Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2006., 01:13   #21
Quote:
\\--KRIPTON--// kaže:
Ne cini vam se da mozda imate malo previse siteova, bez uvrede odlicno ste ih NAPRAVILI! Ali imate jako puno siteova!
Zašto bi bilo puno? Kad je dobra organizacija i ljudi imaju volje za rad oina nema granica. Uostalom, puno siteova bude, ako sve bude išlo prema planu, za 2-3 godine.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2006., 12:55   #22
Wat eva, aj du wat aj want! ok ok ok
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
\\--KRIPTON--// is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2006., 23:08   #23
Quote:
\\--KRIPTON--// kaže:
Ne cini vam se da mozda imate malo previse siteova, bez uvrede odlicno ste ih NAPRAVILI! Ali imate jako puno siteova!
brojan forum, dobra volja, odlicna organizacija. nemamo puno siteova. tek cemo ih imati, do 07
__________________
--------------------
| Star Trek Centar |
--------------------------------
| http://startrek.sfcentar.com/ |
--------------------------------
pathfinder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2006., 14:54   #24
Farscape, Farscape forever!!

Evo kako sam napokon počeo širiti svoju kolekciju Farscape serijala među forumskom populacijom evo negdje da mogu ćuti njihove komentare.
A i da nebi druge topice punili s Farscape komentarima svi koji imaju nekaj reći neka se sada ovdje prebace. Specijalno bih volio čuti malo detaljnije objašnjenje negativne komentare od onih kojima se nije serija svidjela.
Evo link za newbie koji vam objašnjava neke stvari koje su vam bile nejasne ako ste pogledali samo par epizoda
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 00:42   #25
Danas sam se cul sa Jayem i reko mi je da su serije kod njega. Ono, za sad se radije necu zurit jer vidim da ima negdje cetiri sezone epizoda a ja sam u ispitima, al kad ih dobijem vjerojatno cu polagano krenut gledat.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 01:25   #26
Baš sam nedavno odgledao sve 4 sezone i Peacekeeper wars. Genijalna serija. Svemir nije tipično star trekovski, likovi su odlično razrađeni (Scorpius-Harvey-Chrichton dream team)...
Prvih par epizoda su mi smetale po malo "cartoony" maske, ali brzo sam se navikao.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 17:33   #27

All hail EGO, the one who understands THE TRUTH !!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 17:35   #28
Quote:
Danas sam se cul sa Jayem i reko mi je da su serije kod njega. Ono, za sad se radije necu zurit jer vidim da ima negdje cetiri sezone epizoda a ja sam u ispitima, al kad ih dobijem vjerojatno cu polagano krenut gledat.
Ja moram dobiti te DVDe natrag za 2 tjedna (jer idu samnom u SI), pa ako nebuš gledal, preprži si te DVDe!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 18:09   #29
Quote:
Archangel kaže:
Ja moram dobiti te DVDe natrag za 2 tjedna (jer idu samnom u SI), pa ako nebuš gledal, preprži si te DVDe!
E, fala kaj si mi to javil. Naime, vjerojatno budem krenul gledat seriju al s obzirom da je krajnje vrijeme da krenem radit ispiite bas si nemrem dopustit da gledam cetiri sezone serije u dva tjedna. Tak da budem ja preprzil te DVDje pa ti ih vratim u Britiju ili - u najgorem slucaju - posaljem natrag preko Jaya.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 18:31   #30
serija je odlicna. Scorpius ja predobar lik, a i ostali su dobri. jake su mi Chritonovi komentari u seriji, narocito reference na druge SF-ove.
uglavnom, super je!
crazyGauss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2006., 19:55   #31
Ma Scorpius je do jaja... kao i njegov neuralni klon Harvey
Nego... jel' koga taj trojac podsjetio na Sisko-Garak duo?
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 21:45   #32
Pies... Gigi mi ovak nije baš neš, ali u onom alien looku je H.E.W.T.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 00:05   #33
Quote:
Scorpius-Harvey-Chrichton
Ovo je najbolji dio serija. Zato kada sam vidio sličnu foru u BG novom odmah sam znao od koga su to maznuli. A u BG je to opet najbolji dio
Quote:
jel' koga taj trojac podsjetio na Sisko-Garak duo?
Pa Harvey-Crichton je pomalo, ali Scorpius je više kao onaj glavni bad-guy kardasijanac (zaboravih mu ime, Gul neki).
Quote:
Gigi mi ovak nije baš neš, ali u onom alien looku je H.E.W.T.
Pa njena uloga je manja u seriji, ipak cura osim krađe nema nekih korisnih skillova.
Inače meni je totalno bila mrak ona epizoda kada su se s onim wizardom sukobili, pa da kada ih je u onu neku svoju dimenziju poslao.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 19:27   #34
Poceo gledat Farscape. Ugh.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 02:41   #35
Napomena: Koliko sam imao prilike vidjeti JEDINA serija u kojoj glavni lik bude kloniran, a da se scenaristi ne riješe klona do kraja epizode.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 11:27   #36
Takodjer: jedan od likova u seriji je elijen koji prdi helij. Klasicni element SF-a. Sjecam se kad sam citao poznati roman Phillipa K. Dicka "Sanjaju li elijeni helijumski prdez".

