Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2015., 15:52   #21
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Idući tjedan u gloriji kuponi 30% popusta, 10.04. Amex shopping day - 40%: crystal vision, carpisa, shoe box, galileo, bata, Jadran, Vitapur, Triumph, Varteks Dicaprio, Cadieux, Navigare-Camel Activ, Ikks, Keune,Posteljina.hr,Modiana, Picard, Gerry Weber-Samoon-Taifun, Image Haddad, Sportina,Pimkie,Sportina-Marx-S/O - outlet, Naf Naf, Reserved, Yamamay,Guess Outlet,Zoppini, House, Lerros,Elysees,Lisca, Martimex,Children store,Tom Tailor- Tom Tailor Denim, Centra-Centra mini, Farmacia,Furla, L Occitane, Diesel-DKNY-Emporio Armani, Tereza store, Home sweet home, Skiny,The Core-Tommy Hilfiger!

Iskoristivi su od 9.-15.04.!

Ne znam na što se popusti točno odnose jer je u ovom broju samo najava pa se ne vidi poleđina kupona
Jel to u svim centrima u zg? Kad ta _Gloria izlazi?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 15:54   #22
Quote:
sharenaloptica kaže: Pogledaj post
dodatak

U petak, 10.4.2015. očekuje Vas "American Express shopping day" i posebna pogodnost za plaćanje American Express karticom u odabranim trgovinama diljem Hrvatske:

- 40% POPUSTA.
Hm, opet izvode gluposti s tim...
Primjerice, Furla ima 30% na sve (torbe, marame, novčanici), no žena u trgovini mi je rekla da taj dan kad bude 40% taj popust s Amexom neće ići na sve već samo na dio, a sigurno ne ide na torbe.
Zar nije uvijek do sada bilo da tih 40% ide na sve isto na što ide i popust 30%?

Otišla sam i u Tereza store, skoro ništa novo nisu dobili u proljetnoj kolekciji, popust ne ide na satove, a torbe i cipele imaju samo iz stare kolekcije (i to je jako probrano, gotovo ništa nije ostalo).

Elysees ima popust samo na Red Valentino, ništa od M. Jacobsa niti See by Chloe.

Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Jel to u svim centrima u zg? Kad ta Gloria izlazi?
Na poleđini kupona piše u kojim trgovinama vrijedi popust i ne vrijedi za sve trgovine i sve centre.
Gloria izlazi sutra
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 16:14   #23
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Hm, opet izvode gluposti s tim...
Primjerice, Furla ima 30% na sve (torbe, marame, novčanici), no žena u trgovini mi je rekla da taj dan kad bude 40% taj popust s Amexom neće ići na sve već samo na dio, a sigurno ne ide na torbe.
Zar nije uvijek do sada bilo da tih 40% ide na sve isto na što ide i popust 30%?

Otišla sam i u Tereza store, skoro ništa novo nisu dobili u proljetnoj kolekciji, popust ne ide na satove, a torbe i cipele imaju samo iz stare kolekcije (i to je jako probrano, gotovo ništa nije ostalo).

Elysees ima popust samo na Red Valentino, ništa od M. Jacobsa niti See by Chloe.
to je ista ona fora ko kad je arena imala isto popuste s kuponima, ne sjećam se jel bila gloria- uglavnom ja sam dosla u petak, da bi mi zenska u sportini rekla da -40% na amex vrijedi samo u subotu. ja pisala areni da zasto to nigdje ne pise, oni mi odgovaraju da odakle mi to, da vrijedi sva četiri dana...

na kraju su mi se samo ispricali, rekli da su jos jednom obavijestili dućane
sharenaloptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 16:38   #24
Znate li jesu li u Modiani u oba City Centra već dobili Esprit kolekciju?
hellno kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 16:40   #25
Imam kupon za Intersport, dakle 100 kn popusta za bilo koji par Converse obuće. Vrijedi do 30.04.2015.
Nitko koga znam ne planira kupovati, pa ako netko želi, voljna sam pokloniti.
Jedini problem je što sam ja kupon dobila u Rijeci, pa nisam sigurna gdje se sve može iskoristiti, nisam pitala. Na kuponu ne piše ništa određeno pa valjda vrijedi svugdje, možda bi to trebalo provjeriti.
__________________
Većina nas ima tu sreću ili nesreću da gledamo kako se život malo-pomalo troši a da to gotovo i ne primjećujemo.
oragne is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 18:24   #26
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Jel to u svim centrima u zg? Kad ta _Gloria izlazi?
Sutra!
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 20:39   #27
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post

Elysees ima popust samo na Red Valentino, ništa od M. Jacobsa niti See by Chloe.
Ja sam se baš poradovala da je i na JM.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 00:58   #28
Zna li možda netko kad u City Centeru počinju sniženja? Najviše me zanimaju H&M, C&A, Bershka, Takko, New Yorker, Zara
__________________
Moj BLOG
rosavitta is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 09:47   #29
Ja sam kupila Gloriu samo zato da dobijem popust na Tom Taylor, ali popust se odnosi samo na žensku kolekciju, pa ako mislite kupovati mušku kolekciju, ne isplati se uzimati Gloriju.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 10:02   #30
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila Gloriu samo zato da dobijem popust na Tom Taylor, ali popust se odnosi samo na žensku kolekciju, pa ako mislite kupovati mušku kolekciju, ne isplati se uzimati Gloriju.
možeš molim te slikat na koje sve ducane i na sta se odnosi sniženja/kuponi, da ne kupujem bzvz, btw kolko košta Glorija?
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 13:46   #31
Quote:
bejo kaže: Pogledaj post
Elysees ima popust samo na Red Valentino, ništa od M. Jacobsa niti See by Chloe.
Elysees ima 30% na sve, a sutra još 10% za AmEx samo za Red Valentino.
Danas je pala jedna Too Hot to Handle i marama.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 15:40   #32
Može li netko škicnuti ima li u gloriji kupon od amexa za replay?
Konkretno, tenisice me zanimaju.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 16:07   #33
I na sto je popust u HSH?
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 16:34   #34
Replay nema, Home sweet home - vrijedi za sve oblike plaćanja i odnosi se na cjelokupni asortiman osim na električne kućanske aparate i pripadajući pribor te artikle na akciji ili sniženju....
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 17:08   #35
Hvala
__________________
Dame biraju, pogrešne tipove, uvek.
Bubamaraaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 17:21   #36
Da li vrijede ti kuponi samo za jedan artikl ili? Rijetko sam kupovala sam tim kuponima i to uvijek samo jedan artikl.
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 18:05   #37
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
Replay nema
A shoe be do? Sorry kaj gnjavim...
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 18:09   #38
Ma sve ok...nema shoe be do....da bar imaš shoe box, bata...od ovog di ima tenisica, vidim da si napisala da te to zanima....
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 19:45   #39
gloria guess

Jel ide popust na satove u guessu? Da ne kupujem gloriju ako ne ide.
hvala
jankoos is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 21:51   #40
@ Jankoos: nažalost ne ide na satove ni na nakit....
credolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:40.