Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2014., 18:45   #1
mojekrpice.hr (OBAVEZNO pročitati uvodni post)

mojekrpice.hr
FAQ


Moje krpice je stranica na kojoj je moguća kupnja/prodaja, razmjena te poklanjanje odjeće, modnih dodataka i kozmetike. Korištenje stranice, odnosno stvaranje svog profila je besplatno (stranica ne uzima proviziju). Prodavači sami određuju cijene artikala i način dostave, no s obzirom da se ne radi o kompaniji sa većinom su vjerojatno mogući pregovori. Odgovore na pitanja o tome kako napraviti profil, kakve trebaju biti slike, kakvi artikli etc možete pronaći u FAQ same stranice (drugi link).
Na ovoj temi može iznositi mišljenja o samoj stranici, administraciji stranice, prodavačima/kupcima i samim artiklima koje ste kupile.
U potpisu ne smijete imati link na svoju ponudu na krpicama, odnosno reklamirati se na temi. Ukoliko se želite samoreklamirati pokušajte se obratiti na Marketing forum i dogovoriti to. Dakle, samoreklamiranje je strogo zabranjeno te će linkovi na vaše profile i artikle i nedozvoljeni potpisi biti sankcionirani. I dalje imate opciju da u potpisu imate link na slikovni album na servisima poput tinypica-a, imageshack-a etc.
Ako niste zadovoljni s nečijom uslugom, požalite se ovdje, ali potkrijepite to dokazima (PrtSc vaših poruka; negativnog komentara, ili barem opis što se dogodilo). Nemojte niti hvaliti jedne drugo međusobno zbog nekog dogovora kako bi si popravile prodaju.
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin

Zadnje uređivanje ~*Aurora*~ : 07.11.2014. at 23:17. Reason: Uvodni post
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 00:16   #2
mojekrpice.hr

Ovo kolektivno nezadovoljstvo stranicom, kao i represija od strane administratorice traje vec jako dugo... predugo. i zato otvaram temu na ovoj stranici, gdje doticna ne moze izbrisati temu i utisati glasove velikog broja korisnica, ugusiti svaki post koji bi mogao ugroziti njenu presvetu prestiznu poziciju na stranici. ako sam fulala podforum, ispricavam se, neka se tema prebaci na neki drugi, ali voljela bih da ovo ne bude samo utociste u kojem ce se cuti glas svih nezadovoljnih koji su utisani na krpicama nego i tema u kojoj ce ljudi raspravljati o krpicama kao site-u on line trgovine.

administratorica stranice izuzetno lose obavlja svoj posao (ako bi se to uopce moglo nazivati obavljanjem posla) te, kao diktatori u svakom totaitarnom rezimu koji usutkavaju svoje protivnike na ovaj ili onaj nacin, brise one teme na forumu u kojima se clanice bune na njezin rad. svaa negativna informacija koju clanice ostave doticnoj bude izbrisana u roku nekoliko minuta, najvise sat-dva dok ostali smrtnici koji dobiju osvetnicku povratnu, a koji nisu s njom na olimpu, mogu slati poruke danima, stovise, tjednima i njihove povratne nece biti izbrisane, osim ako ne dignu seosku bunu epskih razmjera pa se doticna udostoji napraviti jedan i pol klik misem.

stranica joj je krcata prevarantima, preprodavacima i posrednicima, drkadzijama koji uznemiruju clanice (cesto maloljetnice), kao i laznih tagova, koji ukazuju da je i ona stara krpa koju je susjeda zavezala psu kada je porezao nogu nekom prilikom , a xy clanica je nasla na putu do kuce i odlucila prodati na krpama odjednom postala it komad iz zare

takodjer, stranica je toliko neorganizirana da je to boli glava i zaista svaka cast svakome koji se u tom sveopcem kaosu uspije snaci. da bi se stranica dovela u red, treba kojih tjedan dana posla (ali da, za tako nesto bi se zaista trebalo mrdnuti dupetom), a onda je kasnije odrzavanje svakih par dana zaista sat-2 posla

hajdemo sada malo spomenuti cinjenicu da se upozorenja prevarenih clanica o kradljivcima brisu jer "stranica ne smije biti odgovorna za iznosenje javnih podataka osoba", iako cak u FAQ pise kako nisu odgovorni za stavove i podatke iznesene na forumu, bla, bla, bla, da sada ne duzim, stranica se dakle ogradi od postova svojih clanica, ali svejedno ih brisu ako im nisu po volji iz ovog ili onog razloga

