Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2014., 12:27   #81
Slažem se sa svime gore navedenim. I ja imam jako loša iskustva sa njima. Mislim da bi bilo u redu da ih "nagradimo" za toliku bahatost prema ljudima od kojih žive ( prema nama kupcima) te da pokrenemo neku kampanju protiv njih. Ne želim više nikome da prolazi takvo iskustvo sa njima kao ja, a vidim da nas ima više. Kada već oni blokiraju sve što njima ne odgovara malo osvježimo temu svojim iskustvima sa Monikom posredovanje. Bila ta iskustva pozitivna ili negativna. Tako da budući kosrisnici mogu vidjeti i odlučiti dal će s njima surađivati.

p.s.kuda bi došao svijet da se svi u našim poslovima tako bahato ponašamo prema klijentima,kupcima itd. Npr. lijepo upozorim blagajnicu u trgovini da mi je pogrešno naplatila, a ona me istjera iz trgovine. Ili dođem u banku i prije nego sjednem na stolicu mi veli: U slušaju Vaše nekulture naši agenti imaju pravo bez prethodne obavijesti izbaciti Vas iz banke.
To je prerađeni citat koji dobijete kod prvog njihovog maila. Jer i sama sam protiv nekulture i vrijeđanja ako netko pogriješi. Ali kod Monike posredovanje se NEKULTUROM SMATRA SVE ŠTA SE NJIMA NE SVIĐA PA MAKAR TO BILO I KULTURNA OPASKA NA NJIHOVU POGREŠKU.

Stvarno imam obzira prema svima jer i ja i svi možemo pogriješiti. Ljudi smo i griješimo i trebamo imati razumijevanja jedni za druge. Ali kod Monike posredovanje očito misle da su oni na tronu,a mi svi njihovi poslušne sluge.
kala333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 18:30   #82
Prije više od 20-ak dana naručila sam naočale preko Monika posredovanja i sad uđem na njihovu stranicu i piše mi "Status narudžbe: otkazana", a ne mogu ući u mail, poznanicama koje su naručivale preko njih, stvari su uvijek stizale, samo što su znale i po dva mjeseca čekati narudžbu. Ne razumijem zašto piše narudžba otkazana, kad sam uplatila točan iznos u pošti na vrijeme i sve, je li se ovo još nekome dogodilo?
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 16:33   #83
Ima li možda netko kupon za popust, a ne misli ga iskoristiti?
coly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 22:29   #84
Ima nekih stvari koje sam htjela naručiti preko Monika posredovanje i usporedila s cjenama ebay-a i mogu reći ne da na nekim stvarima uzima 5 kn nego i 25 za sat,nakit je to par kuna, ali haljina,vesta i itd je to veći iznos..
Otvaram paypal očito :=)
__________________
Možeš zatvoriti oči - zbog stvari koje ne želiš vidjeti, ali ne i srce - zbog stvari koje ne želiš osjećati.
leptirica020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 13:14   #85
Quote:
Anita2507 kaže: Pogledaj post
Jel moguće da je ova haljina ovako povoljna?

http://www.monika-posredovanje.hr/ka...a-20878-detail

Da ipak naručim sama a ne preko njih?
Nova sam pa nikako da skuzim kako da se ukljucim.
Anitu molim da mi odgovori je li narucila ovu haljinu sto je stavila link.
Meni je ta haljinq zapela za oko i iznenadila sam se kad sam vidila ju na linku.
Vidim dosta lose komentare za moniku... Zato Anita molim te pomozi
bebolina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 13:06   #86
monika posredovanje

Preko Monika posredovanje kćerka mi je naručila i platila sportsku torbicu. Ta torbica do danas nije stigla iako je prošlo više od 4 mjeseca. Prigovore smo slali u propisanim rokovima, ali se oni peru od svega kao da oni sa tim nemaju nikakve veze i da nisu dužni vratit novac te me upućuju da sam kontaktiram ebay i molim ih da mi vrate novac, a reklamiraju se kao posrednici gdje je sigurnost isporuke 100%.
Zanima me ako netko zna, koja su moja prava? Mogu li se oni samo tako ograditi od svega?
Vrdun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 02:48   #87
Quote:
Vrdun kaže: Pogledaj post
Preko Monika posredovanje kćerka mi je naručila i platila sportsku torbicu. Ta torbica do danas nije stigla iako je prošlo više od 4 mjeseca. Prigovore smo slali u propisanim rokovima, ali se oni peru od svega kao da oni sa tim nemaju nikakve veze i da nisu dužni vratit novac te me upućuju da sam kontaktiram ebay i molim ih da mi vrate novac, a reklamiraju se kao posrednici gdje je sigurnost isporuke 100%.
Zanima me ako netko zna, koja su moja prava? Mogu li se oni samo tako ograditi od svega?
Narucio sam prije par dana Jaknu sa monika posredovanje, evo vidim da se mnogi zale na njih ali eto baci pare bezze :/ kako sam citao tamo da fino pise ljubaznim kupcima cemo izaci u susret i uvaziti reklamacije i povrat novca procitajte napomene njihove pa im lijepo posaljite
tulo tulo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 12:31   #88
ja cu govoriti u svoje ime s obzirom da samo za svoj slucaj sto posto znam.

