Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 27.05.2015., 19:25   #11
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Istina je. Tim daje preporuku (na osnovi nalaza i dr, dokumentacije). Na osnovi preporuke TI pišeš postupke individualizacije ili prilagodbe. Jesi li to pisala? Koliko kartica teksta? Ili si samo zakolutala očima i rekla da je preporuka neprimjenjiva glupost. To ti ne piše nitko drugi, pišeš TI. Ako u preporuci piše nešto što nije primjenjivo u tvom predmetu, ti to ne moraš primijeniti jer to nije zapovijed nego preporuka. Obrazlažeš ukratko svoj plan individualizacije (ili prilagodbe) ako nije su skladu s preporukom i to je to.
Opet pitam, u čemu je konkretno tvoj problem? Uopće nije provokacija. Zanima me neki konkretan slučaj: tekst preporuke i tvoje protivljenje toj preoporuci. Što si napisala kao svoj plan individualizacije u tom slučaju?
dakle, ja zbilja ne znam sto je to tocno u mojim postovima nejasno.

jos jednom:

u skolama u kojima sam ja radila, nikad mi nitko nije "dozvolio" da JA sama napisem plan individualizacije.
plan su pisali iskljucivo strucni timovi.

u tome je moj "problem".

inace, nikad ne kolutam ocima nego kulturno razgovaram.
nekad rijesim situaciju u svoju (i ucenikovu) korist, a nekad sam prisiljena slijediti nebuloze poput izbjegavanja pisanog (ili usmenog) oblika ispitivanja.
u stranom jeziku.

i ne pada mi na pamet na forumu iznositi konkretne slucajeve. sorry.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.