Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2012., 13:12   #41
Koje tele2 najvjerojatnije neće izdržati.

Zadnje uređivanje Mephisto : 06.04.2012. at 13:25.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 13:21   #42
Izgleda da je ponovno započeo rat između Tele2 i Tomata, dok T-mobile sve promatra sa strane. Baš me interesira u kojem smjeru će se bitka razvijati !!!
__________________
"...ture bure gura, ture bure valja..."
robertinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 13:41   #43
Thumbs down

Quote:
Bobo Mesar kaže: Pogledaj post
Ali počeli su nas vjerne pretplatnike trollat.

http://dl.dropbox.com/u/58256498/Scr...6-00-51-14.png

Tele2 hoće li biti i osmog sutra?
Svaki dan produžuju, sad su praznici...oko 15-og možda Pokazuju u kakvom im je stanju firma, sustav, odnos prema pretplatnicima i to onima iz 2005-e...
Dobro, izdržati ćemo još malo, pa na bonove, pa na Tomato bonove...
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 13:58   #44
Quote:
10aLEX kaže: Pogledaj post
@Radoboj29
Nisi jedini koji se tako opekao (ako te to tijesi), ja kad god sam pokusao svom puncu pomoci oko kompjutera i telefona, nikada me nije htio poslusati. Naravno da se upoce ne razumije u to ali uvijek radje nasjedne pricama nekih prodajnih agenata i "strucnjaka" te recimo i dan danas placa MAXADSL a uopce ga ne koristi i mene uvjerava da on to vise nema!
A ne daj boze da bi otisao sa t-mobilea i t-com koliko god neki drugi bili povoljniji!
Jedan moj poznanik danima me uvjeravao da on u T-comu uopće ne plaća brzinu, onih 80-ak kuna, za neograničeni internet!
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 15:02   #45
Ima u t-comu svega, meni cura već godinama plaća 4Mbps a ima 10
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 15:39   #46
mod edit premjesteno sa tomato topica a vezano je uz tomatovo ponovno uvođenje na tuđi račun tarife

Kakva stoka. Samo da naštete Tele2. Mislim da ovdje mora reagirati HAKOM ili Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja jer je evidentno da je tarifa ponovo uvedena isključivo radi nanošenja materijalne štete Tele2 koji je uveo tarifu Revolucija i sprema nešto slično za prepaid. S druge strane, taj isti Vipnet je pred pola godine htio ugasiti tu istu tarifu i uzet lovu ljudima s računa. Znači prvo pokušaj krađe Tele2, a onda pokušaj krađe vlastitih korisnika. Mislim da napokon ima elemenata za krivično djelo i da će ih neki dobar odvjetnik naguzit.
mmausa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 19:17   #47
Thumbs up

Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Koje tele2 najvjerojatnije neće izdržati.
Ufff, znači ako propadnu prije nego meni istekne ugovor...
Cool

Quote:
mmausa kaže: Pogledaj post
mod edit premjesteno sa tomato topica a vezano je uz tomatovo ponovno uvođenje na tuđi račun tarife

Kakva stoka. Samo da naštete Tele2. Mislim da ovdje mora reagirati HAKOM ili Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja jer je evidentno da je tarifa ponovo uvedena isključivo radi nanošenja materijalne štete Tele2 koji je uveo tarifu Revolucija i sprema nešto slično za prepaid. S druge strane, taj isti Vipnet je pred pola godine htio ugasiti tu istu tarifu i uzet lovu ljudima s računa. Znači prvo pokušaj krađe Tele2, a onda pokušaj krađe vlastitih korisnika. Mislim da napokon ima elemenata za krivično djelo i da će ih neki dobar odvjetnik naguzit.
Baš ih ne voliš??? Ali bar tebe modovi vole, ja ne bih smio napisati takve izraze
EDIT mod:
nismo bili u mogućnosti obavijestiti te,
sve dok je u postavkama isključeno primanje PP

Zadnje uređivanje tomisličak : 06.04.2012. at 20:20. Reason: spojeno, koristiti multiquote ili edit....
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 19:32   #48
prog rock, jesi procitao prvi post? ma ne dopustamo takve svinjarije u temama od operatera, zato smo i napravili ovaj topic da ne brisemo takve postove, jer se onda nadju pojedinci koji misle da mi krojimo pravdu, tj da ih cenzuriramo, nego ih prebacimo ovdje, naravno ako bar imaju nekog smisla ili veze, tako da se u ovom topicu slobodno malo opustis, al naglasavam, malo, pa i ti izneses svoju svinjariju
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 19:43   #49
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
Ufff, znači ako propadnu prije nego meni istekne ugovor...
Cool
Vjerojatno neće baš propasti, ali bi mogli npr. postrožiti uvjete tarife Revolucija ili blokirati pozive prema tomatu, kao što su jednom već bili napravili.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 21:11   #50
hihi super mi je ovo citat, kako vip polako propada, neka oni sibaju najskuplje tarife na svijetu, nadam se da ce stvarno popast !!!
EDIT mod:
premješteno sa teme VIP
__________________
Angry Unpaid Hooker !

Zadnje uređivanje tomisličak : 06.04.2012. at 21:26.
SuperQueer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 22:34   #51
Quote:
goranus kaže: Pogledaj post
http://www.vipnet.hr/shopping-groznica
Ljudi ne nasjedajte,ove tarife su ubitačno preskupe,stvarno su nemogući ti u vipu,nemaju ni trunke obzira prema svojim korisnicima.Vjerujte,sve je lijepo to sad ovako na reklami ali kad to krene u praksi,jednostavno preskupo.Te tarife su prošlost,sad samo gledaju kako će još kojeg naivca doslovno preveslati.SVE ZA VAS!
Vipnet ti živi većinom od firmi, naročito onih većih kojima ispostavljaju nebulozne račune, recimo jedna velika IT kompanija plaća koja troši cca. 500-1000 kn najmanje po broju ima skuplje razgovore nego netko sa nekom malom tarifom ili na običan bon.

