Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2017., 17:43   #2301
nestala maca

Nestao mi je macic ima vec mjesec dana mozda vise, inace imam jos macica i psa.Mislila sam da ce se vratit medutim stvarno je puno vrimena proslo nez di bi moga bit pogledala san u vrtu zatim u supi oko kuce i tako nema ga...
Osjetljiva sam na zivotinje cesto bi doma dovodila ih al evo sad sam svjesna da ih ne mogu sve spasit ali volila bi znat di je ovaj macic eto bar da znan da je dobro >)

Split 5.3.2017 u 16.46

6 kuca sto znaci predstavnik macica je saturn u 4 kuci i to u strijelcu sto znaci da nije bas na svom teritoriju po meni.Brine me ovaj aspekt koji se vec dogodio sa uranom a uran je u 8 kuci iako aspekt je dobar ali mi se to opet nesvida.4 kuca di bi se moga nalazit to je vrt,kuca a s 4 kucom su povezani i roditelji.Imamo jos jednu kucicu mi odi u blizini tamo san isto pogledala iako ima previse stvari ali nisan ga nasla.Sto se tice roditelja njegova mama od macica zna nekad doc odi kod nas i ode negdi mozda je s njom??
PrettyKitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 11:38   #2302
zatrazio bi kredit od banke, zanima me hoce li mi ga odobriti..evo karta...hvala lijepo na odgovorima

http://i64.tinypic.com/b7mjwm.jpg

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 11.03.2017. at 10:35. Reason: url
Dario_UR88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 14:19   #2303
Quote:
Dario_UR88 kaže: Pogledaj post
zatrazio bi kredit od banke, zanima me hoce li mi ga odobriti..evo karta...hvala lijepo na odgovorima
http://i64.tinypic.com/b7mjwm.jpg
Meni izgleda da ga neces dobiti, jer t i tvoje pare su Mesec, banka i njene pare su Saturn, nemamo apikacion aspekt medju vladarima pa je to Ne odgovor na tvoje pitanje. U svakom slucaju javi sta je bilo!

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 11.03.2017. at 10:35. Reason: url iz quotea
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 16:26   #2304
hocemo li prijateljica i ja postati cura i decko?

zagreb 16 sati i 24 minute
Undertaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 15:25   #2305
Pozdrav svima
Ja sam u januaru pitala koliko dugo ce trajati porodjaj a sad posto se lagano približava zanima me: Kada cu se poroditi? ( mislim da li ce biti za mesec dana il manje il vise itd...ono sto vi gledate sa vremenskim jedinicama )

Vreme: 15:23h
Datum: 19.03.2017
Mesto: Beograd

Pusa
__________________
http://i49.tinypic.com/2itj89f.gif draga ljubavi jedina s' koje si planete?
mjaumackica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 23:44   #2306
Pitanje
Da li cu dobiti povisicu place?
Planiram pitati sefa uskoro.
Split 23:42, 19.03.2017
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 08:22   #2307
Quote:
mjaumackica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima
Ja sam u januaru pitala koliko dugo ce trajati porodjaj a sad posto se lagano približava zanima me: Kada cu se poroditi? ( mislim da li ce biti za mesec dana il manje il vise itd...ono sto vi gledate sa vremenskim jedinicama )

Vreme: 15:23h
Datum: 19.03.2017
Mesto: Beograd

Pusa
Ti si Merkur i Mesec, porodjaj je stvar 8 kuce, vladar je Jupiter rx. Mesec ima neometan aspekt sa Jupiterom rx za 3:08 stepeni sto ce reci da ces se poroditi za 3 nedelje + 1 dan. Sretno! (Mada kazu da kad je umesan retro vladar prognoza za vremenski period nije uvek tacna) Ti nam svakako javi kad je bio porodjaj!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:12   #2308
Pozdrav, molila bih vas za pomoć
Po novoj organizaciji u firmi plaća nam se mijenja svaki kvartal ovisno o učinku.
Učinak ne mogu izračunati, jer još uvijek nemam plan (znam da firma krši zakon, ali, što je tu je)

Stoga je moje pitanje- hoće li mi se od svibnja 2017 (plaća za četvrti mjesec) smanjiti plaća?