Ne znam. Za sad mi serija djeluje prilicno... djetinjasto. Ne nuzno zbog animatronik likova - lik Pilota mi je recimo skroz simpatican - neg kaj mi se opcenito cini da je serija nekak... pojednostavljena. Humor (helijumski prdez), likovi, radnja... Onak, sve je to simpaticno al... Ne znam.

Od serija kaj sam imao prilike vidjeti Farscape me najvise podsjeca na onu seriju SeaQuest sa Royom Schneiderom kaj je prosle godine isla na HRT-u.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 12:41   #37
Kako se ne nasmijati na ovog tipa

Quote:
glupinickname kaže:
Sjecam se kad sam citao poznati roman Phillipa K. Dicka "Sanjaju li elijeni helijumski prdez".
Nisam gledao, ali serija mi djeluje ko Red Dwarf na steroidima... ali na loš način
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 13:10   #38
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Nisam gledao, ali serija mi djeluje ko Red Dwarf na steroidima... ali na loš način
Nemoj donosit dojmove o citavoj seriji na temelju dvije recenice mog posta.
Mislim, ja sam pogledo do sad sam prvih 8 epizoda. Mozda serija kasnije fakat bude bolja. Al ono, osobno moram priznat da mi to nikad nije bio argument u prilog neke knjige ili serije "Oh, prvih XX stranica/epizoda je bezveze i dosadno, al kad se tip ufura onda postane dobro.". Ne znam. Budem jos malo gledao pa cu vidjet dal se serija popravi.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 17:53   #39
Ja sam skoro pa odustao nakon prvih epizoda... Ono, Crichton, the čru američki heroj, mlad, lijep, snažan i pametan lansiran kroz crvotočinu u drugu galaksiju (kako originalno) i sad će da razvaljuje aliene.
Onda sam pak vidio te aliene pa sam reko "kae ovo, povratak djevojčice iz budućnosti?!".
Ipak, nekako sam pogledao još jednu epizodu, pa još jednu, pa sam se nakon 4-5 epizoda uhvatio da me fakat nekako zanima kaj bu bilo dalje, i tako sam do kraja 1. sezone postao ovisnik
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 00:05   #40
Ja čim sam vidio da je serija drugačija od Star Treka, a pri tome i još smiješna postao sam ovisnik.
Najbolje mi je kada se nešto pokvari, onda se pola epizode prvo svađaju tko će ići to popraviti (jer se svi boje ) i kako će popravit (jer nitko nezna kako). U ST bi par glavnih likova iznjelo svojih 10 planova kako srediti i onda bi na kraju obrnuli polaritet štitova
Quote:
Takodjer: jedan od likova u seriji je elijen koji prdi helij.
Al nemreš reći da nije bilo smiješno prvi puta kada je to bilo?! Ja sam se valjao na podu od smijeha, a i kasnije mi se to znalo dogoditi (ubace to baš kada ne očekuješ)!
Quote:
neg kaj mi se opcenito cini da je serija nekak... pojednostavljena.
Kaj ti fali techno-talk?

EDIT: Ili kada dočekuju goste. Svi se poredaju u hangar i na nišanu dočekaju bilokoga tko se pojavi
EDIT2: E da htio sam još dodati kako mi je baš i super u seriji što oni nemaju neki veliki cilj i misiju, nego je svrha preživjeti i idu od dana do dana; cijela serija je baš kao neka space avantura. Pri tome su im strah i paranoja najbolji saveznici, a kada se pojavi neprijatelj oni odmah bježe. A i nemaju kaj drugo na brodu bez oružja ili borbenih letjelica.
EDIT3: A i super je kaj nisu svi najbolji frendovi i saveznici bez obzira. Kada imaju priliku neki od njih prodaju jedan drugoga ako im to koristi. Ili kada su se pokušavali pobit
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:06.