Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2013., 16:53   #81
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me ljubav u vezi sam od 18.10.2011

natalna

Hvala
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Uglavnom zanima me hoću li ostati u sadašnjoj vezi
Treba naglasiti kada se radi o istospolnoj vezi.

Ovdje je natalna kombinacija djevica/rak/lav a veza je započela pod tranzitom Saturna 5. polje što je označava kao dugotrajniju i Uranovom opozicijom na natalni Mars što je označava kao nestabilnu, nekonvencionalnu, kontroverznu, uzbudljivu, buntovnu...u svakom slučaju vezu koja ima neizvjestan ishod. Ta veza bi puno krać trajala da ne postoji ovaj Saturnov upliv na 5. polje. Iduće godine u studenom Saturn izlazi iz 5. polja, Uran čak nešto prije iz opozicije pa tada nastupa "totalno rasterećenje". Lako moguće da se i veza tada privede kraju jer je "odradila svoje".
Fish 1968 is offline  
Old 11.10.2013., 20:31   #82
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
U tijeku je dugotrajniji period Saturnova tranzita preko Jupitera (vladara ASC-a) pa bih prije rekla da se radi o nekoj vrsti apatije i smanjenom optimizmu koji je ovdje osobi jako svojstven (ASC strijelac, Mars/dispozitor Mjeseca u strijelcu). Taj tranzit završava u drugoj polovini siječnja.
Fish 1968, hvala Vam. Upravo se tako i osjećam, plus još ne vidim smisao životu, ništa me ne veseli, ali dobro još samo tri mjeseca...Znači li to da se period ovakvog (ne)raspoloženja neće ponavljati narednih 29 godina, dok Saturn ponovo ne obiđe krug?
volimdaljine is offline  
Old 12.10.2013., 02:19   #83
Quote:
leglo kaže: Pogledaj post
Poštovani, zanima me ljubav. U vezi sam od 24.04.2013, zanima me kako će se dalje razvijati taj odnos. On je mlađi od mene 6. godina, ne živimo u istom mjestu. Dakle, što me čeka u ljubavi?

http://i44.tinypic.com/etijci.jpg
Ponavljam postavljeno pitanje od 28.09.2013, s tim da je od tada došlo do značajnih promjena. Naime, od danas više nisam u vezi. Dakle, to je definitivan kraj.

Čeka li me u skoroj budućnosti kakva "prava" ljubav...mogu li joj se nadati?

Hvala unaprijed..

natalna http://i44.tinypic.com/etijci.jpg
leglo is offline  
Old 12.10.2013., 12:11   #84
Quote:
Civetta kaže: Pogledaj post
Imam pitanje...

Što se tiče moje obitelji...KOliko ću imati djece? Hoću li se ženiti više puta? Kako će izgledati moj bračni život?
Nikada nisam imao nikakvu vezu.

Link: Civetta - natalna karta

Hvala!
Civetta, već nekoliko puta sam ti pisala putem PM-a - pročitaj uvodni post ove teme. Tamo je objašnjen način kojim se postavljaju pitanja - jedno konkretno pitanje uz termine prethodnih događaja vezanih uz njega. Ti si postavio opisna pitanja i više njih.


Što se tiče pitanja koliko djece to budeš sam odlučio u današnje doba kontracepcije.
Fish 1968 is offline  
Old 12.10.2013., 18:54   #85
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Bolji i stabilniji posao... da... mislim na cijeli period od 12 do 9 mj najmanje dvije ponude/mogućnosti...
vjerujem da saturn jedini zna koliko sam se namučila s poslom i na poslu u zadnjih 3 godine. čekam svoj trenutak...

hvala ti još jednom!
tara5 is offline  
Old 13.10.2013., 21:00   #86
Pozdrav

Željela bi drugo dijete. Ima li naznaka?

Natalni: http://i39.tinypic.com/2w2oc4h.jpg

Solarni: http://i42.tinypic.com/2w6gvfo.jpg

Imam jedno dijete. Začeto je u prosincu 2008. To mi je bila prva i jedina trudnoća.

