Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2017., 19:30   #41

moram se dokopat ovih pumica...
puma online shop ne dostavlja u hrv... koji jos ima provjereni online shop di ih mogu trazit?
barbie_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 20:18   #42
Quote:
barbie_st kaže: Pogledaj post

moram se dokopat ovih pumica...
puma online shop ne dostavlja u hrv... koji jos ima provjereni online shop di ih mogu trazit?
Imaš tu, doduše samo dva broja
http://www.sneakersnstuff.com/en/pro...chpage-nosto-1
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 01:42   #43
Docekala sam ih

Zadnje uređivanje barbie_st : 24.01.2017. at 01:50. Reason: X
barbie_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 12:02   #44
ima li neki aktualni kod na asosu koji prolazi i na sniženo? ili ima neki za prvu kupnju pa da se ponovo registriram?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 18:48   #45
Poslano u petak, stigla jucer (pon). Sviđa mi se ovaj način dostave!😁Jos jedan paket je poslan jucer, nadam se da ce isto tako brzo.

Sto se tice jakne, taman mi je. Uzela sam UK 6. Napokon jedna kod koje mi nisu rukavi predugacki. I kraca je sto mi je super, jer sam dosta niska. Sviđa mi se, zadovoljna sam.


Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 00:13   #46
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Mi ne dobijemo u posti nikakvu potvrdu.
Danas sam poslala paket natrag u Asos, haljina mi je prekratka, nemam pojma kako jer piše da je modeluša oko 3 cm viša od mene, ono što je njoj do koljena, meni je do pola bedra, haljina bi trebala biti rezana u struku, a rez mi dođe ispod prsa... čak mi je malo i velika, a na manji broj ne želim ni pomišljati zbog dužine.
Ugl, u pošti su mi dali račun, da li se to računa kao neka potvrda, iako nema tracking number? Nadam se da bude sve bilo ok, al eto da pitam.
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 08:34   #47
Dosla mi je ova jakna
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=7209905
Fakat je super tak je mekana i topla i super je dugacka i ima hrpu dzepova, al nazalost mi je prevelika. Uzela sam 42. Misleci kao ma to je zimska jakna bolje da je komotna a nemam nis od new looka i tu negdje sam procitala da bolje uzet malo vecu. Al ipak ne, nisam ja bas visoka pa ne proguta. Bas mi je zao jer vidim da se rasprodala, cijena je presmijesna i definitivno bi narucila broj manju da ima..
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 12:03   #48
Bok, planiram kupit jednu ne-baš-jeftinu haljinu koja bi po svemu sudeći trebala bit okej, ali za svaki slučaj moram pitati: ovaj besplatan povrat, ima li veze s čime je naručeno? Paypal ili direktno Visa? Nekaj sam čitala da su cure pisale da traže od Paypala povrat novca za poštarinu pa mi taj dio baš nije jasan.

Osim toga, čini mi se da bi mi paypal uzeo malo previše novaca u odnosu na tečaj funte, da li je direktno s Visom drugačiji tečaj?
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 13:05   #49
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Bok, planiram kupit jednu ne-baš-jeftinu haljinu koja bi po svemu sudeći trebala bit okej, ali za svaki slučaj moram pitati: ovaj besplatan povrat, ima li veze s čime je naručeno? Paypal ili direktno Visa? Nekaj sam čitala da su cure pisale da traže od Paypala povrat novca za poštarinu pa mi taj dio baš nije jasan.

Osim toga, čini mi se da bi mi paypal uzeo malo previše novaca u odnosu na tečaj funte, da li je direktno s Visom drugačiji tečaj?
nema veze ni sa cim, ako ti se ne svidi sta si narucila, otvori prvu stranu ovog topica i procitaj kako se vraca roba besplatno, onda sacekas nekoliko dana da njima stigne to sto si poslala nazad i dobijes pare tad. paypal/kartica, sta god se tebi vise svidi da platis, kompletno je svejedno. i ta ne bas jeftina haljina sigurno nije ispod 30 eura (?) tako da ne treba da se brines ni za kakvu postarinu jer je neces ni platit kad narucujes kupuj!
(inace ne znam sto bi kupovala sa paypalom ako mozes karticom, nije da ce ti asos ukrast pare u bilo kom slucaju, npr ako slucajno vratis haljinu a oni ti vrate pare, te pare su ti na paypalu onda a ne na kartici)
ps. slobodno linkaj tu haljinu, mozda je neko od cura ima pa ti moze pomoc oko broja ili stagod te drugo brine
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 14:12   #50
Hvala ti puno, haljina je ova. http://m.asos.com/free-people/free-p...0&gridcolumn=3

Pročitala sam ja sve samo me taj dio zanimao
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 14:25   #51
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno, haljina je ova. http://m.asos.com/free-people/free-p...0&gridcolumn=3

