Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2015., 02:03   #41
Mislim da je vrlo vjerovatno nekoliko prevarantskih profila zapravo bilo administratoričin klon.
__________________
Moj mol ima više stupića.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2015., 03:55   #42
ja sam za jednu hitnu situaciju cekala 27 (!!) dana da mi odgovore... bzvz bas.
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 00:40   #43
Probala sam kopat ko tim krpicama, al stvarno je kaos. ništa si nisam našla
SigmaTerra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 08:58   #44
Na krpicama je stvarno uzas, neorganizirano, svatko radi sta ga volja, brdo prevarantica....
Sta se tice prodaje prodat ces samo ako imas fejk mk torbu (ili prodajes pod original), air maxice i koristenu sminku a sta se tice kupnje cini mi se da ima bezbroj stvari koje nisu za nositi nego za smece.....ja sam kupila par stvari (2,3) koje sam si htjela a nisam nasla bas nigdje drugdje i moram rec da sam mozda samo jednom dobila stvar koja je stvarno bila nova kako je i pisalo
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 13:57   #45
Neorganiziranost i manjak kontrole prodavacica na krpicama je nesto sto me zauvijek otjeralo od tamo.
Ta poplava fejkova je zbilja presla sve granice normalnog. Sjecam se svoje prve potencijalne kupnje tamo, isla sam cak u drugi grad, vozila se sat i pol po tenisice da bih skuzila da su fejk, smrdljive kineske kao od stiropora! A u oglasu stoji original Nike, poludila sam!
Da ne pricam da za svaku piz*ariju u tagovima pise zara, kors, i sl.

Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 23:57   #46
Lakirana Lea; mislim da su jednu korisnicu brisali jer se nije prijavila mjesec dana na profil, pa probaj tako
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 00:46   #47
Hvala na odgovorima
Obrisala sam sve, i adresu sam tad probala promijeniti, i nisam mogla, prihvaćalo je samo moju postojeću adresu.

A što se neaktivnosti tiče, nisam se ulogirala mjesecima pa me svejedno nisu obrisali

Što reći, hrpa klošarki sa isto takvim administratorom (bez uvrede vama koje isto pišete ovdje u temu i shvaćate problematiku )
Lakirana Lea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 14:51   #48
Koliko ja znam mail ne mozes mjenjati (mozda grijesim) a bilo je price da ce se brisati korisnice koje se nisu prijavljivale 6 mjeseci ali je administrator objasnio da nema brisanja nikog pa ni tih koje se ne prijavljuju, neovisno o periodu neprijavljivanja
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 22:44   #49
90% populacije na Krpicama su bahate, balavice, obavezno nepismene, zatim one žene-majke-kraljice što sve stignu, ali eto čak i dežurati većinu dana na krpicama....a doma u svinjcu žive valjda, i djeca se brinu sama za sebe. Neke su i sve od nabrojenog. Koliko su Hrvatice niske inteligencije, i kad moram reći - zbilja glupe - nisam niti znala dok tamo nisam došla. Dovoljno da se pogleda forum. Za plakati...
A tek kad se jave za neki oglas, napišu takvih gluposti da ne znaš jel te zezaju ili misle ozbiljno! (recimo imaš stvar za 10kn, ona pita jel u to uključena i preporučena poštarina, itd. da ne nabrajam dalje) Ujedno se kladim da su to one sa super finim i dobro plaćenim poslovima - ionako je zlatno pravilo da "čim gluplje, to im je bolje".

