Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2015., 00:31   #41
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Bude tamo i sranja kad zalutaju nabrijani autsajderi. Stalna ekipa radije udara po pivi a ne po glavama. Meni su sidro i močvara ok, medika mi je odvratna ne samo kao fizička rupa nego i ekipa i događanja tamo ( ulaz na neki događaj 100 kn ) tako da izbjegavam mediku. A i iskreno teško je tamo naći na imalo privlačnu žensku osobu ( fizički) . Jedino što me u medici oduševilo jesu karaoke kad su puštali Tomu Zdravkovica :d
Sigurno "iz sprdancije" a svi znali stih do stiha.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 01:51   #42
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Bude tamo i sranja kad zalutaju nabrijani autsajderi. Stalna ekipa radije udara po pivi a ne po glavama. Meni su sidro i močvara ok, medika mi je odvratna ne samo kao fizička rupa nego i ekipa i događanja tamo ( ulaz na neki događaj 100 kn ) tako da izbjegavam mediku. A i iskreno teško je tamo naći na imalo privlačnu žensku osobu ( fizički) . Jedino što me u medici oduševilo jesu karaoke kad su puštali Tomu Zdravkovica :d
ae tam svi izgledaju kao da su serijski ubojice, sjecam se kad sam bio lik je doveo pitbulla i kurcio se tam, uglavnom nezreli alternativci koji misle da su jako posebni, jebene subkulture
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 11:31   #43
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
medika mi je odvratna ne samo kao fizička rupa nego i ekipa i događanja tamo ( ulaz na neki događaj 100 kn ) tako da izbjegavam mediku.
Ne znam kakav je to događaj bio, osobno to nikad nisam doživjela. Bude po 20-30kn za jeben koncert od 4 benda, što je po meni skroz solidno. Ne mogu zamislit excuse da za nešto tamo naplate 100kn.

Jest da neka mjesta mogu bit malo intimidating, al recimo meni je Močvara osobno najdraža. Medika mi nije baš skroz dobra, ali kad se nađe neki dobar koncert, zašto ne? Vintage je odličan iako je pivo puno preskupo. U Klaonici još nisam bila, al po pričama frendova zvuči intimidating. Route je dobar, Hard place je relativno malen.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 12:12   #44
Medika stvarno nije skupa, najvise sam vidio da je 40 kn nes, i to je MDC svirao.. Ako ideš na koncerte ženske hvatat odi na caje rađe
klaonica zna bit zastrasujuca navecer jer nije osvijetljeno vani, preko dana je super
__________________
Jesus has a place for me,
A life of sin and infamy,
crokid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 13:51   #45
da li znate neki "klasični" disko klub u zagrebu,znači više muzika i plesni podij,
a manje pijenje piva na šanku ili za stolovima.
da je više disko, manje kafić?
vrsta muzike manje važna.
Končar Zanussi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 00:41   #46
Quote:
Rakkatakka kaže: Pogledaj post
Ne znam kakav je to događaj bio, osobno to nikad nisam doživjela. Bude po 20-30kn za jeben koncert od 4 benda, što je po meni skroz solidno. Ne mogu zamislit excuse da za nešto tamo naplate 100kn.

Jest da neka mjesta mogu bit malo intimidating, al recimo meni je Močvara osobno najdraža. Medika mi nije baš skroz dobra, ali kad se nađe neki dobar koncert, zašto ne? Vintage je odličan iako je pivo puno preskupo. U Klaonici još nisam bila, al po pričama frendova zvuči intimidating. Route je dobar, Hard place je relativno malen.
Bio je neki glupi dan, nedjelja, ponedjeljak, nemam pojma, naišli nakon 2-3 ture u Krivom, radila je samo jedna prostorija, ona kojoj je ulaz nakon wc-a s iste strane, ulaz 100kn, kao bili su "jaki HC punk bendovi" američki naravno.

