Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2017., 22:11   #61
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Pokupila sam one šatirane čizme i znala sam da će mi uživo biti bezveze
Još ću ih sutra probat po danu pogledat.. bla..
Ozbiljno?! Meni su baš fora, baš mi je drago da sam ih uzela...
Jedino sam stavila crne žnjirance. Baš ih sutra nosim na posao uz usku dolčevita haljinu do ispod koljena...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:22   #62
A fora su, koža, čizme, bla ali.. da nemam 10 drugih alternativa crnih zimskih za obut Ne budu se probile među top 3, već vidim.. a dobro da imam 3 nećakinje
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 09:06   #63
Zara #2

Jel bi stavio netko sliku tih cizama uzivo? I jesu jako uske i tvrde?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 10:10   #64
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Jel bi stavio netko sliku tih cizama uzivo? I jesu jako uske i tvrde?
Rekla bi da jesu nešto malo uže, ali pošto imam užu nogu meni je je to ok. Imam ih tek dva sata na nogama, za sada mi se nisu pokazale neuodobne.
Ja sam stavila crne žnjirance, iako su mi i originalne fora...
Nisam nikada kupila toliko čizama i gležnjača u jednoj sezoni ko ove godine (ja stvarno nisam normalna), al drago mi je da sam još i ove upiknula... :-)

Nisu one sad baš tako WOW i nikada ne bi dala punu cijenu za njih, al za 99 kn su i više nego dobar ulov...



Mislim da sam vidjela na temi Modne kritike za hrabre forumašice da ih EkatarinaVelika nosi sa originalnim žnjirancima...

Edit https://www.forum.hr/showthread.php?t=748894&page=196
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<

Zadnje uređivanje Andrijana1312 : 20.02.2017. at 10:41.
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 11:48   #65
Možda zato jer su mi malo prevelike m i nisu sjele.. ne volim glomazan feeling.. Sandale 39, a čizme bih kao trebala 38, eh ZARA.. i da, nekako mi pod pristima UNUTRA su čudne, ulegnute, je l tako i vama?

Plus ja sam ih platila 129 kn..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go

Zadnje uređivanje Hard Candy : 20.02.2017. at 12:11.
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 12:38   #66
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post

Nisu one sad baš tako WOW i nikada ne bi dala punu cijenu za njih, al za 99 kn su i više nego dobar ulov...
((sad mi žao.. izgledaju bolje uživo.. dobre su ti ))
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 13:01   #67
Bas su dobre uzivo. Jutros ih je opet bilo 36 i 37. Sutra cu ih probat ulovit
Hvala ti andrijana, ti bas uvijek slikas sve i pomognes to sam bas primjetila
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:03   #68
S obzirom da su mi stigli razliciti brojevi sandala, odlučila sam se za povrat na kucnu adresu. Trebam li printati naljepnicu s njihovom adresom i zaljepiti na kutiju ili samo predam kutiju dostavljacu bez ikakvih naljepnica izvana?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Lilith88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:20   #69
Ako se netko pita kako ove gležnjače izgledaju uživo...

Sinoć ih isprobavam i muž u prolazu komentira "opet nove cipele?"
"Molim???Kaj ti izgledaju nove?" pitam ja njega onako u čudu i kao iznervirano... "Pa ne", veli on, "sorry, učinilo mi se na ovom svjetlu"...

10 minuta kasnije komentira da zašto hodam po stanu u zmazanim cipelama (mislio je da su to čizme u kojima pesa šećem po šumi...)

Inače, sada kada ih malo duže nosim, moram priznati da jesu pomalo tvrde. Nisu neudobne, nigdje ne tiskaju, ni žuljaju, jednostavno nisu onako fleksibilne.
Al s vremenom će se vjerojatno razgaziti...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<

Zadnje uređivanje Andrijana1312 : 20.02.2017. at 15:01.
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 20:33   #70
Toliko se picalo o tim cipelama da sam si ih i ja kad sam naletila na broj uzela

I isto ove godine bas obnovila kolekciju zimskih cipela, na kraju ce ispast da hodam u nekim starim izlizanim cipelama
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:28   #71
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
...i muž u prolazu komentira "opet nove cipele?"
"Molim???Kaj ti izgledaju nove?" pitam ja njega onako u čudu i kao iznervirano... "Pa ne", veli on, "sorry, učinilo mi se na ovom svjetlu"...

10 minuta kasnije komentira da zašto hodam po stanu u zmazanim cipelama (mislio je da su to čizme u kojima pesa šećem po šumi...)

Predobro!! Tako se to radi kad želiš zamaskirati novi par.. :klap::klap:
kovrča is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:33   #72
Mene tiskaju malo u širinu, nisu za šire stopalo. OK, koža su pa se valjda rašire, ali nije mi to baš neka koža..
Mislim da neću taj cow leather uzimat više.. Možda ja malo puno očekujem od ZARA-e, ali kad vidim punu cijenu od 600 kn, onak, ne vrijede tolko..

Da se utješim sam uzela odmah 3x Lacostica, al to je već offtopic
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 17:01   #73
jel kupio netko ove?

ja si ih tak želim, nadam se da će se pojavit moj broj...
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:20   #74
Zna li tko do kada će biti snižena roba i obuća u Zari u Ilici?
billy walsh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 00:04   #75
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Ozbiljno?! Meni su baš fora, baš mi je drago da sam ih uzela...
Jedino sam stavila crne žnjirance. Baš ih sutra nosim na posao uz usku dolčevita haljinu do ispod koljena...
danas sam si ih kupila na Trgu i sad si mislim dosta su krute, planirala sam ih mozda namazat kremom da omeksaju no ne znam jel smijem, nekako nisu glatka koza
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:23   #76
Te čizme su uske. Normalno do široko stopalo nema šanse da stane unutra a kamoli hoda na duže staze u njima. Ja očito imam široko stopalo jer su me samo dok sam stajala u njima na mjestu 10 minuta stiskale i bile od đona neudobne. Baš sam bila razočarana, jer meni su fizički fora i lijepo se daju skombinirati ali samo su za usku nogu po mom mišljenju
bobo76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:25   #77
Jesu uske, al pošto ja imam užu nogu, meni su sjele taman, konačno cipele u kojima mi ne pleše noga...
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 14:06   #78
nisam ni ja kraljica uskih nogica, malo me stišću kod malog prsta, ali evo doma s njima kuham, peglam, da me netko vidi ajme mila majko, dijete me stalno gleda kao kuda mi to idemo ? btw, oni žniranci su toliko dugi da sam ih dvaput prepeljala da to nekako skratim...
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:50   #79
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
ja sam jako razočarana ovim hlačama
danas sam ih prvi put obukla, uzela sam 36. kad sam ih obukla, bile su super. al doslovce nakon sat vremena su mi počele visit na guzici i siriti se na struku. žao mi 60 kuna koje sam platila, a ne vrijede onih 350 kolika im je bila puna cijena
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 19:40   #80
Ja sam danas pokupila cipele za muža,predivne su..

Došle u kutijama, nove, netaknute, sa punim cijenama. Prezadovoljna sam (muž ih još nije vidio).

Nabasala na ove za 49.90 kn i uzela ih (za tu cijenu, pa makar da ih po doma nazujem....)

FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.