Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2006., 22:04   #61
Quote:
Tomson kaže:

Jebote, to bi ja sve polomio skejtom i zakopo u drek.
mislim da bi ti prije skejt zavrsio u dupetu......seljo...


uostalo kaj te boli kita kaj neko nosi....i kakav je njegov ukus...nekom su vansice ruzne....meni je vecina ovi skejt kakti tenki cist bezveze...i ima jako malo modela kaj mi se svidja......a i isto tako mi pun kurac diesel i ostalih in cipki tenki bzveze....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 00:02   #62
Quote:
rossonero kaže:
Ma to jos i prolazi, ali cipelice+kosuljica= , moje misljenje
A i Dieselice mi nisu nesto, al bar nisu cipele.



Ne..meni su speed cat zakon, ali to je imalo pola drzave ..trebaju mi neke koje idu na golu nogu, na trifrtaljke, sad za ljeto..
Imam par frendova koji odmah popljuju frajera da je pederčina ako ima trapke, cipele i košulju.
A ja rekla da su sam šminkeri, a onda još i mene popljuju. Stvarno ne kužim.
__________________
C'est la vie mon ami!
California is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 00:05   #63
Quote:
rossonero kaže:
Jel se nekome osim men svidjaju ove.
http://www.pickyourshoes.com/casual/...ar_blk_sil.htm
prehebene
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 00:10   #64
da od muskih najbolje su mi vans i osiris..stvarno su izdrzljive!
imaju lepih tenki za muske u importaneu..crne boje

imam i ja par vansica ali ih nikak nemrem isfurati.
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 11:51   #65
...adidaske...one klasicne "spezial"ke su meni plave s crvenim crtama, zelene sa zutim (moje su smedje sa narandjastim...)...
...ili breakerice...ako mozes naci one "limited edition", te su mi diiiiiivne (ja propustila kupiti London, i sad mi je maaaalo zao...)

...starke uvijek dolaze u obzir
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 12:57   #66
Quote:
xavierkat kaže:
...adidaske...one klasicne "spezial"ke su meni plave s crvenim crtama, zelene sa zutim (moje su smedje sa narandjastim...)...
...ili breakerice...ako mozes naci one "limited edition", te su mi diiiiiivne (ja propustila kupiti London, i sad mi je maaaalo zao...)

...starke uvijek dolaze u obzir
adidas mamba, gazelle i special....izdrzljive i mraak
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 16:21   #67
ovo su shuze....i meni ovaj Oakley ima jebeni dizajn tenki..

ček dis aut...
http://mi.oakley.com/site/media/cach....png_0_0_0.jpg
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2006., 17:33   #68
Quote:
Dwarf980 kaže:
ovo su shuze....i meni ovaj Oakley ima jebeni dizajn tenki..

ček dis aut...
http://mi.oakley.com/site/media/cach....png_0_0_0.jpg
..ah, not my style...
...mozda u ono vrijeme moje mladosti kad sam mislila da su KB8 vrhunac dizajna sto se tenisica tice...ali to je bilo jaaaaako davno
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2006., 18:22   #69
...pratim Xavierkat i kazem...
...adidasice...bilo kakve (osim onih robusnih kosarkaskih - uz pretpostavku da nece sluziti upravo u te svrhe )...ali one special edition su mi mrak...Boston recimo (bijele, sa malim zelenim djetelinama izvezenim svuda naokolo )...
...iako, posto biramo muske, vjerojatno ne bi prosle (ili bi...ne znam...mozda i pokretac topica pada u nesvjest na sve "irsko" )