Ajde mi seljački objasni to "intimidating"?
meni je Močvara isto Ok, al kako tamo idem zadnjih 15god, mogu reć sa ovo sad nije ni sjena onog od prije 7-8god (prije nego ju je Bandić zatvorio na god dana). program i posjećenost su dosta lošiji. Di je ta Klaonica, koji je đir?
Vintage mi je ok, al malo previše šminka ( da ne kažem preseratorski).

Quote:
crokid kaže: Pogledaj post
Medika stvarno nije skupa, najvise sam vidio da je 40 kn nes, i to je MDC svirao.. Ako ideš na koncerte ženske hvatat odi na caje rađe
klaonica zna bit zastrasujuca navecer jer nije osvijetljeno vani, preko dana je super
Kakve faking cajke. Ne idem van vatat ženske, al volim vidjet oku ugodne cure (ne ušminkane silikonjare, nego prosječne cure koje drže do sebe).

Quote:
Končar Zanussi kaže: Pogledaj post
da li znate neki "klasični" disko klub u zagrebu,znači više muzika i plesni podij,
a manje pijenje piva na šanku ili za stolovima.
da je više disko, manje kafić?
vrsta muzike manje važna.

Pada mi na pamet Aqarius. Za druge nemam pojma, sad je većina klupova u điru koktela, preseravanja i odmjeravanja, a manje zabave. Ono, svi stoje ko s metlom u guzici i odmjeravaju tko što ima na sebi i što pije a nitko ne pleše.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 02:29   #47
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Bio je neki glupi dan, nedjelja, ponedjeljak, nemam pojma, naišli nakon 2-3 ture u Krivom, radila je samo jedna prostorija, ona kojoj je ulaz nakon wc-a s iste strane, ulaz 100kn, kao bili su "jaki HC punk bendovi" američki naravno.
Nemam pojma kakva bi to postava mogla biti, odnosno tko je mogao doć. Ali zanimljivo. Je l' to onda Medika ili Attack? Još uvijek miješam ta mjesta. Znam da je Grey Room na katu.

Quote:
Ajde mi seljački objasni to "intimidating"?
Mislila sam kao u smislu ako netko nije previše upućen u takva mjesta ili ne prati takvu scenu, ne sluša takvu glazbu i nema "takvo" društvo, da se pojavi na tako nekom mjestu potencijalno bi moglo biti malo zastrašujuće. Moj izbor te riječi za mene osobno ima neki mali kontekst iza, ali to nije prebitno.

Quote:
meni je Močvara isto Ok, al kako tamo idem zadnjih 15god, mogu reć sa ovo sad nije ni sjena onog od prije 7-8god (prije nego ju je Bandić zatvorio na god dana). program i posjećenost su dosta lošiji.
To vjerujem. Nažalost ja ne izlazim (općenito) nešto predugo, a i po godinama nisam to što je tada bila mogla doživjeti. Ali znam po pričama iz sjećanja da je moj brat kad je bio u mojim godinama tamo često izlazio i znam da je tad baš bila pojam za takvu scenu. Meni je okej, ima programa koji me ne zanimaju, a ima nekih na koje mi skroz solidno otić (npr. ovi rock partyji, neki koncerti, balkan rock i slično), jer je okej atmosfera, popije se koja pivica i podruži se.