vratimo se sada ponovo na gusenja glasaova onih clanica koje javno prozovu administratoricu za traljavo (ne)obavljanje posla za koji je placena.
standardni odgovor, krpicarski pandan vladinom "neka institucije rade svoj posao", tj "vlasnici mi ne daju pomoc"popracen pateticnim emojijem koji lije suze nakon koje slijedi neizbjezno zakljucavanje i/ili brisanje teme
zasto onda ti isti vlasnici trpe i placaju nesposobnu radnicu??? ako uopce isti postoje?
da sam ja vlasnik stranice i da imam hrpu nezadovoljnih clanica, kako u RH, tako svojedobno i u srbiji (nisam upoznata s trenutnim stanjem kod njih), nesposobna osoba bi dobila nogu u roku keks, a na tu poziciju bi dosao netko tko ima vremena, volje, znanja, sposobnosti i karakter(to je izrazito bitno na ovoj "ali prvi mi je puuuuuut da sam se reklamiralaaaaaaa, daj me odblokaaaaaj pliiiiiiiz, neeeeecu viseeeeeeee" stranici)
sto me dovodi do iduceg pitanja - znaju li uopce ti fantomski vlasnici za stanje na krpicama ili im, vjesto brisuci svaki post i povratnu informaciju nezadovoljnih korisnica, administrator servira bajke o svojem velebnom vodjenju njihove fransize i ulaganja?

sve u svemu, nisam jedina koja je duboko nezadovoljna stanjem na stranici i koja pokusava (ili je vec i odustala od pokusavanja) nesto pokrenuti.
s obzirom da je sada svaki pokusaj da bude bolje i da se nesto promijeni propao (ponajvise zato sto su iskazi nezadvoljstva nestajali na vec opisan nacin), ajmo sada pokusati na "neutralnom terenu", gdje nasa tema nece biti izbrisana niti nasa misljenja usutkana!
pozivam sve nezadovoljne clanice spomenutog portala da javno iskazu svoje nezadovoljstvo radom administratora, kao i funkcioniranjem cijele stranice! ako nista ne pokusamo uciniti, sigurno nam nece biti bolje, od jadikovanja na stranici isto tako necemo dobiti nista, a ovako nas mozda konacno netko dozivi!

Revolucija jesen 2014 za bolje krpice 2015
lanazg88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 00:38   #3
Naravno da im nije stalo do kvalitete stranice, bitno je samo da kupe pare od iritantnih reklama.
A ovaj posao koji ima administratorica je idealan. Dobije plaću, a radi možda 2 sata tjedno. Ma super!
Turquoise is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 00:55   #4
Na krpicama sam doslovno svaki dan po nekoliko sati,cak bi ja rado besplatno vodila tu stranicu samo da dode do reda
i upravo citam Vasu temu na krpicama,administratoricu ako je uopce nova mada sumnjam treba podhitno promijeniti!!
A i mislim da trebamo seficu Eriku konktaktirat osim ako nije zauzeta brojenjem para koje zaraduje samo nasim jednim klikom
-.-
Colleen Canela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 00:55   #5
nedavno je jedna korisnica srpskih krpica otvorila temu kod nas pitajući se imamo li istog administratora...kod njih je još veći kaos nego kod nas, ako je to ikako moguće
NerdyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 01:22   #6
zar nije psycho couture bila neki vrag na krpicama?
barbie_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 01:59   #7
bila jeste dok nije došla "nova" teta admin
NerdyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 10:24   #8
potpisujem sve rečeno

i još jedan prijedlog, ako se želimo reklamirati, naplatite nam neku siću, ja poštujem pravilo da nema reklame (jednom prekršila skrušeno priznajem) dok se druge cure bezočno reklamiraju svakodnevno i nikome ništa
samat12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 14:11   #9
Otvorit će se nova tema s novim uvodnim postom. Hvala na strpljenju .
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 22:43   #10
mojekrpice.hr

Nova tema ipak nije otvorena, već je u ovu dodan uvodni post kako se stariji postovi ne bi izgubili. Molim vas, pročitajte detaljno uvodni post
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin

Zadnje uređivanje ~*Aurora*~ : 07.11.2014. at 23:23.
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 15:31   #11
Nije valjda samo jedna administratorica na krpicama?

Da kucnem o drvo ; s korisnicama sam imala do sada samo dobra iskustva - nisam puno prodavala -vecinom kupovala

Vise manje je dovedeno u red ono tagiranje Zara,H&M, Mango- na odjeci koja to nije
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 15:53   #12
Da samo je jedna administratorica na stranici,jer po njenim rijecima sefica Erika ne zeli nikog vise ,malo mi je to cudno i glupo al dobro,zelim si kupiti toliko stvari al me jednostavo strah jer i one korisnice koje imaju brdo povratnih su znale varat i slat "novu" odjecu ,a to tagiranje me ubi takve bi blokirala sve dok se ne opamete.
Colleen Canela is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 16:21   #13
Zbog tog sveopceg kaosa iz uvodnog posta su mi se krpice uzasno zgadile, nemam volje ni zivaca logirat se cak i kad nesto zbilja trebam.