...osim toga - Starke...one visoke...recimo...od smedjeg samta (htjela sam takve uzeti u Becu - prelijepe su - ali imali su samo pola broja prevelike )...ili jarko crvene kao Dwight iz Sin Citya ...ili maslinasto zelene...ili bilo kakve uostalom (moje su svjetloplave sa brdom sarenih cvjetica i obozavam ih )...ali ja volim kada se decki usude odmaknuti od uobicajenih crnih ili tamnoplavih...
__________________
'We take this small box and shut the furies up in it, they're furious and can't get out, they say let us out and we'll be kind. We gods can do that sometimes, quieten the furies, we can't do everything, we don't exist, people make us up, they make up the furies and how they bite.'
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 09:20   #70
Molim pomoc. Vec danima trazim tu po forumu i internetu jedne NIKE tenisice. ja sam ih slucajno isprintala ali ne znam ih stvaiti ovdje. Ako otvaram stranicu koja je spomenuta www.chapterworld/com/nike/pix/xl/tiempowe itd. otvara mi se sve na japanskom.
Radi se o laganim tenisicama, svijetle su, bijelo-bez boje. Imaju crveni znak NIKE sa strane i crni djon i crne znirance. Ili su od platna ili brusene koze ili kombinacija. Imaju neku oznaku M na jeziku i otraga. Hvala.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 17:26   #71
Quote:
vemar1 kaže:
Molim pomoc. Vec danima trazim tu po forumu i internetu jedne NIKE tenisice. ja sam ih slucajno isprintala ali ne znam ih stvaiti ovdje. Ako otvaram stranicu koja je spomenuta www.chapterworld/com/nike/pix/xl/tiempowe itd. otvara mi se sve na japanskom.
Radi se o laganim tenisicama, svijetle su, bijelo-bez boje. Imaju crveni znak NIKE sa strane i crni djon i crne znirance. Ili su od platna ili brusene koze ili kombinacija. Imaju neku oznaku M na jeziku i otraga. Hvala.
kao prvo link ti ne valja
nije mi jasno za sta trazis pomoc?!
ispod ti na eng pise naziv tenisice
i zasto uopce gledas tenisice za japansko trziste?
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 17:44   #72
nike tiempo wc
muska tenisica inspirirana svj. prvenstvom u nogometu
boja Sail/Team Red/Net/Midnight Fog
slika
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 16:27   #73
....jooooj, ove su krasne nikeice...bash su slatke
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:40   #74
Undercove, hvala na objasnjenju. ja nisam bas tako informaticki dobro pismena a ni modno. Otvorila sam tvoju sliku tenisica ali to su neke crne. Ove su svijetle, bijelo-bez a imaju samo tamni djon i znirance. Ili su to iste samo druge boje? A otvorila sam onu japansku stranicu zato sto mi dolje tako pise. Ajd jos malo pomozi. Hvala.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 15:40   #75
Undercove, hvala na objasnjenju. ja nisam bas tako informaticki dobro pismena a ni modno. Otvorila sam tvoju sliku tenisica ali to su neke crne. Ove su svijetle, bijelo-bez a imaju samo tamni djon i znirance. Ili su to iste samo druge boje? A otvorila sam onu japansku stranicu zato sto mi dolje tako pise. Ajd jos malo pomozi. Hvala.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 21:37   #76
Quote:
undercover kaže:
nike tiempo wc
muska tenisica inspirirana svj. prvenstvom u nogometu

boja Sail/Team Red/Net/Midnight Fog
slika
Quote:
vemar1 kaže:
Otvorila sam tvoju sliku tenisica ali to su neke crne. Ove su svijetle, bijelo-bez a imaju samo tamni djon i znirance. Ili su to iste samo druge boje?

to je ista tenisica ali u drugoj boji, naziv tvoje boje sam napisala u postu

sorry, ja sam pretpostavila da znas engleski i da ces kliknuti na tvoju boju...

gore ispod naziva tenisice ti pise pick a color i ispod se nalaze raznobojni kvadratici ispod kojih pise koja je boja odabrana

izaberes ovu boju koju sam ti napisala Sail/Team Red/Net/Midnight Fog-to ti je 8 (osmi), najzadnji (krajnji desni) kvadratic,
kliknes na njega i dobijes svoju tenisicu:
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 03:12   #77
Puno hvala UNDERCOVER. Stvarno su prekrasne. Vidjela sam oznaku da biram boju ali mi se nekako cinilo da su sve sjajne i tamne kozne pa sam odustala od otvaranja dalje. Jedino sto ove moje na slici imaju crveni znak NIKE umjestom crnog ali ove su jos ljepse. Nisam znala da su to muske tenisice. Jel imaju takve slicne zenske? Ove cu kupiti muzu sada kada znam koji je model. I jos nesto te molim. Hoces mi napisati koji je to tip tenisica? Tj. za sto su predvidjene? Jako volim tenisice. Nosim ih stalno umjesto cipela ali bas ovakve slicne modele, ne one glomazne pa da znam ubuduce kakve da trazim. Jos jednom hvala.
Pozdrav iz Sydneya.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 11:03   #78
Quote:
vemar1 kaže:
Puno hvala UNDERCOVER. Stvarno su prekrasne. Vidjela sam oznaku da biram boju ali mi se nekako cinilo da su sve sjajne i tamne kozne pa sam odustala od otvaranja dalje. Jedino sto ove moje na slici imaju crveni znak NIKE umjestom crnog ali ove su jos ljepse.
pa i ove imaju crveni znak
evo ti jedna bolja slika ako se ne vidi crvena na tvom monitoru
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 15:14   #79
Je, hvala. Prekrasne su. Mozes mi pomoci jos u vezi onoga sto sam napisala?
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2006., 15:20   #80
Nadji mi molim te neke slicne zenske. Hvala.
__________________
"Daj mi mirnocu da podnesem stvari koje ne mogu promijeniti, daj mi hrabrost da promijenim stvari koje mogu promijeniti, i daj mi mudrost da razlikujem jedno od drugoga."
vemar1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:27.