Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2015., 06:24   #21
Quote:
Doma184 kaže: Pogledaj post
Smiješni filmovi, Te Amazing Spidermana je imao puuuni više prostora,da otvori radnju pogotovo s Garfieldom koji je odličan glumac.
A gle, ne mogu ja protiv onog kako sad osjećam za neke filmove, za mene su to prva dva pa i treći od Raimija, ovaj soundtrack kad čujem, to je Spider-Man: Spider-Man (2002) Main Title by Danny Elfman

Pa onda ona pjesma kad je izašla od Chad Kroegera "Hero", previše me naprosto toga veže za te filmove, previše sam dobio onih "goosebumps" još kao tinejdžer tada da bi ja sad samo tako prešao preko tih filmova.

Da, u ono vrijeme me živcirao Tobey Maguire, ali to je valjda tako, neke stvari se slegnu poslije...

Garfield je bio dobar za Spidermana, ali ovaj zadnji film je bio užasan, i budimo ovdje na čisto, Garfield je bio dobar za Spidermana ponajviše jer mu liči sa onom frizurom na Parkera iz stripa koliko god to nekome ovdje bilo smješno, nekako najviše možemo Garfielda zamisliti kao Parkera.

Ali mi je puno više emocija pokazao Maguire kojeg evo ni danas ne mogu donekle zamisliti kao Parkera jer me znao iritirati, ali spustimo se na tren na zemlju ovdje...

Spider-Man 2 (Raimijev) je uz Iron Man 1 možda i najbolji Marvel film svih vremena...

Svima eto kao da je to isparilo nekako iz mozga, i ne, ne vodim se ja ocjenama (koje su VRH) metacritic i IMDB za Spiderman 2 od Raimija, naprosto mi je to evo... danas kad gledam sa ove distance, daleko najbolji Spider-Man film.

Čak i u prvom Garfieldovom filmu koji je bio dobar a koji nije ni sjena Spidermana 2 od Raimija, ja čak ni u tome filmu se nisam dobrano što se ono kaže naježio kao evo primjerice u trici od Raimija kad je Harry došao pomoći Parkeru protiv Venoma i Sandmana, znači čak i ta trica mi je nešto dala više od tog osjećaja za Spidermana nego jedinica od Garfielda koja je objektivno bolji film od raimijeve trice. SVI SMO (bar većina) se sjećam u kinu naježili u trici kad je Goblin (Harry) došao pomoći Parkeru, skoro da sam viknuo: TO JEBOTE! Spiderman 3(2007) - Spider-Man VS Sandman and Venom (Final Fight)
Scena na videu (ako ti se da odgledat je ponovno) od 02:00-02:22 min (i ta pojava Harrya, ona njegova granata prije 02:00 min i sve dalje od 02:22 min) mi više (meni osobno) znače nego cijela dva filma sa Garfieldom. JBG, to sam ja, svi smo različiti.

Eto toliko.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 22.05.2015. at 07:00.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 09:18   #22
daj dragon, filmski spiderman ima više sličnosti sa teletabisima nego sa stripovskim spidermanom. previše su ga upekmezili, slično kao i s wolverineom.

zar neko misli da je holivud sposoban napravit R rated čistokrvu koljačinu koja će prikazat masakr i sakaćenje kao u maximum carnage sagi? ne, njihova je taktika zalizat kosu, zabacit je ustranu, lik koji će plesat po ulici, rasplakat čim vidi prvo žensko i tako to.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2015., 19:42   #23
Hajdemo ovako, evo što ja ukratko mislim o SM filmovima.

Mislim da nikada, u povijesti njegovih filmova, znači, govorimo o eto pet filmova u trinaest godina, još nismo dobili pravi Spider-Man film koji bi adaptirao, ekranizirao, prenio, kako vam drago tog lika na veliki ekran.

Iako sam užasno nostalgičan glede prvog Raimijevog filma, JEDINO što vrijedi u tom SRANJU od trilogije je scenarij za drugi dio i glumački nastupi Willema Dafoea i Alfreda Moline. Sve drugo je SMEĆE.

Jeste li vi skužili da je oh-tako-hvaljeni-od-publike Sam Raimi napravio (zapravo, tu veća krivica ide scenaristima) tri JEBENO ISTA FILMA? I u prvom i u drugom i u trećemu dijelu žaba od Tobeyja Maguirea pod a) jedva se nosi sa svojim moćima pod b) bori se protiv zlikovaca koji svi imaju iste motive, svi su podvojene ličnosti, svi su nastali na isti način, u biti, IDENTIČNI su i pod c) na kraju filma u velikoj bitci s generic villainom spašava kreštavu Kirsten Dunst opet i opet i opet i opet i opet...

Jednostavno, jebeš nostalgiju, ta su tri filma bila apsolutni užas.

Ni TASM nije puno bolji. To jest, nije bolji uopće. Prvi dio je ulijevao neku nadu, film je bio simpatičan, ali scenarij je imao rupa k'o švicarski sir. Ma što rupa, rupetina. Marijanskih brazda. Hvala Isusu, bar smo dobili pravog Petera Parkera u Andrewu Garfieldu nakon pičkice Tobeyja Maguirea koji nije imao ni izgled ni karizmu, i to je jedino po čemu ću na kraju upamtiti ta dva filma.

