Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2017., 09:22   #1961
traži me i ona 3 broja na poleđini kartice, i to upisala znači
..
gama is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 09:49   #1962
Jel netko mozda narucivao blendere? Kako ide sa carinom? https://www.aliexpress.com/wholesale...food+processor
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 15:56   #1963
Po ovim cijenama mi se čini neisplativo... Slično ili jeftinije možeš i kod nas kupiti, a ne čini mi se da je neka bitna razlika u kvaliteti. Odmah ovaj ručni mikser mi je upao u oko jer je isti set u Lidla bio sad 170kn... Ja ga imam već par godina i radi super tako da..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:06   #1964
Došla mi danas pošta koju sam naručio u 11. mjesecu, naravno dobio sam refund već, tako da znači dobio besplatno.


Quote:
iva1505 kaže: Pogledaj post
Jel netko mozda narucivao blendere? Kako ide sa carinom? https://www.aliexpress.com/wholesale...food+processor
Reci im samo da stave cijenu 20 dolara na paket i neće carina ništa gledati.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:49   #1965
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Po ovim cijenama mi se čini neisplativo... Slično ili jeftinije možeš i kod nas kupiti, a ne čini mi se da je neka bitna razlika u kvaliteti. Odmah ovaj ručni mikser mi je upao u oko jer je isti set u Lidla bio sad 170kn... Ja ga imam već par godina i radi super tako da..

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
istina, a i ovaj veliki se moze jeftinije naci kod nas + ima garanciju
http://www.pikabooshop.com/proizvod/...onalniblender/
chavez ding is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 21:56   #1966
Upit

Imam jedno pitanjce .

Pukao mi je ekran od Samsung galaxy s7 edge i sada bi htio naruciti novi sa aliexpressa. Vidim da se krecu oko 1200-1400 HRK.
Zanima me ako ga narucim sa ali-ja, koje rizike prihvacam po pitanju placanja carine i pdv-a ?
Negdje sam procitao da je zadnje sto placam onaj iznos koji platim na aliexpressu, samo nekako ta prica mi i ne drzi vodu.Primjerice da ekran dode u gore navedenom iznosu ?
Mogu li kontaktirati sellera i reci mu da mi stavi manju cijenu na paket ili da posalje kao neki gift, koliko bi to pomoglo ?

Hvala na pomoci

P.S.

Vidim da ih par sto prodaju te ekrane imaju navednu "China Post Registered Air Mail" postu za slanje... ako to ista znaci
sayonarasnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 22:12   #1967
Quote:
sayonarasnake kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanjce .

Pukao mi je ekran od Samsung galaxy s7 edge i sada bi htio naruciti novi sa aliexpressa. Vidim da se krecu oko 1200-1400 HRK.
Zanima me ako ga narucim sa ali-ja, koje rizike prihvacam po pitanju placanja carine i pdv-a ?
Negdje sam procitao da je zadnje sto placam onaj iznos koji platim na aliexpressu, samo nekako ta prica mi i ne drzi vodu.Primjerice da ekran dode u gore navedenom iznosu ?
Mogu li kontaktirati sellera i reci mu da mi stavi manju cijenu na paket ili da posalje kao neki gift, koliko bi to pomoglo ?

Hvala na pomoci

P.S.

Vidim da ih par sto prodaju te ekrane imaju navednu "China Post Registered Air Mail" postu za slanje... ako to ista znaci

znaci, na tih cca 1200kn placas pdv i carinu
mozda ti se posreci pa prode paket, a mozda ga otvore.
ako ga otvore, ne pomaze niti da napise gift i slicno
__________________
kaeovo
Veliki decki imaju 18
Hesoyam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 23:40   #1968
Koliko cekate paketice sa alija?
Ja preko mjesec dana jos nije stiglo
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 00:03   #1969
Da li se kome dogodilo da mu onaj kod za praćenje pošiljke uopće ne pronalazi podatke gdje se nalazi paket?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 00:09   #1970
Skoro u 50% slucajeva...

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
__________________
LUGSOR FOOD - dehidrirane poslastice za pse i mačke
Retonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 22:35   #1971
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Koliko cekate paketice sa alija?
Ja preko mjesec dana jos nije stiglo
Znalo se dogoditi i preko 40 dana...ne brini.

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 22:57   #1972
Quote:
ToMBaR kaže: Pogledaj post
Znalo se dogoditi i preko 40 dana...ne brini.

Poslano Tapatalkom
krasno
a treba mi nesto hitno
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 17:19   #1973
Quote:
Viktor Vaughn kaže: Pogledaj post
Došla mi danas pošta koju sam naručio u 11. mjesecu, naravno dobio sam refund već, tako da znači dobio besplatno.
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Koliko cekate paketice sa alija?
Ja preko mjesec dana jos nije stiglo
Eto ti odgovor.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 17:33   #1974
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Koliko cekate paketice sa alija?
Ja preko mjesec dana jos nije stiglo
Meni u pravilu dođe unutar 2 do 3 tjedna, ali koji put zna i duže.

Jedna ogrlica mi je došla 4 mjeseca nakon narudžbe (naručeno početkom 11 mjeseca, stigla u 3. mjesecu), obišla valjda cijeli svijet prije nego je odlučila doći doma...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 00:14   #1975
Jel se kome dogodilo da mu kod provjere gdje se nalazi pošiljka,piše "service error?"
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 09:51   #1976
Izgleda da su se ubrzali
02.05. sam naručila 9 paketića, 08.05. ih je već 5 došlo.... nikad brže :-)
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 10:55   #1977
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Izgleda da su se ubrzali
02.05. sam naručila 9 paketića, 08.05. ih je već 5 došlo.... nikad brže :-)
Blago se tebi,ja svoje čekam već 13 dana
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2017., 11:37   #1978
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Blago se tebi,ja svoje čekam već 13 dana
Al dobro, imam i ja dva paketića od sredine 4. mjeseca koji još nisu došli, navodno je jutros ostavljen papirić u kasliću, vjerojatno su to...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 11:52   #1979
Testirala sam novu stranicu koja daje čak i do 10% cashback = povrat novca za kupovanje na aliexpressu i to samo na aliexpressu (ne na drugim stranicama). Link za registraciju: https://alibonus.com/?u=525777
Jako je praktična, jednostavna, instalirate odmah i add-on za google chrome, čim otvorite neki link, piše koliko ćete tačno dobiti povrata i kakav je prodavač (tj.koliko je pouzdan). Novac sami sebi prebacujete kad hoćete, ali morate imati minimalno 5$ (što se brzo skupi). Početni povrat je 7%, i čim skupite 2$, povećava se na 7,5, pa na 8... i do 10% čak!! Novac prvo bude pending, ali možete ga sebi prebaciti 15 nakon što potvrdite da ste primili narudžbu. (Y)
https://alibonus.com/?u=525777
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 16:06   #1980
Meni je danas došao paket poslan 24.02.2017. Trebalo mu je više od mjesec dana da izađe iz Kine. Sama sam tražila da mi produže Buyer Protection jedno 3 puta. Seller je odmah poslao paket ali pošta i njihova carina su bile spore u ovom slučaju.

Inače mi svi paketi stižu 10-30 dana , najviše. Ovo je stvarno bila iznimka. Kupujem od 2009 ina Aliexpress-u.

Nego jeli koristite cashback za Aliexpress? Ja koristim Befrugal, američka firma. Postoje od 2009 godine i daju cashback za preko 5000 trgovina online. Za Aliexpress cashback je 7%, za VitaCost je 4.5% , za Ebay je 1.1%, Amazon do 6% itd....
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.