadams e da je to sam neka takva kolekcija, da će se još pojavit stvari "za mene"
Lady Evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 10:25   #57
Evo jučer sam išla malo vidjeti u AM o čemu se radi i moram priznati da sam dosta oduševljena Roba izgleda neusporedivo sa NY pa čak i H&M-om, cipela ima milijun, torba također, nakita, robe, svidjelo mi se odma 90% svega unutra za cijene mislim da nisu baš niske, ali nisu ni previsoke, par štikli koje sam gledala su oko 200, 220 kn, haljine oko 200, majice oko 100, eto sitnice koje sam pogledala.. I nakit je prekrasan, jedva čekam da odem opet
I što mi se još čini, dućan nije na isti kalup kao tipa Berska, Stradivarius i Pull and Bear koji samo cijelo vrijeme kopiraju Zaru i vrte istu robu, nego se čini dosta individualan i to mi se sviđa

Također ako netko ima info gdje će se još otvarati, jer AM mi je najmanje praktičan za šoping..
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 10:54   #58
I ja sam jučer navratila u NL i razočarala sam se, meni za usporedbu h&m ima punoo bolju odjeću što se tiče omjera kvalitete i cijene, New Look ima toliko odjeće upitnog materijala po 200-300kn, kao i cipela od 230-300kn koje vizualno izgledaju predivno ali zato im je kvaliteta zaista ponižavajuća(na Asosu nađem punoo kvalitetnije, a jeftinije cipele), eventualno su mi se svidjele one niske japankice i sandale koje su oko 150kn i ima ih svakakvih . Haljine su im uglavnom od nekog teškog poliestera koji je na dodir katastrofalan, bar ove koje sam ja gledala, i to mi se nimalo ne sviđa...eto ukratko, i da super mi je ona jaknica traper što sam ju ovdje spominjala već, materijal je super, a i cijena je prihvatljiva s obzirom da nije neka uber "marka" koja se dići kvalitetom
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 15:40   #59
Zanima me da li im je itko išta vraćao i kakva im je politika? Vrate novac ili se treba zamijeniti za nešto njihovo?
KillinHOES is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 15:15   #60
Quote:
micikaa kaže: Pogledaj post
curke dal je možda koja od vas vidjela ove sandale?

Ima ih u Zagrebu. I te nude i narančaste.
kaili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.