Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2017., 21:26   #21
Cek, sta je preporuka uzet taj kaput broj manji? Ima li jos netko da moze rec? Vidla sam ga danas uzivo na nekoj zenski i divan mi je, odlucila sam ga uzet al inace sam M, i onaj kaput s gumbima sam uzela M i dobar mi je
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 21:33   #22
Defintivno broj manje.

Jedna je cura rekla da se uzme broj manje (ne sjećam se točno tko) i bila je u pravu definitivno. Ne znam zašto je nisam slušala.
Čini mi se da su zatim neke cure krivo shvatile, tj da su mislile da se taj komentar odnosi na onaj kaput s 2 gumba, ali ne, to je išlo ovaj kaput s konopom.

Lijep je jako, bar ako se mene pita.
Ali XS mi treba, a ja sam 36/38 i skoro sve Mango kapute imam S (osim jednog oversized koji je XS).
medoshtedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:15   #23
Da, ovaj sa spagom za vezanje, svakakotreba uzeti manji


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:25   #24
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
buhtlica16 u vezi one jakne... ti su ju probala. Jel dovoljno debela, tj. topla? Jel se skupljaju mucice po tom materijalu? kako uživo izgleda ovo krzno na ovratniku?

Sad mi se sve čini da sam ju vidjela u trgovini i da mi je izgledala nekako tanka i puna mucica...
ja sam probala tu jaknu u trgovini (ali bijelu), i bila mi je super! debela, teška jedno 5 kg, krzno skroz ok! čak sam se bijelu mislila odmah uzeti jer mi je prodavačica rekla da su crne razgrabljene još i prije sniženja. ali bijela zimska jakna nekako mi nije baš... nisam primjetila te mucice, ali definitivno nije bila tanka

nego vidim da stalno neke krive veličine šalju, ako mi se to dogodi, ubit ću nekoga... sutra očekujem dostavu, weeeee
buhtlica16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:31   #25
Quote:
buhtlica16 kaže: Pogledaj post
...
nego vidim da stalno neke krive veličine šalju, ako mi se to dogodi, ubit ću nekoga... sutra očekujem dostavu, weeeee
Ako je to radi mog posta - krivo sam se izrazila, nisu oni meni poslali greškom M, dobila sam S kao što sam i naručila, etiketa je u redu, nego je taj S preširok da bi se ikako mogao smatrati S veličinom, to je po meni čisti M - to sam htjela reći.
medoshtedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:36   #26
Quote:
medoshtedo kaže: Pogledaj post
Ako je to radi mog posta - krivo sam se izrazila, nisu oni meni poslali greškom M, dobila sam S kao što sam i naručila, etiketa je u redu, nego je taj S preširok da bi se ikako mogao smatrati S veličinom, to je po meni čisti M - to sam htjela reći.
bilo je i zbog tvog posta, a prijateljici koja je naručila s haljinicu poslali su l. al malo mi je lakše, možda je ona bila loše sreće samo :/
buhtlica16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 22:57   #27
Curke, jel netko u zadnje vrijeme vracao kaput? Bojim se koliku ce mi postarinu opaliti na tu tezinu i jel mi uopce to isplativo. Govorim o kaputu s gumbima, nazalost mi je velik
Btw koji je rok za povrat?



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 23:26   #28
netko je pitao kakve su velicine kaputa s konop vezanjem:





imam ga, ecru/bez boje, velicine XS (inace sam XS) i definitivno je kaput veceg kalupa, da ima XXS taj bi bio moj broj.

meni je kaput toliko prelijep, a sivi mi je jos i ljepsi i iako mi je definitivno oversized ja sam ga zadrzala - kroj i boja su mi jednostavno prelijepi, a i sad se nose i oversized stvari.

evo i linka jer je OOS, kaput na konop vezanje, kako su vec barem tri cure prije mene rekle (a evo link na jednu od njih sa stare teme), definitivno treba uzeti broj manji nego sto inace nosite.




ako ce kome pomoci, ovaj crni wide lapel Mango kaput definitivno treba uzeti broj koji i inace nosite.


Zadnje uređivanje supersenivac : 30.01.2017. at 23:42.
supersenivac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2017., 23:53   #29
Ja sam sinoć iskoristila onaj popust i uzela ove trenirke, ljubičastu, cherry i svijetloplavu
Baš me podsjećaju na Juicy Couture, a čine se ok (za po doma i za tu cijenu će bit super). Ima li ju tko?






Ima li tko ovu torbicu? Kakva je uživo? Premišljam već par dana bi li ju uzela...
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 00:06   #30
Imam ja tamnoplavu trenirku... realna eličina, hlače su dobre, sviđa mi se što ima džepiće iza (meni su na moju visinu malo kratke, al ajde...)
S gornjim dijelom nisam baš oduševljena, živcira me što ima nekakve šišmiš rukave, a to se na slikama baš ne vidi.
Puno bolje su mi bile klasične njihove plišane trenirke iz ranijih kolekcija...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 00:09   #31
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Imam ja tamnoplavu trenirku... realna eličina, hlače su dobre, sviđa mi se što ima džepiće iza (meni su na moju visinu malo kratke, al ajde...)
S gornjim dijelom nisam baš oduševljena, živcira me što ima nekakve šišmiš rukave, a to se na slikama baš ne vidi.
Puno bolje su mi bile klasične njihove plišane trenirke iz ranijih kolekcija...