Nedavno sam razgovarao sa frendom koji ima manju firmu i on je na T-com-u uvijek mi govori da ima velike račune, jer i mora puno zvati, sad sam i njemu preporučio tomato brutalku i vjerujem da će biti preporođen.

Šteta je samo kaj Tomato nema pretplate, dosta putujem van HR pa uvijek moram imati neki mob koji nije na bon u slučaju da se kaj desi da mogu razgovarati.
EDIT mod:
premješteno sa teme VIP
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.

Zadnje uređivanje tomisličak : 07.04.2012. at 00:00.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:45   #52
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Vipnet ti živi većinom od firmi, naročito onih većih kojima ispostavljaju nebulozne račune, recimo jedna velika IT kompanija plaća koja troši cca. 500-1000 kn najmanje po broju ima skuplje razgovore nego netko sa nekom malom tarifom ili na običan bon.
nije istina
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2012., 23:46   #53
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Vipnet ti živi većinom od firmi, naročito onih većih kojima ispostavljaju nebulozne račune, recimo jedna velika IT kompanija plaća koja troši cca. 500-1000 kn najmanje po broju ima skuplje razgovore nego netko sa nekom malom tarifom ili na običan bon.

Nedavno sam razgovarao sa frendom koji ima manju firmu i on je na T-com-u uvijek mi govori da ima velike račune, jer i mora puno zvati, sad sam i njemu preporučio tomato brutalku i vjerujem da će biti preporođen.

Šteta je samo kaj Tomato nema pretplate, dosta putujem van HR pa uvijek moram imati neki mob koji nije na bon u slučaju da se kaj desi da mogu razgovarati.
To je dobrim djelom istina,no ja isto znam dosta privatnika i mogu ti reći da vrag bere šalu,počelo se paziti na svaku lipu,tako da kako ljudima ističu ugovorne obaveze tako se i sve više odlučuju za promjene.Za slučajeve koje ja znam nitko ne želi više ni razmišljati o opciji Bez limita.Oni koji imaju starije tarife kao primjerice Sve za mene to možda i produže,ali inače nikako ove nove tarife.Što se tiče brutalke,tarifa je čisto ok,no problem je što s njima nisi nikad na čisto,to su sve tarife koje vrijede po par mjeseci i stalno se nešto mijenja.Srečom do sad se uvijek mijenjalo na pozitivno za korisnike.E sad do kad će tako...
goranus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 00:44   #54
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Tomato je upravo vratio tarifu Na tuđi račun u ponudu i bojim se da je Tele2 naje*ao.
Prije i Tele2 i tomato korisnici. Zaradu ce si uzet, a korisnike iskljucivat zbog zloupotrebe lol

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
enzovzd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 01:12   #55
Quote:
lujozg kaže: Pogledaj post
nije istina
Je istina je, neću sada spominjat o kojoj se kompaniji radi, ali broj koji glasi na tu kompaniju ima skuplje razgovore nego ja. To su neke čudne igre za nas obične smrtnike.
Quote:
goranus kaže: Pogledaj post
To je dobrim djelom istina,no ja isto znam dosta privatnika i mogu ti reći da vrag bere šalu,počelo se paziti na svaku lipu,tako da kako ljudima ističu ugovorne obaveze tako se i sve više odlučuju za promjene.Za slučajeve koje ja znam nitko ne želi više ni razmišljati o opciji Bez limita.Oni koji imaju starije tarife kao primjerice Sve za mene to možda i produže,ali inače nikako ove nove tarife.Što se tiče brutalke,tarifa je čisto ok,no problem je što s njima nisi nikad na čisto,to su sve tarife koje vrijede po par mjeseci i stalno se nešto mijenja.Srečom do sad se uvijek mijenjalo na pozitivno za korisnike.E sad do kad će tako...
Nije da vrijede par mjeseci, tarifa ti vrijedi dok je sam ne deaktiviraš ili promijeniš za drugu ili u slučaju brutalke nemaš dovoljno novca na računu za produljenje i ode tarifa.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 01:15   #56
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Je istina je, neću sada spominjat o kojoj se kompaniji radi, ali broj koji glasi na tu kompaniju ima skuplje razgovore nego ja. To su neke čudne igre za nas obične smrtnike.
postoji puno tarifnih modela koji su u opticaju kako za privatne tako i za poslovne korisnike, želim reći da nije za generalizirati da imaju apro-po skuplje razgovore kada ne mora biti...
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 02:32   #57
*bonus se ne dodjeljuje za dolazne pozive upućene od Tomato i Vip korisnika.


sta na tudji racun ne vridi ako te vip zove. a tomato tvrdi da je totalno odvojen od vipa
bigboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 03:05   #58
ne.....
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 08:44   #59
Već puno puta viđena stvar,a to je da tarife vrijede do kad oni žele,a ne do kad bi mi htjeli....
goranus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 09:38   #60
Quote:
bigboom kaže: Pogledaj post
sta na tudji racun ne vridi ako te vip zove. a tomato tvrdi da je totalno odvojen od vipa
Ta tarifa radi na principu da Vipnet zarađuje na naknadama za interkonekciju koju naplaćuje od drugih operatora. Sam sebi tu naknadu ne naplaćuje, zato se ne priznaju pozivi iz Vipa i tomata.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.