U drugi dio sam ulijevao takvu nadu i mislio sam da će to napokon biti pravi, punokrvni SM film nakon fantastičnih trailera i dobre ekipe koja se okupila, a dobio sam raskupusano smeće koje, kao i na kraju cijela propala franšiza, nije ispunio svoj potencijal zbog ljenčina od scenarista kao što su Kurtzman i Orci. Tako smo dobili govno koje u nekim trenucima čak podsjeća na Batmana i Robina. Film je oduzeo Jamieu Foxxu sav kredibilitet kojega je stekao u Djangu. Žali Bože dobre glumačke postave.

Mislim da ta dva filma više nikada u životu neću ni pogledati.

Tako da me sada boli briga kako i što, ništa me više ne može iznenaditi. Neka snime film, očekivanja nemam. Sviđa mi se što će Peter u filmu zaista biti tinejdžer i zaista ići u srednju školu, ali nikada, ama baš NIKADA VIŠE si neću dopustiti da me ponese nekakav hype jer sam se već toliko puta iznevjerio da je već vrijeme da naučim na svojim greškama.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 09:18   #24
Nove vijesti o castingu Petera Parkera

Od svih koji se još spominju za glavnu ulogu, Charlie Rowe najviše liči na PP.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 19:11   #25
Tom Holland će biti novi PP/Spider-Man, a redatelj je Jon Watts.

http://marvel.com/news/movies/24758/...r_and_director
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 20:43   #26
I glumac i redatelj su potpuno nepoznati pa nemam pojma što bih mislio, ali sviđa mi se takav pristup. Drago mi je što se opet radi o Britancu. Izgled mu je ok za Petera, a sad ćemo vidjeti ostalo!
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 20:52   #27
Prestar je za tinejdžerskog Spider-Mana (imat će 20-ak godina kad bude upleten u Civil War kao, navodno, 16-godišnji rookie superheroj).
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 21:07   #28
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Prestar je za tinejdžerskog Spider-Mana (imat će 20-ak godina kad bude upleten u Civil War kao, navodno, 16-godišnji rookie superheroj).
Možda godinama jest, ali izgledom (još) nije. Ovisi kolikom će brzinom štancati te SM filmove.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 18:16   #29
Nadam se da će mu partnerica biti Mary Jane Watson, a ne Gwen, i da će konačno naći glumicu dostojnu ljepotice iz stripa, makar i kao mlađu verziju
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 20:42   #30
Ima da Marvel sredi tu visinsku razlika novog spidermana i ostalih avengersa jer u suprotnom biti će ga tragikomično gledat u civil waru

El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 21:15   #31
Peter Parker (odrasla verzija) = 177 cm
Tom Holland = 173 cm

Nije neka velika razlika.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 21:58   #32
Pa da je i peter parket visok 1,90 je svejedno jer je bitno sada omjer između hollanda i ostalih glumaca u civil waru.
Usto, ja sam naišao na podatak da je Holland 1,68.
El Nino9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 23:10   #33
Quote:
El Nino9 kaže: Pogledaj post
Pa da je i peter parket visok 1,90 je svejedno jer je bitno sada omjer između hollanda i ostalih glumaca u civil waru.
Usto, ja sam naišao na podatak da je Holland 1,68.
Stari podatak.

A omjer je sličan kao i u stripovima. Klimavi ti argumenti.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2015., 23:53   #34
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Prestar je za tinejdžerskog Spider-Mana (imat će 20-ak godina kad bude upleten u Civil War kao, navodno, 16-godišnji rookie superheroj).
ma kaki, izgleda kao da ima 12 godina
dobro, pretjerujem, 15

nema beda, do tridesete moze glumiti tinejdera

vecina glumaca glumi mlade osobe, svi tinejderi nisu tinejder vec godinama

meni su tobey i garfield bili komadi, a ovaj mi nije ni komadic ne, nije mi ni malo lijep
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 00:17   #35
Marisa Tomei je nova teta May?

Slika

Pedeset godina?! Koji MILF...
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 00:21   #36
The things I'd do to her...
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 02:12   #37
Prva teta May koju bi podero ko vrecicu cipsa.

Marisa je oduvijek bila MILF.
I dan danas mi je bolja od vecine tzv ''sex simbola'' u Hollywoodu.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 11:56   #38
odlicni ste
ok, nije mu baba, teta je, zasto bi morala izgledati kao da jos ima par godina zivota, svida mi se teta
novi spiderman je klinjo, teta moze imati i trideset godina
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2015., 12:08   #39
Quote:
coconutmilk kaže: Pogledaj post
odlicni ste
ok, nije mu baba, teta je, zasto bi morala izgledati kao da jos ima par godina zivota, svida mi se teta
novi spiderman je klinjo, teta moze imati i trideset godina
Jel' tko nešto rekao ? Ja sam otvoren prema ovakvim interpretacijama lika, dapače .
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 22:54   #40
Garfield je šarmantni,komićni dio Peter Parkera,a Tobey je bio "nerd" dio njega.Ovi lik treba biti kombinacija oboje.Vise preferiram Amazing Spider-Man nego original trilogiju.Emma Stone>Kristen Dunst.
__________________
I save people every day.I convince more people in the impossible.I come and go in a blink of an eye in a...flash.
BarryAllen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.