Zagreb, 15:11

Zahvaljujem na odgovoru
Bijeli badem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 17:40   #2309
Pokrecem vlastitu firmu i zelja mi je znati da li firma ima potencijal da bude uspjesna? Karta je ovdje: http://imgur.com/a/ysPds
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:30   #2310
Pozdrav, zamolio bi vas za pomoc.
Sutra idem na razgovor za jedan posao, za kojeg postoje dobre sanse da ga dobijem, ali nisam siguran da li je to bas za mene, iako znam da ponekad treba probati i riskirati.
Da li mi moze netko reci jesam li ili nisam ja za taj novi posao, odnosno da li da prihvatim ponudu.
Nadam se da je dobro pojasnjeno pitanje.
Unaprijed hvala.
Labin, 20.03.2017. u 20:30
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 21:50   #2311
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
Ti si Merkur i Mesec, porodjaj je stvar 8 kuce, vladar je Jupiter rx. Mesec ima neometan aspekt sa Jupiterom rx za 3:08 stepeni sto ce reci da ces se poroditi za 3 nedelje + 1 dan. Sretno! (Mada kazu da kad je umesan retro vladar prognoza za vremenski period nije uvek tacna) Ti nam svakako javi kad je bio porodjaj!
Draga moja Fensi..naravno da javljam sve i koliko je trajalo i kad se desilo.. Mi za tri nedelje ulazimo u deveti mesec tako da taman bice bezbedno da se porodim.. Jos ako Jupiter uspori to za koji dan mozda padne tacno na Uskrs (a i ja kad sam se rodila bio je Uskrs) hahahah Beskrajno ti hvala na odgovoru nemas pojma kolikooo mi znaci <3
__________________
http://i49.tinypic.com/2itj89f.gif draga ljubavi jedina s' koje si planete?
mjaumackica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 11:30   #2312
pozdrav svima
ja sam u decembru pitala : hoće li mi sin dovesti unuku u posetu ?

vreme : 11:28 h
datum : 25.03.2017.
mesto : velika gorica, hrvatska

pusa
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 12:23   #2313
kada cu naci posao?
zagreb 12:19h
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 21:04   #2314
feensi, jako mi je žao što ne mogu pronaći post jer tražilica ne radi

ALI javljam da bakica sutra ima zadnji pregled!!1 To je ta magnetska rezonanca koja se najdulje čeka.Uglavnom, sutra to idemo ona i ja pa onda sa svim tim nalazima mora k specijalistu koji ju je uputio Tako da još nije gotovo, ali je ovo finale Tako da bismo ubrzo mogli saznati je li obična demencija ili striček A. Hvala ti puno još jednom!!1 Puno si mi pomogla jer je stvarno bilo teško nagovoriti je da krene na pretrage i tvoje tumačenje o tome da će ipak pristati dalo mi je dodatnu energiju jer sam mislila da nema šanse
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 07:02   #2315
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
feensi, jako mi je žao što ne mogu pronaći post jer tražilica ne radi

ALI javljam da bakica sutra ima zadnji pregled!!1 To je ta magnetska rezonanca koja se najdulje čeka.Uglavnom, sutra to idemo ona i ja pa onda sa svim tim nalazima mora k specijalistu koji ju je uputio Tako da još nije gotovo, ali je ovo finale Tako da bismo ubrzo mogli saznati je li obična demencija ili striček A. Hvala ti puno još jednom!!1 Puno si mi pomogla jer je stvarno bilo teško nagovoriti je da krene na pretrage i tvoje tumačenje o tome da će ipak pristati dalo mi je dodatnu energiju jer sam mislila da nema šanse
Hvala i tebi na povratnoj info. Nadam se da ce joj lekari pomoci da se oporavi!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 13:53   #2316
Hoću li proći ispit ako izađem sad u ponedjeljak na njega? Zagreb 13:44