Pročitala sam ja sve samo me taj dio zanimao
haljina je predivna, jedini review koji sam nasla je ovde: http://shop.nordstrom.com/s/free-peo...-dress/4350724
pazi dosta je velika sudeci po tom review

u svakom slucaju, javi kakva je uzivo
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 14:33   #52
Znam, zato sam se i odlučila na XS, ali moj đir i je tak šlampav i inače kupujem dosta veće stvari. Kuma sam na jednoj svadbi u 6. mjesecu koja će bit tak "boho" i mislim da će se super uklopit, a isto tako nosit ću je svakodnevno i na posao.
Danas ću je naručiti i javim kakva je

Još samo nešto, znači ja na pošti platim poštarinu ako ju odlučim vratiti i njima pošaljem dokaz o uplati? Sori na glupim pitanjima, vraćala sam davno još jedan kaput koji mi je bio premali i znam da sam platila nekakvih 90 kn poštarinu.
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 15:30   #53
Ne. Nista ne platis nego zaljepis od reboundsa papir za povrat na paket. Procitaj prvi post teme i kad odes na taj link bit ce ti odma jasno
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 19:36   #54
Baš je divna ta haljina za kumstvo
Meni su štikle trebale doći do danas, ali ih nema
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 20:02   #55
cure pise mi razlika izmedju standard deliverya i express jedan dan... a ovaj next day je zapravo 2 dana prije express? nesto mi tu smrdi.. zadni put kad sam narucivala je doslo nakon tjedan dana, al uvijek prije nakon 10 dana. pise ako sad narucim standardom da ce doci do 3. sta mi savjetujete? hitno mi je al ne bas toliko hitno, (25. je svadba zelim imati vremena vratiti)

btw. kuma sam, hocu nesto ful jednostavno, dal mi je ova prva nude presvjetla za kumstvo?
http://www.asos.com/asos-tall/asos-t...0Items%20Image

u svakom slucaju, ovu sam kontala nositi, prvu narucujem u slucaju da stvarno ispadne jako nude, bas sam htjela nesto silky i zatvoreno al ne znam kako ce ovo sve padati...
http://www.asos.com/asos/asos-premiu...0Items%20Image
Laterus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 23:29   #56
Ja imam 3 Free people thermal topa i mogu reći na treba uzeti minimalno broj manje.
Prvi sam naručila L, pa M i onda još dva S jer sam M vratila. Ovaj L sam ostavila jer je oos bio. Kalupi su im baš američki. Al zato su im stvari prekrasne.

Poslano sa mog D6603 koristeći Tapatalk
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 16:25   #57
New Look Bikini top 1-uzela 8 jer je bio jedini dostupan. Premali, za A košarice. Ja sam 75B. Predivan je, mekan, boje jače uživo, ima blagi push-up.

New Look Bikini top 2- isto UK 8, isto premali. Uzela sam takav isti za svaki slučaj i UK 10. Onak dobar je, malo na knap. Ne kužim kakve su im to veličine, ja koja nosim 75B moram 12 gornji dio uzeti.

New Look Bikini Gaćice-uzela 8 ( nije bilo drugog ). Dobre su mi, al ne bi bile loše ni broj veće.

Club L Maxi Dress- uzela osmicu, dobra je, nije mi preduga ( 1.58 cm sam i 48 kg ). Dosta rastezljiva, možda bi stala i u broj manji.

New Look Petite Dress- uzela isto osam, taman mi je, samo mi je malo kraća. Tako da će ići na tajice ili na badić ljeti.
-Littlecat- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 16:54   #58
Quote:
Laterus kaže: Pogledaj post

btw. kuma sam, hocu nesto ful jednostavno, dal mi je ova prva nude presvjetla za kumstvo?
http://www.asos.com/asos-tall/asos-t...0Items%20Image

Meni je presvjetla, bas presvjetla
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 11:17   #59
Vidim na prvoj stranici da je bilo price o potvrdi narudzbe al ne vidim koje je rjesenje

Uglavnom, 24.01. sam napokon ulovila Puma patike i narucila ih, u my account pise da je 25.01. shipped, kad kliknem na track order odvede me na dhl stranicu...
Na mail nisam dobila nikakvu potvrdu od Asosa a pare su uredno skinute...
Imam li razlog za brigu ili ne?
barbie_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 12:20   #60
Quote:
barbie_st kaže: Pogledaj post
Vidim na prvoj stranici da je bilo price o potvrdi narudzbe al ne vidim koje je rjesenje

Uglavnom, 24.01. sam napokon ulovila Puma patike i narucila ih, u my account pise da je 25.01. shipped, kad kliknem na track order odvede me na dhl stranicu...
Na mail nisam dobila nikakvu potvrdu od Asosa a pare su uredno skinute...
Imam li razlog za brigu ili ne?
ocigledno ne. sta pise na tracking gde je paket?
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:11.