Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2012., 23:14   #1
rokerski stil oblacenja(metalci i ostalo)

zanima me sto vi koji furate rokerski stil nosite? prstenje? narukvice, sto od obleke? ajde nek neko od rokera napise kako se oblaci(i gdje kupuje robu i accessoriese)
maraac123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 00:09   #2
Quote:
maraac123 kaže: Pogledaj post
zanima me sto vi koji furate rokerski stil nosite? prstenje? narukvice, sto od obleke? ajde nek neko od rokera napise kako se oblaci(i gdje kupuje robu i accessoriese)
Mislim da ti je kljucna rijec - CRNO.

sve ostalo je nadogradnja.
crna majica i uske crne hlace, sa strane objesis lanac koji kupis u Baumaxu recimo. i marte ili starke ili visoke najkice ili ribokice.
i vec mozes proci.


zadnjih 20 godina sam takva.
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 01:39   #3
na svu srecu, moze biti i puno kreativnije.

šeširi, lenonice, red lipstick, hrvatskoj neprihvatljive kricave cipele....mislim da je car u detaljima vise nego u samom crnilu.
Galaralia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 17:57   #4
bilo bi dobor kad bi se koji muski javio haha
starke? koje boje?
sto od nakita? ono prsteni, narukvice, ogrlice?
kozna jakna?
maraac123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 18:13   #5
Zlato ne, srebro ili metal, koža - što se tiče nakita. Prstenje, ogrlice, štaoš, što ti nije nelagodno nosit. Neki moji prijatelji su nosili pentagrame. Neki su izgledali idiotski a drugi cool - sve je stvar kako se nosi.

Majice na bendove, crne majice, uske rebe, ako si više heavy, trash, prog onda isprane, ako si black, dead onda crne, al na koncu sve ono šta tebi najbolje stoji.

Marte su ok izbor, starke, al', mislim, 100 ljudi...

Kožna jakna, jeans jakna i/ili điletin je za više heavy. Zimi može, ako si ono više nordijski raspoložen, dugi crni kaput.


Pošto si u naslovu napisao rockerski stil a u zagrade metalci i ostalo, malo daješ preširok raspon mogućnosti...



Robu inače stvarno možeš kupiti svugdje - narukvice sa killerima se sad u Zare mogu uzet, jeans hlače gdje hoćeš, na svakom pazaru i online se mogu uzet majice, kožnjak jest veća investicija al postoje trgovine gdje se prodaju, kao i kaputi, nije ništa nemoguće za nabaviti
__________________
SEXA
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 18:13   #6
:
__________________
SEXA

Zadnje uređivanje Aualida : 27.09.2012. at 18:18. Reason: forum iz nekog razloga postao 2put :P
Aualida is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 18:24   #7
ma zapravo sam rocker a u zagradi sam napiso tako da i metalci napisu sto oni nose(cisto da vidim razliku). nebi ja nosio sad nesto "prenapadno" tj full taj stil, nego u casual stil ubacit malo toga, tipa narukvice, prsten, neka ogrlica, koznjak.
maraac123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 18:58   #8
Meni se jako svidja rokerski stil, posebice kad je malo trashy i ulicarski. Recimo onako kako je izgledao Jackman u X-menima ili James Dean. Nazalost malo sam predebel za takve strukirane jakne. Inace kaj vi cure mislite o tom stilu? Jel vam presugav?
Taga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 23:35   #9
da prešugav?!

šta sve neću pročitat...ccc


btw dosta muškog nakita ima uzest u new yorkera po vrlo pristupačnim cijenama
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 23:42   #10
Quote:
maraac123 kaže: Pogledaj post
zanima me sto vi koji furate rokerski stil nosite? prstenje? narukvice, sto od obleke? ajde nek neko od rokera napise kako se oblaci(i gdje kupuje robu i accessoriese)
Crnu boju naprosto obožavam pa nosim eto sve crno

Uglavnom crne hlače, tajice suknju i martensice, majice s kapuljačom... a sve crno, to sam ja i takvu me ljudi znaju

Od nakita prstenje obožavam, nosim kiruški čelik/bijelo zlato, pirseve isto (4), naušnice obične, neka bižuterija, narukvice okrugle crne, lančići crni, srebrni s privjescima.. ma nekoliko ih nosim