Zahvaljujem,

llely is offline  
Old 14.10.2013., 13:29   #87
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ovdje je natalna kombinacija trostruko fiksna (vodenjak/škorpion/vodenjak). Vladar 7. polja (partnerstva) je Venera nalazi se u 5. polju (ljubavne veze) i koja je natalno izložena napetim aspektima (kvadrata na Saturn, Uran i Neptun). Takav govori o naporima osobe da se realizira u tom području života.

Ovdje je osoba već duže vremena pod uplivom Uranova tranzita preko natalne Venere/vladara 7. polja. On će još jednom biti egzaktan od polovine studenog ove godine do polovine siječnja iduće godine pa su u tom periodu moguće i avanture i turbulentne veze koje naglo započinju i imaju dosta uzbudljiv (ali i "nepredvidiv") karakter.

Prilike za ljubavnu vezu kreću u periodu od listopada 2014. kada Jupiter iz lava ulazi u trigon na natalnog vladara 5. polja. Taj tranzit je dugorajan (ima "prekid" od veljače 2015. do druge polovine lipnja 2015.) a egzaktan krajem srpnja 2015. Ta "toplina dugotrajnosti" Jupiterova tranzita ovdje "godi" jer je treba da se stvari pokrenu (vladar 5. polja je Mars koji radi 0º Saturn/Uran).
Hvala puno Fish na odgovoru, sad sam vec 2 mjeseca u vezi pa cemo vidjeti kako ce to na kraju zavrsiti s obzirom na ove predstojece aspekte . Lijep pozdrav i hvala jos jednom
Amry is offline  
Old 14.10.2013., 23:26   #88
Quote:
llely kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Željela bi drugo dijete. Ima li naznaka?

Natalni: http://i39.tinypic.com/2w2oc4h.jpg

Solarni: http://i42.tinypic.com/2w6gvfo.jpg

Imam jedno dijete. Začeto je u prosincu 2008. To mi je bila prva i jedina trudnoća.

Zahvaljujem,


2008 u 12 Ju je bio u 5 90 na Mo i 90 na Ju - vl. 4... u idućoj godini "ponavlja" se slična situacija samo sad je Ju kroz 11 kuću sa istim aspektima... dakle 6/7 mj 2014 velika šansa za bebača ako to i tada budeš htjela...

Bilo je šansi i ove godine no vjerojatno je financijska situacija?? u proteklom periodu učinila svoje
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 15.10.2013., 09:47   #89
Pozdrav,

pisala sam prije par mjeseci i situacija se stvarno poboljšala, radila sam i preko ljeta...zanima me da li postoje naznake za stalan posao?


http://i1153.photobucket.com/albums/...p305886383.gif

Saša:


Pravo olakšanje osjetit će se od proljeća iduće godine

Hvataj povremeno što god se nudi jer nemam pravih prilika u ovoj godini tek opet iduće ljeto 6/7 više 7 nego 6 ...


Evo da javim povratnu informaciju da sam radila u 8mj na moru, taj mjesec me novčano spasio...

No međutim od konkretnog posla ništa, da li ima nekakvih naznaka za inozemstvo za pola godine, ja i momak planiramo spakirati stvari, jer tu stvarno ne vidimo motiva za nešto više? Vjerovatno opet ispitujem jer sam nesigurna u ishod, pa da bar malo tu maglu maknem iznad glave

Hvala na realnim odgovorima, jer je stvarno tako i bilo....
tonkaribica is offline  
Old 15.10.2013., 16:28   #90
Quote:
tonkaribica kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

pisala sam prije par mjeseci i situacija se stvarno poboljšala, radila sam i preko ljeta...zanima me da li postoje naznake za stalan posao?


http://i1153.photobucket.com/albums/...p305886383.gif

Saša:


Pravo olakšanje osjetit će se od proljeća iduće godine

Hvataj povremeno što god se nudi jer nemam pravih prilika u ovoj godini tek opet iduće ljeto 6/7 više 7 nego 6 ...


Evo da javim povratnu informaciju da sam radila u 8mj na moru, taj mjesec me novčano spasio...