toliko je medjusobne komunikacije bilo izmedju nas, nijedna gruba rijec i svejedno je zavrsilo naravno u njihovu korist. odnosno da ne odgovaraju za gresku.

dakle, ostala sam bez novca i bez proizvoda koji sam platila.

da sam bila bezobrazna i psovala ili ne znam sta, ruzno pricala s njima vjerojatno bi i dobila nesto od toga dvoje, al na moju ocito zalost, nisam takva.

ja cu prezivit bez 120 kn. a kako ce oni s toliko nezadovoljnih kupaca ne znam. a i ne tice me se. njima na obraz.
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 09:52   #89
Quote:
Vrdun kaže: Pogledaj post
Preko Monika posredovanje kćerka mi je naručila i platila sportsku torbicu. Ta torbica do danas nije stigla iako je prošlo više od 4 mjeseca. Prigovore smo slali u propisanim rokovima, ali se oni peru od svega kao da oni sa tim nemaju nikakve veze i da nisu dužni vratit novac te me upućuju da sam kontaktiram ebay i molim ih da mi vrate novac, a reklamiraju se kao posrednici gdje je sigurnost isporuke 100%.
Zanima me ako netko zna, koja su moja prava? Mogu li se oni samo tako ograditi od svega?
Totalna glupost. Ona je kao posrednik uplatila item na eBayu (najvjerojatnije putem PayPala) i samo ona je mogla dignute dispute u određenom roku (ako se dobro sjećam 45 dana od dana uplate).
To je prevara nad prevarama jer tamo stavlja slike (neke i od originalnih proizvoda sa službenih stranica), a naručuje od najjefitnijih i najgorih sellera i u većini slučajeva proizvod ne odgovara reklamiranom na slici. To je zavaravanje i navlačenje kupca, lažno oglašavanje, obmanjivanje. Malo joj tim terminima zaprijetite da ćete otvoriti Face profil prevarenih, pa da vidite kako će vratiti lovu.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 01:39   #90
nece vratiti lovu. jednostavno nece ma scime god im se prijetis. prijateljica je imala s njima losa iskustva. i oni se apsolutno ograduju, a povrat novca im uopce ne pada napamet. jednostavno ih nije briga. i dalje posluju i poslovat ce. a ja i dalje ne kuzim nikako da u danasnje doba itko narucuje preko tih posednika kad si svatko moze tu istu stvar naruciti sam, nikako mi to ne ide u glavu.
__________________
life is never easy for those who dream 🎀
audrina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2015., 13:15   #91
Onda otvorite Face grupu "Prevareni od Monika posredovanja", nema vam druge. Ako ne vratite svoju lovu, bar ćete imati neku siću od satisfakcije da ona zarađuje manje.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 01:54   #92
kupujte direktno od dobavljača

Provjereno i dokazano, oni rade sa 40% razlike u cijeni, tko ne vjeruje neka klikne na sliku u google pretraživaču i nađe izvornog dobavljača! Toliko o našim E instant trgovinama i njihovim "niskim" provizijama
bepo12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 03:12   #93
Pa čekajte, svi vi, koji ste kupovali ili kupujete od Monika posredovanje, i pitate se kolika je provizija...

Ok sad je to firma registrirana u UK, ili obrt u UK, ali svejedno vam mora izdati račun. A na računu bi morala (bar prije kad je bila registrirana u Hrvatskoj), biti točno naznačena nabavna cijena proizvoda i cijena usluge tj provizija.

Mislim, ja sad mislim otvorit sličnu firmu (sličn samo u osnovi, ubiti usko specijalizirano za jednu jako usku tržišnunišu), ali za dropshipping širom EU, uopće ne za Hrvatske kupce to mi je malo tržište, pa se i raspitujem kakva je regulativa. Dropshipping vam je prema hrvatskim zakonima zapravo usluga. Ona to kupuje "u vaše ime i za vaš račun", i naplaćuje vam svoju uslugu ipsoredovanja za to mora izdati tačun (ako joj je sjedište u rh, tako to ide po rh zakonima)

A sada kada joj je sjedište u UK, ne znam kakvi su UK zakoni o tome , ali trebali bi biti slični (noramalno, u hrvatskoj je sve kompliciranije sigurno je zbog jednostavnosti poslovanja i prebacila firmu tamo)

No, je li itko dobio račun bar dok je taj obrt bio u RH??
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:28.