Sve to kupim gdje stignem bilo da je marka ili ne, što mi se crno svidi kupim.
gordijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 09:31   #11
ne oblačim se tako, ali omiljeni stil koji volim kod žena je rock/metal ili bar s primjesama, nemam pojma, npr marte do koljena pa mrežaste čarape i neka suknja, ili one sjajne tajice i takve stvari ili općenito s više crne boje, puno mi je zanimljivije od šminkerskog stila
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 14:13   #12
Ja isto konstantno nosim crno, uz dodatke crvene i ljubičaste.
Najčešće su to tajice, kožne tajice, kožne hlače, pufaste suknje, marte, crne trapke na mrkva kroj da stanu u marte, korzeti...nije baš veliki raspon, al manje više kako se oblačim privatno tako i poslovno, samo malo "pristojnije"

Najčešće kupujem na ebayu, nađe se super stvarčica No isto tako new yorker, takko, h&m.... samo treba tražit.
Super je što je sve ove sezone u metal stilu, lubanjama (OBOŽAVAM) pa ima i više izbora za kupiti.

Nakit ne nosim, eventualno tu i tamo (piercinzi se ne računaju), ako i nosim najčešće su to crne kožice oko ruke ili kakve srebrne narukvice.

Od obuće marte i starke, ili kakve pete al moraju bit goth i jebačke
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 17:47   #13
di bi se moglo kupit muski psten ali ne onako obican okrugli nego neki s kosturskom glavom ili onako neki oblik drukciji, bilo sta da nije onaj obicni sivi okrugli koji izgleda ko burma.
maraac123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 23:55   #14
Quote:
maraac123 kaže: Pogledaj post
di bi se moglo kupit muski psten ali ne onako obican okrugli nego neki s kosturskom glavom ili onako neki oblik drukciji, bilo sta da nije onaj obicni sivi okrugli koji izgleda ko burma.
Planet Music, Aždaja, Stress...
gordijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 00:56   #15
Quote:
maraac123 kaže: Pogledaj post
di bi se moglo kupit muski psten ali ne onako obican okrugli nego neki s kosturskom glavom ili onako neki oblik drukciji, bilo sta da nije onaj obicni sivi okrugli koji izgleda ko burma.
ebay
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 00:27   #16
Tetovaže su već dugo skoro pa must have za bilo kakav alternativni stil, pirsevi itd.

Inače nosim crne traperice, crne majice, kožnjake .. svakakve sam faze imao ..

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...6a8749f807.jpg ovo mi je dobar stil .. osim frizure

super mi je i kad se cure nose alternativno ..

netko tko ima dosta tetovaža, dužu kosu, on će čak i ljeti na plaži izgledat rokerski ... jer ako u kupaćama ne izgledaš rokerski
onda jbg.



Ville Valo

e da, fora mi je u zadnje vrime rokersku maramu objesit od traperice, samo što imam crvenu, morat ću kupiti crno bijelu .. super mi i crvena, ali
kako sam sav u crnome, nekako mi je previše uočljiva .. ima jedan lik isto nosi crvenu na crne traperice, i još idemo u isti kafić, ali on
je istetoviran od glave do pete, pun pirseva tako da njemu ta marama ne izgleda pederski ..

danas je toliko šminkera svugdje, svi isto izgledaju .. tako da mi je baš cool vidjeti po gradu alternativke , sexy su naravno ne
sad pretjerivanje sa previše pirseva, velikih plugova za uši.

Što se tiče narukvica to sam prestao nositi, one sa zakovicama .. ne sviđa mi se više, nekako mi je to za djecu .. tetovaže su kul a ne narukvice

i dobra mi je ova obična naušnica što Ville Valo ima na slici .. koliko dođe takva jedna i bušenje jednog uha? xD

Zadnje uređivanje Stranger FX : 16.03.2017. at 00:43.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 10:47   #17
rokerice nose haljine

Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 12:33   #18
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
ne oblačim se tako, ali omiljeni stil koji volim kod žena je rock/metal ili bar s primjesama, nemam pojma, npr marte do koljena pa mrežaste čarape i neka suknja, ili one sjajne tajice i takve stvari ili općenito s više crne boje, puno mi je zanimljivije od šminkerskog stila
__________________
Balerina
Majape is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 15:31   #19
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
rokerice nose haljine
jeep, to je živa (Hg_80) istina. tekuće srebro u buenos airesu.. ultimate tango clash
atutto_gas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.