Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2015., 12:18   #21
ja ih pijem od neki dan i super su mi. pogotovo navečer. jer znam kasno jesti oko 9, 10 zbog posla i onda se budim sva podbuhtla i natečena. tako da si odsad navečer radim smuti i njih ubacim i baš me zasiti.
isto kad sam gladna a nebi baš trebala nešto previše onda ih samo ubacim u jogurt.

dakle, ok je ako ja evo recimo sad pojedem jogurt s njima i onda navečer smuti? kako to gledam? po kilama visini godinama? i dal je velika razlika između onih u bio i dmu? jer u dmu su realno najjeftinije - 200g 42,90kn
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 15:58   #22
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
ja ih pijem od neki dan i super su mi. pogotovo navečer. jer znam kasno jesti oko 9, 10 zbog posla i onda se budim sva podbuhtla i natečena. tako da si odsad navečer radim smuti i njih ubacim i baš me zasiti.
isto kad sam gladna a nebi baš trebala nešto previše onda ih samo ubacim u jogurt.

dakle, ok je ako ja evo recimo sad pojedem jogurt s njima i onda navečer smuti? kako to gledam? po kilama visini godinama? i dal je velika razlika između onih u bio i dmu? jer u dmu su realno najjeftinije - 200g 42,90kn
Imaš i jeftinije, u Sparu su u stalnoj ponudi 200g za 30 kuna, a i do kraja ovog tjedna traje Kaufland akcija gdje ih možeš nabaviti po istoj cijeni od Enciana
__________________
Different je edukativna platforma za zdrav način života.
different.hr
Eat Different is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 12:55   #23
Quote:
Eat Different kaže: Pogledaj post
Imaš i jeftinije, u Sparu su u stalnoj ponudi 200g za 30 kuna, a i do kraja ovog tjedna traje Kaufland akcija gdje ih možeš nabaviti po istoj cijeni od Enciana
hvla za info - ovo je stvarno povoljno
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 14:57   #24
Da, skroz su jeftine, uzeo sam si tri pakiranja sad sa Kaufland akcije da imam trajnu zalihu
__________________
Different je edukativna platforma za zdrav način života.
different.hr
Eat Different is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 18:47   #25
Quote:
Eat Different kaže: Pogledaj post
Imaš i jeftinije, u Sparu su u stalnoj ponudi 200g za 30 kuna, a i do kraja ovog tjedna traje Kaufland akcija gdje ih možeš nabaviti po istoj cijeni od Enciana
Ajme ovo je stvarno dobra cijena, skoro pa da se isplati izvoziti
Aminakojim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 09:00   #26
Angry

Quote:
kavopija-14 kaže: Pogledaj post
takve usporedbe su mi, blago rečeno, bezveze.

tribalo bi uspoređivat vrijednosti koje ima serving size, a ne gramaža. znači... a, jesam ga spetljala ...
serving size, nominativ
genitiv, servinga sizea
dativ, servingu sizeu
akuzativ... to smo mi... b.
Bjorkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2015., 14:02   #27
U KTC-u do 21.10 traje akcija i Chia sjemenke 10dkg kosta 7.49 kn
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 14:59   #28
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
U KTC-u do 21.10 traje akcija i Chia sjemenke 10dkg kosta 7.49 kn
To je redovna cijena u kauflandu samo neznam točno koji proizvodjac...znam da sam vidjela pakovanje od 10dkg...
altheasun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 08:29   #29
Quote:
altheasun kaže: Pogledaj post
To je redovna cijena u kauflandu samo neznam točno koji proizvodjac...znam da sam vidjela pakovanje od 10dkg...
tako jeftine Chie nema u 2 Kauflanda u kojem sam bila i kazu da imaju samo 2 vrste: Natura koja kosta 12,99 za 10dkg i Encijan bio koje kosta oko 30kn za 10 dkg
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 12:40   #30
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
tako jeftine Chie nema u 2 Kauflanda u kojem sam bila i kazu da imaju samo 2 vrste: Natura koja kosta 12,99 za 10dkg i Encijan bio koje kosta oko 30kn za 10 dkg
Mislim da je to bila Natura...i bila je sigurno ispod 10kn...o to je onda poskupilo...
altheasun is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 17:55   #31
kupila ih u Bio&Bio za 44 kn (200 g) ali vidim sada u Konzumu 200 g za 19 kn! to je stvarno najpovoljnije do sada, a da li je ista kvaliteta hmmm... što mislite?
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 21:57   #32
gdje stoje te u konzumu? do sada ih tamo nikada nisam vidjela
i pročitala sam na forumu da ima na dolcu kila za 60kn. jel netko zna jel je ovo stara informacija ili je još aktualno?

btw.u king crossu 1kg za 80kn. neki bio dućan nasuprot interspara
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 22:06   #33
Rinfuza kg 80 kn...

http://greencajg.hr/
cipelić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 22:42   #34
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
gdje stoje te u konzumu? do sada ih tamo nikada nisam vidjela
i pročitala sam na forumu da ima na dolcu kila za 60kn. jel netko zna jel je ovo stara informacija ili je još aktualno?

btw.u king crossu 1kg za 80kn. neki bio dućan nasuprot interspara
to im je izgleda novo sada jer prije ih nisam vidjela - stoje im uz sve pakirane sjemenke suncokreta, lana, quinou i sl... i sve im je od 15 do 19 kn :klap:
Glamazone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 08:58   #35
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
gdje stoje te u konzumu? do sada ih tamo nikada nisam vidjela
i pročitala sam na forumu da ima na dolcu kila za 60kn. jel netko zna jel je ovo stara informacija ili je još aktualno?

btw.u king crossu 1kg za 80kn. neki bio dućan nasuprot interspara
stoj tamo gdje su sve sjemenke ali u vecim Konzum prodavaonicama i u Superkonzumima ali ga recimo u mom Superkonzumu vise nema.... Grincajg ti ima sada po 80 kn/kg u rifuzi a bila je i akcija na Ekupi (ne znam dal je jos) - tamo sam nedavno narucila 4 kg i ispalo me 86 kn/kg sve skupa kada se zboji i podijeli sa transportom.
Sve sto je do 100 kn/kg to mi je ok ali ove cijene tipa 20 dkg po 50-60 kn ne pusim
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 13:30   #36
sadrže li chia sjemenke gluten?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 14:44   #37
ne, ali mogu biti kontaminirane glutenom
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 14:51   #38
Kako to?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2016., 17:03   #39
Ukoliko su u doticaju sa proizvodima koji sadrže gluten ili se npr. skladište i/ili pune u pogonu u kojem su takvi proizvodi u opticaju
__________________
Gnothi seauton.
adriatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 12:14   #40
Na tvornici zdrave hrane možete naručiti kilu chie za 38kn do kraja vikenda ! i tamo je uvijek jeftinije nego drugdje
Simbalija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.