No međutim od konkretnog posla ništa, da li ima nekakvih naznaka za inozemstvo za pola godine, ja i momak planiramo spakirati stvari, jer tu stvarno ne vidimo motiva za nešto više? Vjerovatno opet ispitujem jer sam nesigurna u ishod, pa da bar malo tu maglu maknem iznad glave

Hvala na realnim odgovorima, jer je stvarno tako i bilo....
Tenks na povratnoj informaciji...

Uredi kartu, jer je nemogu otvoriti...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 15.10.2013., 16:49   #91
Moja natalna karta: http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at&rs=3
tonkaribica is offline  
Old 15.10.2013., 17:03   #92
http://s1153.photobucket.com/user/ka...86383.gif.html

Našao sam kartu...

Dakle nevidim još mogućnost nekog stabilnijeg posla/zarade, no otvarati će se mogućnosti od polovine iduće godine, kad Ju uleti u 2 kuću...

narednih godinu i pol dana "tražit" ćeš vlastiti indentitet, nećeš biti sigurna u sebe i vlastita htjenja...

dakle pojavit će se vjerojatno osoba koja će htjeti pomoći i nuditi pomoć pri zaposlenju, no to se nužno ne mora i realizirati... bitna je dobra namjera, a ako upali, još bolje...
__________________
facebook-cyber astro grupa
sasa62 is offline  
Old 15.10.2013., 21:30   #93
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
2008 u 12 Ju je bio u 5 90 na Mo i 90 na Ju - vl. 4... u idućoj godini "ponavlja" se slična situacija samo sad je Ju kroz 11 kuću sa istim aspektima... dakle 6/7 mj 2014 velika šansa za bebača ako to i tada budeš htjela...

Bilo je šansi i ove godine no vjerojatno je financijska situacija?? u proteklom periodu učinila svoje
Hvala Saša

nije financijska situacija koliko je zapravo trebalo da mi/nam odluka sazrije. Ništa ranije?

Ono .. ja bi sutra
llely is offline  
Old 15.10.2013., 21:51   #94
Quote:
Log-in kaže: Pogledaj post
Pozdrav, trenutno sam u radnom odnosu od 11. mjeseca 2011. godine no uskoro mi će se prekinuti ugovor o radu. Zanima me kako će se situacija odvijati sa mojim zaposlenjem na dalje, tj . ima li nade za neki posao? Hvala

www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3&nhor=1&cid=3bmfileiBMiy6-u1377033002
Prilike tomu na žalost nisu naklonjene. Trenutno je naime aktivan Satrunov tranzit 10. poljem u kojem istovremeno tranzitira vladara MC-a te radi opoziciju na Sunce (ja) i Jupiter (prosperitet). To je naporan period jer potiče stagnaciju i frustraciju, napredak biva blokiran a situacija takva da ne pruža prostora u kojem bi se omogućio rast. Tranzit preko Plutona završava za godinu dana tj. u rujnu 2014. a Saturn izlazi iz polja karijere u prosincu 2014. Tako da iduća godina dana je period kada su okolnosti takve da otežavaju svaki pokušaj da se ide naprijed ili napreduje u području karijere, možda je namudrije u tom periodu napraviti neku vrstu prilagodbe unutar tog područja života (profesija).
Fish 1968 is offline  
Old 16.10.2013., 14:38   #95
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
http://s1153.photobucket.com/user/ka...86383.gif.html

Našao sam kartu...

Dakle nevidim još mogućnost nekog stabilnijeg posla/zarade, no otvarati će se mogućnosti od polovine iduće godine, kad Ju uleti u 2 kuću...

narednih godinu i pol dana "tražit" ćeš vlastiti indentitet, nećeš biti sigurna u sebe i vlastita htjenja...

dakle pojavit će se vjerojatno osoba koja će htjeti pomoći i nuditi pomoć pri zaposlenju, no to se nužno ne mora i realizirati... bitna je dobra namjera, a ako upali, još bolje...

