Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2015., 11:42   #81
bok!

traže se cure, dečki iz zg koji NISU podlegli općoj depresiji, vole se zekati, vole sport, životinje, kino, kazalište, ambiciozni su, nebitno je kakvi su... samo da ne kukaju nad svime

kava, piva, šetnja, trčanje.. anything
IvonaBonbona is offline  
Old 24.09.2015., 22:59   #82
Dragi svi, tražim neke rijetke pripadnike ljudske vrste. Ljudi (žene prvenstveno ) koji imaju oko 30, više-manje su normalni, dragi, iživljeni , a koji povremeno žele otići na neki koncert u Mediku ili se isplesati u Jabuci (ili već nešto tako slično, mislim da se kužimo). Moji dragi ljudi tvrde da su prerasli takve stvari, što god to značilo. Novi ljudi, koje susrećem i upoznajem zadnjih godina (otkako sam odrasla ), ostanu iznenađeni, ali posve nezainteresirani kad tako nešto predložim. Kao, ne činim se inače kao klošar Klošarski ili ne, nedostaje mi taj spoj glazbe, dima i opuštenih ljudi u životu. Ako ima netko sa srodnim problemom, uz malo sreće riješili smo stvar. Budimo matori čudaci zajedno
ChocoMocha is offline  
Old 29.09.2015., 23:02   #83
hi... kad sve ovo malo procitas, shvatis koliko ljudi ima isti problem - manjak ljudi s kojima bi se druzilo u ranim sam 30-ima, trazim ljude za popricat, popit kavu, pa mozda i izaci van... kroz pricu cemo vec skuziti imamo li kaj zajednicko
bettyzg is offline  
Old 05.10.2015., 10:15   #84
Quote:
ita333 kaže: Pogledaj post
Ja sam za konstruktivno druzenje u svakom pogledu,
pojasnite uvjete za druzenje ako su prihvatljivi evo me odmah. Hvala za odgovor.
magma21 is offline  
Old 10.10.2015., 21:41   #85
Tražim nekog dečka od 30 nadalje, normalnog, da voli životinje, ima otvoren um bez osuđivanja ili pravedničkog kompleksa, duhovitog, za druženje ili pričanje (možemo pričati i telefonom umjesto mukotrpnog dopisivanja).

Zagreb...
thirteen13 is offline  
Old 11.10.2015., 11:26   #86
Jel ko cita uopce ovu temu?

Necu previse duljiti, trazim neko novo drustvo, pa.. za druzenje. provodenje vremena s ekipom mi se svodi da uvijek idemo u isti birc i to je ugl to, ulijenili su se, a ja bi isprobavala nove stvari volim ispijanje kave, duge razgovore, muzeje, kazalista, kina, bit u prirodi serije, filmove, kuhanje. izlaske malo manje jer mi frendice slusaju cajke, a meni se nejde na to

Preferiram zensko drustvo, ali mogu i decki proci.. imam 22 god, pa je ok da si i ti tu negdje. Zg.. mozemo se prvo dopisivat, viber i sl pa ako se slazemo naci uzivo.. inbox ceka
-chiara- is offline  
Old 12.10.2015., 20:40   #87
Kronično mi fali netko za izlaske, život mi se sveo na faks i kave s frendovima i osjećam se ko penzić zbog toga Trebam nekoga tko bi volio tu i tamo izaći. Inače kad uspijem nagovoriti ove svoje ljenjivce izlazim u Močvaru, Vintage, Klub... taka neka mjesta.

Ja inače student, 21 godina slušam svašta od jazza do elektronike, volim filmove, serije...
E sad, ako ima netko kome isto tako fali netko za pokoji izlazak, a može i prvo koja kava pivo dok se ne skontamo
cosmicsurf is offline  
Old 13.10.2015., 18:02   #88
Tražim neku osobu za druženje u Zagrebu, otići prošetati, provozati bicikl, posjetiti neku izložbu u muzeju. Recimo otići do muzeja Iluzija, Prekinutih veza. Francuski kulturni centar organizira stalno razne izložbe, predavanja: http://institutfrancais.hr/
Javite se
Baudelaire11 is offline  
Old 27.10.2015., 17:49   #89
Trazim neko drustvo svojih godina (22) u zagrebu za neka druzenja, izlaske, uglavnom opustene ljude bez predrasuda, koji vole dobru muziku, opustene razgovore i spontane izlaske i avanture... Sta god
DeeDee9 is offline  
Old 29.10.2015., 07:51   #90
nisam se nikad okusao u ovome, ali mi nedostaju nova poznanstva, spontanost, opusteno druzenje i setnja gradom, neplanirani odlasci u kino, muzej, neki random koncerti, whateva imam 25 godina, pa eto, pm je otvoren inace pohvale za temu, bas svi djelujete drago.
untrue is offline  
Old 29.10.2015., 12:37   #91
tražim neko društvo za nadolazeći Pozitivac, čisto da ja i frendica idemo solo....a može i za neko rekreiranje(tipa trčanje) , za odlazak na tekme(hokej,nogomet itd)...zujenje gradom ....
anovi86 is offline  
Old 31.10.2015., 16:47   #92
Netko za šetnju or phone talk, or somethin?
thirteen13 is offline  
Old 03.11.2015., 17:12   #93
Ima netko da ide ili bi htio ići sutra na high tone u kset??
tri is offline  
Old 17.11.2015., 14:02   #94
Šeta li se nekome po Zagrebu ovih jesenskih dana ? Negdje na potezu Maksimir-centar, možemo se usput počastit kestenjem, a kasnije pivom/tekućinom po izboru.
cosmicsurf is offline  
Old 29.11.2015., 16:54   #95
Nudim se za šetnju, i eventualno kavu. M, ZG, 24. Pa ako se nekome druži i šeće, slobodno mi se javi.
CaleMendel is offline  
Old 07.12.2015., 16:31   #96
Tražim bilo kakvo društvo za izlaske i druženja u Zagrebu.imam 24 godine.
__________________
Nisam uvijek u pravu, ali nikad nisam u krivu.

Zadnje uređivanje Fireskull : 07.12.2015. at 16:42.
Fireskull is offline  
Old 10.12.2015., 19:56   #97
Tražim društvo iz Zgb. u kasnim dvadesetima/ranim tridesetima, da ne budem sama za praznike.
thirteen13 is offline  
Old 11.12.2015., 02:25   #98
Bok svima. Imam 22 godine. Volim rock, bavim se pjevanjem i vježbanjem (rekreativno). Volio bih upoznati nekoga za prijateljsko druženje be it a man or a woman Živim u okolici Zagreba.
__________________
Jedem govna.

Zadnje uređivanje davidj00tube : 11.12.2015. at 02:50.
davidj00tube is offline  
Old 11.12.2015., 21:42   #99
Ima koja mladja cura za neku kavu ili setnju u Zg :)

Neznam ak je tema na dobrom mjestu ali ak ima koja mladja cura za neku kavu ili setnju u Zg (sa bradatim likom nek se javi

po mogucnosti otvorenog uma i bez predrasuda za cim zanimljivije razgovore
Akujiki is offline  
Old 12.12.2015., 00:14   #100
Pozz, evo ako ima neka cura za popričati, bez briga,ili ičega.. Prvo samo dopisivanje,kasnije možda kava,kasnije možda nekaj više,tko zna,nećemo nikaj forsirati, ničemu se nadati.. Neka bude kako bude

Poslano sa mog C2005 koristeći Tapatalk
Gameman is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.