Naravno, svaka čast onim 10% koje su ok.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 14:34   #50
jel na krpicama prodavačice hoće spustit cijenu? da ih pitam uopće ili ne?
vidim da kod nekih izričito u profilu piše da neće spustiti. kaj s ostalima, ima neko nepisano pravilo?
znam da na njuškalu, gdje pak ja prodajem, svi živi pitaju "jel bi spustila" cijenu, i redovito ju spuštam. već mi postalo normalno.
RIB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 17:49   #51
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
jel na krpicama prodavačice hoće spustit cijenu? da ih pitam uopće ili ne?
vidim da kod nekih izričito u profilu piše da neće spustiti. kaj s ostalima, ima neko nepisano pravilo?
znam da na njuškalu, gdje pak ja prodajem, svi živi pitaju "jel bi spustila" cijenu, i redovito ju spuštam. već mi postalo normalno.
Slobodno možeš pitati. Osobno, ja sam za sebe pitala jel može kakav popust, a isto tako sam drugima spuštala cijene. Ništa te ne košta pitati
vane1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 21:36   #52
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Koliko su Hrvatice niske inteligencije, i kad moram reći - zbilja glupe - nisam niti znala dok tamo nisam došla. Dovoljno da se pogleda forum. Za plakati...
moram ovo potpisati, kakvih tema sam se nacitala tamo, od "smijem li se prati/suncati dok imam menstruaciju", raznoraznih potencijalnih trudnoca i problema s bivsim/sadasnjim/buducim muzevima/deckima/j*bacima do pitanja kako koristiti olovku za oci, tvrdnje da su svi ljudi s OKP-om izvrsni matematicari i sl, naprosto se covjek pita jesu li najgluplje zene Hrvatske dosle na krpice ili su opcenito Hrvati glup narod...
o tome da vecinu rjesenja "problema" i odgovore moze naci svatko tko se zna sluziti internetom.
Naravno, nisu svi tamo takvi, ali ima takvih primjeraka da se zapitas kako funkcioniraju uopce i pise li im na jednoj ruci "udahni", a na drugoj "izdahni"
lanazg88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 22:02   #53
tamo vecinom prodajem jer mi je lakse nego tu na forumu priloziti slike.
a stvari su ili nove ili maksimalno ocuvane i vecinom skuplje/kvalitetnije koje mi ne pasu iz ovog ili onog razloga a zelim vise prostora u ormaru da mogu dalje gomilat

da pitaj za spustiti cijenu, za veliku vecinu stvari se spusta automatski..mislim da se samo ne spusta za stvari koje su jako jako trazene..
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 00:33   #54
Jbni užas i katastrofa. Inteligencija, komunikacija i ponašanje na razini kvalitete sajta. Obožavam kad smo si odmah na 'ti', u prvoj poruci

Prodajem neke stvari koje mi ne trebaju, više kupujem ali u zadnje vrijeme i to sve rjeđe jer iskreno nemam ni živaca ni volje se uopće upuštati u transakcije sa takvima.

Ja uvijek polazim od sebe i iskreno kažem ako je nešto drukčije, neću napisati da je svilena marama ako je poliester. Ali to je valjda pravilo krpica.

Prije mjesec dana sam imala jednu biserku od koje sam htjela kupiti baloner, izričito sam je pitala u prvoj poruci jel sve OK, ima li oštećenja, treba li na kemijsko..Kaže ona ma sve super, rekoh dobro, uplatim, dođe mi baloner koji je izgledao kao da ga je nosila 10 godina. I samo njega, nijednu drugu jaknu. Pa ne bi to u H&M na reciklažu odnijela od sramote.
Sa nekim random remenom druge nijanse. Popiz.sam, ali sam joj ljubazno rekla da ću joj to vratiti jer to nije ono što sam ja kupila i trebala dobiti. Onda me otkantala, da ne radi povrat novca, i da kaj sam ja očekivala za 400 kn (?! wtf.)

Uglavnom, nije ju bilo teško kontaktirati na mobitel, tražila sam svoje novce nazad i nakon par dana natezanja jedva ih dobila.
Kakav joj je bio rječnik - to nije istina. Na kraju mi je ostavila negativnu (to mi je baš jako komično), napisala da sam ja frustrirana i da nek je se klonim jer tek može postati kučka.:klap:


Imam par takvih loših iskustava, uglavnom sam bila jako zadovoljna kupljenim i ubola sam neke stvarno dobre vintage dizajnerske komade za malo novaca.