Quote:
Di je ta Klaonica, koji je đir?
Koliko znam negdje na Radničkoj. Ne znam točnu lokaciju, nisam bila, ali su mi neki prijatelji pričali. A scena je, koliko znam svakakva. Jedan prijatelj je tamo išao na punk, dok je prijateljica išla na black metal. Uglavnom, malo žešće.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 03:07   #48
Mene isto zanima dali ima bas klubova, znaci ne barova nego bas klubova za plesanje i zabavljanje. I zanima me koje je vase misljenje o Aquariusu i Gallery na Jarunu. Inace znam da je Gallery kao neki "elitni", a sad neznam ja...
dora bad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 17:54   #49
Quote:
dora bad kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima dali ima bas klubova, znaci ne barova nego bas klubova za plesanje i zabavljanje. I zanima me koje je vase misljenje o Aquariusu i Gallery na Jarunu. Inace znam da je Gallery kao neki "elitni", a sad neznam ja...
Kod nas ne postoji "elita", to su sve jebivjetri koji su došli do novca na šugav način ili im je stari došao do novca na šugav način.
Drugim riječima, kod nas se seljaci zovu "elita".
Balkan.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 10:36   #50
U Gallery ti obično ide malo mlađa ekipa, pogotovo kad su neki eventovi. Znam jer sam bio promotor jedno vrijeme ljudima koji su imali ugovore s Galleryjem. Aquarius je dobar, barem meni, za ono kad se hoćeš razbacati i imati upalu nogu sutra.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:13   #51
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Kod nas ne postoji "elita", to su sve jebivjetri koji su došli do novca na šugav način ili im je stari došao do novca na šugav način.
Drugim riječima, kod nas se seljaci zovu "elita".
Balkan.
Lijepo napisano i istina od rijeci do rijeci.
Nazalost u HR ako si posten i dobar radnik ne uklapas se..a da ne govorim da nema para od toga , ali to je vec offtopic.
__________________
Bolje živit 1 minutu časno nego 100 godina kao fukara.
casioedifice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:22   #52
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
to su sve jebivjetri koji su došli do novca na šugav način ili im je stari došao do novca na šugav način.
misliš da je taj način "šugav" u zemlji gdje je (moja procjena) 90% ljudi lopovi?
Končar Zanussi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:24   #53
Quote:
stBoni10 kaže: Pogledaj post
14? svaka joj cast
necu ni pomisljat sta ce bit u drugom srednje sa 16...
ne želim ni ja pomišljat samo da ne završi kao njena mama
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:31   #54
Quote:
Končar Zanussi kaže: Pogledaj post
misliš da je taj način "šugav" u zemlji gdje je (moja procjena) 90% ljudi lopovi?
Otkud ti to da je 90% lopova u zemlji?
Ti za sebe i svoju familiju, logično, smatraš da si u ovih 10%?
Nemoj gluposti valjat.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 12:55   #55
Držite se teme.
Rakkatakka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 23:54   #56
Ekipa kakva je situacija s bungom? Znam da puštaju ispod osamnaest ali kakva je situacija kad se ima stol? Jel provjeravaju osobne? Pliz help
Logunova is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 16:01   #57
Quote:
Logunova kaže: Pogledaj post
Ekipa kakva je situacija s bungom? Znam da puštaju ispod osamnaest ali kakva je situacija kad se ima stol? Jel provjeravaju osobne? Pliz help
Ne gledaju, bio sam nedavno..

Quote:
dora bad kaže: Pogledaj post
Ok... pitanje je dali smiju maloljetnici u nocne klubove i to? Znam da maloljetnici smiju do 23h ostajat bez odraslih, ali dali je potrebno imati 18 za ulazak u klub pa i prije 23 h? Npr. Aquarius na jarunu. I mozete li predloziti neke klubove gdje bi maloljetnike pustili? Hvala unaprijed
P.S. Neznam dali je ova tema prije bila raspravljana, nisam nasla nigdje
Ja jos uvijek nisam punoljetan (fali mi jos malo) a vec sam obisao najpoznatije zagrebacke klubove (misli se na cajke). Ulazi se bez problema, nikad nisam imao problema niti sa policijom niti da nam nece prodati alkohol itd. U aquarius ako te ne puste uđeš s druge strane ispod one kao zavjese ugl puno maloljetnika bude tamo..

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 25.12.2015. at 11:22. Reason: spajanje postova
Lajsna112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 00:01   #58
voljela sam izlaziti sa 17, a sad me iskreno živciraju maloljetnici po klubovima, ok je da neki klubovi imaju granicu jer ih ima gdje nema kontrole i gdje su pretežito stariji maloljetnici, u takve sam i ja tada izlazila
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 00:36   #59
u Kanadi ispod 21 godinu se ne pušta u klubove jer provjeravaju osobne
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2015., 00:56   #60
U hrvatskoj rijetko gdje mene su dosad pitali 2 puta osobno a izlazim od 15 god sad mi je 20 bitno je da se pare okrecu .
pilip88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:34.