Sent from my LG-P990
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 21:04   #14
Na krpicama sam cca dvije godine (svakodnevno) i moram reći da nisam imala (do sad) nikakvih negativnih iskustava ni kao kupac ni kao prodavač. Organizacija stranice je druga stvar ali ni na tom području mene ništa osobito ne smeta. Ne znam jesam li ja pretolerantna ili ne vidim dobro
Mene više iritiraju korisnice koje ne znaju (ili se prave lude ) čitati pravila o oglasima, forumu, reklamiranju i sl.
vane1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 22:01   #15
Dugo sam već na krpicama, još ništa nisam kupila da bi bilo u redu. Ništa. Trakice za depilaciju došle osušene, valjda su godinama stajale...torba NOVA došla masna, sa smećem unutra itd. No, imala sma svega par kupovina, uglavnom prodajem, ne kupujem, zbog tih iskustava. A vidim da su krpičarke kad od mene nešto kupe totalno iznenađene kak im to stigne u stanju kakvo sam i navela u oglasu. Ono, nije strgano, smrdljivo i sl. na što su navikle. Isto tako, uglavnom dobra iskustva imam sa starijom populacijom, i sa onima koje se jave sa "normalnom" porukom, a ne samo da stisnu ono "želim" i to je to....ili dopišu jednu riječ "slobodno", "može" i tak - mislim zbilja....uglavnom, krpice su raj za bezobrazne balavice, a takvih je najviše među krpičarkama (nekakva recimo studentska populacija, te godine), onih ozbiljnijih je daleko manje.
Ali da prodaja ide puno bolje nego na forumu - ide.

A na admine, vlasnike, direktore, upravitelje, kako već god imam samo jedan komentar - podsmijeh.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 09:50   #16
Nisam član i nemam namjeru, ali sam primjetila kad sam povremeno gledala što se nudi da su cijene pretjerane.
I to jako.
Npr haljina koja mi se svidjela 500 kn.
Ok, nije to baš krpica jer ja trebam i nosim finije i kvalitetnije pa samim tim i skuplje stvari, ali svejedno je ta haljina bila preskupa jer je u tom trenu na sajtu odakle je i naručena koštala upola manje zajedno s poštarinom.
Dakle, šverc, čisti šverc.
Što je isto ok. Nek se ljudi bave s čim hoće, ali nije ok poduplat cijenu.
I naravno da haljina nije prodana, a sad je i sezona prošla pa će na proljeće opet izroniti kao nova s etiketom, bla bla....
Bebilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 14:42   #17
Moj je savjet;
-traziti slike sa svih strana ako treba, ipak vi tu stvar kupujete

-ako kupujete kozmetiku neka vam se slika datum isteka proizvoda

-ako kupujete testere obavezno neka vam slikaju datum isteka (dobila tester koji su istekao prije godinu dana)

-budite iskreni kod davanja ocjene- upravo zbog neiskrenosti te ocjene nisu najbolji pokazatelj

- jednu stvar koju kupujete mozete naci jeftinije , ja sam nasla kaput koji je jedna cura prodavala za 350 kn a druga za 150 kn(koja je bila realna cijena)

-asos haljine se prodaju po nevjerojatni visokim cijenama

-sheinside stvari: onaj kaput s koznim rukavima cijena mu je i do 500 kn???

Zadnje uređivanje melps : 09.11.2014. at 14:48.
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 14:58   #18
TREBA PROMJENIT ADMINISTRATORA

Ova administratorica nema veze sa zivotom a kamoli da vodi brigu o jednoj stranici.Treba prijavit stranicu i poslat policiji linkove gdje se pišu tudji brojevi racuna,imena i prezimena i da ne pricam gdje se diskriminira korisnice...treba stat tom vlasniku na kraj dok se nije dogodilo neko zlo i dati u novine.
lolalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 15:25   #19
Awww ovdje znaci napokon mozemo pisati a da nas doticna ne moze blokirat ako joj se ne svidjamo...wow napokon:-D
Ja sam za da se ova administratorica strpa u zatvor

ovo je jedna od jacih tema gdje je administratorica uvidjela da me mora blokirat zbog mojih posteva znaci ve1212

http://mojekrpice.hr/forums/topics/7...are-ili?page=1

Ta zena je mozda za polje,kuhinju...ali ziher ne za modu i jos kad se naziva modnom blogericom pozli mi hahahahahahahahaha...lepojka:-D
ve1112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 12:02   #20
Cure,uspijevate li postavit slike na oglas? Ja sam probala preko mob-a i laptopa ali nikako...vec se tjedan dana zaje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Under the motteld shell of the old tortoise beats the heart of a young dancer. She dreams of twirlin on the table-tops,turning cartwheels,kickin up her heels at the Carnival Ball. "Oh,who will kiss my cold and wrinkled lips,and set my dreaming spirit free?"
bambi05 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.