Sve u svemu, šund sajt, šund ekipa, šund država. Čast iznimkama.

p.s. Nisu ni srpske krpice ništa bolje
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 18:53   #55
Evo, da se malo i ja javim i izjadam-vidjela sam temu i nisam mogla da ostanem ravnodusna
Stanica kao site gdije cure prodaju svoju (ne)nosenu odjecu i obucu je ok, ima naravno prijevara, ali fala bogu je to manjina. Meni iskreno dosta smeta sporost cjele stranice, uploadirala sam na dosta mjesta svoje slike i mogu reci da tu se ucitavaju najsporije....a da ne pricamo da je stranica puna bugova-od onoga da tagovi ne smiju biti kraci od 6 slova (a sta je sa tagovima crno, rock, srce....i slicne kratke rijeci), do onoga da procitane cesto budu oznacene kao neprocitane (pa mi svijetli u roza slovima da imam jednu poruku, a nemam je), i dosta puta cak listas artikle pa ti odjednom nece ucitati stranicu (pise bad request)...ili ucita ti slike pa ih ne mozes spremiti nikako ....ili ponekad ne mozes ulaziti uopce u stranicu....e to meni najvise smeta
Vidi se da je ta tehnicka strana zapostavljena-ja sam potpisala nekakvu peticiju da se jos jedan admin doda, e sad....ne znam sta je bilo sa time.
Sto se tice cijena recimo da sve ima svoje kupce, vidim da ima cura koje nabiju cijenu dosta, mislim da 50 ili vise kn za nesto iznoseno je malo previse, ali tko sam ja da im sudim...
Vidim da su se sad pocele nuditi nekakve usluge, nije skupo al stvarno ne uljeva povijerenje jer je stranica puna bugova i spora...a i citam po forumu da i administratorica je rijetko na krpicama, tako da cini mi se da nemaju nekakvu podrsku.
Zasada imam samo dobra iskustva sa korisnicama, mada sam tek od kraja prosle godine tamo. Vidjet cemo... nadam se da ce se nesto na bolje promjenit
gabica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 16:42   #56
Da li ste otkrile kakvu drugu stranicu za prodaju osim njuškala i krpica još? Osobno sam tamo oko 2 godine i postalo je nepodnošljivo već, a imam još dosta stvari za riješiti se jer su nove i osloboditi si životnog prostora.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 00:15   #57
Ja sam najbolje na krpicama prosla kad sam nasla vintage suknje po 10 kn, naravno moram ih prekrojiti jer nisu brojevi ok ali opet neostecene su i neke cak i nenosene to mi je jedna od najboljih kupovina tamo
melps is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 12:04   #58
Frendica mi tamo ima profil. Ne bih si tamo radila profil.
Afro Dita is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 12:20   #59
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Da li ste otkrile kakvu drugu stranicu za prodaju osim njuškala i krpica još? Osobno sam tamo oko 2 godine i postalo je nepodnošljivo već, a imam još dosta stvari za riješiti se jer su nove i osloboditi si životnog prostora.
imas stranicu fotki, vidim dosta cura ima slike od robe i prodaje na tu stranicu. Ili mozes na facebooku stranicu ako imas neku tvoju lokalnu za male oglase (mi je imamo), ja sam tamo dosta toga uspjela prodati
gabica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 12:09   #60
Quote:
gabica30 kaže: Pogledaj post
imas stranicu fotki, vidim dosta cura ima slike od robe i prodaje na tu stranicu. Ili mozes na facebooku stranicu ako imas neku tvoju lokalnu za male oglase (mi je imamo), ja sam tamo dosta toga uspjela prodati
Hvala ti na odgovoru.
Oke, fejs sam probala, to ide jako slabo ili nemam poduzetnički duh baš.
One aukcije i te fore, mislim da su to isti ljudi kao na krpicama, tipa nude sitniš za kožne, kupljene nedavno cipele (tipa 30 kn max), malo mi je to smiješno, no kužim da je drugorazredna roba.
Otvorila sam fejs stranicu, ali sam skužila da ne mogu ulaziti u grupe, a već sam sve postavila tamo, sad mi bude žao jer sam potrošila dosta vremena na stavljanje svega toga tamo, a za ništa takoreći.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.