Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2013., 20:13   #41
Quote:
kitty_the_angel kaže: Pogledaj post
u kojem c&a, i ima li drugih boja?
ja sam kupila u varaždinu, možda je malo manji od ovoga na slici, ali taman mi je dok ga omotam dva puta, bilo je i drugih boja ali nisam sigurna kojih, sad još uz popust 20% mislim da se zbilja isplati
Anna xD is offline  
Old 04.10.2013., 20:32   #42
Quote:
Annie Lou kaže: Pogledaj post
Ove sam i ja gledala, na žalost, nikako do 8ice. Također u nestašici crnih traperica.
Prije sam u Zari kupovala obične crne skinnice, sada mi svi modeli čudno stoje, izgledam kao da mi fale jaja
Pričaj mi, nigdje do normalnih crnih skinnyca, vec skoro dvije godine uzaludno tražim.. Želim samo da se ne rastežu (tj da su čvrste9, da su na nogama skroz uske i da struk nije ultra nizak SAMO!
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Old 04.10.2013., 20:41   #43
pravnice, xavi, lady, sve kul
__________________
Aristo-blog
Aristo-insta
Reptiliaa is offline  
Old 04.10.2013., 20:58   #44
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
i nekakvo čudo (crne boje) za frizuru...

Ovo bi mi baš trebalo u životu. Gdje si to kupila? I daj pliz link ako je s weba. Hvala.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 04.10.2013., 21:17   #45
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
ponukana nedavnim vremenskim uvjetima u mom gradu, ozbiljno razmisljam o njima zadnjih dana, u navy ili crnoj varijanti. iako mi i nisu najljepse cizme na svijetu, zacudjujuce dobro izgledaju na nozi.
jesi li ih probala nositi cijeli dan? jesu li udobne?
meni su moje stvarno ugodne, nisu mi teške...najljepše na svijetu nisu, ali meni su super muška populacija ne dijeli oduševljenje istima
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 04.10.2013., 22:04   #46
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Ovo bi mi baš trebalo u životu. Gdje si to kupila? I daj pliz link ako je s weba. Hvala.
http://www.boohoo.com/restofworld/ac.../invt/azz46348

Evo ga! Sigurno se na ebayu može naći jeftinije, al meni je trebalo nešto sitno za naručiti uz tuniku da izbjegnem poštarinu, a ovo mi se činilo ko korisna stvarčica...
Andrijana1312 is offline  
Old 04.10.2013., 23:28   #47
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
Pričaj mi, nigdje do normalnih crnih skinnyca, vec skoro dvije godine uzaludno tražim.. Želim samo da se ne rastežu (tj da su čvrste9, da su na nogama skroz uske i da struk nije ultra nizak SAMO!
Ja sam lani kupila u bershki, odlične su mi! Bilo je jako puno modela u ovo doba godine. Doduše, moje imaju elastina.
aliceocean is offline  
Old 04.10.2013., 23:44   #48
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
http://www.boohoo.com/restofworld/ac.../invt/azz46348

Evo ga! Sigurno se na ebayu može naći jeftinije, al meni je trebalo nešto sitno za naručiti uz tuniku da izbjegnem poštarinu, a ovo mi se činilo ko korisna stvarčica...
Tnx!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 04.10.2013., 23:47   #49
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
http://www.boohoo.com/restofworld/ac.../invt/azz46348

Evo ga! Sigurno se na ebayu može naći jeftinije, al meni je trebalo nešto sitno za naručiti uz tuniku da izbjegnem poštarinu, a ovo mi se činilo ko korisna stvarčica...
Imate u Kiku toga. ja jucer vidjela u onom u Marticevoj
Kimmie is offline  
Old 04.10.2013., 23:49   #50
Ima i u H&M-u.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Old 05.10.2013., 11:33   #51
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
h&m - 250 kn s reciklirajućim pospustom , inače 300
100% pamuk inače

Totalno je larlarasta Lajkam

I ne vidim Lejdine slike
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Old 05.10.2013., 12:01   #52
Quote:
DarkGirl kaže: Pogledaj post
Pričaj mi, nigdje do normalnih crnih skinnyca, vec skoro dvije godine uzaludno tražim.. Želim samo da se ne rastežu (tj da su čvrste9, da su na nogama skroz uske i da struk nije ultra nizak SAMO!
Ja sam sasvim slučajno naišla u Amadeusu na crne skinnyce i savršene su. Najbolje koje imam.
Super se oblikuju po tijelu i nije prenizak struk. Dolje na nogavicama imaju proreze i to mi je baš fora. Imaju elastina, al čvrsto stoje.

http://amds.hr/hlace-proizvod-508/
yuma is offline  
Old 05.10.2013., 12:36   #53
Kak su dobre! Moram ić bacit oko na njih, i ja sam u potrazi za crnim skinicama, al još nisam tražila dovoljno dugo da budem očajna jer ih ne nalazim
Jesi to sad nedavno kupila? I jel ima možda nešto na etiketi po čemu bih mogla znat da su to baš te?

edit: Aha, našla na slici
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Old 05.10.2013., 12:55   #54
Quote:
Anna xD kaže: Pogledaj post
...

