Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 12:36   #41
Emma = Bella. Po svim kriterijima.
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:00   #42
Quote:
jackyrobert kaže: Pogledaj post
A čuj, tebi nije ljepotica, meni i mnogim drugima je, uključujući i Disneya očito, ali šta Disney zna, i to je to. Opinions što bi englezi rekli.
A možda postoji mogućnost da se casting obavlja po kriteriju trenutne popularnosti i koliko publike dotični izbor glumaca može privući u kina?

Jer nekako vjerojatnije mi je da se casting radi na način: "Gle kako je ova mala popularna, glumila je u HPu i sigurno će u kina privući fanove HPa i sve one koji su odrastali na njemu."

A manje vjerojatno mi je da se casting radi ovako: "Gle kako je ova glumica skladno građena, ima lice klasične ljepotice te je obrazovana i kompletna osoba - moramo je imati u filmu."

Tim više što i sam kažeš da se radi o Disneyu
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:14   #43
Po kojoj su onda logici za remake Snjeguljice (2015) odabrali Cate Blanchett? Mislim ako želiš reći da izabiru po popularnosti i po tome koliko će ljudi privući u kina. Ili misliš da ona ima hordu fanova na kojima će Disney omasit brke? hahah

Ali eto ponavljam, ukusi su različiti, bespotrebno je raspravljati dalje, zato sam i napisao 'opinisons'. Za mene Emma idealna Belle, za tebe ne i to je to
jackyrobert is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:25   #44
Quote:
jackyrobert kaže: Pogledaj post
Po kojoj su onda logici za remake Snjeguljice (2015) odabrali Cate Blanchett? Mislim ako želiš reći da izabiru po popularnosti i po tome koliko će ljudi privući u kina. Ili misliš da ona ima hordu fanova na kojima će Disney omasit brke? hahah

Ali eto ponavljam, ukusi su različiti, bespotrebno je raspravljati dalje, zato sam i napisao 'opinisons'. Za mene Emma idealna Belle, za tebe ne i to je to
Popularnost pojedinog glumca sigurno utječe na njegov casting, pogotovo kod filmova za koje producenti unaprijed žele da budu "hit".
Belle bi trebala biti snažan lik , dovoljno jak da se odupre hirovima "zvijeri" i da se ne slomi i ne pobjegne već prilikom prvog susreta. Emma mi se baš ne paše za tu ulogu.


ali, da, ukusi su različiti i nema smisla raspravljati o njima.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 15:27   #45
Cate Blanchett je glumila u remakeu Pepeljuge, ne Snjeguljice, i to ne naslovnu junakinju. U jednoj od glavnih uloga pojavio se onaj momak koji je glumio Robba Starka - ogroman fandom. Uostalom, ta žena je kameleonka koja nastupa u svemu i svačemu od drama do blockbustera (LOTR i Hobbit franšiza) i Emma s njom glumački ne može u istu rečenicu.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 16:02   #46
ja volim emmu i mislim da je super belle, jos da ima 5 kila vise bila bi jos bolja
meni je emma lijepa, sad ne znam koja "ljepsa" glumica bi bila bolja
mozda ih ima ljepsih ali mozda nisu tako dobre glumice...

u svakom slucaju emma nije promasaj
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 13:26   #47
Ali kud bas Emu za ulogu Lepotice, daleko je ona od lepotice.

Za takvu ulogu treba lepa glumica a ne Ema koja nije ruzna ali je sva obicna.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:25   #48


Još slika: LINK
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 21:50   #49
zvijer užasno izgleda
baš jeftino
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:02   #50
Bit će sinkronizirano na hrvatski, potvrdila Nina Kraljić na svom profilu. Ajme užasa, dakle preskače se kino.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:23   #51
nema frke, ravnopravno u kinima će biti i originalna verzija, dakle sam biraš ako znaš čitat koju kartu kupuješ

tak da nema onih koji su oštećeni, ili razloga za napade i sl.
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 18:31   #52
Nadam se da ce biti i original jer inace je to uzas. Znalo je biti primjera u nekim gradovima da uopce ne bude...tko nema Cinestar mize se slikati....isto kao sto je Cinestar unao prvih tjedan dva pustiti samo sinkroniziranu verziju, a tek onda titlovanu, i to redovno u bezveznim terminima. Kako im se sprdne valjda. Volim jako taj crtic i zbilja se veselim filmu, iako mi je Watsonica tabula rasa, ali moglo bi biti lijepo i ako nista drugo vizualni užitak za gledati.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 15:29   #53
koje sranje
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 15:45   #54
Čuo sam da je u biti to čista prerada animiranog filma bez nekih promjena i iznenađenja. Što bi bilo baš bezveze ako je istina.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 16:11   #55
možda zvijer ispadne gay
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 16:34   #56
Ona zvijer lici na sotonu, vec vidim pozive na bojkote kad ovaj film izadje
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2017., 23:05   #57
LeFou je ovde gay i film već nailazi na kontroverze.

https://www.youtube.com/watch?v=1JG6f5_37tg

Scena u crtanom: https://www.youtube.com/watch?v=VuJTqmpBnI0

Bimbettes su brinete ovde. "I'm more disturbed by their lack of boobs."
friend is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2017., 02:56   #58
Kritike zasad miješane...
http://screenrant.com/beauty-and-bea...views-preview/

RT - 74%, Metacritic 64
Average Rating: 6.4/10
Reviews Counted: 42
Fresh: 31
Rotten: 11

http://www.metacritic.com/movie/beau...the-beast-2017
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 23:07   #59
Umrijeh na ovo. Honest Trailers at its best!
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 10:27   #60
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
zvijer užasno izgleda
baš jeftino
dostatan je izgled 'zvijeri' da nikad ne pozelim to pogledat. zbljuv

Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Čuo sam da je u biti to čista prerada animiranog filma bez nekih promjena i iznenađenja.
ocito jest.
__________________
force majeure
Gustowny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.