Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2014., 08:48   #61
http://m.technobuffalo.com/2014/02/2...y-reports-say/


Ako je ovo istina, cini se da su shvatili da ce ih ovaj s5 kostat... Zasto ga nisu jednostavno predstavili uz ovaj s5??
MrPerooo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 08:56   #62
Ako je ovo istina, cini se da su shvatili da ce ih ovaj s5 kostat... Zasto ga nisu jednostavno predstavili uz ovaj s5??[/QUOTE]nadajmo se da je istina jer je ovo bio promašaj

Zadnje uređivanje assassin : 27.02.2014. at 09:51. Reason: Maknut nepotreban citat
frysky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 10:01   #63
Quote:
Johnny Depp kaže: Pogledaj post
Evo u masi usporednih testova, iskopao sam ovaj koji ima među najviše view-ova i najmanje negativnih komentara što će reći da se ljudi slažu s time.

link
Ja volim gledati GSM Arenu, nekako su mi oni naj, a i sve ih dođe ruke.

I sada ide priča, ali ovo je zaključak za danje svjetlo.
...
Differences aren't huge, but the Galaxy S III still has an edge.
...
Dalje se nastavlja dolazimo do low-light dijela.
...
Things get vastly different in low light, when the bright F/2.0 optics of One X count big time. In such conditions the HTC flagship crushes its opponent, producing images with far less noise and much better contrast.
...
Mislim da je dovoljno rečeno...

Ono što želim reći je da Samsung nikada nije imao neku prednost nad konkurentima kao što se želi prikazati, ako ju je uopće i imao, samo eto valjda je kod ljudi na snazi placebo efekt za koji je dobrim dijelom zaslužan vrhunski Samsung marketing. Realno u svijetu smartphoneova imamo samo dva branda iPhone i Galaxy.
Sada nastaje problem u tome što su neki očekivali puno od S5, puno više nego je ovaj ponudio, ali to je sve zbog onih neistinitih glasina i nerealnih očekivanja, ali realno S5 nije u ovom trenutku ništa lošiji od konkurencije ili bolji nego li je to bio S4, nego li je to bio S3 i slično.
Zapravo gdje je velikom većinu ljudi najbitnije za fluidan rad(to je ono što svi traže), a to su CPU i GPU, je puno više revolucije nosio i donosio HTC sa Qualcomm čipovima(HTC i Qualcomm su vezani preko dionica) u većini top modela nego li je to radio Samsung sa svojim šaranjem i tek u zadnje dvije generacije prelasku na Qualcomm Snapdragon.
Bara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 10:46   #64
Quote:
MrPerooo1 kaže: Pogledaj post
http://m.technobuffalo.com/2014/02/2...y-reports-say/


Ako je ovo istina, cini se da su shvatili da ce ih ovaj s5 kostat... Zasto ga nisu jednostavno predstavili uz ovaj s5??
cekali su mozda da vide sta ce HTC izbacit pa da onda izbace svoj...

ali eto ako ce ovaj biti s boljom kamerom i ostalih specifikacijama..onda ga se isplati cekat npr 2 mjeseca duze nego ovaj obicni s5
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 16:15   #65
evilmaster- napiši barem kontekst (ako je članak užasno dug pa ne stane tu) ili kopiraj cijeli članak pa napiši izvor.
Ovako je to bezobrazno reklamiranje stranice koje, naravno, nije dopušteno.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2014., 20:54   #66
lol, šta je ovo, odjednom zatišje pred buru? svi prestali raspravljat o s5? xD ja za sada nisam nešto oduševljen, ali kad ga osobno isprobam ćemo vidjeti
MrPerooo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 00:26   #67
Ma svi smo u postdepresivnom stanju
__________________
ok
Movie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 10:45   #68
tesko je nesta komentarisati sto nikada nisi vidio a kamoli drzao u ruci ja sam bio skeptican prema sg4 citajuci razne komentare na raznim forumima raznih "strucnjaka" a kada sam ga dobio bio sam prezadovoljan
srle srki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 23:39   #69
Ja mislim da ce se to isto dogodit i sa s5... Sada se nikom ne sviđa, a za koji mjesec kada ga isprobamo bit ce jedan od najboljih mobitela xD
MrPerooo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 12:22   #70
nevjerojatno bome da se ništa ne piše o ovom mobitelu
kad ovo izlazi u prodaju? nadam se da će to biti vrlo skoro pa da iz prve ruke dobijemo informacije
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 13:08   #71
Predbilježbe su krenule. Pretpostavljam negdje do 2-3 mjeseca do prodaje.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 13:36   #72
Još će na kraju ispasti da je Samsung opet najjači po hardwareu u odnosu na izravnu konkurenciju (HTC i Sony)

Kako rekoh, nikad dosadnija godina po pitanju mobitela.
Johnny Depp is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 15:22   #73
Samsung having production issues with the Galaxy S5
25 March, 2014



There have been some rumors about production issues with Samsung's Galaxy S5. First, one of their factories caught fire, damaging some of their stock and production equipment.

Now, there are reports indicating that Samsung is having difficulty with properly centering the optics in the S5's 16MP ISOCELL camera sensor.


On top of this, Samsung is facing stability issues with the coating process for the S5's lens module. Although they are making good progress in fixing these errors, the Korean tech-giant has definitely taken a hit as a result.

Because of the setbacks, Samsung will only have 4-5 million S5 units available at launch, as opposed to the 5-7 million devices they originally anticipated.

Anyone who is looking forward to the S5, are you a little anxious as to whether or not they'll be able to get the phone at launch? Or do you have doubts that the phone will hit its target date? Let us know in the comments!
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2014., 19:22   #74
taman da ih fali pri lansiranju, pa da nabubri cijena
__________________
spol: M
cickova is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 14:50   #75
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Predbilježbe su krenule. Pretpostavljam negdje do 2-3 mjeseca do prodaje.
koliko sam danas uhvatio naslov u novinama..u petak ujutro u 6 počinje prodaja tu kod nas u trgovinama (ne u hrvatskoj)

da,evo sad sam provjerio

Verkaufsstart der 11. April 2014. Aber schon jetzt können Sie das Galaxy S5 bei uns in schwarz und weiß vorbestellen. Und das schon ab 0 Euro, zum Beispiel im Tarif Hallo XXL Plus um 49 Euro monatlich.
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2014., 11:48   #76
Evo ja ga danas imala u rukama u Vipovom ducanu u City one centru. Ne znam zasto ali meni djeluje prilicno "plastično". Nisu me oduševili matetijali koji su na njemu. Inace lijepo lezi u ruci i dizajn je ok. Brz je što se toga tiče, odziv je ok. Ostalo ne znam. Nisa imala vremena za prčkanje po njemu.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 14:27   #77
eto ja si ga poklonio za uskrs :P upravo prvo punjenje...
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 15:32   #78
Cijena na Njuškalu je smijeh, S4 je bio 4800 kad je došao... a maloprodajna u dućanu još veći smijeh...
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 15:43   #79
pa koda je ovaj puno skuplji? 50€...
slažem se da su cijene jebeno nevjerojatne ogromne...ali nekužim ovu rečenicu,ispada da je s4 bio puno jeftiniji po tome kako si ti rekao,a ono samo 50€
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2014., 16:42   #80
Strpis se mjesec - dva i imas ga za 3500-4000kn.
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.