Šok me sad udario jer sam išla prijaviti taj ispit i vidim da bi ovo bio drugi izlazak , a nisam pisala ispit nijednom. Samo kolokvije i tu sam pala usmeni.Uopće nisam razmišljala o tome da su nam usmeni koji je išao preko kolokvija pribrojali pod izlazak na ispit A nisam presigurna da ću sve stići temeljito proći za taj ispit u vezi kojeg pitam jer u ponedjeljak imam još jedan težak kolokvij i sad u četvrtak još jedan :JAAAO: A treći put dođe začas pa da se ne kockam s time. Nije da ništa ne znam, ali prošli rok je ispit bio PRELAGAN i znala bih ga riješiti tada kada sam, realno, manje znala nego što znam sada. Čista sreća nekada Ja bih ga najradije odjavila jer imam vremena do nedjelje, ALI me ubija u pojam to što je na prošlom roku bilo lagano.. pojela bih se da i ovaj rok bude nešto jednako tako, a ja nisam otišla Ispričavam se na monologu , ali htjela sam pojasniti dilemu Hvala!

(Btw. i ja se nadam da će baksi dobiti neke tablete i da će biti malo bolje jer znam da nažalost ne može u potpunosti ozdraviti )
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:59   #2317
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Hoću li proći ispit ako izađem sad u ponedjeljak na njega? Zagreb 13:44

Šok me sad udario jer sam išla prijaviti taj ispit i vidim da bi ovo bio drugi izlazak , a nisam pisala ispit nijednom. Samo kolokvije i tu sam pala usmeni.Uopće nisam razmišljala o tome da su nam usmeni koji je išao preko kolokvija pribrojali pod izlazak na ispit A nisam presigurna da ću sve stići temeljito proći za taj ispit u vezi kojeg pitam jer u ponedjeljak imam još jedan težak kolokvij i sad u četvrtak još jedan :JAAAO: A treći put dođe začas pa da se ne kockam s time. Nije da ništa ne znam, ali prošli rok je ispit bio PRELAGAN i znala bih ga riješiti tada kada sam, realno, manje znala nego što znam sada. Čista sreća nekada Ja bih ga najradije odjavila jer imam vremena do nedjelje, ALI me ubija u pojam to što je na prošlom roku bilo lagano.. pojela bih se da i ovaj rok bude nešto jednako tako, a ja nisam otišla Ispričavam se na monologu , ali htjela sam pojasniti dilemu Hvala!

(Btw. i ja se nadam da će baksi dobiti neke tablete i da će biti malo bolje jer znam da nažalost ne može u potpunosti ozdraviti )
ASC=6Leo06
Ti si Sunce i Mesec a poloziti ispit je Mars. Nemamo aplikacioni aspekt medju vladarima pa mislim da je odgovor Ne. Drugo, vladar 4 kuce, kako ce se nesto zavrsiti je rx, sto ce reci nema napretka. Ali nije mi jasno zasto je onda ovaj POF u konjunkciji sa ASC-om?
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:02   #2318


pitanje je: da li ću ove godine uspjeti ostvariti promjenu posla?

pula, 17.00 h

hvala
__________________
Not my circus, not my monkeys.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 05.04.2017. at 20:53. Reason: oslovljavanje
Nemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 21:39   #2319
Quote:
Nemi kaže: Pogledaj post


pitanje je: da li ću ove godine uspjeti ostvariti promjenu posla?

pula, 17.00 h

hvala
ASC=11Vi02
Ti si Merkur, a drugi posao je vladar drugog znaka u 10 polju, Mesec. Buduci da vladari nemaju neometan aplikacioni aspekt i da su oba u nesretnoj, 8 kuci, to je Ne odgovor na tvoje pitanje.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 05.04.2017. at 20:53. Reason: quote
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 21:59   #2320
Pozdrav

zanima me hocu li uskoro i kada uci u ozbiljnu vezu. Hvala na odgovoru

Split, 22:00, 29. 03.
penelopa21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.