Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 01:17   #61
I ja imam cca toliko, 59 sa redovnog manga i 24 sa Outleta. Uvijek radije uzmem sve kad je još u sezoni na redovnom zato jer znam da mi tu skoro nikad ništa neće doći oštećeno, dok je s Outletom druga pjesma i davno sam to skužila i zbog toga prestala, stvarno jako dugo nisam od tamo naručivala, a možda su se i popravili u zadnji kraj...
S veličinom nikad nisam fulala, ali greške... uf...i da, pogotovo cipele sa Outleta, svake su imale neki tvornički falš, zarezano nešto ko da su ih sa skalpelom zarezali bar na jednom mjestu... ne znam. i kožne gležnjače, i lakaste cipele, i sandale ravne, baš tvornički oštećeno.
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 09:40   #62
Što se tiče Manga i veličina, to je ponekad čista lutrija. Imam neke stvari S, neke M. Na kapute i jakne sam se sad bazirala na M.
Kolegica i ja smo si naručile iste pernate jakne M veličine. Njezina je definitivno jedan broj veća, iako su obje stigle sa etiketom M veličine.
un1quee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 12:37   #63
E s tim se slažem, ja imam od M do XL
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2017., 20:07   #64
Stigle mi danas ove jakne:

http://shop.mango.com/HR/p0/woman/cl...et?id=73065535

Uzela sam i crnu i rozu u XL veličini, inače nosim konfekcijski 40, ali volim da su mi jakne malo komotnije pa može i 42, a ove dvije veličinom mi odgovaraju savršeno. Jakne izgledaju odlično, ova roza je tamno prljava roza, a ne tako svijetla boja kao na slici. Za moj ukus su ipak malo prekratke (nije da nisam vidjela ) tako da ću ih ili proslijediti ili vratiti natrag.

Uzela sam i ovaj ruksak u ecru boji, čvrst je i prostran, bio je namijenjen za rozu jaknu, ali ako vratim jaknu, vraćam i ruksak:

https://www.lyst.co.uk/bags/mango-fr...backpack-ecru/
blublues is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 10:56   #65
Pogresna velicina?

Konacno sam preuzela ovaj kaput http://shop.mango.com/HR-en/p0/woman...=1483088751046, narucila sam velicinu XS, ali velik mi je. Mislim da je jednostavno etiketa pogresna.

Ako netko ima ovaj kaput u velicini S ili XS, molim vas samo da mi izmjerite onu duzinu od ramena do pocetka kragne, ma znate na sto mislim?

Hvala vam
cok'lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:37   #66
Ma nije nego su oni počeli raditi oversiezed i meni više XS nekad nije dosta, a S je čisti M...
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 22:40   #67
Quote:
cok'lada kaže: Pogledaj post
Konacno sam preuzela ovaj kaput http://shop.mango.com/HR-en/p0/woman...=1483088751046, narucila sam velicinu XS, ali velik mi je. Mislim da je jednostavno etiketa pogresna.

Ako netko ima ovaj kaput u velicini S ili XS, molim vas samo da mi izmjerite onu duzinu od ramena do pocetka kragne, ma znate na sto mislim?

Hvala vam
Imam i S i XS, ali nisam još probala XS jer nije trenutno kod mene. S sam isto samo jednom probala i djelovao mi je očekivano za S - mrrrvicu šira ramena nego što mi treba. Imam onaj "vilin" XS i on mi je u redu i još jedan dugački XS i također mi je ok.

Tako da vjerujem da je pogrešna etiketa na tvome.
Iako, jednom mi se s košuljama desilo da sam kupila u dvije veličine i da nije bilo razlike.

Sutra ću nastojati donijeti kući oba kaputa i izmjeriti - bilo bi vrijeme da bar jednog konačno počnem i nositi (kupila ih prije više od mjesec dana )
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 15:12   #68
mango outlet

Pozdrav,

hoće li netko naručivati sa Mango outleta? Pridužila bi se narudžbi ako može.

Hvala.


Lp, KATARINA
katarina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 09:56   #69
Quote:
cok'lada kaže: Pogledaj post
Konacno sam preuzela ovaj kaput http://shop.mango.com/HR-en/p0/woman...=1483088751046, narucila sam velicinu XS, ali velik mi je. Mislim da je jednostavno etiketa pogresna.

Ako netko ima ovaj kaput u velicini S ili XS, molim vas samo da mi izmjerite onu duzinu od ramena do pocetka kragne, ma znate na sto mislim?

Hvala vam
hej, može malo više info o kaputu? kako stoji, debljina, podstava? tenks!
collete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 11:53   #70
Quote:
collete kaže: Pogledaj post
hej, može malo više info o kaputu? kako stoji, debljina, podstava? tenks!
Kaput je predivan.
Najvise me bilo strah da ce ruzno izgledati otkopcan, bez zavezanog pojasa, ali naprotiv.
Rekla bih da je srednje debeo. Meni je na slikama djelovao pretanko valjda radi tog baloner kroja, pa sam se bas ugodno iznenadila debljinom.

Cijeli je podstavljen i to bas kvalitetno. Ugodno su me iznenadili ti neki detalji izrade.

Jedina mana su mi gumbi, ali to sam odmah na slikama vidjela. Jednostavno mi se ne svidjaju i kaput sam narucila s namjerom da ih skinem.
cok'lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 12:02   #71
Quote:
cok'lada kaže: Pogledaj post
Kaput je predivan.
Najvise me bilo strah da ce ruzno izgledati otkopcan, bez zavezanog pojasa, ali naprotiv.
Rekla bih da je srednje debeo. Meni je na slikama djelovao pretanko valjda radi tog baloner kroja, pa sam se bas ugodno iznenadila debljinom.

Cijeli je podstavljen i to bas kvalitetno. Ugodno su me iznenadili ti neki detalji izrade.

Jedina mana su mi gumbi, ali to sam odmah na slikama vidjela. Jednostavno mi se ne svidjaju i kaput sam narucila s namjerom da ih skinem.
super, hvala ti! koju boju si uzela?
collete is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 12:05   #72
Quote:
collete kaže: Pogledaj post
super, hvala ti! koju boju si uzela?
Smedju
cok'lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 22:33   #73
Konačno sam izmjerila kapute. Od kragne do ramena:
XS -10 cm
S - 11 cm.

Sad još trebam odlučiti koji zadržati
anita-17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 22:37   #74
Hm pa mjeri ramena od šava do šava
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 23:16   #75
Quote:
anita-17 kaže: Pogledaj post
Konačno sam izmjerila kapute. Od kragne do ramena:
XS -10 cm
S - 11 cm.

Sad još trebam odlučiti koji zadržati
Hvala tiiii. Kod mene je 11cm, znaci ipak S.
Sad me strah naruciti novi XS, mozda opet bude pogresan
cok'lada is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 23:53   #76
Pozdrav!
Naručuje li tko ovdje sa austrijskog/njemačkog manga? Imam jedan mali problem pa da vidim da li ga mogu riješit.
ancica_8990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 11:03   #77
Koliko im treba da bude vidljiv status paketa? U ponedjeljak sam dobila mail da je poslano, a kad hocu pogledat gdje je paket pise da stranica nije dostupna
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 12:56   #78
Tek kada uđe u hr
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 13:42   #79
Stavila sam greškom različite adrese za billing i shipping, a naručila pouzećem. Na koju će mi adresu doći da znam tamo ostaviti lovu?
Hvala i oprostite ako je pitanje glupo
VK Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 14:10   #80
Na shipping adresu.
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.