Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2015., 21:14   #1
Sniženja/rasprodaje #2

Otvaramo novu temu, stara tema je ovdje .
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 14:19   #2
gdje na potezu centar zg-dubrava ili city centru east ima povoljnih kaputa na sniženju? _Veličina xl (dakle zara i mango ne dolaze u obzir). do koljena ili malo iznad, može i pernata jakna ako nije pretopla, isto malo duza
I drugo pitanje, gdje povoljno nabaviti tkaninu za tapeciranje? Da li može bilo koja tkanina za to ili mora neka specijalna?
treba mi za kauč i za stolicu
Hvala
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."

Zadnje uređivanje Eve* : 02.03.2015. at 14:31.
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 21:45   #3
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
gdje na potezu centar zg-dubrava ili city centru east ima povoljnih kaputa na sniženju? _Veličina xl (dakle zara i mango ne dolaze u obzir). do koljena ili malo iznad, može i pernata jakna ako nije pretopla, isto malo duza
I drugo pitanje, gdje povoljno nabaviti tkaninu za tapeciranje? Da li može bilo koja tkanina za to ili mora neka specijalna?
treba mi za kauč i za stolicu
Hvala
mozda bi kaput mogla naci u nami(kvatric), zna se zalomiti da imaju stvari koje nisu "bapske", samo ne znam ima li jos snizenja tamo
lanazg88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 14:21   #4
Tnx
Zna li netko gdje ima na snizenju ili povoljnih spavacica kratkih rukava, pamučnih, onako da su fora nebapske(na likove iz crtica i sl)
veličina xl , do 70 kn max
centar-kvatric-dubrava
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 22:19   #5
Jel se najavljuju uskoro Gloria ili Story kuponi?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 14:11   #6
wg LNS
http://westgate-shopping.com/late-night-shopping-2015/
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 10:35   #7
U Bershki ima jos par modela kratkih i dugih traperica u svim bojama po 30 kn. Jeftinije nema. Da se i raspadnu nakon 5 pranja, isplatile su se
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2015., 12:14   #8
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Tnx
Zna li netko gdje ima na snizenju ili povoljnih spavacica kratkih rukava, pamučnih, onako da su fora nebapske(na likove iz crtica i sl)
veličina xl , do 70 kn max
centar-kvatric-dubrava


Ja sam vidjela u kiku,ali imaju samo 2 modela,jedna je pink sa nekim crtanim likom,a druga je crna
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2015., 21:16   #9
Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Jel se najavljuju uskoro Gloria ili Story kuponi?

Zanima me ovo, mislim da su inače znali biti krajem 3.mjeseca, ali nisam sad pratila te časopise... Zna li itko?
Hvala
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 18:27   #10
Znate li za koju kozmetiku ce biti kuponi u mileru uz casopis budi.in?
lesse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2015., 21:10   #11
Modiana od danas pa do mislim 1.4. ima 25% na sve za korisnike multipluscard i pika kartice.
hellno kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 19:14   #12
http://thebestshop.hr/shopping-news/...-the-best-shop
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 12:33   #13
kad pocinju proljetna snizenja?
lydia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 14:16   #14
Idući tjedan u gloriji kuponi 30% popusta, 10.04. Amex shopping day - 40%: crystal vision, carpisa, shoe box, galileo, bata, Jadran, Vitapur, Triumph, Varteks Dicaprio, Cadieux, Navigare-Camel Activ, Ikks, Keune,Posteljina.hr,Modiana, Picard, Gerry Weber-Samoon-Taifun, Image Haddad, Sportina,Pimkie,Sportina-Marx-S/O - outlet, Naf Naf, Reserved, Yamamay,Guess Outlet,Zoppini, House, Lerros,Elysees,Lisca, Martimex,Children store,Tom Tailor- Tom Tailor Denim, Centra-Centra mini, Farmacia,Furla, L Occitane, Diesel-DKNY-Emporio Armani, Tereza store, Home sweet home, Skiny,The Core-Tommy Hilfiger!

Iskoristivi su od 9.-15.04.!

Ne znam na što se popusti točno odnose jer je u ovom broju samo najava pa se ne vidi poleđina kupona

Zadnje uređivanje credolina : 02.04.2015. at 14:28.
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 17:52   #15
Da li kuponi vrijede za cijelu HR ili samo za neki od centara u ZG-u?
summerwind is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 17:53   #16
Quote:
summerwind kaže: Pogledaj post
Da li kuponi vrijede za cijelu HR ili samo za neki od centara u ZG-u?
To će pisati na poleđini svakog kupona.
hellno kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 17:57   #17
Ok, hvala
summerwind is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 20:30   #18
Jesu počela sad već proljetna sniženja?
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2015., 23:20   #19
Na 300 potrosenih kn u intersportu dobivate kupon u vrijednosti 100 kn koji mozete iskoristi na starke
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 15:35   #20
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Idući tjedan u gloriji kuponi 30% popusta, 10.04. Amex shopping day - 40%: crystal vision, carpisa, shoe box, galileo, bata, Jadran, Vitapur, Triumph, Varteks Dicaprio, Cadieux, Navigare-Camel Activ, Ikks, Keune,Posteljina.hr,Modiana, Picard, Gerry Weber-Samoon-Taifun, Image Haddad, Sportina,Pimkie,Sportina-Marx-S/O - outlet, Naf Naf, Reserved, Yamamay,Guess Outlet,Zoppini, House, Lerros,Elysees,Lisca, Martimex,Children store,Tom Tailor- Tom Tailor Denim, Centra-Centra mini, Farmacia,Furla, L Occitane, Diesel-DKNY-Emporio Armani, Tereza store, Home sweet home, Skiny,The Core-Tommy Hilfiger!

Iskoristivi su od 9.-15.04.!

Ne znam na što se popusti točno odnose jer je u ovom broju samo najava pa se ne vidi poleđina kupona

dodatak

U petak, 10.4.2015. očekuje Vas "American Express shopping day" i posebna pogodnost za plaćanje American Express karticom u odabranim trgovinama diljem Hrvatske:

- 40% POPUSTA.
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:50.