Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2012., 01:00   #21
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
U Deichmannu
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti tenisice u stilu Isabel Marant, ali da nisu identična kopija, nego nešto u tom stilu. Mogu biti skroz crne, skroz crvene, samo da nisu kombinacije boja kao kod originala
Tražim bilo gdje samo ne iz Deichmanna jer su grozno, Kitty hvala na trudu i oprosti
NinaLady is offline  
Old 09.09.2012., 10:00   #22
Gdje kupiti bodi, ali da je sličan onom prozirnom Elfsovom ako netko zna? Znači da je malo svečaniji jer mi treba za jednu suknju Može biti i jednobojni ili s nekim uzorkom, ni ne mora biti proziran....ovako nešto:

hvala
__________________
Zbivanja su u mašti, a misli su snovi o snovima.
Ruby 07 is offline  
Old 09.09.2012., 10:03   #23
gdje kupiti one prozirne, silikonske naramenice za grudnjak?
La felicidad is offline  
Old 09.09.2012., 11:05   #24
Quote:
pika2711 kaže: Pogledaj post
pozz
dali je netko vidio gdje u zg ili na netu za narucit (pomogucnosti iz uk-a,usa da mi stigne cim prije) neke ovakve cizmice slicne?dakle trazim smede na manju malo deblju petu da budu za svaki dan, da budu prikladne za suknje,haljinice i hlace neke multy way :P
i trazim jednostavne crne gleznjace na petu za vani (dakle moze visa peta) iste kao na slici? (da se vezu s vezicama jer inace mi sve druge budu siroke , imam jakoooo usku nogu)


Aldo ima super čizmi na tu foru. U osijeku su po 200 i 250kn. A ima i nove kolekcije koja je nešto skuplja.
bella0907 is offline  
Old 09.09.2012., 16:33   #25
jeste vidjele ovo kod nas?
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=2569713
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Old 10.09.2012., 00:01   #26


Zna li tko gdje bi u Zagrebu mogla nabaviti haljinu ovakvog tipa? Znači da je laganija, geometrijska (odnosno da nije jednobojna i cvjetna ), ne treba biti nazad duža.... Ovo je samo ogledni primjerak onog što tražim.
I ne mogu vjerovati da je tako komplicirano

Hvala
jadro_keks is offline  
Old 10.09.2012., 00:34   #27
Tražim imena trgovina u Zagrebu koje u ponudi imaju "nerd" (štrebersku) robu. Trgovinu sa ozbiljnjim stilom oblačenja sa košuljama, džemperima, jednostavnim tamnijim užim hlačama, kravatama, sakoima, itd. Naravno sa što jeftinijom cijenom, ili ako trenutno neke akcije postoje na takvu robu molio bih da mi kažete.

Primjer:


Hvala.
__________________
avantgard is offline  
Old 10.09.2012., 00:50   #28
Quote:
jadro_keks kaže: Pogledaj post


Zna li tko gdje bi u Zagrebu mogla nabaviti haljinu ovakvog tipa? Znači da je laganija, geometrijska (odnosno da nije jednobojna i cvjetna ), ne treba biti nazad duža.... Ovo je samo ogledni primjerak onog što tražim.
I ne mogu vjerovati da je tako komplicirano

Hvala
geometrijska ima u salsi....ovaj uzorak --> http://www.salsa.pt/pt/index.php?id=...eom%C3%A9trico

