Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2015., 22:12   #81
top sport outlet na zitnjaku ima super izbor sportskih tenisica, u adidasu ih prodaju po 1000kn, a tamo se mogu kupiti i za oko 500 tinjak i manje
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 12:28   #82
znaci otkad je u rh zara ima 2 snizenja. krajem 6mj i krajem 12mj.
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 22:00   #83
čula sam jučer 2 prodavačice u zari, jedna je drugu pitala kad će sale. rečeno je oko 23.06.
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 22:58   #84
meni je frendica koja radi tamo rekla da će bit tek u kolovozu, zbog zakona.
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 09:52   #85
25% popusta na dio asortimana UGG obuće:
https://www.hotkod.hr/Home/CouponDetails?couponid=977
__________________
Ginger Rogers did everything Fred Astaire did, but she did it backwards and in high heels.
sugababe156 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 12:09   #86
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
meni je frendica koja radi tamo rekla da će bit tek u kolovozu, zbog zakona.
Da, po zakonu su termini sniženja od 27. do ne znam kojeg u 1.mj, od 1. do 15.4. i od 10. do 25.8.

Ja se iskreno nadam da će biti krajem šestog... Gdje je kolovoz :S
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 02:03   #87
ShoeBeDo, 10% na replay tenisice (ne znam je li na ostalo, samo sam ovo gledala) + 5% ako imate njihovu karticu (ako nemate napravite ju kada kupujete)
tropics is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 11:36   #88
Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
meni je frendica koja radi tamo rekla da će bit tek u kolovozu, zbog zakona.
To mi je baš čudno jer do sada su uvijek imali sniženja nakon Božića/Nove Godine i krajem 6. mjeseca, baš kako se i sezonska odjeća mijenja; još su se i oglašavali u magazinima i slično tako da ja vjerujem da će tako biti i ove godine. Barem se nadam
__________________
FASHION-TO-GO
AntoniaFTG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 13:39   #89
Quote:
AntoniaFTG kaže: Pogledaj post
To mi je baš čudno jer do sada su uvijek imali sniženja nakon Božića/Nove Godine i krajem 6. mjeseca, baš kako se i sezonska odjeća mijenja; još su se i oglašavali u magazinima i slično tako da ja vjerujem da će tako biti i ove godine. Barem se nadam
bit će ti negdje krajem 7. mjeseca, bar su mi tako u Massimo Duttiju rekli
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2015., 19:28   #90
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Hvala vam cure na odgovoru, sad mi je lakše naručiti .

Je, starke imaju velike kalupe, bar ove koje sam ja do sada imala. Iako danas sam vidjela kod prijateljice, njezine bijele visoke broj 39 su samo 24.5 cm, a moje niske unisex 37.5 su 24 cm. Čini se da postoji razlika u brojevima ovisno o modelima kod starki.

Naručit ću broj 37. Uspjela sam nekako i iskopati size chart za Superge i piše da je broj 37 (23.97 cm), a broj 38 (24.63 cm).
http://www.officeshoes.ba/cipele-sup...u-classic/4160

Mislila sam se naručiti ove
http://www.shoebox.hr/shop/superga/s...50-plus-white/ (dodatni uložak od 3 cm) ali tu nisam sigurna za veličinu, pa ću za prvi put ipak uzeti bijele obične.
Samo da javim rasplet, možda nekome posluži.

Uglavnom, Superga tenisice su normalne veličine, moje iskustvo je da treba uzeti broj koji se inače nosi, znači trebala sam uzeti odmah svoj broj 38.

Starke od 24 cm odgovaraju Supergama broj 38 (a u njihovoj tablici stoji da imaju 24.63 cm ), možda su Superga 38 samo mrvicuu veće. I da, Superga tenisice su i nešto šire od starki, što meni baš i ne odgovara...

Moj zaključak je da je ipak najbolje probati tenisice prije kupnje, valjda ovisi o stopalima, zato su nam tako i različita iskustva s tim veličinama. Ovo naručivanje je baš na rizik.Sreća što omogućuju povrat.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 01:06   #91
Pozdrav cure! Dal koja zna kad pocinju snizenja u arena centru? Pitala sam i na drugoj temi ali niko neodgovara..
amrica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 12:42   #92
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Samo da javim rasplet, možda nekome posluži.

Uglavnom, Superga tenisice su normalne veličine, moje iskustvo je da treba uzeti broj koji se inače nosi, znači trebala sam uzeti odmah svoj broj 38.

Starke od 24 cm odgovaraju Supergama broj 38 (a u njihovoj tablici stoji da imaju 24.63 cm ), možda su Superga 38 samo mrvicuu veće. I da, Superga tenisice su i nešto šire od starki, što meni baš i ne odgovara...

Moj zaključak je da je ipak najbolje probati tenisice prije kupnje, valjda ovisi o stopalima, zato su nam tako i različita iskustva s tim veličinama. Ovo naručivanje je baš na rizik.Sreća što omogućuju povrat.
starke jedine imaju normalne i realne brojeve jer se njihovi brojevi nisu mijenjali desetljećima, a u zadnje vrijeme je tendencija ka smanjivanju brojeva odjeće, pa tako i obuće
sjećam se da sam još do prije 7,8 godina kupovala regularan 40 ( ponekad i 39, to je tad bio veći kalup ), a sad redovito skoro svu obuću imam 41
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 13:23   #93
Quote:
yay kaže: Pogledaj post
Samo da javim rasplet, možda nekome posluži.

Uglavnom, Superga tenisice su normalne veličine, moje iskustvo je da treba uzeti broj koji se inače nosi, znači trebala sam uzeti odmah svoj broj 38.

Starke od 24 cm odgovaraju Supergama broj 38 (a u njihovoj tablici stoji da imaju 24.63 cm ), možda su Superga 38 samo mrvicuu veće. I da, Superga tenisice su i nešto šire od starki, što meni baš i ne odgovara...

Moj zaključak je da je ipak najbolje probati tenisice prije kupnje, valjda ovisi o stopalima, zato su nam tako i različita iskustva s tim veličinama. Ovo naručivanje je baš na rizik.Sreća što omogućuju povrat.
starke i superga po meni nisu nimalo slične tenisice, kako po modelu, tako ni po kalupima, a ni udobnosti. no to je individualna stvar.
klasični model 2750 je širi i sportski, ja imam i 2950 koji je uži i elegantniji.
__________________
"Miss Golightly, I must protest!"
limelight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2015., 14:24   #94
Quote:
limelight kaže: Pogledaj post
starke i superga po meni nisu nimalo slične tenisice, kako po modelu, tako ni po kalupima, a ni udobnosti.
Slažem se
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 17:47   #95
Bershka ima dio na 30%
Mozda ce i drugiiii
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 18:25   #96
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
Bershka ima dio na 30%
Mozda ce i drugiiii
Je li to od danas? A ja baš jučer tamo kupovala, stvarno mi je tajming
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 19:04   #97
C&A u subotu i nedjelju (čini mi se) ima 25% popusta na sve
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 11:38   #98
u hm-u na žitnjaku ima sniženih stvari po 35,50,70 kn.. odma na ulazu s desne strane..
mare__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 13:19   #99
Trebam savjet..radim u turističkoj agenciji i organizirala bi shopping u Beču pa me zanima jel bolje ici krajem sestog mjeseca ili osmog? Hvala unaprijed...
Venera23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 14:19   #100
i mene zanima za šoping u beču, kad je najbolje ići?
pomagajde beĆani, pliz!
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.