Hvala Saša opet...barem znam da hvatam sve privremene mogućnosti!
tonkaribica is offline  
Old 16.10.2013., 19:11   #96
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Prilike tomu na žalost nisu naklonjene. Trenutno je naime aktivan Satrunov tranzit 10. poljem u kojem istovremeno tranzitira vladara MC-a te radi opoziciju na Sunce (ja) i Jupiter (prosperitet). To je naporan period jer potiče stagnaciju i frustraciju, napredak biva blokiran a situacija takva da ne pruža prostora u kojem bi se omogućio rast. Tranzit preko Plutona završava za godinu dana tj. u rujnu 2014. a Saturn izlazi iz polja karijere u prosincu 2014. Tako da iduća godina dana je period kada su okolnosti takve da otežavaju svaki pokušaj da se ide naprijed ili napreduje u području karijere, možda je namudrije u tom periodu napraviti neku vrstu prilagodbe unutar tog područja života (profesija).
fish, mogu ja nešto pitati?
spominješ saturnov tranzit u 10. polju kao ograničavajući za karijeru pa imam malo nedoumica.. da li saturn baš uvijek mora donijeti ograničenje i smanjene šanse? s obzirom da je on inače dobro djeluje u 10. polju, ne bi li možda mogao donijeti ovdje nekakvu stabilnost u poslu?
ovdje je u tranzitu konjukcija saturna na vladara 10. polja pa ne bi li to moglo biti nešto pozitivno ikako,a pogotovo jer saturn ne radi samo negativne aspekte ovdje u tranzitu...? ili su ove opozicije sa suncem i jupiterom bitne i puno bitnije od pozitivnih aspekata sa mjesecom i neptunom?
da nije bilo tih opozicija, bi li prognoza bila drugačija?
hvala ti
jagodica_bobica is offline  
Old 16.10.2013., 21:57   #97
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
fish, mogu ja nešto pitati?
spominješ saturnov tranzit u 10. polju kao ograničavajući za karijeru pa imam malo nedoumica.. da li saturn baš uvijek mora donijeti ograničenje i smanjene šanse? s obzirom da je on inače dobro djeluje u 10. polju, ne bi li možda mogao donijeti ovdje nekakvu stabilnost u poslu?
ovdje je u tranzitu konjukcija saturna na vladara 10. polja pa ne bi li to moglo biti nešto pozitivno ikako,a pogotovo jer saturn ne radi samo negativne aspekte ovdje u tranzitu...? ili su ove opozicije sa suncem i jupiterom bitne i puno bitnije od pozitivnih aspekata sa mjesecom i neptunom?
da nije bilo tih opozicija, bi li prognoza bila drugačija?
hvala ti
Naravno da ne bi bilo isto da nema tih opozicija. Ali kada netko ima natalno opoziciju Sunca i vladara MC-a, te opoziciju dispozitora Sunca i Saturna onda mu Saturnov tranzit tim vladarem MC-a/10. poljem priječi napredovanje u karijeri. U tom priodu osoba biva blokirana, mora čekati ili prihvaćati nešto što je zapravo ponižavajuće tj. debelo ispod njenih mogućnosti/želja.

Općenito kada Saturn tranzitira neko polje onako "neutralno" on traži od osobe da više vremena posveti tom području života. Karakteristika Saturnovog tranzita određenim poljem (praznim) jest vrijeme u kojem individua definira svoj ukupni pristup prema tom području života. Za razliku od Saturnova tranzita nekom planetom kada on kroz njega definira ono što ta planeta u njegovoj karti predstavlja (čitaj dio svog karaktera). Saturn u vrijeme tranzita npr. vadarem 10. polja ne donosi stabilnost već uči osobu što treba raditi da bi ona postigla stabilnost u tom području života. To najčešće uključuje ulaganje konkretna truda, vremena, iskustva...samo tako se "uči preko tijela".
Fish 1968 is offline  
Old 16.10.2013., 23:55   #98
fish, hvala ti na tumačenju
i mislila sam da su ključne ove opozicije, da se baš uvijek ne uplašim samog spomena slova S
jer , i ja sam gledala nešto za svoj posao kroz prošlost pa sam primjetila da kada mi je saturn bio u egzaktnoj konjukciji na sunce(vladar 6. polja) , ja sam tada od nekakvog posla na studenstki ugovor dobila ugovor za stalno tj prijavu u radni odnos i nešto bolje uvjete pa sam pomislila kako nije saturn uvijek tako zločest
iako, nije on donio ništa lako, ni preko noći, ni neke ekstra veće prihode, ali ipak malo , zasluženo poboljšanje.. neće saturn valjda donijeti izobilje
no, da, moj saturn nije tada radio nikakve druge teške aspekte.
jagodica_bobica is offline  
Old 20.10.2013., 19:11   #99
Quote:
Winnie'sOwl kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Radila sam na poslu koji mi je u svemu odgovarao od kraja juna 2010 (od septembra na puno vrijeme do kraja aprila 2013. Od tada sam samo zamjenjivala i imala jedan kratki ugovor (sredina juna- sredina jula). Da li ima nade da se vratim na stari posao? Ako ne, koje su mi mogucnosti u iducoj godini za neki novi profesionalni angazman?