Hvala ti na brzinskoj recenziji

Koliko si visoka? I jesi uzimala donji dio broj veće zbog visine?
Pitam jer sam uzela za sestru L a onda je visoka 185. Nadamo se da će joj biti dobro...
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 00:14   #32
Uh, bit će joj prekratka...
Uzela sam svoju veličinu M i prekratke su mi na mojih 179 cm visine, morala sam otpustiti pub... i dalje mi je na knap, sad razmišljam da dolje provučem spagu ili stavim manžetu pa da budu stisnute uz nogu...

Što se jakne tiče, ne stoji ona loše, samo je nezgodno obuči nešto preko (prsluk npr.) jer je zbog šišmiš rukava trenirka povuče prema gore...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 10:33   #33
hvala cure na pomoći oko veličine kaputa! onda ću uzet S. bit će to jedini S koji ću imat u ormaru
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 10:43   #34
Quote:
buhtlica16 kaže: Pogledaj post
ja sam probala tu jaknu u trgovini (ali bijelu), i bila mi je super! debela, teška jedno 5 kg, krzno skroz ok! čak sam se bijelu mislila odmah uzeti jer mi je prodavačica rekla da su crne razgrabljene još i prije sniženja. ali bijela zimska jakna nekako mi nije baš... nisam primjetila te mucice, ali definitivno nije bila tanka

nego vidim da stalno neke krive veličine šalju, ako mi se to dogodi, ubit ću nekoga... sutra očekujem dostavu, weeeee
Hvala, onda sam ja vidjela neku drugu. Meni isto danas stiže...
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 13:56   #35
Mojak jakna stigla, preeeedivna je, odmah na poslu sam morala otvoriti paket i škicnuti ju! Zajubila sam se
buhtlica16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 16:21   #36
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Curke, jel netko u zadnje vrijeme vracao kaput? Bojim se koliku ce mi postarinu opaliti na tu tezinu i jel mi uopce to isplativo. Govorim o kaputu s gumbima, nazalost mi je velik
Btw koji je rok za povrat?



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam vracala kaput i jos par stvari. Tezina paketa je bila oko 2 kg, nesto malo ispod i platila sam 90 kn slanje paketa.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 17:02   #37
Quote:
buhtlica16 kaže: Pogledaj post
Mojak jakna stigla, preeeedivna je, odmah na poslu sam morala otvoriti paket i škicnuti ju! Zajubila sam se
I moja!! Predobra je, topla, debela, duga skoro do koljena, zgleda kvalitetno i vrijedi tih 500kn sigurno. Uzela M, taman mi je u ramenima jedino bi mi bilo bolje da je u donjem dijelu malo uza, al to je do mojih siromasnih bokova, mislim da bi mi S bila mala u ramenima. Hvala puno na linku, spasila si me, mjesecima trazim toplu i lijepu jaknu. Vec 4 sezone nosim jednu Mangovu jaknu jer mi se nist nije sviđalo, sad ju mogu umirovit.
__________________
You better check yourself before you wreck yourself.
Ethan Tremblay is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 20:42   #38
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Ja sam vracala kaput i jos par stvari. Tezina paketa je bila oko 2 kg, nesto malo ispod i platila sam 90 kn slanje paketa.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Hvala ti na odg

Nisam nikad radila povrat. Kuzim tehnicki dio oko povrata novca (valjda), al zanima me u cemu saljete robu. Ja sam dobila onu crnu vrecu, al kaput je ogroman, mislim da mi nece stati unutra. U sta bi ga onda mogla ubaciti? Jel moze u onaj zuti paket od poste? U tom slucaju moram naljepnicu na njega staviti?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 08:11   #39
Curke, trenutno imate crni S sa gumbima, ako ga jos netko lovi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 10:11   #40
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
I moja!! Predobra je, topla, debela, duga skoro do koljena, zgleda kvalitetno i vrijedi tih 500kn sigurno. Uzela M, taman mi je u ramenima jedino bi mi bilo bolje da je u donjem dijelu malo uza, al to je do mojih siromasnih bokova, mislim da bi mi S bila mala u ramenima. Hvala puno na linku, spasila si me, mjesecima trazim toplu i lijepu jaknu. Vec 4 sezone nosim jednu Mangovu jaknu jer mi se nist nije sviđalo, sad ju mogu umirovit.
Nema na čemu, i ja sam bila u istim problemima, godinama nosim jednu njihovu zimsku jaknu, i super mi je, ali ne mogu je više gledati! ja sam možda xs trebala uzeti, ali neću se sada oko toga zabrinjavati, nek je malo velika, stvarno se isplati svake lipe
buhtlica16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.