Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2017., 23:17   #41
Kupila sam CONTRAST-BODICE LONG JUMPSUIT na mangooutlet...sniženo sa 999 na 160kn...
Baš sam zadovoljna jer sam pogodila veličinu i kombinezon je odličan (kroj, materijal i ukupan dojam puno bolje od očekivanog)...čak je lagan kao pero što je super jer cu ga nosit na vjenčanju koje je u ljeto :-) Jedina mana je potrgan patent zatvarač pa ću to sama promjeniti - nisam razočarana sa ovim nedostatkom jer stvari na mangooutlet uglavnom dođu sa barem jednom greškom (zato i jesu snižene)... http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...=prendas.monos
__________________
“No matter how far you travel, you can never get away from yourself.”
Haruki Murakami
maribili is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 00:00   #42
Quote:
maribili kaže: Pogledaj post
stvari na mangooutlet uglavnom dođu sa barem jednom greškom (zato i jesu snižene)... http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...=prendas.monos
ovo definitivno nije istina
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 00:10   #43
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ovo definitivno nije istina

Taman sam to htjela napisati.
Meni sve dode u super stanju i besprijekorno zapakirano
Narucila sam dosta robe s Outleta i nijedan artikl mi nije imao gresku.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 00:11   #44
Baš i ja čitam i cudim se. Nikad mi ništa od Manga niti iz outleta nije došlo s greškom
Niti sam u trgovini kupila nešto s greškom.
Kolegici je skaf za malog imao neku falingu s rukavima pa ga je vratila, ali to je jedini slučaj za kojeg znam.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 08:44   #45
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ovo definitivno nije istina
Potpis! Ko kuća!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:05   #46
Hm, meni su od ukupno 4 stvari naručene s Mango Outleta sve 4 bile ili s greškom ili jako jako loše kvalitete. Mora bit da sam "ubola" baš takve artikle , ali od tad me strah naručiti opet.
makyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:50   #47
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ovo definitivno nije istina
Slažem se... brdo stvari sam naručila sa Outleta (od toga 3 finija kombinezona) i stvarno mi je sve došlo tip top.

Na jednim hlačama mi je otišao cif nakon 2, 3 nošenja, ali moram biti fer i priznati da mi hlače pucaju po šavovima, ful su mi na knaš i cif je očito popustio pod teretom...

I možda jedna, dvije majice koje su se ocufale ili popucale s vremenom, al to su uglavnom bile one naj, naj jeftinije... (one koje se uzmu kad fali do besplatne poštarine)
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 09:53   #48
I ja sam prezadovoljna stvarima s outleta.
Dodu u boljem stanju nego kad kupujem odjecu iz ducana pa moram paziti da nije umrljano sminkom ili poderano.


Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 10:36   #49
Meni su do sada dvije majice došle s sitnim rupicama, ali njihov materijal je bio prilično osjetljiv (lako se pokrpalo). Sve ostalo (a bilo ga je ) ja došlo original upakirano, bez oštećenja
__________________
Sredni Vashtar je došao,
Njegove misli bile su crvene misli, njegovi zubi bijeli.
Njegovi neprijatelji tražili su mir, ali on ih je ubijao.
Aerials is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 12:22   #50
Ja bome imam bluzica i majica od 20 kn na gore i nista im ne fali, sve došlo lijepo upakirano itd.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 13:04   #51
Da li je netko od vas imao problema jutros s Mangovom app?
Htjela sam platiti item u košarici, ali nije mi htjelo uopće provesti do drugog koraka sam se zabrejkala stranica.
I naravno ruksak mi se prodao .
lil sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 13:59   #52
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
I ja sam prezadovoljna stvarima s outleta.
Dodu u boljem stanju nego kad kupujem odjecu iz ducana pa moram paziti da nije umrljano sminkom ili poderano.
Potpis.

Jedino što mi je stiglo i vratila sam bila je haljina s perlicama koje su popadale još u zaštitnom najlonu tako da nisam imala šansu niti ju isprobati
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 17:25   #53
Zna li tko koliko često se nadopunjuje/mijenja ponuda na outletu?

Btw, ni meni nikad ništa s outleta nije došlo s greškom (ja narucujem uglavnom za klince).

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
Incredible Me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 18:49   #54
Cure, što im sad znači "Last Prices"?

Jeste primijetile da su išta dodatno snizili? Ja ne primjećujem nikakvu razliku od "Scond offer" koja je vrijedila do sinoć.
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 21:52   #55
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Ja sam sinoć iskoristila onaj popust i uzela ove trenirke, ljubičastu, cherry i svijetloplavu
Baš me podsjećaju na Juicy Couture, a čine se ok (za po doma i za tu cijenu će bit super). Ima li ju tko?




...

Mozes mi pliz dati link na gornji dio ove trenirke? Gledam preko mob i uopce ne znam pod sta da je trazim. Hlace sam nasla.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 22:25   #56
Pod sweatshirts pogledaj

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 22:27   #57
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Mozes mi pliz dati link na gornji dio ove trenirke? Gledam preko mob i uopce ne znam pod sta da je trazim. Hlace sam nasla.
Evo, našla ja link
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 22:35   #58
Quote:
zaskia kaže: Pogledaj post
Pod sweatshirts pogledaj

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk


Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Evo, našla ja link

Hvala curke



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 23:04   #59
Quote:
maribili kaže: Pogledaj post
jer stvari na mangooutlet uglavnom dođu sa barem jednom greškom (zato i jesu snižene)...
Ja se slažem s ovim, to sam već i ja davno prije napisala, nekad to nisu neke velike greške, ali nekad i jesu, npr. zip koji se razdvaja. Pa preskočena očica pa zbog toga rupica, pletene stvari skoro uvijek iščupano nešto, haljine s rupicama na podstavi (zapakirano tvornički, ali baš kao da je roba s greškom pa to naknadno ubace na outlet da se proda pa makar po maloj cijeni), a meni je i najmanja greška razlog za vraćanje. Zato više ne naručujem sa Outleta. Otprilike pola stvari iz svake narudžbe sa Outleta je bilo oštećeno ili neka greškica, a pola dobro. Sa redovnim Mangom je to jako rijetko, ili nikada.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 23:11   #60
ne znam, ja uopce nemam takva iskustva.
imam 70-80 narudzbi, otprilike pola outlet-pola obicni mango i ne sjecam se jesam li ikad dobila nesto s greskom,mislim da nisam
nekad je nesto znalo biti (pre)malog kalupa ili cudnog kroja, ali to je tako na obje stranice, nije nikakva greska
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:21.