Moja natalna:


http://tinypic.com/r/9sym3a/5
Možeš li samo napisati u kojoj branši si radila prethodni posao, odnosno prirodu tog posla?

Pitam zato jer je u vrijeme njegova početka bio dosta aktiviran Mars koji nije u nekoj direktnoj vezi s ovim područjima života u smislu vladarstva pa me zanima da li taj posao ima u sebi njegovu simboliku.
Fish 1968 is offline  
Old 20.10.2013., 20:19   #100
Quote:
Hanaa kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav i poštovanje!

Da li će doći do pomirenja između mene i njega(bivši)?
Zadnja veza je bila s njim,i počela (10.08.2002),a završila (08.03.2011.god)..trenutno sam slobodna..on je s drugom u vezi,s kojom me prevario,i zbog koje je i došlo do kraja veze..Inače nakon raskida smo bili dobri i čuli smo se ali,je meni dodijalo i prekinem sve prije par mjeseci,i sad u zadnje vrijeme se uhvatim kako strašno mislim na njega..iako ne vjerujem da bih pristala pomiriti se s njim kad bih dobila priliku..strašno sam zbunjena,eto nadam se,i nestrpljivo čekam vaš cjenjeni odogovor..

Moja kartica http://tinypic.com/view.php?pic=jf9oqq&s=5#.UmQQjI29R_8


Unaprijed zahvalna!!
Da, malo je reći zbunjena, ovo pitanje je kandidat za zlatnu medalju kaotičnog pitanja ovog topica. Ono je sročeno na način kojim osoba pita hoće li doći do pomirenja a ona se neće pomiriti. Ona bi dakle samo lijek za svoju povrijeđenu taštinu. No to se tako ne radi.

Zato mislim da bi prije ovakvih pitanja osoba sama sebi trebala postaviti pitanje što ona želi u životu od partnerstva. I raditi na tomu a ne se prepustiti utopijskim maštarijama i tretmanu sebe za koji i sama duboko u sebi zna da nije zavrijedila.

Astrološki gledano natalna kombinacija je prevladavajuće zračna, vodenjak/vaga/djevica. Vladar 5. polja (ljubavne veze) je Uran, a 7. polja (partnerstva) Mars. S Venerom u ribama koja radi 90º na taj Uran i 90º na tog Marsa opisana je osobnost koja kao da ima talent da nađe nepouzdane muškarce koji su skloni tome da ju povrijede. Ovdje se generalno s jedne strane radi o nepromišljenosti i brzopletosti, a s druge o jednoj vrsti emocionalne nezrelosti i nesigurnosti (Venera 180º Mjesec, Venera 90º Saturn) koja osobu tjera u jednu vrstu "emocionalnog kuta" (Venera 90º Saturn/Uran) iz kojeg onda progovara urođeni mazohizam prema sebi (Venera u ribama). Tj. ona ne razmišlja o partneru koji ju je povrijedio (Venera 90º Mars/vladar 7. polja) zato jer se radi o ljubavi ili nečemu važnom u životu već zato jer njeguje iluziju da je to bila "lijepa veza".
Fish 1968 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.