Samo da pohvalim "odličnu" dostavu overseas expressom, ne znam jel sam samo ja naletjela na nesposobnog dostavljača, ali ovo je stvarno jadno. Dostavu sam odgodila za 4.10. i ostavila broj mobitela, ali on je svejedno došao 3.10. kad naravno nisam bila doma. Umjesto da me nazove, samo je ostavio papirić i broj tako da sam ja njega trebala zvati, ali okej nema frke nazovem ga i onda mi veli da on ne garantira da će danas stići dostaviti to jer mu je paket ostao u skladištu (???) tako da sam sama išla u skladište podignuti paket. Ali vrh svega je bio paket tj. kutija koja je izgledala kao da se oveća divlja životinja igrala s njim, i vanjska kutija i kutija od čizmica je bila podrapana i zgnječena, njima na sreću nije ništa koliko vidim premda nisu bile zamotane u nikakvu zaštitnu vrećicu pa nek se droncaju samo po prevelikoj kutiji

i nedavno u c&a sličnu jaknicu samo je moja malo kraća oko 350kn (nemaju sve slike na njihovoj stranici)


...
haha kaj se dostave tiče neki dan su stigle tenisice koje sam naručila za dečka, kad smo vidjeli u kolikoj je to kutiji došlo odvalili smo se jer smo konstatirali da se netko od nas mogo komptno sklupčat u tu kutiju kolika je, presmiješno dostavljač isto mutav malo. zamolimo da dođe između 14 i 17h na što on govori da neće stići, može li doći poslije. reko ha budemo nešto smislili. angažiram pol familije da netko bude doma nakon tog vremena da bi lik nakraju došao u pol 4


kaput je super! može li se skidati ovo krznasto sa kapuljače?
rock on... is offline  
Old 05.10.2013., 13:09   #55
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Kak su dobre! Moram ić bacit oko na njih, i ja sam u potrazi za crnim skinicama, al još nisam tražila dovoljno dugo da budem očajna jer ih ne nalazim
Jesi to sad nedavno kupila? I jel ima možda nešto na etiketi po čemu bih mogla znat da su to baš te?

edit: Aha, našla na slici
Kupila sam ih prije kojih mjesec dana u Areni.
yuma is offline  
Old 05.10.2013., 13:23   #56
Divno, moram se danas zaletit onda do Arene Hvala
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Old 05.10.2013., 13:43   #57
evo i od mene

zlatni remen kao na slici (poklon)



ovakave cipele sa sivom masnom jos- 80 kn retro shoes

__________________
<3 "Ja savrseno zivim u savrsenoj lazi, imam sve sto ima cijenu...a srce svoje trazi" <3
***Recenzije blog
đinđiber is offline  
Old 05.10.2013., 15:20   #58
Quote:
Tomkica kaže: Pogledaj post
U kojoj zari si ju uzela i kolko košta? Ne mogu je naći na stranici
i je li topla il za ovo prijelazno razdoblje?
u rijeci. rasprodani su, ali su naručili transfer. 900kn
nema na stranici, baš sam i ja tražila slike.
što se tiče topline, stvarno je topla.. do sad sam imala tanju dugu majicu od ispod i nije mi bilo hladno. preporučam hvala svima
__________________
"Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop." B.
ivana146 is offline  
Old 05.10.2013., 15:46   #59
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
haha kaj se dostave tiče neki dan su stigle tenisice koje sam naručila za dečka, kad smo vidjeli u kolikoj je to kutiji došlo odvalili smo se jer smo konstatirali da se netko od nas mogo komptno sklupčat u tu kutiju kolika je, presmiješno dostavljač isto mutav malo. zamolimo da dođe između 14 i 17h na što on govori da neće stići, može li doći poslije. reko ha budemo nešto smislili. angažiram pol familije da netko bude doma nakon tog vremena da bi lik nakraju došao u pol 4
profesionalnost na zavidnoj razini baš, sva sreća da je dostava bila besplatna

Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
kaput je super! može li se skidati ovo krznasto sa kapuljače?
hvala, da da može se maknuti
Anna xD is offline  
Old 05.10.2013., 18:59   #60
Quote:
ivana146 kaže: Pogledaj post
zara
Prelijep... Ja sam ga uzela prije tjedan dana


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
*minii* is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.