Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2016., 16:12   #81
A koje postavke upisuješ?
Ove ne rade?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 20:07   #82
Upisivala sam te sa uputa i napravila prije toga u freemailu sve što piše. Kaže mi da poslužitelj e-pošte ne odgovara. I da mogu nastaviti sa postavljanjem, ali da neću moći ni slati ni primati mail dok poslužitelj ne provjeri moj račun.
munchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 21:44   #83
Da li tko ima problema s Wifi? Meni radi normalno samo uz aplikaciju DNS changer, kad je ugašena treba mobu 10 sec da krene primati podatke s neta.. Volio bih to riješiti bez ove aplikacije.. .

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
PRKYS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 09:04   #84
kako na njemu iskljuciti onaj natpis kad pisem na forumu da se ne pokazuje odakle pisem

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 10:24   #85
U postavka tapatalka.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 02:40   #86
Quote:
PRKYS kaže: Pogledaj post
Da li tko ima problema s Wifi? Meni radi normalno samo uz aplikaciju DNS changer, kad je ugašena treba mobu 10 sec da krene primati podatke s neta.. Volio bih to riješiti bez ove aplikacije.. .

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nisi jedini, puno ljudi se javilo sa tim problemom. Nevezano uz marku mobitela.

Krivac je Android marshmallow, i ja imam isti problem. Kazu da to ima veze sa ipv6 protokolom.

Uglavnom ceka se update od googlea.

Za lolipop androidom nema tog problema.

Sent from my NX505J
JuniorRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 13:15   #87
Kako na s7 slikati ekran?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2016., 14:49   #88
Stisni tipke home i power zajedno..

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
pizzonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 09:33   #89
Hvala ti puno.Imam jos jedno pitanje
Kako se s7 resetuje (ne mislim na fabricki vec reset ako slucajno zakoci ali da se ne gubi nista sa memorije)?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 14:35   #90
Volume up + power + home drzis pritisnute. Tada ti ode u recovery mode i od tamo napravis reboot.

tapatalk
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 21:27   #91
imam s7 negdi malo manje od misec dana, i mogu reći da sam prezadovoljan mobitelom i nikakvih problema nemam
prije tog sam imao z1 compact i planirao sam ga zamijenit s Iphone SE zbog veličine ekrana , ali kad sam ovaj uzeo u ruke i malo gleda specifikacije i svoje potrebe nijedan drugi model nije dolazio u obzir

i definitivno se isplati uložit u zaštitno staklo i kvalitetnu masku, šteta je ovakav mobitel negdi slučajno oštetit
pingvin-zd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 21:57   #92
Na netu nasla nov Samsung s7 za 3.100 kn. Covjek kaze da ga je kupio u Austriji i prodaje ga. Kako da znam da je original, a ne kopija jer ipak ga prodaje ispod trzisne cijene? Pomoc, ne bih da me prevari a taj mobitel straaaasno zelim
Lavirint is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 08:11   #93
Vidiš ima li garanciju i račun s istim IMEI-om koji je na mobitelu (na mobitelu ga vidiš kad upišeš *#06#).
Nakon toga je najlakše vidjeti kakva je kamera- jer kopije nemaju niti blizu dobre kamere kao ovi skuplji mobiteli.
Najbolje bi bilo da povedeš nekoga tko ima S7 ili ima malo iskustva s mobitelima.
Iako je danas dosta manje kopija.

Naravno, ako ti isključivo prodaje poštom bez da se vidite uživo- prevarit će te, 99%.
Za dodatna pitanja oko kupovine pogledaj temu Kupovina mobitela preko njuškala.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 11:01   #94
Pozdrav ljudi,
jel znate mozda di ima za nabaviti u hrvatskoj skin za mobitel tj. s7..treba mi hitno a neda mi se narucivat s amazona :x
Blackyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 05:14   #95
Evo i mene medju vlasnicima

Upiknuo sam srebrni i bas je promjena nakon plavog S5 i S6.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 14:12   #96
Nakon S5, evo i ja sam nabavio S7 Edge. Mogu reći da je baš dobar korak naprijed - i u dizajnu i performansama.
Molio bih neku preporuku za zaštitu mobitela, neka maskica + tempered glass.
__________________
Ča je život vengo fantažija
Disperadun. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 17:53   #97
Moze li pomoc molim vas.Vec od kada sam uzela S7 desava mi se da kada izadjem upalim mobil data i kada dodjem kuci ne spaja mi se sam na wifi vec ga moram prebacivati rucno i SVAKI PUT ubacivati sifru.Iphone je to radio sam.Gorio mi je mobil data i wifi i sam je prebacivao na ono na cemu koristim internet.Mislim da mora postojati nacin da i S7 prebacuje sam ali ne znam to naci.Zna li mi iko pomoci?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 19:25   #98
ukloni svoju mrežu iz postavki pa ju ponovno dodaj.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 21:10   #99
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Moze li pomoc molim vas.Vec od kada sam uzela S7 desava mi se da kada izadjem upalim mobil data i kada dodjem kuci ne spaja mi se sam na wifi vec ga moram prebacivati rucno i SVAKI PUT ubacivati sifru.Iphone je to radio sam.Gorio mi je mobil data i wifi i sam je prebacivao na ono na cemu koristim internet.Mislim da mora postojati nacin da i S7 prebacuje sam ali ne znam to naci.Zna li mi iko pomoci?
Pošalji ga u servis.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 00:32   #100
Haha kao na servIS
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.