ali model onako kratak kao tvoj sa slike...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 10.09.2012., 01:07   #29
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Tražim bilo gdje samo ne iz Deichmanna jer su grozno, Kitty hvala na trudu i oprosti
pun ti ih je importanne,
vidjela sam crne,smeđe i bež
mislim da su oko 300 kn
ollie25 is offline  
Old 10.09.2012., 01:36   #30
gdje kupiti mušku guess majicu u splitu?? viđam ih po cijelom splitu i dođe mi da im uletim sa pitanjem gdje su ju kupili... hahhahaa... i kolika im je otprilike cijena? hvala
hrco1908 is offline  
Old 10.09.2012., 02:14   #31
Quote:
hrco1908 kaže: Pogledaj post
gdje kupiti mušku guess majicu u splitu?? viđam ih po cijelom splitu i dođe mi da im uletim sa pitanjem gdje su ju kupili... hahhahaa... i kolika im je otprilike cijena? hvala
Ako se ne varam otvoria se Guess prije neki dan, kraj Zare u Marmontovoj. Za cijenu pojma nemam.
LaPrimavera is offline  
Old 10.09.2012., 10:46   #32
Quote:
avantgard kaže: Pogledaj post
Tražim imena trgovina u Zagrebu koje u ponudi imaju "nerd" (štrebersku) robu. Trgovinu sa ozbiljnjim stilom oblačenja sa košuljama, džemperima, jednostavnim tamnijim užim hlačama, kravatama, sakoima, itd. Naravno sa što jeftinijom cijenom, ili ako trenutno neke akcije postoje na takvu robu molio bih da mi kažete.

Primjer:
[IMG]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m28kmt00Uy1r743sro1_500.jpg

Hvala.
Meni je za muške super Peek&Cloppenburg jer ima odjeće različitih cjenovnih rangova, a može se stvarno svašta dobrog pronać, od hlača i odijela, preko košulja i kravata, do vesti i majica. I Galilleo ima dobrih stvari, posebno se isplati kad su sniženja.
Al ako ciljaš baš na ovaj tip kulerskog nerd looka, mislim da se dobrih stvari da nać i u C&A (košulje, veste, prsluci-često bude za kupit košulja s prslukom, al ne od odijela nego onaj kao vestica, moj muž ima nekoliko kombinacija boja) pa i u H&Mu
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Old 10.09.2012., 11:21   #33
Bok,trebam pomoć

Vidjela sam na par cura u ZG-u čizme slične ovima iz Bershke,samo što su smeđe brušene kože sa zlatnim zakovicama.Zna li možda netko gdje bih takve mogla pronaći??

Girlicious is offline  
Old 10.09.2012., 13:31   #34
gdje kupitit dugu sivu suknju? ili barem crnu. od nekog malo debljeg materijala, da bude više za jesen

__________________
A year in nail polish
-Amaranth- is offline  
Old 10.09.2012., 15:18   #35
Bio sam vec pitao za ovo al da probam jos jednom jer ne mogu nigdje naci, zna li netko gdje u Zg mogu naci ovakve cipele, vazno mi je da nemaju onaj konopac sa strane kao obicne boat shoes (ko ove na drugoj slici):


Istist is offline  
Old 10.09.2012., 15:30   #36
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Tražim bilo gdje samo ne iz Deichmanna jer su grozno, Kitty hvala na trudu i oprosti
Prijateljica je uzela u Bershki, nekakve bordo, crvenkaste, dobro izgledaju.
QueenB is offline  
Old 10.09.2012., 19:03   #37
Gdje kupiti dobre balerinke koje neće otkrivati pola prstiju, nego da su malo dublje i da su napravljene kvalitetno i konkretno, a ne ko da nosim dva komada papira na nogama? Nikad nisam nosila balerinke, pa bih si baš sad kupila jedne, ali sve koje probam mi se čine ko da će se raspasti ako s njima odem bilo gdje dalje od kvartovskog dućana
__________________
All was well. /Breathing in your dust.
Bitchy Dancer is offline  
Old 10.09.2012., 19:34   #38
Jel ima u Zg ovakvih vintage Levis kratkih hlača? neki second hand možda?
renalicious is offline  
Old 10.09.2012., 19:54   #39
Quote:
LaPrimavera kaže: Pogledaj post
Ako se ne varam otvoria se Guess prije neki dan, kraj Zare u Marmontovoj. Za cijenu pojma nemam.
thank you... moram pogledat majicu, remen i novčanik...
jadni moji roditelji sa mnom... hahahahahahhahahaha... ima da dobiju infarkt kad dođe račun od vise...
hrco1908 is offline  
Old 11.09.2012., 16:35   #40
Gdje kupit povoljne turbane? Gledala sam preko ebaya ali su cca 50tak kn najjeftiniji pa reko možda negdje na netu ima jeftinije
ellzilla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.